• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
autor
Zni to mozna az moc optimisticky co, ale tak kraaasne. :dizzy_face:
1. dub 2008 v 11:46  • Odpověz
já doufám že si to dneska netroufnou nezabojovat před narvanym staďákem - že snad aspoň to je vyhecuje -
jinak co se týče přesilovek, líbilo se mi jak v neděli říkali že by bylo super kdyby se daly odmítnout přesilovky :grinning: že to by nám vyloženě pomohlo :grinning: ... na ty já nadávám už léta ale prej tomu nerozumim (což nepopírám :grinning: ) .. ale když už to vidim i já co tomu nerozumim ? :grinning:
veřejný bruslení co já ho pamatuje je občas i živější :grinning:
1. dub 2008 v 11:47  • Odpověz
kajule, je fakt, že nám celkově vary nikdy neseděly, pokud se dostanem do toho finále, tak tu slávku rozdrtíme :wink: :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2008 v 11:48  • Odpověz
kajul já se právě bojim že snad doufám to nevzdaj kvůli cirkusurůžička :grinning: jako předem :grinning:
1. dub 2008 v 11:48  • Odpověz
kousi, hlavně mě ve varech zklamal vanta, ten nebojoval vůbec :unamused: jinak přesilovky bych teda rozhodně zjednodušila a pálila z každý pozice, neříkej mi, že by to tam třeba nepadlo, nebo by se nenaskytla nějaká šikovná dorážka... no jo, ale asi nám prostě chybí střelec :confused: ale taky jsem jen ženská a asi tomu nerozumím :grinning:
jinak mohl by se zas střelecky probudit kůra :wink:
1. dub 2008 v 11:50  • Odpověz
taky ti vadí jak dokážou šestkrát přihrát než přijdou o puk ? střela žádná :slight_smile: a pořád si dávaj přednost :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to trpim nejvíc - čekám dycky jen kdy nabídnou někomu z diváků jestli si taky nechce strčit do puku :angry:

mi totiž přijde že u nás jsou všichní na tom tak stejnatě dobře a ono asi je potřeba tam mít někoho kdo prostě dokáže zatáhnout za celej tým - všichní jsou mírně nadprůměrní obránci, zároveň mírně nadprůměrní útočníci ...
1. dub 2008 v 11:54  • Odpověz
někdo by to měl vzít na sebe, tak doufám, že se toho zhostí třeba saily jako kapitán, ten je taky poslední dobou betlovej, tak snad si to schovává na tyhle nejdůležitější zápasy :sweat_smile: mě vždycky vytáčely ty jejich růžky, všechno do rohů :unamused: a o tý přednosti ani nemluvím... já vím, že jsme technickej tým, ale ne vždycky jde ten puk dovézt až do brány, nehraje se na krásu golu, ale na počet golů a proti těm varským horám to holt nejde ukombinovat, tak to musí prostě zjednodušit a hlavně bruslit, brustit a bojovat :confused:
1. dub 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
Holky, ja jim verim, prestoze mi jsou Vary hodne sympaticky, citim s vama a tesim se na to, az ty periny poslou k ledu. :grinning:
1. dub 2008 v 11:59  • Odpověz
ááááno na krásu :grinning: to říkám já - že prohrajeme je nám jedno -ale když náááhodou dáme nějakej gool tak musí bejt vymazlenej :grinning:
šimi je taky od pasu dolu mrtvej :frowning2: tomu aspoň ty dorážky šly .. no nic - ale teď si mě panter tak vyhecovala že začínám zase trochu věřit - přeci jim to nemůžou dát tak zadarmo :grinning:
1. dub 2008 ve 12:03  • Odpověz
skvělá diskuze, chlapi už by si dávno nadávali :grinning: :grinning:
1. dub 2008 ve 12:06  • Odpověz
ale proč bysme si nadávaly ? :grinning: my víme že chleba ani sunar levnější nebude ať vyhraje ten nebo ten :grinning: tak si v klidu můžeme zanadávat i na ty naše ne ? :grinning:

ale počkej až bude fakt to finále :grinning: se tu umlátíme smíchy :grinning:
1. dub 2008 ve 12:17  • Odpověz
Sunar nebude levnější :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz
jak to myslíš , kousi? jsem nějaká natvrdlá :wink:
1. dub 2008 ve 12:25  • Odpověz
kousi, já se uklidňuju, že když vypadnou, tak si ten titul šetří na příští rok, kdy už u toho budu taky moct být osobně :grinning:
1. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz
no tim jsem jako chtěla říct že my si tu nadávat nebudem páč máme trochu jiný starosti :dizzy_face:
já třeba teď jak se mi v bříšku srovná ta bramboračka se špagetama :grinning:
1. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz
jj,tak takový problémy řeším taky :grinning:
no, když vypadnou, tak mě to aspoň nebude nutit na to finále vyrazit :grinning: mám docela obavu, že bych tam porodila, protože jsou to jiný nervy než doma u televize :sweat_smile:
1. dub 2008 ve 13:08  • Odpověz
kousi a Ty jsi doma nebo v práci?
1. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz
v práci :sweat_smile: mimochodem čistě klučičí kolektiv, notabene všichní milovníci hokeje, většina i hraje právě jako za firmu hokej .. takže asi chápeš jak tady prudim :grinning:
1. dub 2008 ve 13:12  • Odpověz
kousi :grinning: no, já mám zas čistě chlapskej kolektiv doma, mám dva starší bráchy a táta mě bral na motor už jako malou, takže jsem do toho tak nějak elegantně spadla :grinning: vynechala jsem prakticky jen sezonu 2002/2003 (to mimochodem sestoupili), když jsem byla těhu s Hynečkem a pak tuhle sezonu, když čekáme Jáchymka :sweat_smile: no jo no, není nad rizikový těhu :rolling_eyes:
1. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz
i když pravda v základní části jsem byla skoro na všech zápasech... ale pak už jsem měla strach že nastydnu :pensive: .. přeci jen mimi miluju pořád víc než hokej :slight_smile: to jako bez debat :grinning:
1. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz
já jsem sezonu začala, pak jsem na konci října lehla s hematomem, pak jsem zas jezdila a pak jsem 20.1. musela do nemocnice, po 14 dnech mě pustili, ale od tý doby musím ležet, takže od tý doby jsem nebyla.... ach jooooooooooo :rolling_eyes:
1. dub 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
No kdyby mel ten Sunar resp. u nas Nutrilon byt levnejsi, kdyz vyhraje Slavie, tak jim mozna i budu fandit??? :grinning: :grinning: :grinning: Neeeeeee, radsi si priplatim. :slight_smile:
1. dub 2008 ve 13:21  • Odpověz
kaju :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2008 ve 13:24  • Odpověz
ále máš 31 za sebou :grinning: a v porodnici nejsi :wink: - já tě občas šmíruju v "krumlově" :sweat_smile: páč o ní uvažuju taky ..

já na hokej chodim ráda ale zas ne za každou cenu :unamused: tuhle mě tam neskutečně taky naštvali, protože přímo před nás si sedli dvá naprosto ožralý "bezdomáči" .. já čerstvě těhu, takže každej "smrádek" mě dokázal totálně vykolejit a pak jsem celou třetinu čuchala tohle :frowning2: ... ten jeden furt vyskakoval a řval, vlastně spíš stál než seděl - chlapíkovi pod ním vylil celý pivo na záda (mimochodem nechával pade dýžko :confused: ) ... a pořadatelé nám řekli že s nima nic nemůžou udělat protože maj platný lístky :frowning2:
fakt jsem byla rozhodnutá že odejdu :rolling_eyes: naštěstí po druhej třetině už se nevrátili ..
1. dub 2008 ve 13:24  • Odpověz
tak takový magoři mě taky točí :rolling_eyes: je fakt, že do kotle bych nešla, už mi není 15 :unamused:

kousi, tak za podívání nic nedáš, já si teda fakt na přístup nemůžu stěžovat, dr. byli fajn a Fialkovič je úžasnej :grinning: nemám ještě teda osobní zkušenost s porodem tady (poprvý jsem rodila v budějcích), takže po porodu podám hlášení :wink:

jjá jsem tenhle rok docela dost vytočená na celkovej marketing, předražený vstupný, suvenýry na nic - loni jsem ty moje chlapi aspoň oblíkla, MM i když absolutní antihokejista má v šatníku snad jen motorácký trička :grinning: a malej taky nafasoval kulicha a tričko - zato tenhle rok to nestojí za nic :angry:
1. dub 2008 ve 13:28  • Odpověz
když srovnám náš fanshop třeba s libereckým nebo pardubickým (ono vlastně s kterýmkoliv v extralize nebo bych se nebála sáhnout i do 1. ligy), tak je to fakt ubohý na to, jaký má klub ambice :rolling_eyes:
1. dub 2008 ve 13:29  • Odpověz
náš fanshop ? myslíš tu dřevěnou kadiboudičku co stojí před staďákem ? :grinning:
mě baví i ta jejich "zábava" o přestávkách ... chápu že se nedá moc vymyslet soutěží ale lidi se na to koukaj akorát když jsou tam malý hokejisti a jinak ? ... celkově je to takový nemastný neslaný :frowning2:
i hymnu jsme měli loni lepší :grinning: a co mě teda ale dokáže naprosto znechutit jsou ty reklamy uřvaný :frowning2: to trpim jako zvíře, dycky se děsně leknu ... co se děje na hřišti to skoro neslyšíš co hlásí ale že si můžeš zatočit do třicátýho března to snad slyší až na máji :angry: jééé to jsem se zase rozvášnila :grinning:
o lístkách nemluvim - zase chápu jako že se logicky snaží donutit lidi aby nakoupili permice - to ani slovo ... pravda jsou relativně nejdražší v lize... prej máme malou halu na ten zájem ..
1. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz
ja jsem malicke koupila detsky golf tak si dame par jamek doma v obyvaku :grinning:
1. dub 2008 ve 13:49  • Odpověz
aponchie :grinning: :grinning: :grinning:

kousi, jj, kostka je dobrá leda na reklamy, ale pořádný opakovačky golů a akcí se nedočkáš, prostě takhle se marketing nedělá a věřím, že zrovna třeba ten fanshop by prosperoval :unamused: na podzim náš prcek stratil kulicha mountfield z loňska, tak jsme sháněli novýho, dřevěná bouda ještě nebyla - a navíc ho tam stejně neměli, tak jsme šli do hokejlandu, tam je měli i vystavený, ale bylo nám řečeno, že je nesmí prodávat...
1. dub 2008 ve 13:55  • Odpověz
autor
Tak mi doma teda detsky golf zatim nemame...akorat ten, co jsem mela ja jako mala. Za to ma ale Pata uz dva fotbalovy mice jeden Sparty a druhej Arsenalu. :grinning:
1. dub 2008 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.