• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
sakris ten arsenal bych chtela,nechces ho vyhodne vymenit za jeden disney? :grinning: no neber to
1. dub 2008 ve 14:03  • Odpověz
no my jsme se ještě ani nenarodily a taťka už nám přiřezává hokejku :grinning: z tý bude naše baletka vyloženě nadšená :sweat_smile: a jestli bude po mamince :grinning: tak bude rovnou sportovní antitalent a taťku šmejkne :grinning:
1. dub 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
Aponchie, nabidka sice vskutku lakava :grinning: ...alel my se spokojime s tim micem Arsenalu. :dizzy_face:
Kousi, ji kdyztak muze darovat Patovi, kdyz se baletce nebude hodit. :grinning:
1. dub 2008 ve 14:11  • Odpověz
ale tak to se vubec nespokojujte :grinning: ja se toho ujmu :grinning: :grinning:
1. dub 2008 ve 14:13  • Odpověz
autor
To vis, ja bych to hnedka brala...takovej disney mic to je desne skvela vec. :grinning: Ale Pata asi ne, on je deeeeeeesne skromnej a rika, ze to by vam nemohl udelat. :slight_smile:
1. dub 2008 ve 14:16  • Odpověz
a ptala ses ho nebo si vymejslis? :grinning: dej mi ho k telefonu ja mu domluvim :grinning:
1. dub 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
Noooooooo to nemuzu, on tedka prave usnul, kze ti ho telefonu dat nemuzu. :grinning:
1. dub 2008 ve 14:21  • Odpověz
cim ho uplacis????kasickou? :grinning: usnul ..to je jen vymluva pockej az se obudi co bude za vymluvu :grinning:
1. dub 2008 ve 14:25  • Odpověz
autor
Ja a vymluvy??????? Prosim te, kde jsi na to prisla?????? Nicim ho neuplacim, rozhodl se tak sam a naprosto SVOBODNE. :wink: :grinning:
1. dub 2008 ve 14:27  • Odpověz
no jen aby! :grinning: vis ,ze matky ovlivnuji synacky az do jejich manzelstvi :grinning: :grinning:
1. dub 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
Ale mezi takovy matky ja nepatrim...ja mu do zivota nebudu mluvit az do manzelstvi, ja jsem mu nevestu uz vybrala. :grinning:
1. dub 2008 ve 14:34  • Odpověz
a sakra s tim sem ovsem nepocitala :grinning: jdu neco delat nebo se neodlepim :grinning:
1. dub 2008 ve 14:38  • Odpověz
autor
Jj, taky musim, uz to rikam takovou dobu...a ty me tady akorat zdrzujes. :angry: :grinning:
1. dub 2008 ve 14:40  • Odpověz
ale ja blafuju mam vsecko udelany a malicka spinka :grinning:
1. dub 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
Pata taky spinka...ale tu babovku uz bych asi mela vyndat, pac diky tobe z ni za chvilku zbude jenom cernej uhlik. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :angry:
1. dub 2008 ve 14:43  • Odpověz
kousi, no náš Hyneček už začal chodit tady v krumlově na hokejovou přípravku, ale myslím, že na hokej nemá povahu, je prostě po taťkovi :sweat_smile: ale naučil se aspoň pěkně bruslit :wink:
1. dub 2008 ve 14:49  • Odpověz
prej kvuli me!!to nemyslis vazne :grinning:
1. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
Aponchie a kvuli komu jinymu asi??? :astonished: :confused: :wink:
1. dub 2008 ve 14:53  • Odpověz
tak to me tesi,ze kvuli me ,vlastne :grinning: posli mi kousicek pro Terinkuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz
autor
A kousicek ktery...mam tady tvarohovou a mramorovou. :wink: Ale nemysli si, ted jsi me sice ovlivnila, ale kdyz budu chtit klidne odejdu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
1. dub 2008 ve 14:57  • Odpověz
tak bez bez bez :grinning: :grinning:
tvaroh jedine tvaroh a je bez rozinek??
1. dub 2008 ve 14:58  • Odpověz
1. dub 2008 ve 14:59  • Odpověz
autor
Jj je ale jenom proto, ze jsem je nesehnala. :angry:
1. dub 2008 v 15:00  • Odpověz
autor
Vzdyt uz jdu jdu, nevidis??? :astonished:
1. dub 2008 v 15:00  • Odpověz
no vidiiiim vidiiim ja hrozinky nesnasim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja ti poslu tiramisu ja to delam ,ale nejim :grinning:
1. dub 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
Tiramisu jsem taky kdysi delala, ale nikdo to nejedl, kze uz to nedelam...ja ted ujizdim na misa rezech, miluju totiz tvaroh. :dizzy_face:
1. dub 2008 v 15:03  • Odpověz
mmm mnam mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mas rada zmrzlinu?treba mroze? :grinning:
1. dub 2008 v 15:04  • Odpověz
autor
Mroze na toho jsem uplne ujeta, jsem schopna jich snist behem dne nekolik. Taky jsem objevila mourenina, ten taky neni spatnej, ale moc ho neprodavaj. :frowning2:
1. dub 2008 v 15:05  • Odpověz
toz to neznam ale mrozi je bozii :grinning:
1. dub 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
Jj, to mas pravdu...a schvalne s jakou polevou je nejlepsi??? :wink: :grinning:
1. dub 2008 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.