• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
teď mě to taky napadlo panter :grinning: že příští rok už to prostě musí vyjít :grinning: ale radši ať nemaj tak dobrou základní část :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz
petrul :grinning: :grinning: :grinning: no jo :grinning: počkej jednou budeš usínat ty a synátor tě bude budit až dokouká hokej :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz
kousi, nakonec jsem ráda, že tam nejsem, protože bych to ořvala :cry: ale je fakt, že si to prohráli sami ve varech
1. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
tak tak a proto jdu do peřin :wink: prošívanejch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz
kousi, dobrou, taky jsem z toho přešlá, tak juknu na ordinaci a zalehnu :sweat_smile: papa
1. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz
no, já pořád nevím, komu fandit, jestli sešívanejm nebo rusákům :unamused:
ja jdu premlouvat manzela,at jdeme v sobotu na hokej
kristi, v sazce - teda o2 - to je takovej oddech, ne?
1. dub 2008 ve 20:14  • Odpověz
My už spíme a tady nikdo :confused:
1. dub 2008 ve 20:14  • Odpověz
ja nevim, ja tam na hokeji jeste nebyla....jen na party :slight_smile:
1. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
holky, tak já se od toho jdu odreagovat :frowning2: papa
1. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz
Mě to skočilo na minulou stránku, tak píšu nikde nikdo a vy už tady krafete půl stránky. Jdu si udělat večeři :slight_smile:
1. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
tak já v so do sazky jdu, už jsem se domluvila s manželem, on v pá a já v so!!!
už se těším! to bude narváno a bude aspoň nějaká atmosféra, i když s budějkama by to bylo lepší, mají super fanoušky!!!
tak s nima bude slávka ve finále příští rok :grinning:
1. dub 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
No ja nechci nic rikat, ale at si to letos uzijou, pac pristi rok uz se do finale nedostanou. :grinning: :wink:
2. dub 2008 v 08:13  • Odpověz
autor
Mam na mysli ty, boze ja to ani nenapisu...proste tu Ruzickovu skvadru. :grinning:
2. dub 2008 v 08:14  • Odpověz
ja ybch chtela jit v sobotu,ale muzovi se nejak nechce, to je divny,co?
2. dub 2008 v 08:41  • Odpověz
tak vem kamarádku ... oni jsou někdy divní, ty chlapi :grinning:
u nás je to ale jinak, ten můj i se starší dcerou chodí na každý domácí zápas slávie, mají permice a někdy jedou i ven. taky jsem chodila,teď to moc nejde, nemáme hlídání. byla jsem jen na druhém zápasu s lbc, takže si to hodlám v so užít !
2. dub 2008 v 08:49  • Odpověz
kolik stoji permice na celou sezonu? on ma narozky, ze bych mu ji koupila.
2. dub 2008 v 08:54  • Odpověz
kristi
viz. níže

http://www.hc-slavia.cz/zobraz.asp?t=hc-slavia-praha-permanentky

manžel a dcera mají do sektoru fans tu za těch cca 1400,- , ale musíš být členem fanclubu, což obnáší fotku a asi 300,- ročně jako poplatek
vyfasuješ pak balíček vstupenek na celou sezonu předem a může jít za manžela i někdo jiný. na play-off se permice nevztahuje (logicky, co když se do něj nedostanou), ale pak máš jisté své místo a zvýhodněnou cenu, pro zajímavost teď s lbc stál lístek pro permanentkáře asi jen 50,- a na finále bude, myslím, za 60,- a normální vstupenka na finále bude teď za

II. kat.: dlouhá strana 390 Kč
III.kat.: za brankou soupeře + rohové sektory 320 Kč
IV.kat.: sektory 106 a 107 (za brankou Slavie) 200 Kč
V.kat.: 4. patro (v prodeji dle vývoje) 240 Kč

Poskytované slevyKategorie Popis kategorie
III.kat.: děti do 146 cm 260 Kč
III.kat.: senioři nad 60 let 260 Kč
III.kat.: rodinné vstupné I (2+1) 660 Kč
III.kat.: rodinné vstupné II (2+2) 670 Kč
III.kat.: rodinné vstupné III (1+1) 340 Kč
IV.kat.: členové fanklubu Slavie vlastnící permanentku *) 60 Kč
V.kat.: rodinné vstupné III (1+1) 260 Kč
vozíčkář + průvodce 1+1 Kč

Rodinné vstupné 2+1, 2+2 a 1+1 značí počet dospělých + počet dětí do 146 cm.
2. dub 2008 v 09:04  • Odpověz
vycerpavajici info...tak to je super cena za permici teda, ze bych ho nenapadne zapsala do fanclubu? :grinning:
2. dub 2008 v 09:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
hlavně, aby nefandil tajně Spartě....to bys ho ranila :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2008 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky, tak to u nás platila permice i na PO, obecně platilo, že na permici se ušetří jeden zápas základní části a PO už je zdarma :wink: to bylo super, ale teď holt změnili marketingovou strategii, takže se už zaplatí mnooooohem víc :angry:
2. dub 2008 v 09:16  • Odpověz
pokud to dobře chápu, tak fandíš motoru :grinning:
a ten se poslední dobou do play-off dostává a drží se vždycky dobře v tabulce, takže se podle mě ty ceny hodně odvíjejí taky podle toho, že je klub úspěšný....
2. dub 2008 v 09:19  • Odpověz
pipisku, spíš bych řekla, že je to práce mounfieldu :frowning2: kdybys viděla ten fanshop, to je přímo výsměch právě tomu, jak je klub úspěšnej
2. dub 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Tak dost uz o hokeji...zpatky k fotbalu. :cry: :wink:
Dneska hraje LM Arsenal s Liverpoolem a o vikendu hrajou zase oba dva spolu v PL.
2. dub 2008 v 16:20  • Odpověz
kaju, fotbal není můj obor :grinning:
2. dub 2008 v 16:40  • Odpověz
autor
Kurna a kde je Aponchie...chce mic, tak at jde fandit...vzdyt bude hrat Arsenal. :dizzy_face:
2. dub 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
Njn, tak ja jdu fandit sama. :sunglasses:
2. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz
sak fandim !!!mam vsazene na Arsenal :grinning: byla sem s mladou u lekare :wink: (odpoledne teda) :grinning:
2. dub 2008 ve 22:10  • Odpověz
Hezký ráno :wink: Dost o fotbale, v neděli se jede v Bahrajnu a Kimi už si brousí zuby na další vítězství :grinning: Škoda, že nebudu v sobotu doma. KOukala jsem na program, nejdřív kvalifikace a pak ten váš slavnej Arsenal - Liverpool :slight_smile:
3. dub 2008 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.