• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
autor
Smoulinda, jj na Ligu mistru bych jela hned mit tu moznost. Ta ceska stoji za starou belu, uz jsem tady rikala, ze se na to neda divat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bryan/Bryan taky musim nic vic nez souhlasit, uz jsem na ne taky parkrat koukala. :slight_smile:
25. bře 2008 v 15:55  • Odpověz
Kajule, jooooo, Liga Mistrů, to je prostě něco :dizzy_face:
A škoda, že ty čtyřhry moc nevysílají, to jen vyjímečně :pensive:
Někdy mě ale stačí živě Štěpánek nebo Djokovič, to jsou dva borci, s něma je na kurtech fakt sranda :grinning:
25. bře 2008 v 16:07  • Odpověz
autor
No tak ja obcas na nejaky ty ctyrhry na UPC koukam, i kdyz je fakt, ze tolik jich nedavaj. :unamused:
Vsak jsem rikala, Djokovic to je proste moje jednicka. :dizzy_face: A Stepanke je soumen, to mas recht. :grinning:
25. bře 2008 v 16:17  • Odpověz
Jooo kdyby u nás vě město UPC šlo, tak už ho máme taky, ale bohužel :unamused:
Takhle vidím jen tenis na Eurosportu a tím to hasne :pensive:
25. bře 2008 v 16:41  • Odpověz
Kajule v Pardubicích jsem byla jednou na hokeji, když s nima Plzeň hrála play off a perfektně je porazila. Oni byli po základní č. první a my poslední a natřeli jim to perfektně. Ono to tedy bylo naposled co se ty naši moulové někam dostali.
Já dost nemusim Hamiltona, ale na Alonsa nemá ten je bezkonkurenční :grinning:
25. bře 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
Tak to mne Hamilton vubec nevadi...vzdycky jsem nesnasela Schumachera, ale ten je nastesti pryc a Alonso, tak ten tam bohuzel porad jeste smrdi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslim, ze ten vazne nema konkurenci.
25. bře 2008 v 17:59  • Odpověz
Tak já právě Schumachera mohla tedy Michaela, ten jeho brácha je spíš jak Alonso. A ten tam bude smrdět ještě hodně dlouho, jestli bude jak Schumi :unamused: No ale aspoň to má šťávu, kdyby byli všichni jedinečný, tak by se na to dlouho taky nedalo koukat :slight_smile:
25. bře 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
Tak to ja nemusim ani jednoho Schumachera. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jo je to tak, kdyby vsichni byli skvely, tak bysme tady ted nemeli koho drbat. :grinning:
25. bře 2008 v 18:04  • Odpověz
A taky mam ráda Raikonnena, ten se mi líbí už dlouho :grinning: To si měla celkem blbý, když ti jezdil Alonso za McLaren :unamused:
25. bře 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
To jo ale co jsem mohla delat...nastesti ted uz je pryc a doufam, ze uz se nevrati. :slight_smile:
25. bře 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
Kimiho taky muzu. :dizzy_face:
25. bře 2008 v 18:09  • Odpověz
Já jsem hokejovej typ :wink: samozřejmě fandím Plzni :grinning: mám doma kde co a samozřejmě už plánujeme, jak budeme chodit s Ondrou :grinning:
25. bře 2008 v 18:10  • Odpověz
Schnek to já vam občas pučim Lukyho, když nebudeme moc. Přeci jenom, když ho chceme dostat do NHL tak musí začít od útlýho věku :grinning:
25. bře 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
Schnek, tak to ja uz mam taky velky plany, jak Patu budu ucit hrat fotbal, budeme spolu chodit do HK na hokej, taky ze se tenis nauci lip jak ja atd. atd. :slight_smile:
25. bře 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
Petraluk do NHL jo??? To Patris bude kopat za Arsenal. :grinning:
25. bře 2008 v 18:14  • Odpověz
petraluk, jenom aby nebyl jako já a po první třetině nechtěl domů :grinning:
25. bře 2008 v 18:18  • Odpověz
he he, to nic není, já jsem byla ve 20tt a moje máma rozhodla, že Ondra bude předseda nejvyššího soudu :grinning:
25. bře 2008 v 18:20  • Odpověz
autor
Procpak tak rychle spechas domu, vzdyt jsi rikala, ze jsi hokejovej typ ne? :wink:
25. bře 2008 v 18:20  • Odpověz
teď už jo, ale když jsem byla malá :wink:
25. bře 2008 v 18:21  • Odpověz
autor
Aha, tak to pak jo. :wink: Preci jenom je to kluk, tak se mu to treba bude libit uz odmalicka. :slight_smile:
25. bře 2008 v 18:23  • Odpověz
To já začala na hokej chodit v 15, a hned do kotle. Vydrželo mi to do 18, teď už mě to řvaní tak nebere. Teď si ráda sednu, koupim si dlouhý tlustý tyčky a koukam :grinning:

Kajule jj NHL, konkrétně Toronto Maple Leafs. Mám tam totiž tetu, tak abych to k ní měla blízko. A až tetka slušně řečeno odejde, tak bych ráda viděla Kalifornii. Přeci jenom je tam teplejš než v tý Kanadě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
Jj presne tak, ja si teda misto dlouhych tlustych tycek koupim klobasky a pivo, ktery se neda ani pit, ale tak nejak to k tomu patri. :slight_smile:
Co se tyka NHL tak Pata bude zrejme vedenej fandit Coloradu Avalanche.
25. bře 2008 v 18:34  • Odpověz
ja bych chtela umet tenis poradne,kdyz jednou za cas jdeme s kamoskou tak je to spis pro zasmati ostatnich jak porad nekde hledame micek ale hlavne,ze je sranda dame vinnej strik k tomu zasmejeme se a beztak skoncime v trave nekde priopite snici o tom jak jsme dobre a tak :grinning:
25. bře 2008 v 18:35  • Odpověz
U nás tě s pivem nepustí na tribunu, vlastně s žádným pitím. Já si kupuji nealko v PETce a musim jí schovat do kabelky. A myslim, že ani s klobásou by nepustili, tu si dávam venku :wink:
25. bře 2008 v 18:36  • Odpověz
autor
Nj, tak preci jenom to u vas je asi neco jinyho. Ale mne minule prohledavali batoh a ja si to neuvedomila a koupila Patovi v Tescu stavu ve sklenicce, kze to bylo jasny. :grinning: Ale pivo i klobasu si vzdycky koupim primo tam. :slight_smile:
25. bře 2008 v 18:40  • Odpověz
Já hraju tenis jak ponocnej, jako malá jsem si pinkala o zeď, ale normální tenis nějak nezvládam. To radši chodim na squash, to by mi šlo a hlavně bavilo :slight_smile:

Tak ty dědkové co u nás pouští dovnitř, by mě na batoh šáhli jen jednou, u nás to řeší až přímo u vstupu na led, ale taky jen podle toho co máš v ruce, tašky neprohledávaj.
25. bře 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
Tak squash me taky bavi, ale tenis mnohem vic, i kdyz ho teda vubec neumim. :grinning:
Mne ho prohledavali akorat jednou a jinac mi ho akorat prohmatali. Ty jo ale nedovedu si predstavit hokej bez piva a klobasky. :slight_smile:
25. bře 2008 v 19:02  • Odpověz
Já pivo moc nepiju, takže to neřešim :slight_smile: A s panákem bych asi vypadala divně :confused:
25. bře 2008 v 19:29  • Odpověz
aponchie ---- taky bych to chtěl umět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2008 v 19:31  • Odpověz
autor
No tak to ja zase na tvrdej moc nejsem, ale pivo si dam...akorat kdyz ja dopijim prvni ostatni uz mam dopity treti, paru se s tim jak s prvni laskou. :grinning:
25. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.