• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
autor
Do nekoho to napalil. :sweat_smile:
6. dub 2008 ve 13:46  • Odpověz
Malinko zaspal, proč hned takový velký slova :wink:
autor
Pac jsem to vazne trochu nepobrala...snas se aspon trochu vzchopi. :slight_smile:
Zrovna u něj bych se nedivila, kdyby dojel bez problémů na body :wink:
6. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
Nepredbihej, nepredbihej...uvidime. :slight_smile:
6. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz
autor
Aspon, ze to AC mi vcera udelalo radost a vyhrali 3:1. :dizzy_face:
6. dub 2008 ve 13:49  • Odpověz
No to AC gratulujem :grinning:

Ten Kubica je jak klíště :angry:
6. dub 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
No ale nemyslim si, ze to prvni misto obhaji.
6. dub 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
Tak vam teda gratuluju no, i kdyz se mi to nerika lehce. :sunglasses:
6. dub 2008 v 15:05  • Odpověz
To je dneska hezký den... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2008 v 15:06  • Odpověz
Děkuji, děkuji, děkuji :grinning: Pátý místo taky není úplně špatný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2008 v 15:08  • Odpověz
Dneska a zítra se hraje v KV 3. zápas finále play-off, stav série je zatím 1:1. V sobotu jsem se byla na hokej v O2 Areně podívat a podívaná to byla moc pěkná, super hokej. Jak to vidíte??? Já beru jako úspěch, když Slávie v jednom ze zápasů zvítězí, a jako přání - vítězství v obou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2008 v 08:32  • Odpověz
vcerejsi fotbal: :sweat_smile: :angry: chapete to???
8. dub 2008 v 08:33  • Odpověz
nechápu, nedat 2 penalty....trustuhodný !!! a dalších asi 12 rohů oproti snad jedinému rohu Plzně, OSTUDA!
8. dub 2008 v 08:34  • Odpověz
autor
Jj, taky jsem to trochu nechapala...ale to jsou proste ty sesivany. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ACS FOREVEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!
8. dub 2008 v 09:00  • Odpověz
no a co ten hokej ?
8. dub 2008 v 09:18  • Odpověz
autor
Tam ja fandim samozrejme VARUUUUUUUUUUMMMMMMMMMM. :grinning:
8. dub 2008 v 09:30  • Odpověz
bude to těžký pro obě dvě strany, hodně těžký :confused:
8. dub 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
Jj, tak to si taky myslim. :wink:
8. dub 2008 v 09:40  • Odpověz
Ahoj. Tak ja mam taky rada sport. Rada se na něho dívam. Mám rada fotbal , hokej, skoky na lyžích a hlavně atletiku :slight_smile: . Dokonce mě včera manžel přemluvil ať si vsadím na ligu mistru :grinning: Tak sem si tipla a uvidíme. Bude sranda :grinning:
8. dub 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
Zanet a na koho sis vsadila??? Ja obcas taky takhle blbnu a semtam si na nekoho vsadim, ale na fotbal moc nevsazim, spis na hokej nebo tenis. :slight_smile: Dokonce jsem uz i vyhrala. :grinning:
8. dub 2008 v 11:07  • Odpověz
vsadila jsem že Chelsea vyhraje nad Fenerbachce......Liverpool prohraje s Arsenalem.....Barcelona vyhraje nad Schalkee.....a Manchester vyhraje nad As řim...uvidíme co s toho bude. ještě si tam manžel něco přidal s česke ligy tak uvidíme :grinning: :wink:
8. dub 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Nooo byla bych rada, kdyby ti vysel ten druhej tip, ale sama bych si na tohle asi netipla. :slight_smile: Uvidis, treba ti to vyjde. :wink:
8. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
No spíš se teď obavam že mi uteče ten první tip :angry: Ráno říkali že nebude chytat Čech,že je zraněný
8. dub 2008 v 11:15  • Odpověz
Jinak faforitem na titul je pro mě BARCELONA :sunglasses: :grinning:
8. dub 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
Barcelona jo...tak ja mam favorita jinyho, i kdyz to je spis podle citu nez podle toho, ze si myslim, ze doopravdy vyhraje...a to je Arsenal. :slight_smile: Bylo to pro me tezky, kdyz hral s AC, nevedela jsem komu fandit. Ale kdyz uz ted je jasny, ze AC neobhaji, tak budu fandit Arsenalu a doufam, ze to zvladnou, ale budou to tam mit hodne tezky. Ty modry pitomecci at si klidne vypadnou. :grinning:
8. dub 2008 v 11:23  • Odpověz
Varyyyyyyyyyyyy do tohooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: Doufam, že alespoň jednou ještě vyhrajou, ať Růžičce spadne hřebínek :grinning:
8. dub 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
Jj, jsem s tebou...Varyyyyyyyyyyy do tohooooooooooooo. :sunglasses: :wink: Musej aspon jednou je jeste musej dat, pac ja ho tak nesnasim a to co delal v tom prvnim zapase, kdyz dali Vary myslim ten posledni gol, to je fakt blbec...s prominutim.
8. dub 2008 v 11:29  • Odpověz
Tak do hokeje jako takovyho (extraliga) ja nevidím nic mi to neříka :grinning: Možna kdyby hrali Vítkovice :slight_smile:
8. dub 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
No tak ja jsem vzdycky mela radsi fotbal, ale v posledni dobe se teda radsi podivam na hokej aspon teda v ramci CR, pac na fotbal se neda divat vubec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2008 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.