• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
dneska je odveta arsenal vs liverpool :unamused:
8. dub 2008 v 16:50  • Odpověz
autor
Aponchie, docela se toho bojim. :frowning2: :cry:
8. dub 2008 v 16:55  • Odpověz
Tak já miluji od malička hokej, ale nevim jak je to možný, jelikož táta je fotbalový rozhodčí, takže má velkou radost :grinning:
8. dub 2008 v 16:56  • Odpověz
kajule:jako fakt nevim o co jim jde!oni umi kdyz chcou ,ale rikam si jestli to neni podplacene :grinning: ale ang.liga asi neeee co?ja mam taky radsi hokej je to rychlejsi a lip to utka po tretinach :grinning: nicmene mame fotbalovou rodinu(strejda trener+hrac v Italii)a bratranci taktez ,ale na sport se u nas kukalo odjakziva
8. dub 2008 v 17:00  • Odpověz
U nás se taky provozuje televizní sport a to hlavně hokej, fotbal, krasobruslení, skoky a běh na lyžích. Mimo hokeje a běžek mě nic z toho moc nebaví, krasobruslení skoro nesnášim. Mě nejvíc berou F1, hokej, sjezd na lyžích :slight_smile:
8. dub 2008 v 17:07  • Odpověz
autor
Jj, tak ja jsem taky na sport odmalicka...odmalicka jsem hrala s klukama fotbal a jezdila na ruzny zavody a pak jsem dokonce zalozila svuj vlastni fotbal. tym. :grinning: Fotbal radsi hraju, ale podivam se aspon v posledni dobe radsi na hokej a kdybych mela jit podivat se na stadion na fotbal tak nevim nevim...tam clovek fakt jenom se stitem v ruce. :grinning:
Jak nedavno ale otocili na 3:2, tak to jsem hodne prozivala a skakala tady snad po celym baraku. Uz se ptali jestli mi nemaj dat kazajku. :sweat_smile:
Jinac za chvilku nam to zacina, kze Varyyyyyyyyy jedeeeeeeeeeem. :grinning:
8. dub 2008 v 17:10  • Odpověz
Já jsem taky hrála fotbal, ale to bylo ještě na základce, takže teď nevim jestli bych se vůbec do toho míče trefila :sweat_smile: Teď mě nejvíc baví lyže, sjezdovky i běžky to je fuk. V létě trochu to kolo, ale to není nijak horký. Jo a taky dost hraju squash, teď to tedy musim kvůli Lukymu dost zanedbávat, ale jinak jsme chodili 1x týdně :slight_smile: Docela dost mi to chybí, je to lepší relax než sedět u PC nebo TV :slight_smile:
8. dub 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
Tak ja si rada kopnu i ted, i kdyz uz to za moc nestoji. Jeste jsem taky hrala florbal, jeste mam i hokejky na to, jsem za ne dala takovejch penez. :grinning: Vzdycky jsem od toho byla sama modrina. :grinning: Ale hlavni je, ze me to bavilo. Jinac squash me taky bavi a tenis, i kdyz ten hraju jako ponoca stejne tak jako pinec...vzdycky na zakladce o velky prestavce jsme ho hrali. Kolo taky muzu, ale jeste radsi ted brusle akorat s kocarkem to je u nas mezi tema kopcema trosku horsi.
8. dub 2008 v 17:19  • Odpověz
autor
Jinac zimni sporty taky muzu...na snowboardu se ucim uz nekolik let. :grinning:
8. dub 2008 v 17:21  • Odpověz
ja si nemuzu a nemuzu vzpomenout kdo mi chtel poslat arsenal mic??? :grinning:
8. dub 2008 v 17:23  • Odpověz
autor
Ty jo tak to ja taky nevim, v tomhle ti asi moc nepomuzu. :grinning: Zkus se zeptat Nobodyho ten to urcite bude vedet, ten vi vsechno. :grinning:
8. dub 2008 v 17:25  • Odpověz
no comment :pensive:
8. dub 2008 v 17:27  • Odpověz
autor
Copak. :grinning: :wink:
8. dub 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
Petraluk, tak kde se zasivas...uz mas davno fandit. :wink:
8. dub 2008 v 17:30  • Odpověz
se jako musim pochlubit: v so jsme byli s muzem na bowlingu, vyhrala jsem 5:0 na hry a posledni hru jsem koncila v 7 kole ctvrtym strikem za sebou...ach jooooooo, kdybych to dohrala,tak jsem mozna mela pres 200
8. dub 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
Teeeda tak to gratulujuuu. :wink: To jsed dobra. :wink: A proc jsi to nedohrala???
8. dub 2008 v 17:34  • Odpověz
time :slight_smile: skoncila hodka a po nas uz tam cekali lidi, jinak bych si to dohazela
8. dub 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
Tak to pak jo. :slight_smile: My to mame vzdycky na dve hodinky a stihneme tak dve hry, pac mame takovy stesti, ze tam po nas vetsinou hned nekdo nejde. :slight_smile:
8. dub 2008 v 17:43  • Odpověz
Však já fandim, nevidíš jak dobře :wink: :sunglasses:
8. dub 2008 v 17:44  • Odpověz
Ty vole :sweat_smile:
8. dub 2008 v 17:46  • Odpověz
autor
Ty fole, to snad neni moznyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. dub 2008 v 17:49  • Odpověz
autor
Njn Bednar. :grinning:
8. dub 2008 v 17:51  • Odpověz
autor
Ja se po....... :angry:
8. dub 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
No tak Vary nevzdavame to, makame a pokracujem dal...je dostanete. :sunglasses:
8. dub 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
Vidim, jak fandis...jesteze nejde o zivot. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2008 v 17:57  • Odpověz
Vary do tohooooooooooooooooooo :slight_smile:
Do pr... teď jsem kvůli nim vysypala kukuřičný křupky na křeslo :angry:
8. dub 2008 v 17:57  • Odpověz
autor
Ale prosim te, mne je jedno, co tam sypes na kreslo. :grinning: Mne jde o to, abys poradne fandila. :grinning: Staci, ze Pata se ted probudil a zacal se smat, kdyz ja jsem nadavala, jak dali ty pitomci gola. :grinning: Vubec neni pri me, musim mu jit domluvit. :slight_smile:
8. dub 2008 v 18:00  • Odpověz
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
8. dub 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
:slight_smile:
8. dub 2008 v 18:46  • Odpověz
No já musela vyluxovat celý křeslo a trochu poklidit než přišel živitel, aby zase nenadával, že celý den sedim u PC a nic nedělam. Ale všechno bylo na dohled tv, takže nic mě neuniklo :slight_smile:
8. dub 2008 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.