• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Slááávie!!!! Slááávie!!!! :wink:
8. dub 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
Majino si snad delas legraci ne, netrhej partu. :wink: Varyyyyyyyyyyyyyy jedeeeeeeeeeeeeem makaaaaaaaammmmmmmmmmeeeeeeeee. :sunglasses:
8. dub 2008 v 18:52  • Odpověz
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllll :dizzy_face: Majino :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2008 v 18:54  • Odpověz
autor
Klucíííííííííííííííííííííííííííííííí ja vááááááááááááááááááááás mylujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. dub 2008 v 19:46  • Odpověz
Vypadá to bledě :frowning2:
8. dub 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
Nestras. :wink: Oni jim to jeste ukazou. :wink:
8. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz
Holky,kdo bude se mnou koukat o víkendu na tenis?Se těším jak malá.Ach jooo,Lukášek se mi ostříhal. :frowning2:
8. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
Betul, premyslim, co mam v planu na vikend...zrejme nic, nikdo me nikam nepozval a tvoji nabidku na tenis nemuzu odmitnout. :wink:
8. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz
Kajul,super,snad to bude stát za to,i když to teda nevidím zrovna růžově. :unamused:
8. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Holkyyy, nebudte vsechny tak pesimisticky. :wink: Ja ted jdu dat spinkat Patu nebo mi ho tady jeste rozblbnou a pak nebude chtit usnout. :slight_smile: Pak vas tady vsechny cekam, dneska je na programu Liverpool vs. Arsenal. :wink:
8. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz
Kajul,tak to sorry,ale fotbal mě moc nebere. :wink:
8. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
:angry: :wink: no nic, tak ja jdu spachat hygienu a pak se budu divat teda sama no. :grinning:
8. dub 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
Goooooooooooooooooooolllllllllllllll, hosi moji, ja vas vazne milujuuuuuuuuu uplne nejviiiiiiiiiiiiiic. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
Jen tak dal. :slight_smile:
8. dub 2008 ve 21:00  • Odpověz
Slááávie!!!! Slááávie!!!! Slááávie!!!! Slááávie!!!! Slááávie!!!! Slááávie!!!! Slááávie!!!! Slááávie!!!! Slááávie!!!! Slááávie!!!!
8. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz
Tak krasně to začínalo :slight_smile: zatim 1:1 doufam že ARSENALL vyhraje :sunglasses: ja mam vsazeno :wink: tak jedem hoši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
Krasne to zacalo to mas pravdu, ale ja doufam, ze to kluci jeste daj...nechci zadny penalty. :angry:
8. dub 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
A ty sis na ten Arsenal vsadila klasicky 1 nebo mas vsazeno na postup nebo na vyhru v zapase nejen v zakl. hraci dobe???
8. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
Boze, co to ten Adebayor delal???
8. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz
já se na to vyseru :angry: to byli nervy :cry: ...dobrou
8. dub 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
Nervy, tak takovy jsem nemela uz hodne dlouho. Navic ten konec vazne ukazkovej. Nejdriv Adebayor neda gol, kterej bych snad dala i ja, pak odpiskaj penaltu, kterou jsem naprosto vubec nepochopila za co. Bez komentare. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Stejne jsem ale na vasi strane kluci. :slight_smile:
8. dub 2008 ve 22:46  • Odpověz
autor
Tak nevim no, zatim jsem se z toho vcerejska nejak nedostala. Stve me ten Arsenal, ze nepostoupil a taky ta penalta, ktera ani nemela byt. Hokej vem cert. No ale venku je krasne, tak asi ustrojim Patrika a vyrazime nekam. :slight_smile:
9. dub 2008 v 07:48  • Odpověz
Kajule to se maš že je venku pěkně ja sem z druheho konce republiky a my tu krasně nemame :unamused: a fotbal mě taky štve tiket mužu vyhodit :grinning:
9. dub 2008 v 07:51  • Odpověz
autor
Jsi me vcera do toho tak nakopala, ze si dneska taky pujdu vsadit, ale mam tam hokej a tenis, tak jsem na to zvedava. :grinning:
9. dub 2008 v 08:14  • Odpověz
no jo zase kajule :grinning: ani po ránu si nedá pokoj :grinning:
sázet nepudu, jdu snídat :slight_smile:
9. dub 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
Kousi, jak neda pokoj??? :astonished: Ty do me porad rejes. :angry: Ja uz jsem nasnidana, Pata taky, kze uklidim a jdeme ven. :slight_smile:
9. dub 2008 v 08:20  • Odpověz
no to bylo neco vcera :grinning: ja jsem si vsadila na Arsenal :grinning: :grinning:
9. dub 2008 v 08:21  • Odpověz
no to se potom nedivim že jsi tak čilá - já ještě nemám v sobě nic kromě čaje :frowning2: ráno se mi to tu nakupilo ..
a nereju :grinning: já tě jen tak něžně popichuju :wink:

já po hokeji usla :frowning2:
9. dub 2008 v 08:23  • Odpověz
autor
Nj aspon uz vim, cim to je, ze ty Vary prohrali, kdyz jsi u toho usinala. :angry: Nezne popichujes jo, koukam plna humoru takhle po ranu. :grinning:
Aponchie, jak je??? :wink:
Pekny nervy to byly. :unamused:
9. dub 2008 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.