• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
kaji:no boli me v krku jak nikdy ..polykat nemuzu :grinning: aspon schudnu,ale zase budu protivna takze nevim co je lip..no ja myslela ,ze to bylo brevno,ale nakonec sloupek ale krasnej a ten pres cele hriste,sup do brany ten ferda v brane nevedel co s edeje ,nemel sanci cokoliv udelat
9. dub 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
Ty fole, ale jako vazne nemela bejt ta penelta, ten rozhodci to trosku prikreslil, ale to uz je ted jedno. Adebayor mel taky jasnou sanci potom, co to bylo 2:2, tu bych snad i ja promnenila. :grinning:
9. dub 2008 v 08:32  • Odpověz
no nekdy si rikam,ze v te brance to chyta jak ja :grinning:
9. dub 2008 v 08:34  • Odpověz
autor
A ja kopu lip jak Adebayor. :grinning: Ty jo nepujdeme jim tam pomoct. :grinning:
9. dub 2008 v 08:35  • Odpověz
autor
Ty jo dneska musim najit na netu znak Arsenalu, pac mi znama bude delat dort pro Patu k narozeninam a potrebuje ho k tomu. :slight_smile: Ja mu udelam jenom takovej mensi dortik. :slight_smile:
9. dub 2008 v 08:37  • Odpověz
ja bych sla..jednou sem hrala s kamosem fotbal u nic za garazi :grinning:
9. dub 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
Tak ja jsem hrala fotbal s klukama celkem casto, dokonce jsem mela i svuj vlatni tym, kde jsem byla kapitanka. :grinning:
9. dub 2008 v 08:38  • Odpověz
no jo jses profik to ja jen tak z nudy za garazi pri pokecu :grinning: a rozmlatila sem si tenisky!znackove!! :grinning: dokonce
9. dub 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
No tak profik rozhodne taky nejsem, i kdyz no... :grinning: Tak ja pochopila, ze v teniskach to nejde, kze ja mela i kopacky jak na ven, tak do haly, ale teda taky me staly majlant. :grinning:
9. dub 2008 v 08:46  • Odpověz
Čauky, to mě mrzí ten váš Arsenal. Já se dneska těšim na odvetu. Varyyyyyyyyyyyyyyyyy do tohoooooooooo :grinning:
JInak holky kašlu na sport jsou horší věci než prohranej zápas. Dneska mě malej spadnul z postele, naštěstí jen na pusinku,a ne na hlavu, trochu si rozseknul ret, ale jinak je v pohodě :frowning2: Tak takovej my měli dneska budíček :unamused:
9. dub 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
Jj, to vis, ze jsou mnohem dulezitejsi veci nez sport. :wink: To mi je lito, co se stalo malymu, ale on o tom za chvilku nebude ani vedet. :wink: Kdyz ja kazdej zapas, kterej mi neco rika silene prozivam.
Varyyyyyyyyyyyyyyyyy jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. :grinning:
9. dub 2008 v 09:00  • Odpověz
Malej to bere víc sportovně než já, hodně dlouho si to budu vyčítat, že jsem radši chrápala než abych ho hlídala.

Energieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, dneska to dááááááááááááááááteeeeeee :grinning:
9. dub 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
:wink: :grinning:
A kdyz ted vynechame fotbal apod., co tanec??? Tancujete nekdo??? Ja ted chodim obcas na brisni tance a tancovala jsem latinskoamer.
9. dub 2008 v 09:44  • Odpověz
Ježiš, já jsem naprosto nerytmickej člověk, když zpívam, tak si všichni zacpávaj uši, jenom mýmu Lukáškovi se to moc líbí. No, možná až bude umět mluvit, tak se dovim, že se mi vysmívá. Doufam, ýže bude po taťkovi, kterej zpívá a hraje na bubny :slight_smile:
9. dub 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
Tak ja si zpivam moooc rada, ale okoli to moc rado neslysi, teda samozrejme, ze Patovi se to libi, jak jinak. :grinning: Driv jsem chodila na zpivani, ale jenom chvilku. :sunglasses: Pata kdyby mel zdedit hudebni talent, tak spis po mym tatkovi a brachovi, ten hraje na baryton, pozoun, hral na bici, naucil se sam neco zahrat na el.piane. Jj, ten se s tou kapelou dostane vsude mozne, jednou jedou do Francie, pak do Danska, pak do Nemecka atd. :slight_smile:
9. dub 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
Normalne jsem tady uklizela nadobi, jakoze pak teda pujdeme ven. :slight_smile: Pata chodil kolem me a ted tady usnul. :slight_smile:
9. dub 2008 v 09:56  • Odpověz
Tak přítel hraje jen v ČR, teď mají tedy domluvený koncert v Německu, ale to je spíš vyjímka. Nijak slavnej tedy naštěstí neni, ale např. jestli ti něco řiká kapela Mandrage, tak s Pepou ten s těma dredama, tak s tím pár let hrál. Pak se pohádali, Pepa se vecpal do mandrage, poslali demo do vydavatelství a oni je vybrali.
9. dub 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
Jj, vim o koho jde, ale ze bych je musela.
9. dub 2008 v 10:18  • Odpověz
Já je taky vůbec nemusim, navíc ten jejich první singl je dost rádiovej a ostatní je spíš punk, což k sobě moc nejde. Navíc jsou parádně nafoukaný, teď hrajou před Wanastowkama, tak to už si neuvidí ani na nos :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pamatuju je coby hochy ze základky, to ještě byli rádi, že je vůbec rodiče takhle podporujou. Pepa ze sebe dělá mladíka a přitom je mu dávno přes 30 a dělá u pásu v Panasoniku. Na jednu stranu si za úspěch fakt můžou sami, na druhou nejsou žádný hvězdy, na který si hrajou :slight_smile:
9. dub 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
Tak z toho vcerejska jsem se snad uz oklepala. :slight_smile: Po obede jsem se s Patou trosku vyspala a ted uz se psychicky pripravujeme na hokej. :slight_smile: Navic od peti mi zacina i tenis. :slight_smile:
9. dub 2008 v 15:53  • Odpověz
tak ja jdu akorat ven :grinning:
9. dub 2008 v 15:56  • Odpověz
No konečně sem vás našla.....

Kajule, ne ne ne.... Varský já ne éééé..... vyřadili Litvínov a tak to by nešlo a celkově mi nesedí.... sorry :grinning:
9. dub 2008 v 15:57  • Odpověz
autor
Aponchie, zrovna kdyz prijdu, tak ty odchazis...v tom neco bude. :angry: :grinning: :wink:
Majino, to je tak tezky nas najit jo??? :astonished:
9. dub 2008 v 16:00  • Odpověz
autor
Jinac ja nerikam, ze by Vary byli moji oblibenci, u me jasne vede Sparta, pak taky muzu Liberec, to teda hlavne kvuli tomu bylimu tygrovi, co tam maj, pac ja tygry miluju. :dizzy_face: Taky fandim Hradci, ale to uz neni extraliga. :grinning: Driv jsem taky fandila Vsetinu, ale ten je uz trochu jinde. :frowning2:
Jinac nesnasim pernikare a vsak uz vsichni vedi. :grinning: A prave proto fandim Varum. :grinning:
9. dub 2008 v 16:03  • Odpověz
No včera jsem vás nenašla a dneska ráno taky ne..... asi to je tím že jsem to jen prolítla :sweat_smile: :grinning: Se do příště polepším.... jdu se m¨rknout kdo tu komu fandí!
9. dub 2008 v 16:03  • Odpověz
autor
To vis nesmis to tak rychle prolitnout a pak nas najdes. :wink:
Jj mrkni se, ale prosim te, nepripominej mi nijak vcerejsi zapas Liverpool vs. Arsenal, nesu to tezce. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning:
9. dub 2008 v 16:05  • Odpověz
Tak já jsem veliká faninka Litvínova, vím že nejsou nic moc ale jsou to moji milovaní klukánci! :grinning: Liberec mi nevadí ale když teď hráli se Slávkou tak bohužel, fandím Pražákům..... ale pokud by hráli s někým jiným tak budu fandit jim..... Jiný sport kromě hokeje a F1 nesleduji......
9. dub 2008 v 16:06  • Odpověz
autor
Koukala jsem na ty tvoje albicka, ty klucici vecicky jsou vazne moc pekny, ta kombinace ty modry a zeleny je nadherna. :dizzy_face: Ja jsem prave ted vybrala pro Patu golfky Jane Energy prave v ty marine. :dizzy_face: Ale koupim mu je az na leto.
9. dub 2008 v 16:07  • Odpověz
Tak jako fotbal u mě nehrozííííí.... ten přímo nesnáším takže jediné co vím je že Liverpool je město v Anglii :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2008 v 16:07  • Odpověz
autor
Jinac u ty holky ty kombinace taky nejsou spatny, ale mne by se nejvic libila jenom oranzova bez ty ruzovy popr. treba trosku s cernou nejakej prouzek nebo tak neco. :slight_smile:
A komu fandis ve F1??? :angry:
9. dub 2008 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.