• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Tééééda! Hned na první stránce se rozčílím.... co to čtu??? Alonso a podvraťák??? Já ho miluju, je pro mě nejkrásnější chlap na téhle planetě! :grinning: Ale co, každý má svého koně :wink:

A díky za pochvalu....
9. dub 2008 v 16:09  • Odpověz
autor
Promin, ale u Alonsa se tady vetsinou shodneme. :slight_smile: Kze jestli je pro tebe nejkrasnejsi chlap na svete, prosim te, dal necti. :wink: To jak jsme se bavili o tom jak je antisexualni a mit ho v loznici, tak nas prejdou veskery chute a sli bychom radsi spat, to si necti. :grinning:
9. dub 2008 v 16:11  • Odpověz
Vezmeme to takhle.... ty nemáš ráda Ferouše ze Španělska a já zase nesnáším červený Ferouše z Itálie :grinning:
9. dub 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
Ale mas pravdu, kazdej ma svyho kone, ja mam rada Kimiho, ale odesel mi do tymu, kterej z duse nesnasim. :angry:
9. dub 2008 v 16:12  • Odpověz
Coooo???? Tak jdu na to! To bude něco, to se alespoň nasměju :wink: :grinning:
9. dub 2008 v 16:12  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. dub 2008 v 16:13  • Odpověz
autor
Tak uz jsi k tomu dosla??? :wink:
9. dub 2008 v 16:18  • Odpověz
Tak to je pecka..... já si málem roztrhla hubu.... holky, to se vám povedlo! Jinak já mám zase tohle na Kimiho, on je tak strašně ošklivej že mi ho je až líto a mám ho snad ráda jen kvůli tomu :grinning: Ale co, tak se aspoˇ
n nebudeme hádat kdo a koho a s kým :grinning:
autor
Na druhou stranu muzes byt rada, ze se nam nelibi. :wink: Aspon ti ho zadna tady neprebereme. :grinning: :wink:
No právě! Jedině dobře..... :wink:
9. dub 2008 v 16:20  • Odpověz
autor
Majino, tak ja Kimiho muzu, i kdyz teda ne za to jak vypada. :grinning: Ja uz jsem tady rikala, ze co se tyka loznice, tak u me vede jeden fotbalista, taky jsem tady o nem porad psala. :grinning: Ja jsem z nej uplne nemocna uz nekolik let. :grinning:
Ted jeste otazka, aby oni chteli nas. :grinning:
9. dub 2008 v 16:23  • Odpověz
Takže koukám že tu většina fandí Varům???!!! :fearful:
9. dub 2008 v 16:24  • Odpověz
A kdo je ten slavný fotbalista???? :fearful:
9. dub 2008 v 16:24  • Odpověz
autor
V tomhle duelu jo, pac kdo by fandil Slavii, ze jo??? :grinning: :grinning: :grinning:
H.Larsson to je takovej sympatak, muj milacek, toho bych brala. :dizzy_face: Ale spokojila bych se i s nejakym min slavnym. :dizzy_face:
Teda jakyho fotbalistu bych nebrala ani nahodou tak to je z ceskych Baros, Nedved a z tech zahranicnich Inzaghi (i kdyz hraje za moje milovany AC), Schweinsteiger, jo a na Kahna jsem jeste vysazena. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2008 v 16:28  • Odpověz
A jezdíte tady někdo na hokeje??? My teda do Litvínova a pak na Slávii i když přítel fandí vždycky těm druhým :grinning:
9. dub 2008 v 16:28  • Odpověz
a co kulec? :grinning: :slight_smile:
9. dub 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
Nobody :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2008 v 16:30  • Odpověz
autor
Jo Maji ja jezdim akorat na Hradec nebo do pernikova se taky obcas dostanu, ale to musej hrat s nekym, koho mam rada. :slight_smile:
9. dub 2008 v 16:31  • Odpověz
No tak jsem ti ho okoukla.... není špatnej ale taky není můj typ.... Jinak jako z fotbalistů znám jen ty naše a nemám ráda snad ani jednoho! Jediný co znám z fotbalu je Baníčku my jsme s tebou.... neopustíme tě.... nikdy tě néééézradíme a bla bla bla :grinning:
9. dub 2008 v 16:32  • Odpověz
autor
Nobody a kdo se libi tobe??? :grinning: :wink:
9. dub 2008 v 16:32  • Odpověz
Tak kulec se hraje jen v ložnici néééé :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2008 v 16:33  • Odpověz
majina .. kapesní neee :grinning:

Káji, z fotbalistů normálně žádný, fotbalistky neznám, tenistky..tak by bylo pár, i dokonce z curlingu :grinning:
9. dub 2008 v 16:34  • Odpověz
autor
...bo my ti verime. Verime a verit budem, ze jsi klub nejlepsi, bojovat za tebe budem, bo jsme tvy fanousci... :grinning: :grinning: :grinning:
Banik pico banik :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2008 v 16:35  • Odpověz
autor
Jeee prominte, jsem se nechala trosku unest. :grinning: :sunglasses: :wink:
9. dub 2008 v 16:35  • Odpověz
autor
Tak ja nevim, ja vzdycky hrala hlavne ten loznicni. :grinning:
Jak neznam fotbalistky, ja jsem ta nejvetsi hvezda fotbalu snad vubec, zalozila jsem svuj vlastni klub...to se ti zda malo jako??? :angry: :angry: :angry: :grinning: :wink:
9. dub 2008 v 16:37  • Odpověz
Joooo.... Baníček! Ten má vrozný fanoušky :grinning:

Jinak jako kulečník nebrat :grinning:
9. dub 2008 v 16:43  • Odpověz
jo vlastně :grinning:
9. dub 2008 v 16:43  • Odpověz
autor
Hrozny ba primo desivy. :grinning:
Nobody a co ten zubici smajlik jako ma znamenat u toho. :angry:
9. dub 2008 v 16:45  • Odpověz
nobody... komu fandíš? pro koho by si pískal? :grinning:
9. dub 2008 v 16:45  • Odpověz
jsem si čistil zuby, tak proto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2008 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.