• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
jeste neni vyhrano, nic nebouchej :sweat_smile:
9. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz
Já kojim :grinning: Blbě se mi píše.
9. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz
Už tohle je výhra :wink:
9. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz
Kajul už můžeš nalejvat :grinning: Malje spí, já dojídam pizzu a oslavuju neperlivou vodou :grinning:
9. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
Kristi, ja vim, rikala jsem, ze jeste neni vyhrano, ale jak rikam uz tohle je uspech a Ruzickuv vyraz ve tvari, kdyz tenhle zapas skoncil, mi za to proste stoji. :grinning:
9. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
No ja jsem to zase uklidila, kdyz se nikdo nehlasil. :grinning:
9. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz
A bylo vychlazený, jestli ne tak ho schovej na příště, myslim, že minimálně ještě jednou na něj dojde :wink:
9. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz
autor
Jj to vis, ze bylo. :wink:
9. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz
Tak ho tam nech na příště a bude ještě lepší :slight_smile:
9. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz
autor
Rozkaz kapitane. :wink:
9. dub 2008 ve 20:26  • Odpověz
Ty máš dneska zase ten fotbal ne :confused: nebo to bylo včera,teď nevim, to je za mateřská demence :grinning:
9. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
Jj dneska taky, ale to uz nebudu tak prozivat. :slight_smile:
9. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
Smrt Manchesteru. :grinning:
9. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
Aha, chtěla jsem říct, že ho třeba bouchneš po tom, ale takhle ho nech na Vary :wink:
9. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
Jj, vsak uz se chladi. :grinning:
9. dub 2008 ve 20:39  • Odpověz
Tak včera jste nám teda naprášili!!!! No hrůůůůůůza ale ještě není konec tak to snad zmákneme! :grinning: Ale pokud by to bylo na mě a byla jsem trnérem tak po tom co náš Slávista uknouznul po tom pivě na trestňáku tak bych stáhla chlapy a šla do šatny.....a při tom zranění hráče jak se smáli ti chlapi tak by dostali takovou že to neviděli :angry: :angry: :angry: Ty vole, to jsem zase našraňoučká :angry:

:wink:
10. dub 2008 v 07:19  • Odpověz
autor
Maji, tak si to uzij. :grinning: Ja byla primo nasrana predevcirem pri fotbale. :angry:
10. dub 2008 v 07:36  • Odpověz
autor
I kdyby Vary nevyhrali, tak za tohle jim dekuju a budu si to hooodne dlouho pamatovat. :slight_smile:
10. dub 2008 v 07:37  • Odpověz
autor
A najde se tady jeste nekdo, kdo aspon trosku sleduje fotbal...jak to vidite s LM. Jsem zvedava na Barcelonu s Manchesterem a jeste vic snad na Liverpool s Chelsea. I kdyz mi Liverpool vyradil moje kluky s Arsenalu, tak fandim jemu, pac blues nebo jak jim to rikaj fandit teda nebudu. :grinning:
Stejne to je zajimavy v Anglii je nekolik tymu blues,pac maj na dresech modrou a reds tech tam taky par je a pak kdo se v tom ma vyznat. :grinning:
10. dub 2008 v 07:40  • Odpověz
Jakto???? Co ti udělali fotbaláci oškliví???? :frowning2: :grinning:
10. dub 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
No co co, ty sis to tady necetla. Hrala se LM Arsenal s Liverpoolem chvilku potom, co Arsenal vyrovnal na 2:2, coz by mu stacilo na postup, tak Adebayor nepromenil sanci, kterou bych dala ja, pak rozhodci piskal penaltu, kterou si trosku prikreslil, pac to rozhodne na penaltu nebylo. Nicmene Liverpool ji promnenil a pak dal jeste jeden gol. :frowning2:
10. dub 2008 v 08:01  • Odpověz
ahoj holky
včera jsem hokej moc neviděla, jen začátek, páč jsem šla s holkama na kávu :grinning:
ale vyklepli nás, to jo.....jako kulomet....ta ta ta ta ta ta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
no tak kluci, oklepeme se a v so na ně vlítneme!!!
to byl opravdu nepovedenej zápas, takový, bohužel taky jsou. koukám majino, že jsme tady sami svě slávistky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2008 v 08:24  • Odpověz
samo, že dvě :sunglasses: (bohužel)
10. dub 2008 v 08:25  • Odpověz
Pipisku.... no koukám že jo! Jezdíte někdy na Slávii? :confused:

Kajule, tak to mi je líto, já vzkazy o fotbale tak trošku přeskakuju.... :sweat_smile:
10. dub 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
Priste to bude taky tatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatata a samozrejme, ze utocit budou Vary. :grinning: :wink:
No ja budu muset jit neco delat, nez se Pata vzbudi. :slight_smile:
10. dub 2008 v 08:35  • Odpověz
Téééda... ty máš hodnýho chlapečka, takhle dlouho spinká.... to je šikula! :grinning:
10. dub 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
Maji, driv spal kolikrat i do pul jedenacty. :dizzy_face:
10. dub 2008 v 08:47  • Odpověz
Tak to je krásný! Jiný děti spí hodně špatně.... takže můžeš být ráda
10. dub 2008 v 08:49  • Odpověz
majino, já minulé dvě sozony chodila pravidelně na všechny domácí zápasy. já, manžel a starší dcera. manžel a dcera mají tuhle sezonu permici (za super cenu), ale já nechodím, máme 8měs. holčičku. byla jsem jen 2x, na jednom zápase s tygry a teď v so na 2. zápase s becherama
včera jsem viděla ten zákrok na jardu bedýnku od skuhravého, a byl to hnus!!! pěkně hnusnej útočnej faul!!!
věřím, že včera chlapci dostali od růži držkovou a že mají v týmu natolik zkušený hráče, že je ta ostudná prohra nepoznamená. adam je teda včera vůbec nepodržel,dostal dost blbý goly a jinýho zkušenýho golmana nemáme :frowning2:
stane se.....ještě to nic neznamená, je to 2-2, bylo by lepší včera vyhrát a vrátit se do prahy za stavu 3-1 a v so to před domácím kotlem doklepnout
10. dub 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
Maji, jj Pata je zlaticko. :dizzy_face:
Jinac vcera to nevyslo, jak jsi rikala, ze Ruza zvysi platy rozhodcim a dopadne to. Nevim, ale asi jim dal malo, tak priste uz to treba napravi. :wink:
10. dub 2008 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.