• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
pivo mi nechutna...teda v lete v horku v podvecer snad krusovice 12,nebo staropramen max.jeden
25. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz
kajule, ja sem taky hotova z Novaka, manza se se mnou kuli nemu porad hada, pac ho nesnasi :grinning: ale je fakt, ze me hodne zaujal, hraje dobre a je proste roztomilej...a pravda je, ze vsichni ty tenisti maji krasny tela, nam :slight_smile:
Andy je taky dobrej, hlavne ma super podani
25. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
Marie, jj presne tak moje rec...Novak hraje vazne dobre a hlavne je taaak roztomilej a navic kdyz hraje tak se u toho vzdycky dobre pobavim. :slight_smile:
26. bře 2008 ve 14:07  • Odpověz
Jdu se k vám holky přidat,jestli neva.fotbal moc nesleduju,ale vím,kteří fotbalisti se mi líbí. :grinning: Sleduju hodně tenis,fandím hlavně našim,jednomu našemu tenistovi dokonce dělám webovky(nechci se chlubit) :grinning: ,pak sleduju F1,fandím Ferrari,hlavně teda Kiminu,to je moje platonická láska. :grinning:
26. bře 2008 v 15:05  • Odpověz
autor
Betule, tak se pochlub. :wink: Ja jsem desne zvedava. :slight_smile: Ja mam teda z ceskych nejradsi asi Stepanka, je to proste soumen jak ma bejt. :slight_smile: Kimiho mam taky rada, ale to ze je ted ve Ferrari me uplne .... :angry:
26. bře 2008 v 15:07  • Odpověz
Kajule,on není taková hvězda jako Štěpánek nebo Berdych,ale taky hrál za nás Davis Cup.... :wink:
26. bře 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
Ja uz mozna vim, kdo by to mohl byt, ale nemuzu si vzpomenout na jmeno...porad nebo napis adresu tech webovek. :slight_smile:
26. bře 2008 v 15:09  • Odpověz
betule> bych na 70 procent věděl

dívali jste se někdo na ten parkour? Ať nejsem smutný :grinning: :slight_smile:
26. bře 2008 v 15:11  • Odpověz
A to jsem se nechtěla chlubit.... :grinning:
http://lukasdlouhy.xixao.com/
26. bře 2008 v 15:11  • Odpověz
Tak teď všichni řeknete,že jste to věděli,co? :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
Nobody, parkour...co to je??? :grinning: :wink:
Betulu, no jasne presne toho jsem myslela. :grinning:
26. bře 2008 v 15:13  • Odpověz
já jsem myslel Lukáše Krátkýho
26. bře 2008 v 15:13  • Odpověz
Kajule,budu ti teda věřit,no.... :wink: Sice to není žádná světoznámá hvězda,ale strašně mu fandím,moc mu to teď teda nejde,ale co,každý nemůže být světová nr1,že? :slight_smile:
26. bře 2008 v 15:14  • Odpověz
Nobody- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2008 v 15:15  • Odpověz
autor
To mas pravdu, takovej Novak by mohl byt klidne svetova nr100 a stejne bude nejlepsi. :dizzy_face:
26. bře 2008 v 15:15  • Odpověz
Jj,Kajule,přesně,Lukáš sice není ani ve 100,ale i tak....prostě je dobrej,nooo. :grinning:
26. bře 2008 v 15:19  • Odpověz
autor
Na druhou stranu Federer muze byt nr1 jak dlouho chce a stejne mi v zivote nebude sympatickej...proste Novak Djokovic forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2008 v 15:22  • Odpověz
já radši ženský :grinning:
26. bře 2008 v 15:23  • Odpověz
autor
Nobody, se ti divim. :grinning: Kdyz uz nejaka zenska tak Mauresmova, na tu se muzu divat, ta mi je sympaticka, ale Sharapova. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2008 v 15:25  • Odpověz
Mně zase jako Federer nevadí,je jasný,že Novak je hezčí,o tom žádná....Koho nemůžu ani vidět je Alonso,ten je prostě nesympatický od pohledu,vždycky trpím,jak jsou F1 a on tam prudí v té reklamě,bože,bych ho nakopala někam. :grinning:
26. bře 2008 v 15:25  • Odpověz
jak jsem psal, Hantuchová, ta je v pohodě..a když s ní mluvíš, tak je normální ... Sharapová..no nevím..je podobná jedný kamarádce a to mě odpuzuje :grinning:
Mauresmo .. no nevím ... to už radši ty chlapy :grinning:
26. bře 2008 v 15:26  • Odpověz
autor
Betule, tak Alonsa uz jsem tady taky zmynovala. Mit ho pred sebou, tak bych ho taky nekopla, ale do zadku by to nebylo. :grinning:
Tak mne je Amelie nahodou celkem sympaticka, i kdyz kamos o ni rika takovy veci...teda co se tyka vzhledu... :sweat_smile:
26. bře 2008 v 15:29  • Odpověz
Alonso je naprosto asexuální typ,toho bych nechtěla ani zadarmo a to má plnou p.del peněz. :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2008 v 15:32  • Odpověz
jo, Amelie z Montmartru ....
26. bře 2008 v 15:33  • Odpověz
autor
Jj asi tak, jak rika Nobody...nez Mauresmova, to uz radsi chlapi...tak ja rikam, ze radsi zenska, nez Alonso. :grinning: Kdybych mela jakykoliv chute, tak jakmile bych mela Alonsa pred sebou...radsi pujdu spat. Nastesti jeho v loznici mit nikdy nebudu. :grinning:
26. bře 2008 v 15:34  • Odpověz
u mě to s tím Alonsem taky platí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2008 v 15:36  • Odpověz
autor
Nobody. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Amelie Mauresmo. :slight_smile:
26. bře 2008 v 15:36  • Odpověz
Mně se nelíbí ani Amelie ani Fernando,takže bych brala prázdnou ložnici.... :grinning:
26. bře 2008 v 15:45  • Odpověz
autor
Jj, taky moznost...ale lepsi nez prazdna loznice, je loznice s Patou v postylce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je pro me ten nejlepsi, nejkrasnejsi chlap s tim nejkrasnejsim zadeckem na svete a nejkrasnejsima kukadlama. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2008 v 15:47  • Odpověz
no toto :grinning:
26. bře 2008 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.