• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
autor
A to je skoda, ze znas jenom autobusak. :wink:
Jinac nerada bych urazila, ale Pardubice jsou priserny cely, ja tam teda byla parkrat a vetsinou prave jenom na hokeji a nesnasim to tam. :sweat_smile:
10. dub 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
Jinac ja to zase neznam v Plzni vubec. Mam pribuzny v Janovicich nad Uhlavou, kze jsem byla akorat tam a parkrat v Klatovech.
10. dub 2008 v 09:30  • Odpověz
Já jsem tam byla prákrát ještě coby žačka školou povinná u známých. Byly jsme se projet na koních, pak si ještě pamatuju, že oni měli pod oknem nějakou diskotéku a já nemohla přes ten kravál spát :angry: A to je všechno.
A v tom Hradci znam ještě benzínku Shelku, to když jsme byli v Trutnově a potřebovali natankovat. Máme Shel kartu :slight_smile:
10. dub 2008 v 09:33  • Odpověz
tak já HK znám trochu, měla jsem ve Vysokém Chvojně babi a dědu. a Plzeň znám celkem dokonale...pocházím z Trnové u Plzně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
A v Trutnove to znas, nebo tam jezdis taky jenom tankovat benzin. :grinning: I kdyz teda nevim jestli tam Shel vubec je a to jsem odtamtud, ja teda vzdycky jezdim do Ona na Bojiste, pac tam maj nejlevnejsi benzin a neni to zadna voda.
10. dub 2008 v 09:35  • Odpověz
No tak to je kousek,v Trnový jsem jednou byla na sudu :grinning:
10. dub 2008 v 09:35  • Odpověz
a ve Svobodě nad Úpo mám tetu a strejdu :grinning:
10. dub 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
Koukam Majina zase dela album, ze si nas nevsima. :grinning:
jééé a koho tam znáš?
autor
Tak ve Svobode to znam akorat trosicku, jak kdyz se dostanu na lyze, tak spis do Buku, do Spindlu nebo do Pece. :slight_smile:
Kurna a ja nevim, co mam delat, uklizeno mam a Pata spinka. :slight_smile:
10. dub 2008 v 09:38  • Odpověz
kajule, tak to jsi šťastná žena....mě ta naše málá spí tak 2-3x denně půl hodiny a ještě mám doma tu staří se zánětem středouší. a než bych něco dělala, tak tady krafu :confounded:
10. dub 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
Pipi, tak to Pata se dneska probudil v osm, dala jsem mu najist a zase usnul, jinac toho pres den zase tolik nenaspi, jak kdy teda. V posledni dobe usina v sest hodin navecer po koupani, jidlo mu ani nedavam, pac u toho usina vetsinou, probudi se tak kolem osmi, dam mu najist a jde spat. :slight_smile:
10. dub 2008 v 09:42  • Odpověz
Kajul já potřebuju vytřít :grinning:
10. dub 2008 v 09:44  • Odpověz
já dávám malou spát tak v 19.00 a za noc je tak 3x vzhůru :cry:
10. dub 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
Petraluk, tak si vem hadru a belik a jdi na to. :grinning:
10. dub 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
Pipi, kdo vi treba na Patu tohle nocni vstavani taky prijde...zatim ale musim zaklepat. :slight_smile:
10. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
No já myslela, že když nemáš co dělat, že bys mi vytřela a já ti zatim pohlídam Páťu a nebo budu za tebe koníkovat :grinning:
10. dub 2008 v 09:48  • Odpověz
autor
Vtipe :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2008 v 09:51  • Odpověz
Tak já na to holkt vlítnu sama, už jsem posbírala všechny hračky, zametla a už zbejvá jen ten hadr a kbelík :unamused:
10. dub 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
Tak do toho, chce to hlavne odvahu. :grinning: Ja jdu taky neco delat. :astonished:
10. dub 2008 v 09:53  • Odpověz
tak se loučím , jdu taky něco dělat. sportu zdar!
10. dub 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
A fotbalu zvlaste. :grinning:
10. dub 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
Tak jsem si precetla nekolik clanku o tom zapase Liverpool : Arsenal a kdybych si to myslela jenom ja, ze ta penalta byla smyslena a rozhodla celej zapas, tak me to tolik nestve, ale kdyz o tom ctu vsude, jak rozhodci podrzel nad Liverpoolem ochrannou ruku. :rolling_eyes: Pri obdobny situaci na Arsenalu se penalta nepiskala. :rolling_eyes:
10. dub 2008 v 15:44  • Odpověz
To nás tedy moooooooooooooooooooooooooooooc mrzí :grinning: Ba ne, kdyby šlo o F1 tak bych taky byla nas........
10. dub 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
:angry: :angry: :angry:
10. dub 2008 v 15:48  • Odpověz
Vždyť píšu, že kdyby mě zajímal fotbal, tak jsem taky nas..... Takhle můžu jenom s tebou soucítit :slight_smile:

Už to píšu po druhé, předtím mi to vůbec nešlo poslat, pak jsme byli venku :slight_smile:
10. dub 2008 v 17:55  • Odpověz
Tak cooooo????

U nás bude dneska místo sportu vládnout Ordinace

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tááák a tady pár vyčištěných chrupů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2008 v 19:49  • Odpověz
Však u nás taky :grinning: Když je hokej, tak jí malej jak šnek, i třičtvrtěhodiny a dneska to slupnul za 20 minut. Jak může mít takový odpor ke svýmu budoucmu zaměstnání :confused: :grinning:
10. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
U vas Ordinace, u me vcera vladlo koste, kbelik, prachovka atd. atd. az nekde do pul jedenacty jsem se pokousela o jarni uklid...ovsem moji snazu Patrik dneska, pac vstal driv uplne rozmetal. :grinning:
11. dub 2008 v 07:12  • Odpověz
Jéééé.... jarní úklid, to už máme naštěstí za sebou, předělávali jsme půlku bytu a to úplně sakumprdum.... od koberců, plovouček až po lustr, obrázky a vypínače světel takže jsme si uklidili tak dokonale že teď už jen vytřu nebo luxnu a utřu prach :grinning: A ještě nám zítra přijdou dělat obklad dveří tak jsem zvědavá kolik pán nadělá nepořádku :sweat_smile: :angry: :grinning:
11. dub 2008 v 07:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.