• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
autor
No tak my mame nastesti byt novej, kze tohle nas neceka, ale Patrik mi dnes dokazal, ze jarni uklid je zbytecny, kdyz mi tady rozdrobil susenku po celym byte i po koberci v pokojicku, vytahal ubrousky na prebalovani a ted jsou taky vsude a v koupelne mi z kose vyhazel vsechno pradlo. :grinning:
11. dub 2008 v 07:45  • Odpověz
Šikuláček chlapík :grinning: alespoň máš o zábavu postaráno :grinning:
11. dub 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
To rozhodne mam, s Patou nuda rozhodne nehrozi. :grinning: Ted to tady poklidim a pak asi vyrazime na 6km prochazku ke kamosce. :slight_smile:
11. dub 2008 v 08:04  • Odpověz
Ahojky, tak já už mám dneska taky vytřeno a poklizeno. Přijde nám kámoška, tak aby si nemyslela, že jsme špindíry.
U nás zatim všude válí jen hračky, ostatní Luky ještě nezvládá, maximálně kejchá s plnou pusou jídla a to tedy hodně zuřim, protože mino převlíkání,musim i vytřít :unamused:
Kajul tak to přejem hezkou procházku, u nás prší, takže to dneska s prochajdou vidim bledě :confounded:
11. dub 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
No tak ja taky nevim jestli pujdeme, pac je tady zase zatazeno, ale stejne musim zajit neco nakoupit.
11. dub 2008 v 08:44  • Odpověz
Nakoupit musim taky, ale to pojedu autem :grinning:
11. dub 2008 v 08:45  • Odpověz
autor
To to mas tak daleko. :grinning: Ja to teda snad dojdu pesky akorat teda kdyz bude vazne hodne prset, tak bych jela autem. No uvidime, rada bych se trosku prosla.
11. dub 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
No nic, tady dneska nikdo, navic Pata sice jeste usnul, ale vypada to, ze se probouzi. Venku nakonec snad bude i hezky, tak vyrazime. :slight_smile:
11. dub 2008 v 09:25  • Odpověz
Pro chleba je to kousek, to bych fakt autem nejela, ale když chci nakoupit na víkend, tak chci jet do hypermarketu :slight_smile:
11. dub 2008 v 09:27  • Odpověz
No jako já si chtěla jít dneska pro bratránka, čekala jsem jak bude krásné počasí a jak si uděláme kásnou procházku a ono asi začne pršet... krucifiks!!!!! :confounded:
11. dub 2008 v 09:27  • Odpověz
U nás taky leje, už celou noc :unamused:
11. dub 2008 v 09:28  • Odpověz
u nás začíná změna...... vidím trošku sluníčka :grinning: :sweat_smile: Že byyyy????? Pádím něco dělat.... jen bych tady krafala :sweat_smile: :zipper_mouth:
11. dub 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
Petraluk, tak to jo, ja delala velkej nakup vcera. :slight_smile: U nas v noci taky prselo a kolem ty desaty se i nejakej ten blesk ukazal. Jinac Pata zase usnul, kze jeste trochu poklidim a budu doufat, ze to slunicko vazne vyleze, pac chvilku to vypada tak a pak zase tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2008 v 09:43  • Odpověz
Tak kámoška nedorazí, no aspoň už mám dneska všechno hotovo. V 10 posvačíme a vyrazíme na nákup.
11. dub 2008 v 09:45  • Odpověz
No kde steeeee?tenis běží a vy nikde.... :frowning2:
11. dub 2008 v 11:46  • Odpověz
Tenis ma neba :grinning: KOukam na ulici, tam se taky sportuje. Děti byli na lyžáku :grinning: Ale mrknu jestli nehraje nějaký fešák :dizzy_face:
11. dub 2008 v 11:47  • Odpověz
Petro,hraje. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
Tak ja jsem zpatky, byli jsme s Patou na tom nakupu, tahla jsem dve tasky tezky jak blazen a v kosicku pliny, kze jsem spocena jak blazen. Ted nakrmim Patu, pak ho dam spinkat, vysprchuju se a jsem tady. :wink:
11. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
A komu, ze to dneska fandime??? :grinning: :wink:
11. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz
Tak jsem našla jenom golf, auta a plavání :confused: A už koukam na to plavání, tam jsou taky hezouni :grinning:
11. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz
Apon koukáš na plavčo :confused: Ani jsem nevěděla, že je nějaký MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, já to ale moc nesleduju, spíš jenom když na něj náhodou narazim, tak pak už tedy jo :slight_smile: Už se těšim na LOH, to budou sportovní žně :grinning:
11. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz
autor
Tak ja mam sportovni resp. fotbalovy ted pri LM a dalsi budou az bude Euro. Jinac LOH taky trochu sleduju, ale zimni jsou lepsi. :slight_smile:
11. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz
Mě je to fuk, všude je něco co mě baví. Ale je pravda, že hokej na OH je nejlepší :dizzy_face:

Já jsem se na nákup vy... a odpoledne jdeme ven s kámoškou tak si skočim jenom pro chleba a nakoupíme zítra, stejně tam jedem koupit malýmu capáčky do H&M :grinning:
Už to u nás taky šajní, tak snad to vydrží :slight_smile:
11. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
To ja se pristi tyden pojedu podivat na boticky pro Patu. :slight_smile: Proc myslis, ze mam mnohem radsi zimni...pac je na nich hokej. :grinning:
Jinac tady uz to zase nesajni, jak rikam chvilku tak a chvilku zase tak. Proste aprilovy pocasi jako vysity.
11. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
Tak kde jste, je tenis fandete, ja mam na nej vsazeno. :grinning: Minule jsem vyhrala, tak zkousim stesti znovu. :grinning:
11. dub 2008 ve 13:38  • Odpověz
Ten tenis se nám nějak po.......,ne? :astonished:
11. dub 2008 ve 14:05  • Odpověz
čau děvčata :slight_smile: tak co jake mate nervy? myslíte že to dotahne do konce? :wink:
11. dub 2008 ve 14:06  • Odpověz
autor
Zanet, na moje nervy se, prosim, neptej. :grinning: Ja je mam uplne v kyblu. :grinning:
11. dub 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
A je to 2:2. :grinning:
11. dub 2008 ve 14:12  • Odpověz
Já to vidím bledě,jak chtějí porážet ostatní,když nemají na hráče který je na tom žebříčkově nejhůř z Rusů? :astonished:
11. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.