• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Ale píše se mi s nim fakt moc dobře :grinning:
11. dub 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
No ja kdyz jsem sla na zachod a nechala ho tady chvilku samotnyho, tak koukam, ze mam na icq zpravu od kamosky jestli mi nehrabe. :astonished: :grinning: Tak koukam a on se mezitim, co jsem byla ja na zachode, Pata ujal klavesnice a psal "milostny" zpravy tete. :grinning:
11. dub 2008 v 19:50  • Odpověz
Jsou to šikulky ti naši malý sportovci :grinning:
11. dub 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
Jj, aby z nej nakonec nebyl nejakej programator misto fotbalisty. :angry: :grinning:
11. dub 2008 v 19:58  • Odpověz
Máte pro kluky vybrané povolání,jooooo? :grinning:
11. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz
NO jistě, my budeme hrát NHL v Torontu a nebo máme v záloze formule :wink: Golfista by taky nebyl k zahození :grinning:
11. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz
Teeeeda.My chceme golfistku nebo tenistku,anebo se musí dobře vdát. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
Tak ja mam doma bud budouciho fotbalistu nebo hokejistu, ale ten tenista...no taky by nebyl marnej. :grinning:
11. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz
No, kdyby se dobře oženil, to ještě neznamená, že my jako rodiče z toho taky něco budeme mít, co kdyby si vzal nějakou fúrii. Když bude bydlet v cizině, nejdříve pěkně sám, tak to je jiná, to nás určitě pozve na návštěvu. Tátovi koupí vysněný Mercedes ML a mě postačí Mercedes - B
11. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz
Mě na tenis moc koukat nebaví a to vlastně na golf taky ne, takže jedničku v golfu vám klidně přenecham :grinning:
11. dub 2008 ve 20:26  • Odpověz
Aha,to mě nenapadlo,že by z toho rodičům nic nekáplo. :slight_smile: Takže tenis,ten je sice taky nákladný,ale snad ne jako golf. :grinning:
11. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
autor
Tak mne bude bohate stacit, kdyz mi necha opravit to moje stavajici, i kdyz ono uz jezdi...tak aspon zaplati opravu. :grinning:
11. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz
No, tak to já předpokládam, že až bude ve věku, kdy bude vydělávat, tak už tu mojí nákupní tašku mít nebudu. Ona by asi vydržela, má najeto jen 20tis. ale mě se vůbec nelíbí :angry:
11. dub 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
A co mas za auto??? Ja mam taky takovou nakupni tasku, mam Corsu, ale jsem s ni spokojena, navic je vazne pekna. Je to moje zabka, tak ji teda rikam, pac je zelena. :slight_smile:
11. dub 2008 ve 20:45  • Odpověz
Seat Arosa. On není zase tak malej, je to větší než třeba Peguot 106, ale mě se Seati vůbec nelíbí. Byla to výhodná koupě, vyšel na 30tis. a prodávaj se kolem 7Otis. Chceme ho teď prodat a koupit větší. Tchán dělá do aut, tak to máme levnějš :slight_smile:
11. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz
autor
Petraluk,vsak muj tchan taky dela do aut,on mi prave nechal opravit zabu ani jsem nic neplatila. A Petan kdyz se narodil Pata dostal Renault Kangoo,aby se nam tam vesel kocarek a jsme s nim naprosto spokojeny je jako novy. :slight_smile:
11. dub 2008 ve 20:57  • Odpověz
My máme ještě služební novou Oktávku. Přítel má zdarma naftu, ale já s tím nesmim jezdit, má to ve smlouvě, takže když se narodil malej, chtěli jsme něco rychle :slight_smile:
11. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz
autor
Ja si do budoucna chci poridit pro sebe taky novy auticko a zabku tu pak schovam treba pro Patu. :slight_smile: Ale vidim to vyhledove, tak za tri roky. :slight_smile:
11. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
Segra ty maj tedka tu novou oktavku a auto je to pekny, ale ja mam radsi nejakyho Jeepa nebo neco takovyho. :slight_smile:
11. dub 2008 ve 21:10  • Odpověz
Já doufam, že na 3 měsíce :grinning: No, nevim co by Luky řikal na tohle fáro za 18 let :confused: :grinning:
11. dub 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
Tak do muzea dobry vid??? :grinning:
11. dub 2008 ve 21:12  • Odpověz
On si přítel bohužel nemůže v práci vybírat,jinak by určitě bral nový ML Mercedes :grinning: Jako veterán by byl časem dobrý :grinning:
11. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
A kdo si v praci muze nejak vybirat, ze jo??? :grinning:
11. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz
No, pár jich znam. Šéf jen řekne za kolik a ty si můžeš vybrat co chceš :slight_smile: To by se mi taky líbilo :grinning:
11. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz
autor
Tjn, par jich je, ale rozhodne to neni vetsina. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2008 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj ženy :grinning: Tak už se pomalu, ale jistě připravuji na večer. Varyyyyyyyyyyyyy do tohoooooooooooooooooooo,
jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:

Rúžičko, už bys to měl zabalit a kup si hodně žvejkaček, dneska to bude zase jistýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
12. dub 2008 v 08:42  • Odpověz
....to si nemyslím, bude to mela.......to jediný je jistýýýýýýýýýýýýýýýýý
červenobílýýýýýýýýýýýýýýý do to hoooooooooooooooooooooo!!!!!!!!
12. dub 2008 v 11:07  • Odpověz
jinak se na večer těším, manžel i dcera jdou fandit naživo, já první třetinu s malou, tu v přestávce uložím a pokračuju s žehličkou :angry: takže doufám, že mi to kluci zpříjemní!!!
12. dub 2008 v 11:08  • Odpověz
majino, kde jsi????
začíná to tady být zase becherovský, pomoc!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
Varyyyyyyyyyyyyyyyyy do tohooooooooooooooo, Energieeeeeeeeeeeeeeeee. :grinning: :grinning: :grinning:
Akorat mi je lito, ze to nebudu moct sledovat tady s vama, ale prijede segra s malym synoveckem a mamka mela vcera narozeniny. :slight_smile:
12. dub 2008 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.