• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
autor
A co tenis, nefandime??? :angry:
12. dub 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
Bez komentare tohlecto. :grinning:
12. dub 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
Pipi, neboj ona urcite dorazi a nenecha te v tom. :wink:
12. dub 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
No vidis, ja si radsi sednu k televizi a divam se na hokej,tenis,fotbal (samozrejme,ze nazivo je to lepsi :slight_smile: ) a s holkama tady vsechny radime fandime, at uz to je pri hokeji nebo tenise. :slight_smile: Navic ja kafe nepiju. :grinning:
12. dub 2008 ve 14:13  • Odpověz
autor
To vis, ze jo celou bednu. :sunglasses:
Prosim te, bez si vazne dat radsi to kafe a neotravuj tady. :wink:
12. dub 2008 ve 14:30  • Odpověz
Tak máme nakoupeno. Luky má nový kalhoty, botky, kloubouk a šátek, já samozřejmě nic :unamused: a energie jedeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:

Kajule ty mě štveš, vždyť jsou tady všichni sláviový :frowning2: Doufam, že se tu objeví někdo s energiíiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :confused:

Já jdu trochu poklildit, abych pak už měla klid a Vary do toho, dotoho dotoho dotoho dotoho dotoho dotoho :grinning:
12. dub 2008 v 15:55  • Odpověz
Tyo, teď mi došlo, vždyť za chvilku bude MS :dizzy_face: To bychom se tady mohli i celkem schodnout ne :confused: Takže preventivně: Kdo neskáče není Čech, hop hop hop :sunglasses:
12. dub 2008 v 16:01  • Odpověz
Tak koukam, že nejdřív sis tu vedla monolog ty Kajul a teď přebíram štafetu já :grinning:

Energie do tohooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :sunglasses:
12. dub 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
Slibuju, ze obcas nakouknu a podporim te. :wink:
12. dub 2008 v 16:58  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj, už se to bliží :grinning:
12. dub 2008 v 17:04  • Odpověz
Tak jedemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zlatíčka jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
12. dub 2008 v 17:28  • Odpověz
Energie - my chceme gól, my chceme gól :dizzy_face:
12. dub 2008 v 17:28  • Odpověz
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Kluci nevadí, hlavně to nevzdávat :wink:
12. dub 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
Kurna nejsem tady, nefandim a prohravame.
Klucíííííííííííííííííííííííííííííííí jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile:
12. dub 2008 v 17:53  • Odpověz
neboj kajul neboj .. :wink:
12. dub 2008 v 17:54  • Odpověz
Hm, dneska to tedy moc nadějně nevypadá. Připadaj mi, jako kdyby byli po flámu. slávie je rozhodně rychlejší, neplouží se po ledě :unamused:
Ale kluci, to je fuk, hraje se na goly. Takže jedem, chlapci jedem :slight_smile:
12. dub 2008 v 17:58  • Odpověz
nazdááár
malou jsem dala do postýlky a jdu v klidu koukat na hokej........zatím se mi to náááramně líbí 2-0 pro Slávii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. dub 2008 v 18:36  • Odpověz
Pipis dneska tedy uznávam, že Slávie vyhrává právem :unamused:

Energie do tohoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:

Poslední 2 zápasy stejně budou naše :grinning: :dizzy_face: :grinning:
12. dub 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
Peti, ale to je jenom proto, ze poradne nefandim. Se stydim, prijela segra se synoveckem, druha segra s dalsim synoveckem a dalsi znamy a ja to nejak nestiham ani sledovat. Pri tom dalsim ale budu sporadana fanynka a slibuju, ze jim to nandame. :slight_smile:
12. dub 2008 v 18:52  • Odpověz
Rodina je důležitější, to chápu :wink: V pondělí jim to nandáme :dizzy_face:
12. dub 2008 v 18:53  • Odpověz
v pondělí možná, ale ve středu néééééé :grinning:
12. dub 2008 v 18:59  • Odpověz
Já jsem šťastná i za ty 2 vyhraný zápasy a to co předvedli minule mluví samo o sobě, už jsem to tu psala mockrát :slight_smile:
12. dub 2008 v 19:02  • Odpověz
Jo, nandali nám to, to jo, s tím souhlasím a je to bez debat. Ale jeden takhle vyhraný zápas nevypovídá ve finále o ničem. Tam se zkrátka dostanou dvě nejlepší mužstva, a jedno z nich má víc štěstí a nebo třeba taky víc chce. To se prostě jednou povede a druhýmu ne. Ale v okamžiku, kdy se jedno z mužstev stane Mistrem ELH 07/08, tak je výsledek jednoho zápasu a prakticky všech finálových zápasů zapomenut. Tak to je.
12. dub 2008 v 19:17  • Odpověz
góóóóóóól góóóóóóól góóóóóóól góóóóóóól góóóóóóól
12. dub 2008 v 19:21  • Odpověz
12. dub 2008 v 19:21  • Odpověz
To je pravda, ale stoprocentně se o tom za rok bude mluvit, jakou Slávie dostala ve finále nakládačku :grinning:
12. dub 2008 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.