• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
pipi.... no uvidíme, třeba vyhrajeme už příště a potom bude konec :wink: Jinak pokud se bude pokračovat tak na finále do O2 arény jedu!!!!
12. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
Peto, to ja taky. :sweat_smile:
já bych taky ráda, ale co s malou ????? :unamused: :unamused: :unamused:
Já tu budu ve středu tak jako tak :grinning:
12. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
Pipi, my ji privez ja ti ji pohlidam a trochu ji preorientuju, aby vedela, komu fandit. :grinning:
SPARTA PRAHAAAAAAAAAA. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vezmi ji s sebou..... nebo zaměstnej babičku.... :wink:
no....prostě slávka musí vyhrát už v po, aby mi ten případnej 7. zápas nebylo líto, že nemůžu jít :confused:
12. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
No ja jdu omrknout jak mi slape nebo neslape tiket a pak si napustim vanu plnou peny a mozna si bouhnu to sampano a uz z ni nevylezu. :grinning:
Jdu uspávat tak pa pa pa

Energie do tohoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
jedemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :grinning:
bóóóóóóóóóóže kajule, pámbu s náma a rudý pryč!!!!!!! :angry: :grinning:
12. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
Tak pádím..... šupám na návštěvu, vlastně už jsem tam měla být ale z důvodu hokeje jsem byla omluvena.... tak páááááááá :wink:
12. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
SPARTA PRAHAAAAAAAAA, SPARTA PRAHAAAAAAA, i kdyz pravda Sparte fandim spis ve fotbale. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sparta je vecna, je zelezna nas ceka jen bitva vitezna. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz
kristepane, máš u mě větší mínus než dosud :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
12. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
Myslim, ze s tim dovedu uplne v klidu zit. :grinning:
12. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
Sparta olééééééééééééééééé. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kluci moji rudy. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
tuto diskuzi považuji tímto z mojí strany za uzavřenou :grinning:
jdu žehlit, mějte se rudoši!!!
12. dub 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
To ja taky, pac nenapravitelny nenapravis. :grinning:
12. dub 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
Tak koukam Berdych se snazi, to jsem na nej teda jeste zvedava. :slight_smile:
13. dub 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
Videli jste to??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
13. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz
Neviděliiiiiiiiiiiiiii. Byli jsme u tchánojc opékat buřty, ale malej se mi nějak poblil po švestkový přesnídávce a já jako naschvál neměla nic na převlečení, takže jsme museli domu :unamused: A při tom je venku tak krásně :frowning2:
13. dub 2008 v 17:44  • Odpověz
Lorenzo a Hopkins jeli dobře :grinning:
13. dub 2008 v 17:44  • Odpověz
Energie do tohooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
Dneska to dáte , kluci moji milovaný :grinning:
14. dub 2008 v 07:21  • Odpověz
autor
Jj, presne tak dneska to dameeeeeeeeeeeeeeeeeeeee klucíííííííííííííííííííííííííííííííííí, jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. :grinning:
14. dub 2008 v 07:36  • Odpověz
autor
Dneska snad uz budu fandit. :slight_smile:
14. dub 2008 v 07:36  • Odpověz
No to doufam :slight_smile: Máme před sebou celé sportovní odpoledne. Po obědě jdeme plavat, pak si dáme dáme šlofíka abychom měli dost sil na večer a pak to nám vypukne :grinning:

KLuci jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :grinning:
14. dub 2008 v 07:40  • Odpověz
autor
No ja jsem tedka byla s Patou na nakupu, je tam vazne krasne, tak odpoledne asi jeste vyrazime. :slight_smile: Navecer jsme tady ale jako na koni. :slight_smile:
14. dub 2008 v 08:43  • Odpověz
Takže dneska nám to zase vypukne coooo??? Slavie má šanci, buťo všechno nebo prozatím nic! jsem zvědavá jak budou hoši šlapat a hlavně co Vary, ty do toho půjdou hooooodně naplno! Nechtěla bych být v kůži ani jendoho z nich :sweat_smile:

Tak ať vyhraje ten lepší :wink:
14. dub 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
Maji, jj presne tak. :wink: Ale at uz vyhraje kdokoliv, tak dneska to sampano bouchnu, pac uz mi chladne hodne dlouho. :grinning: I kdyby Vary prohrali, tak budu slavit, to jak krasne bojovali, pac si myslim, ze se dostali daleko a tu cest si urcite zaslouzej. :slight_smile:
14. dub 2008 ve 14:04  • Odpověz
hmm.... šampíčko... bůůůůbly bůůůbly bůůůbly... bublinky do hlavy :grinning: :grinning: :grinning:

No uvidíme jak to celé dopadne.... :confused:
14. dub 2008 ve 14:28  • Odpověz
JJ, malej už nabírá síly na večer, nějak dlouho už spí po plavání :confused: Ještě ani neobědval :unamused: Asi se mu zdá jak to Vary dneska Slávii pořádně nandaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Vary jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
14. dub 2008 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.