• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Já mám dceru.... :grinning: ale taky je nejkrásnější,nedáme je dohromady? :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2008 v 15:53  • Odpověz
autor
No jestli by ji nevadilo, ze je Pata mladsi. :slight_smile: Je to ale fesak, jen se podivej. :wink:
26. bře 2008 v 15:56  • Odpověz
Ahojky, já myslela, že to je diskuze o sportu a ono se tu mluví o ložnici :confused: NO, já bych Kimim a Massou v ložnici nepohrdla, ale za Lukyho nevyměnim za nic na světě :slight_smile:
Být tam Fernando, tak mu řeknu mezi futrama o podpis pro kamaráda a dál nejdu :grinning:
26. bře 2008 v 15:57  • Odpověz
Kajule,je to kořen,určitě jí nebude vadit,že je mladší,naopak,časem bude možná ještě ráda. :wink:
Petro,mně se teda Massa nelíbí,ale být tam Kimi,taky neuteču. :grinning: Uplakánkovi(Alonsovi) bych ani o podpis neříkala,neb u nás mu nefandí ani klika u dveří. :grinning:
26. bře 2008 v 15:59  • Odpověz
autor
Petraluk, no nediv se...ono teda me to k ty loznici hnedka svadi, kdyz si predstavim Novaka. :dizzy_face:
26. bře 2008 v 16:00  • Odpověz
Betul on je to dobrý kamarád a on by to pro mě určitě udělal taky :slight_smile:
26. bře 2008 v 16:04  • Odpověz
autor
Betule, presne tak u nas jak klika u dveri, tak ani prkynko u zachoda mu nefandi. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
Jinac Vanda je taky fesanda. :wink:
26. bře 2008 v 16:07  • Odpověz
Kajule-děkuji. :wink:
Petro,tak to je jiná,kdyby ten podpis některý kamarád chtěl (jakože nechce :grinning: ) tak bych těch pár vteřin v jeho společnosti vydržela. :grinning:
26. bře 2008 v 16:10  • Odpověz
autor
Nooo holky, ja nevim jestli by mi ten podpis stal za to trauma na celej zivot...ale kdyby to byl opravdu dobrej kamos, tak bych to pro nej asi pretrpela. :slight_smile:
26. bře 2008 v 16:12  • Odpověz
On už pro pár věcí taky udělal, takže bych se pro něj obětovala :slight_smile:
26. bře 2008 v 16:20  • Odpověz
Tak já se hlásím mezi hokejové fanynky - konkrétně k Bílým tygrům :wink: Loňskou sezónu jsem měla permici, takže jsem neprošvihla žádné domácí utkání, akorát rizikové těhu mi překazilo Play off, ale to neva. Letos koukám taky na TV a sem tam zaskočí babička a já se s manžou jedu podívat.

Na tenis se taky ráda mrknu, ale žádného favorita nemám. Berdych je mi sympatický - zdá se mi skromný :wink:
26. bře 2008 v 16:24  • Odpověz
sakris tady jsou uz vdavky :grinning: ja tu svoji nedam.kupim brokovnicu ! :grinning:
26. bře 2008 v 16:27  • Odpověz
To se nám holky stejně nestane,takže nad tím nemusíme dumat... :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
Betul, jj to mas nastesti pravdu. :slight_smile:
No ja nevim, co budu delat...Pata uz ma nasmlouvanych tolik nevest...asi to necham na nem. :slight_smile:
26. bře 2008 v 16:41  • Odpověz
Kajule,proč naštěstí? :frowning2: :wink:
26. bře 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
Betul, ja to pochopila asi trochu jinac...ja myslela, ze nastesti se nam nestane to, ze by se nam Alonso objevil v loznici. :wink:
26. bře 2008 v 17:24  • Odpověz
Holky pomoc, Alonso asi půjde do Ferrari :cry: :cry: :cry:
26. bře 2008 v 17:25  • Odpověz
autor
Petraluk, hlavne kdyz se nebude vracet do McLarenu. :sunglasses:
26. bře 2008 v 17:31  • Odpověz
Hmmmmmm :angry: No, rok to budu muset vydržet, dýl tam nevydrží a zase se vrátí do Renaultu :slight_smile:
26. bře 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
To asi jo...pac az pochopej, co to je za .... jeste ho radi vratej zpatky. :grinning:
26. bře 2008 v 17:39  • Odpověz
Taková krásná dvojka je teď u Ferrari a oni mi takhle zkazí náladu. Doufam, že se Massa vzpamatuje a Alonso nebude třeba :slight_smile:
26. bře 2008 v 17:44  • Odpověz
Petro,kde jsi na to přišla?Nechceš mi zkazit náladu,že ne? :frowning2:
26. bře 2008 v 17:50  • Odpověz
Kajule,tak to jo,já myslela,že se nám naštěstí nestane,že bychom měly Kimiho v ložnici. :grinning:
26. bře 2008 v 17:51  • Odpověz
Betul bylo to na Nově. Že prý Massa hodně chybuje a tak by ho vyměnili za Alonsa. Alonso už zase u Renaultu remcá a nelíbí se mu tam :unamused: Ale nevim, jestli hned nebo až příští sezonu. Večer to budou určitě opakovat, já slyšela každý pátý slovo, jelikož malej tady hrozně píská :grinning:
26. bře 2008 v 18:00  • Odpověz
To mě teda pěkně na.erou... :angry: Alonso taky remcá všude,ten už taky neví, co by chtěl.Já ho k Ferrari nechci.... :angry:
26. bře 2008 v 18:12  • Odpověz
Já taky ne :angry: Asi jim pošlu pěkně dopis, že se nám to tedy vůbec nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2008 v 18:14  • Odpověz
Už to piš.... :grinning: :wink:
26. bře 2008 v 18:47  • Odpověz
autor
Holky nechci vam nic rikat, ale myslite, ze vam to k necemu bude??? :confused:
26. bře 2008 v 18:55  • Odpověz
Kajule,myslíš,že ne????? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
No myslim, ale vis co znamena myslet...ho.no vedet. :grinning: :wink:
26. bře 2008 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.