• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Ahojky... no včera jsme teda dostali dardu :grinning: Jsem se sem nedostala.... čučeli jsme na hokej a pak hned na Dobou čtvrť a když jsem viděla že to je 3:1 tak jsem to už ani nepřepínala :grinning: Ale konec jsem viděla :dizzy_face: :grinning:

Jinak já se byla na lístky zeptat dneska ráno v 7:15 a už jsem neměla šanci, paní tam pořád skákaly nové rezervace a až úplně nahoru se mi nechce, to raději budu koukat doma!

Kajulka asi vstřebává to šampíčko :grinning:
15. dub 2008 v 18:56  • Odpověz
zdarec holky, tak se nemůžu zítřku dočkat :sunglasses:

luucia
jo, já si taky všimla, že Aneťákujete :grinning: jako my :grinning:
na hokej do 02 areny nejdu, bohužel, kvůli hlídání :frowning2:
manžel a starší dcera jdou, tak budou muset fandit i za mě. oni mají permice, takže jich se vyprodané lístky nebo blbá místa netýkají, budou pěkne za brankou v kotli hulákat :wink: :wink: :wink:
15. dub 2008 v 19:17  • Odpověz
pipisek, týýjo do kotle jo? tam to bude zítra mazec!! :wink: Zítra obleču dres a budu koukat aspon na telku :grinning:
15. dub 2008 v 19:35  • Odpověz
a ty máš dres Slávie? podle bydliště bych tě typla spíš na fanynku Pardubek ..........
15. dub 2008 v 19:36  • Odpověz
pipisek, bývávalo! Musela sem se kvůli manžovi přeučit :wink: ale letos mi to nevadí :grinning:
15. dub 2008 v 19:37  • Odpověz
jo, tak já původně fandila Plzni a taky jsem se za těch 14 let naučila fandit Slávce :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. dub 2008 v 19:39  • Odpověz
Tak ona ta Slávka není tak špatná :sweat_smile: A růže je nááááhodou velkej sympaťák :grinning:
15. dub 2008 v 19:41  • Odpověz
Růža :wink:
15. dub 2008 v 19:41  • Odpověz
já mám Růžu ráda, myslím, že toho dost dokázal, jako hráč i jako trenér. hawk
(to jsem si tady u koníkářek naběhla...) :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2008 v 19:42  • Odpověz
pipi, souhlas!!! :wink: :sweat_smile:
15. dub 2008 v 19:43  • Odpověz
no jen počkej, až to tady dočtou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2008 v 19:51  • Odpověz
Ježiši kriste, Kajul pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc :sweat_smile: Růža je prý sympaťák :angry: :angry: :angry:
Pipisku taky si mohla zustat u tý Plzně, no ale takový co se jim líbí Růža tady stejně nechcem :grinning:
Ale jinak uznávam, že něco tedy ten přežvejkavec dokázal, to vám tedy neberu. Ale jinak ho nemám rádaaaaaaaaaaaa :angry:
15. dub 2008 v 19:54  • Odpověz
a pak mám taky ráda Pepu Beránka :wink:
nějaké připomínky, dámy???? :grinning:
15. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
pipi, Beránek je PAN HOKEJISTA!!! :dizzy_face: já mám nejvíc ráda Bednáře a ted Micku :dizzy_face:
15. dub 2008 ve 20:24  • Odpověz
jééé, Micinu já taky ráda a měla jsem ráda Sobotku. Ještě je mi sympatický Vondrka a Hruška. Pan Bedýnka mě trochu štve výběrem slečen :grinning:
15. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
pipi, ty jeho slečny mě taky štvou! nechápu proč si nevybere ..... třeba mě!!! :grinning:
15. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
zkrátka obyč holku ... bez urážky :sunglasses:
15. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz
přesně!! a ne furt nějaký heeeeerečky :sweat_smile:
15. dub 2008 ve 20:55  • Odpověz
to se ví, ale vysvětli mu to, asi má pocit, že je nutný mít vedle sebe celebritu :grinning:
já se pro dnešek loučím, zkusím jít něco naspat, 3 noci se mi povedlo max 4h a ještě na kousky. z......ý zuby, z.....á rýma a z......ý kašel :confounded: :confounded: :confounded:
snad už bude malé líp, prosíííím :unamused:
zítra tě budu očekávat, abych zase nebyla tady na tu přesilu sama, doufám, že se ukáže i majina....
tak dobrou noc a zítra se to rozlouskne
15. dub 2008 ve 21:07  • Odpověz
pipi, dobrou a at je líp :wink: zítra sem tu! :slight_smile:
15. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
Peti, promin, ze jsem ti nepomohla, ale dneska mi vubec nebylo a vlastne jeste ani neni ani trochu dobre. :frowning2: Ruza sympatak, to mi zni jako, jak by rekl muj deda, fantasmagorie. :grinning:
15. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
Jinac doufam, ze zitra tady budu a pomuzu ti fandit, ale zalezi to na tom, jak mi bude.
15. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
Nepochybne, nerikam, ze nic nedokazal, ale na tom, ze je to magor to nic nezmeni. :grinning:
15. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
Maji, jinac sampicko si nechavam na zitra. :grinning:
15. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz
chrtí dostihy :grinning:
15. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz
Kajul.... tak sis včera pokecala jo??? Koukám že poslední 4 příspěvky od tebe.... samomluva? :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já se dneska vyzbrojím šálou a vlaječkou a budeme se ségrou fandit.... štvou mě ty lístky, chtěli jsme jet ale abych jela v 1:15 na benzínku a rezervovala je tak to zase nemusím :grinning: :sweat_smile: :grinning:

Růžička mi nějak nevadí, není to můj oblíbenec ale že bych ho nějak nenáviděla to taky ne, od toho tu jsou jiní :grinning: Akorát mi ho teda bylo líto když se hraje a fanoušci spoluhráče kříčí to jejich "cikrus Růžička" oni totiž něktěří řvou "chcípni Růžička" a ostatní se samozřejmě přidají takže pak polovina kotle řve to a druhá tamto..... no to je hrozný a on jim nemůže nic říct, nemůže přijít a dát jim všem pěstí, jen na ně kouká a oni to řvou jak paka vyptlaný :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Týýýý joooo.... to jsem se zase rozčílila takhle poránu :angry:

Já mám ráda Jirku Šlégra, Roberta Reichela, no prostě všechny moje zlatíčka z Litvínova a potom samozřejmě Bedynku, Klepiše..... a našli by se i další :wink:
16. dub 2008 v 06:57  • Odpověz
Tak dneska nám to vypukneeeee :dizzy_face:

Já si budu muset jen o druhý třetině odskočit vykoupat prcka, jinak budu přilepená u telky :wink:

Majina, ty ses pěkně rozčílila :sweat_smile: ale máš pravdu tyhle urážky jsou trapný :angry:
16. dub 2008 v 08:08  • Odpověz
nazdar, zdravím slávistky majinu a luuciu :unamused:

no a samozřejmě i fanynky becherů :wink: bez nich by to dneska nešlo

tak já za sebe doufám, že to ti kluci sešívaní dneska doma dotáhnou do vítěznýho konce a že to budou oni, kdo se napijí šampíčka z poháru.
budu jim držet i palce u nohou a hypnotizova televizi.
já si odskočím koupat po 1. třetině, papat už budeme, jako vždycky :grinning: na začátku 2. třetiny. pak budu doufat, že malá spokojeně usne, abych měla klídek.
no já šampíčko doma nemám, jen dětské a dorato (to moc nemusím, je sladký jak cecek :grinning: ) ale já se, holky, obětuju a případně ho vyzunknu.
koupit jiný nemůžu, bo jsme nemocný a nemůžeme ven, z čehož mě už hrabe. včera jsem NUTNĚ MUSELA jít aspoň nakoupit, jistě mě chápete :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. dub 2008 v 08:31  • Odpověz
myslím nakoupit večer, když se vrátil manža, né že bych hodila malou do kočáru s teplotou.
16. dub 2008 v 08:41  • Odpověz
Čauky šlávištky :grinning: ale i soupeřky :wink:

Tak uvidíme, já mám divné tušení že to ty Vary dají.... no necháme se překvapit, i druhé místo je krásný :wink:

Luci, no mě tohle děsně moc rozčílí a najraději bych se šla prát :grinning: Tak když to jsou takový frajeři, tak ať mu to jde říct kždý sám za sebe do očí.... šlo by jich tam možná 10 a ostatní by se báli ale takhle řvou jak paviání! :angry: :angry: :angry:

Pipi... copak je malé??? Chudinka :frowning2:
16. dub 2008 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.