• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Pipi, to všechny chápeme, že si MUSELA na nákup :sweat_smile: to znám!! :grinning:

Já bych si šampíčko dala taky a jakýkoli, ale neumím ho otevřít :cry: tak si dám asi becherovku :grinning: s tonikem

Maji, zažeň chmurný myšlenky! Musíme těm našim klukům sešitejm věřit!!!!! :dizzy_face:
16. dub 2008 v 09:14  • Odpověz
ja si jdu dneska vsadit
16. dub 2008 v 09:15  • Odpověz
maji

rýma, kašel, teploty a do toho jí lezou horní jedničky..... no síííla :stuck_out_tongue_closed_eyes: rýma jí teče i z očí, fakt, normálně pořád tečou slzy :confounded:
pravá jednička je 2 dny venku a levá pořád neleze. má to strašně opuchlý, jo zuby, to je svinstvo :cry:

druhý místo je sice krásný, ale je to smutný.
16. dub 2008 v 09:16  • Odpověz
No je to fáááákt.... musím klukům věřit :grinning:

Pipi, no chudák malá, je m ji líto :frowning2: snad bude brzy v pořádku

Kristi, tak na kolik si to pojistíš? :grinning:
16. dub 2008 v 09:21  • Odpověz
bóóóže luuci .....becherovku ??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 09:23  • Odpověz
Vary maji kurz 4.00, tak vsadim tak 150
16. dub 2008 v 09:24  • Odpověz
kristi
a slávka???
16. dub 2008 v 09:29  • Odpověz
myslím, že kurs bude dost podobnej, tady není nikdo výrazně slabší
16. dub 2008 v 09:30  • Odpověz
1.65 co jsem koukala rano, a plichta za 4.40
16. dub 2008 v 09:30  • Odpověz
tak to mě dost překvapuje. a plichta???? nechápu .... jo asi za základní hrací dobu. jinak se za nerozhodnýho stavu hraje dokud nepadne gól, takže třeba do půlnoci :grinning:
16. dub 2008 v 09:33  • Odpověz
jj, v zakladni hraci dobe....taky jsem se ptala muze :wink:
16. dub 2008 v 09:40  • Odpověz
pipi, chudák malá! Snad bude brzy líp :wink:

kristi, dáš na vítězství Slávky doufám :grinning:

Holky, já už sem ted nervozní :sweat_smile: jakej asi bude mít Růža dneska svetr? :grinning:
16. dub 2008 v 09:42  • Odpověz
nedam, jako spravnej prazak vsadim na Vary.... :wink:
16. dub 2008 v 09:42  • Odpověz
Co tot ady čtu...Růža a sympaťák? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Sympaťák je Adam Svoboda,ale jen proto že hrával za Pardubky :grinning: :grinning: :grinning: Vary to dneska dají :wink:
16. dub 2008 v 09:45  • Odpověz
jakej bude mít svetr, to nevím, ale límeček musí bejt :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 09:46  • Odpověz
kristi, faaakt? to nechápu! ty nefandíš Slávce? :confused:

Leni, Adam je taky sympaťák, to máš recht :wink:

pipi, hlavně límeček ven :grinning:
16. dub 2008 v 09:50  • Odpověz
fandim dle sympatiii.....a Vary mi jsou sympatictejsi, jako outsideri
16. dub 2008 v 09:58  • Odpověz
Ahoj Kajul + všechny varský v prvé řadě a v druhé zdravim všechny sešívaný :grinning:
Už se těšim jak tovečer všechno vyhrajem, to bude zase nářez :grinning:
Bednář :confused: vždyť je to dě.... a jede spíš po zpěvačkách než herečkách, takže Kajul třeba máš u něj šanci :grinning: :wink:

Já z extraligových hráčů nikoho moc oblíbenýho nemam. Mám ráda akorát Dušana Salfickýho a Málka, jinak nic moc. Jo a taky mě baví Klepl od nás, ale toho asi neznáte. Je ještě moc mladej a kromě toho, že hraje od 16 extraligu nic moc ještě nedokázal :slight_smile:

Mí oblíbenci hrajou spíš za mořem např. Radek Dvořák, Martin Straka, kterej je naprosto skvělej a férovej, Průcha apod. :slight_smile:
16. dub 2008 v 09:58  • Odpověz
petraluk, já sem héééérečkama nemyslela herečky :wink:
16. dub 2008 v 10:02  • Odpověz
my si, luuci rozumíme, jak to bylo myšlené......zkrátky obecně všechny ty kozy nafoukaný, co jeden měsíc s Jardou chtějí být do konce života a je to ideální partner a otec budoucích dětí a za pár měsíců se už rozchází a upletou si děcko s jiným ideálem, ha ha. já bych chtěla mít jejich starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čert ví, jak to je, jestli jim Jarda zahýbá, nebo ne...ale jedno je jistý - showbyznys je jedna velká postel, kde se všichni potkávají :grinning: :grinning: :grinning:

SLÁVIE DO TOHO !!!
SEŠÍVANÍ SEŠÍVANÍ HEJ HEJ !!!
SLÁVIE PRAHA, SLÁVIE PRAHA!!!
PRAŽSKÝ K...Y, TO JSME MY !!!
16. dub 2008 v 10:18  • Odpověz
pipi, moje Slávistky mi rozumí :grinning: :grinning: Jardovi to nezávidím, chudák, nejradši by všechen volnej čas trávil v lese a střílel zvěř a pak si nabrnkne královnu diskoték :sweat_smile: to nemůže vydržet! Aaaale to je ted jedno, hlavně aby to těm našim klukům dneska vyšlo a získali ten krásnej pohár. :wink:
16. dub 2008 v 10:22  • Odpověz
jo, to bych si moc přála, nebo si ta moje holka starší v areně oči vybrečí :unamused:
16. dub 2008 v 10:30  • Odpověz
Luci já to pochopila, ale tohle jsem myslela, jako vtip. No holt se mi moc nepoved a zasmála jsem se sama :grinning:

Jedeeeeeeeeeeeeeeeem Vary jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
Zelený do tohoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
Energieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, energieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee má furt hodně energieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
16. dub 2008 v 10:53  • Odpověz
petraluk, je dobře, že máte dostatek humoru :grinning: :grinning: uvidíme, jestli vám vydrží. Mě už přešel, jak se to blíží :sweat_smile:
16. dub 2008 v 10:56  • Odpověz
petraluk:Průchu taky žeru :slight_smile:
16. dub 2008 v 11:19  • Odpověz
Uz spolu nejsou, se Zetovkou..... :unamused:
16. dub 2008 v 11:19  • Odpověz
jo, nejsou. a taková to byla lááááááska. když byla na hokeji, tak jí po vstřelený brance posílal vzdušnou pusinku, joooo to je romantika :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dub 2008 v 11:28  • Odpověz
holkyyyy, Průcha není hezkej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2008 v 11:30  • Odpověz
to jako Růča Faltýnový na olympiade, to bylo hezky
16. dub 2008 v 11:33  • Odpověz
No neni to klasickej hezoun,ale dala bych si říct :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.