• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
autor
Luci, no ja nevim, jsem slysela, ze se maj nechat vyspat, ze to nijak nesouvisi s tim, jak v noci spi nebo ne. Pata kolikrat usne v sest, probudi se v osm, dam mu najist a do rana zase spinka. :slight_smile: Nj, kdyz on ti kazdej rekne neco jinyho, jeden, at budis a dalsi at nebudis a co si z toho ma clovek vybrat. :sweat_smile:
16. dub 2008 v 17:41  • Odpověz
ty krávo
16. dub 2008 v 17:43  • Odpověz
Ten Váš zkur.enej Bednář :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ho nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Kacerko, mi musis prominout, ja jsem posledi dva dny nejak mimo a do toho Pata dneska s tema teplotama. :frowning2: Tak to nebylo finale, ale kazdopadne hrali spolu a Liberec vyhral. :slight_smile: Jj, Sparta, to je zase muj tym. :dizzy_face:
Klucííí, nevadiiiiiii, ja vam verim. :slight_smile:
góooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllll

jardo díkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
kajul, já to tak dělám od narození. když sem ji nechala spát dýl, tak se pak mlela hodinu v postýlce

gooooooooooooooooooooooooool Bedýnka :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
Tak to ja jeste vic nesnasim Ruzu, nevim, ale ten clovek mi vazne vubec nesedi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2008 v 17:44  • Odpověz
pardon. Malej se mi trochu po, tak jsme šli přebalit a rovnou i převlíknout, nějak mu zaskočila křupka a šla ven i s borůvkovou přesnídávkou, vrátim se a ono tohleto.
Kluci nevzdávat, bojujem dáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááál
a doprdele
Ku.va, se mi toho zastaví laktace :sweat_smile: Vanda čučí z hrací deky na hokej...doufám že fandí správné straně :grinning:
16. dub 2008 v 17:45  • Odpověz
kaju, jééééé, Ty jsi Sparťanka, jo? Tak jsme Vám to letos oplatili aspoň už ve čtvrtfinále :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsme Vás nenechali ani nadejchnout, co?
16. dub 2008 v 17:45  • Odpověz
Leni, Anetka taky léží na dece a fandí a těm pravejm :grinning:
16. dub 2008 v 17:46  • Odpověz
Luky brečí, že prohráváme :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jo a ještě k tomu Růžovi, od přítele z práce mu něco dělali doma a prej je hrozně arogantní :angry: :angry: :angry:

Kluciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
16. dub 2008 v 17:49  • Odpověz
Ona v předchozích zápasech 2x mávala Svobodovi,tak nevim :angry: :grinning: Musim ji naučit že nejlepší jsou Pardubky,je holt ještě mladá a nezkušená.
16. dub 2008 v 17:49  • Odpověz
jeste casu dooooooost
16. dub 2008 v 17:50  • Odpověz
autor
Kacer, jj to mas pravdu, ale i to se bohuzel stava. :sunglasses: Ja to beru sportovne, ale musim rict, ze v nekterejch zapasech mi Sparta prisla jasne lepsi, jenze hraje se na vstreleny branky. :slight_smile: Kazdopadne jak jsem rekla, tygry mam taky rada, kze me to tak nemrzelo, i kdyz fandila jsem samozrejme Sparte. :slight_smile:
16. dub 2008 v 17:50  • Odpověz
autor
Peti, tomu ze je arogantni bych se ani nedivila, vypada na to.
16. dub 2008 v 17:51  • Odpověz
Vary do tohoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2008 v 17:52  • Odpověz
kajul, tak to jo. Já teda Spartu moc nemusím a mám vždycky strach, když k Vám manža jede do týmobajlky :pensive:
16. dub 2008 v 17:52  • Odpověz
petraluk, taky Růžu znám a arogantní teda není :wink:

ty jo v oslabení a málem sme dali dalšíííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face:
16. dub 2008 v 17:53  • Odpověz
Tak možná na známí, ale na cizí je pes :grinning:
16. dub 2008 v 17:53  • Odpověz
petraluk, ale to se mu zas nedivím. známá osobnost to má vždycky těžší :wink:
16. dub 2008 v 17:56  • Odpověz
Mensator :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2008 v 17:59  • Odpověz
joooo, dáme další gooooooooooooool :dizzy_face:
16. dub 2008 v 18:00  • Odpověz
Luky fandí na celý barák, už přestal brečet a teď už jen křičí energieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
16. dub 2008 v 18:01  • Odpověz
petraluk, to je šikula :dizzy_face:
16. dub 2008 v 18:02  • Odpověz
Mensator je borec :wink: Energie se určitě zvedne ve 2. třetině..
16. dub 2008 v 18:04  • Odpověz
autor
Tak Pata se probudil, stoji tady u kresla kouka na televizi a taky to vypada, ze fandi. :slight_smile: Ja mu teda moc nerozumim, ale myslim si, ze rve energieeeeeeeeee, energieeeeeeeeeeeeee. :slight_smile:
16. dub 2008 v 18:04  • Odpověz
Tak jste si odpočali a teď kluci do tohoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
16. dub 2008 v 18:22  • Odpověz
Jsem o přestávce umyla koupelnu :grinning: :grinning: :grinning:

Kája už je taky vzhůru, takže není co řešit :wink:
16. dub 2008 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.