• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
pipi, sem byla do ted v tý koupelně :grinning:

kde máme fanynky Varů?? :confused: kam se zdejchly? určitě maj něco důležitýho :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 19:22  • Odpověz
myslim, ze je jasno
16. dub 2008 v 19:25  • Odpověz
týýý jo, to je mela
16. dub 2008 v 19:25  • Odpověz
málem 4:0 škoda :sweat_smile: ale ted už je to asi jedno
16. dub 2008 v 19:26  • Odpověz
Jídlo pro Lukáška je důležitý :angry: , jen koupání dnes bylo super rychlý, místo obvyklý půl hodiny :slight_smile:

KLucíííííííííííííííííííííííííííííííííí jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:

Tak už pomalu přemjšlim co budem jíst, když zelený prohrajou :unamused:
16. dub 2008 v 19:26  • Odpověz
snad jsi zase tolik nevsadila, nebo jo?
16. dub 2008 v 19:27  • Odpověz
No to ne, ale rozhodně víc než nás stojí jídlo na den :unamused: Já chtěla vsadit jen stovku, ale přítel jim nějak moc věřil :sweat_smile:
16. dub 2008 v 19:29  • Odpověz
autor
No ja uz delam kasicku, pak dam Patu spat a pomalu si otevru to sampano, ale nechci ho pit sama...chjo asi si ho schovam na jindy.
16. dub 2008 v 19:29  • Odpověz
no jo no, buď ráda, že je to jen jednou za rok. znám jednoho a ten místo , aby dal prachy rodině, tak sází a hraje automaty. to je mor a chudák ženská
16. dub 2008 v 19:30  • Odpověz
KLuci teď se zmužte a jdem fo tohoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
autor
Luci, tak ja mam opravdu neco dulezityho, Pata se probudil, kze hokej jde stranou. :slight_smile: Prijde mi, ze ta horecka trochu klesla. :slight_smile:
škoda že doma šampíčko nemám :cry: no si dám něco jinýho na oslavu :sweat_smile: ale taky nerada piju sama Kajul máš to k nám kousek tak přijeď na oslavu :grinning:
autor
A co rikate na Boleslav a Usti, ja nevim, ale asi to vic preju ty Bolce, nejen proto, ze Usti mi je nesympaticky, ale i proto, ze mi prijde, ze je tam na to vic penez.
16. dub 2008 v 19:32  • Odpověz
kajule
to je dobře, ať je mu líp. u nás se snad taky začalo blýskat na lepší časy, snad bude zítra už menší rýma. hlavně bych to potřebovala v noci, protože jak nemůže dýchat, tak je se spaním konec :cry:
Já občas sázim, ale fakt jen tu stovku a přítel to zkusil poprvé v životě a jak to dopadlo :angry: On zase furt sází sportku, tu dnes máme taky vsazenou, je tam asi 120 mega, tak ještě máme šanci, že nebudem o hladu :grinning:
autor
Luci, to ja bych prijela rada, pac si myslim, ze je co oslavovat. :slight_smile: Fanynka Varu sice nejsem akorat v tyhle serii, ale myslim si, ze se dostali hodne daleko. Myslim, ze to nikdo necekal a ted jsou ve finale a myslim si, ze se Slavii hrali celkem vyrovnanou serii a tu cest si urcite zaslouzej. :slight_smile:
16. dub 2008 v 19:33  • Odpověz
bych ti to petraluk přála, fakt.

no to byla hlína, ta zora jandová. já vím, že pomáhá slávce, ale nemám jí ráda :confounded:
16. dub 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
Peti, ja si vsadim jednou za cas, i kdyz v posledni dobe jsem to trochu rozjela. Obcas neco i vyhraju, ale vsazim max pade.
16. dub 2008 v 19:34  • Odpověz
No jo no, asi je to v pr.... Ale stejně to bylo super celý to finále, rozhodně to Slávie nemá zadarmo a Vary jim byli rovnoceným soupeřem :slight_smile: Na tohle finále budu dlouho vzpomínat :slight_smile:
16. dub 2008 v 19:34  • Odpověz
Holky, dyt jo, sem si jenom rejpla! :grinning:
16. dub 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
Pipi, to znam, Pata kdyz mel rymu, tak sice spinkal, ale ja jsem nemohla spat. Porad jsem ho poslouchala, jak tam chrci v ty postylce, az jsem to jednou nevydrzela a trosku mu to vysala, i kdyz spinkal. Sice se probudil, ale pak usnul a uz tak nechrcel. Jinac Patovi hodne pomaha na tu rymu ta morska voda. :wink:
16. dub 2008 v 19:36  • Odpověz
tak já nesázím vůbec! nějak tomu nerozumím, ale manža sází na sport dost

kajul, to máš pravdu! nikdo takovej úspěch nečekal! určitě si zaslouží uznání :wink:
autor
Jj, tak jsem na ni koukala a radost jsem z toho pohledu zrovna nemela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ta baráž je mi úplně fuk :slight_smile:
16. dub 2008 v 19:37  • Odpověz
holky varský
neklesejte na mysli, musím uznat, že vary hoooodně překvapily. když hrály s budějkama, tak jsem si říkala, že slávka má jasný budějky a jak to dopadlo? hrajou pohlednej hokej a jsou celkem nevyzpytatelný. aspoň to není hra na jednu branku
jůůůů, vyprodáno!!! :dizzy_face: tam musí být super atmosféra!!!
Tam musí být atmoška, fakt bomba :slight_smile:
16. dub 2008 v 19:38  • Odpověz
autor
No tak ja ji taky zase tak neprozivam, ale celkem me to zajima, kdo to vyhraje. :slight_smile:
16. dub 2008 v 19:38  • Odpověz
Kajul ty si z HK :confused: Já myslela, že z TU :confused:
16. dub 2008 v 19:39  • Odpověz
já normálně regulérně závidím manžovi i dceři a je mi to líto, že tam nejsem. :angry: :frowning2:
jo, holt mám zdejší babičku na ......
16. dub 2008 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.