• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
No, my jdeme v sobotu na EHT i s Karlíkem. Má hrát Tomáš Kaberle a jiné hvězdy z NHL :wink:
16. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz
Kdo neskáče není Čech hop. hop hop :grinning:

Ferrari jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
kaci, já ho do konce týdne nečekám :sweat_smile: ale zaslouží si to! makal jako blázen poslední týdny
petraluk, to se shodnem bez debat :grinning:
jj, to se shodnem :grinning: tak zas tady :wink:
16. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz
Tak se zachovám sportovně a gratuluju......už se těším na MS :slight_smile:
16. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz
No tak to já se objevím dřív, máme to v názvu ne fotbal, tenis a pro mě spíš atd. :slight_smile: Barcelona bude taky pěknej nervák, poprvé v Evropě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
Ty jo, Peti, o fotbale mi ani nemluv, ja uz se nemuzu dockat a pak jsem taky pekne nervni jak to dopadne s tim titulem. :grinning:
16. dub 2008 ve 21:17  • Odpověz
holky, mě fotbal neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já tady budu zas až na hokej :wink:
16. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
Nj, si myslim, ze to tady na ten fotbal zase proridne a v tom nejhorsim pripade ukazu jak skvele si vystacim sama se sebou. :grinning:
16. dub 2008 ve 21:27  • Odpověz
Na ME tu budu, určitě tu budu na F1, ty nevynecham i kdybych je měla sledovat ze smrtelný postele :grinning: To i Luky pochopil, že se musí narodit mezi VC a to jsme byli 7 dní v porodnici :slight_smile:
Letos toho bude dost, vždyť je i LOH :dizzy_face:
16. dub 2008 ve 21:35  • Odpověz
autor
No tak ja zase tak neprozivam ty formule, ze smrtelny postele budu radsi sledovat fotbal. :slight_smile:
Jinac dneska to vypada venku na krasny pocasi, ale jelikoz ma Pata tu teplotu, tak se mi nechce ho nikam tahat a zatim jeste spinka. Tak snad to bude dneska lepsi. :slight_smile:
17. dub 2008 v 06:53  • Odpověz
U nás to tedy na hezký počasí nevypadá, ale je mi to jedno, jdeme dneska na očko Prevenaru a jestli to bude probíhat jako naše první 2 hexy, tak tu budu hned po obědě lítat s teploměrem a práškama proti křečím :frowning2: :cry:
17. dub 2008 v 09:13  • Odpověz
autor
Tak Pata hexa snasel dobre akorat u prvniho Prevenaru mel trosku teplotku a v noci byl takovej neklidnej, ale pak uz dobry.
17. dub 2008 v 09:16  • Odpověz
My měli zatim jen ty 2 hexy, u první zvýš. teplota , menší febrilní křeče a strašně brečel a nechtěl vůbec kojit. U druhý už dostal preventivně prášky proti křečím a kapky na alergickou reakci a 2 dny měl zvýš. teplotu. Jo a po těch práškách byl hyperaktivní, takže usnul o 3 hodiny dýl než normálně :sweat_smile: Tak jsem zvědavá na dnešek :confused:
17. dub 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
No tak at to Lukasek dneska hezky zvladne a zadny horecky ani krece ho netrapi. Mne tedka Pata usnul. Koukala jsem mu predtim do pusinky a ty dasnicky ma nahore vazne pekne natekly.
17. dub 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahojky.... včera jsem se sem nedostala jak jsem fandila, byla to náááádhera!!!!! Jsme tu jančili jako blázni..... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2008 v 18:38  • Odpověz
Tsss, jinak tedy grutuluji :slight_smile:

KOukáte teďko někdo na hokej, to je úplně jiný kafe. No jo no repre je repre :slight_smile: I bez fandění vedem 3:1 :dizzy_face:
17. dub 2008 v 18:40  • Odpověz
Ha, tak už 3:2 :angry:
17. dub 2008 v 18:42  • Odpověz
autor
Peti, ja tady ted litam v kuchyni vecerim u toho delam veceri pro Patu a obed na zitra. :grinning:
17. dub 2008 v 18:54  • Odpověz
Já koukam, ale jsem strašně vytočená, páč se mi rozbila odsávačka a já denně odsávam MM na kaši :angry: Jdu jí zítra reklamovat a už teď mam z toho osypky, protože v tom krámu jsou hrozný krávy, už jednou jsem se s nima strašně pohádala :angry:
Malej je strašně protivnej, chce pořád nosit, horečku tedy zatim nemá, tak uvidíme. Ke všemu mu taky roste zub, tak nevim k čemu to má. Jestli zuby nebo očko :confused:
My jdem taky na kaši :slight_smile:
17. dub 2008 v 19:03  • Odpověz
No já čekala jak s přehledem vyhrajem a oni si to takhle pokakají.... to jsou čudlové :frowning2: :grinning: No i když tohke už mě nebere tolik jako Extraliga tak fandím rodné vlasti :grinning:
17. dub 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
No tak Pata uz je po kasi, nechal akorat na tri lzicky asi, ale prijde mi, ze horecku uz nema. :slight_smile: Tak snad to vydrzi, zoubek vyleze a prestane ho trapit. :slight_smile:
17. dub 2008 v 19:34  • Odpověz
Už se perou :dizzy_face:
17. dub 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
Peti, koukas na tu dvojku jeste. Ja ted sleduju jak tam zase cvicej, musim rict, ze se u toho vzdycky bavim, jak je ten chlapek takovej vysmatej. :grinning:
17. dub 2008 v 19:51  • Odpověz
kajulko.... no ten mě dostává :grinning: :grinning: :grinning: Se vždycky chlámu, to je ho sááááj tu sáááj :grinning: čtyřikrát opakuje slovo véčko :grinning: napojíme mamboooo a pivooot :grinning: :grinning: :grinning: No to je týpeček :grinning:

Už jde ordinačka tak jsem ve svém živlu :wink: :grinning:
17. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz
autor
Maji :grinning: :grinning: :grinning: , ja se taky u toho vzdycky pekne natlemim, jestlize me neco depta, tak se podivam na nej a hned je lip. :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz
Holkx, koukejte v sobotu a až uvidíte v hledišti uřvané mimi, tak to jsme my :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz
na co mám koukat??? :frowning2: :grinning:
17. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz
na Euro Hockey Tour proti Finům :wink:
17. dub 2008 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.