• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Peníze by mi nevadili, ale nevim, jestli by jemu nevadilo, že bych měla bokem ještě někoho jinýho :grinning: Nebo bych se díky těm jeho penězům mohla dostat k Massovi a pak už bych je nepotřebovala, ten by se kvůli mě určitě rozvedl. Jééé, to by bylo pěkný :dizzy_face: Slavili bychom společné narozeniny, měli bychom aspoň 4 děti včetně Lukáška. Já bych na něj vždycky čekala až dojede. Přestěhovala bych se k němu do Monaka, jezdili bychom spolu do mý oblíbený Francie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
18. dub 2008 v 17:30  • Odpověz
autor
Tak kdyby se mnou Massa jezdil do Francie, tak bych si ho klidne vzala, pac ja Francii miluju a francouzstinu...jejej. :dizzy_face:
18. dub 2008 v 17:54  • Odpověz
ja chci taky do Francie na loupacky a kakajko :dizzy_face: :grinning:
18. dub 2008 v 17:56  • Odpověz
My projeli jednou skoro celý azurový pobřeží a od té doby Francii miluji :dizzy_face: Lepší dovču jsem nikdy nezažila :dizzy_face: Ještě jsme tedy byli na lyžích, ale to nepočítam :slight_smile: francouzsky tedy neumim ani pípnout, ale jinak je mam fakt ráda :slight_smile:
18. dub 2008 v 17:59  • Odpověz
autor
Byl jste nekdo Soustonsu? :slight_smile:
18. dub 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
Mne se stejne strasne libi St.Ettine, jedno fotbalovy hriste vedle druhyho. :dizzy_face:
18. dub 2008 v 18:00  • Odpověz
To slyšim prvně, takže nebyla :slight_smile:
18. dub 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
Jj Alpy tam jsou rekla bych nejkrasnejsi a Grenoble je asi nejhezci mesto v Alpach aspon pro me, i kdyz fakt, ze tolik jsem jich zase nevidela. Ale francouzsky trochu umim, chodila jsem na soukromy hodiny a pak se ucila sama, ale nejvic se clovek stejne nauci, kdyz to ty zeme jede. :slight_smile:
18. dub 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
Peti, jezdi se tam hodne surfovat, pobliz je jeste Hossegor a vetsi mesto, ktery je pobliz je Bayonne. :wink:
18. dub 2008 v 18:05  • Odpověz
jÁ ZNAM JEN TO AZUR. POBŘEŽÍ. v alpách jsem byla v St. Puy Vincent a Les 2 Alpes. A pak taky cestu směr Španělsko, tu jsem projela už mockrát.
18. dub 2008 v 18:21  • Odpověz
autor
Les 2 Alpes, tam to taky je pekny, kamos tam byl na snowboardovejch zavodech. :slight_smile:
18. dub 2008 v 18:34  • Odpověz
jj bylo, já můžu srovnávat jenom s Rakouskem a 2 alpy byly super :slight_smile:
18. dub 2008 v 18:49  • Odpověz
autor
Jj, to mas pravdu. :wink: Ty jo ale ty jsi me tou Francii ted tak navnadila, ze vzpominam, koukam na fotky a nejradsi bych probudila Patu a rozjela bych se tam. :dizzy_face:
18. dub 2008 v 18:52  • Odpověz
My plánujem příští rok, že bychom tam jeli. Teď je Luky ještě moc malej, ale příští rok už bychom to mohli zvládnout. Spíme v autě, tchán má Ford Galaxy, takže když se vyndaj všechny sedadla, tak se vejdem v pohodě na zem. Nebaví nás být stále na jednom místě a na ubytování bohužel nemáme. Jen pár dní vždycky zastavíme v kempu. Chtěli bychom to projet od Monaca až minimálně po Marseille. A trochu zajet i do vnitrozemí, ale jen kousek od pobřeží :slight_smile:
18. dub 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
Jj, Galaxyka znam, tchan ho mel taky, ale prodal. My jsme tam byli naposledy jeste,kdyz jsem byla tehu s Patou a jeli jsme tam transporterem a spali jsme taky v nem. :slight_smile:
18. dub 2008 v 19:00  • Odpověz
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :grinning:
19. dub 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
Peti, ja jsem dneska trochu mimo. :sweat_smile:
19. dub 2008 v 17:49  • Odpověz
Byl hokej EHT v Liberci, vyhráli 2:1 na nájezdy :grinning:
19. dub 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
Peti jj, ale ja to dneska nejak nesleduju, mam tady navstevu z ktery nejsem zrovna nadsena. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2008 v 19:55  • Odpověz
Že by tchýně :grinning: Já na to taky moc nekoukala, spíš jen mi tu hrála tv, tak jsem si zakřičela goooooooooool, trénuju na MS :grinning:
19. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
Peti, nn tchyne uz mi umrela, ale tu jsem vzdycky videla moc rada, byla to vazne skvela zenska. Tohle ma bejt neco jako nahradni tchyne, jenze je to vazne pip, nikdo ji nema tady rad.
19. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj devcata jak vam dnes hrali hosani? :grinning:
19. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
Ja to nevidela. :grinning:
19. dub 2008 ve 20:44  • Odpověz
jakto??ty abys nevidela zapas??? :grinning:
19. dub 2008 ve 20:44  • Odpověz
Moji hošani vyhráli 2:1, ale ty v trenkách netušim :slight_smile:
19. dub 2008 ve 20:47  • Odpověz
hehe v trenkach :grinning:
19. dub 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
Njn, nevidela, dneska nemam svuj den. :frowning2:
19. dub 2008 ve 21:03  • Odpověz
kaji ja taky neeee nesmutni nejsi v tom sama :slight_smile: snazim se to prebit praciiiii :grinning:
19. dub 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
Aponchie, jj prace je na takovyhle stavy nejlepsi a do toho nejaka dobra hudba. Nastesti je tady krome ty jedny osoby jeste svagrova s pritelem, prijeli z Brna, tak jsem nakrajela ovoce a dame si sangrii asi nebo jeste neco jinyho, uvidim. :slight_smile:
19. dub 2008 ve 21:27  • Odpověz
ty se maaaaaaas :grinning: ja chci taky sangrii a vino a jednohubky a chlebicky orisky tycinky bifteky vodku a nekoho k pomuchlovani k tomu :grinning:
19. dub 2008 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.