• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Nejlepší hokejista a golfista a pilot F1 tedy rozhodně neni a nebude, to je můůůůůůůůůůůůůůůůůůůj Lukášek :dizzy_face:
22. dub 2008 v 17:28  • Odpověz
autor
Nooo tak to jeste uvidime, kdo z koho, pac do formule ho teda hnat nebudu, hokej, nevim, nevim...to bych se o nej asi hodne bala, ale fotbalista a tenista nejlepsi bude. :dizzy_face:
22. dub 2008 v 17:29  • Odpověz
box nemam ráda a všechny tyhle mlátící sporty :unamused:

Teď bylpo ve zprávách, že do F1 se tlačí Schumi junior, no ale to už bude senior až bude jezdit Luky :grinning:
22. dub 2008 v 17:30  • Odpověz
autor
Peti, ja taky ne, ale Pata ten box na mne rad trenuje. :grinning: A je v tom vazne dobrej. :grinning:
22. dub 2008 v 17:31  • Odpověz
Můj Lukášek mě má rád a nemlátí do mě, jen mě tahá za vlasy a občas se mi snaží utrhnout uši :grinning:
22. dub 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
Tak to Pata me ma taky rad, dokonce si troufam rict, ze nejradsi. :dizzy_face: Akorat kazdej svoji lasku dokazuje jinac. :grinning: Po vlasech mi jde taky, ale misto usi, se mi snazi vydloubnout oci. :grinning:
22. dub 2008 v 17:37  • Odpověz
Oči malýho neberou, ale naušnice to je oblíbená hračka :slight_smile:
22. dub 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
Tak samozrejme, ze nausnice se Patoj taky libej a k tomu i naramky, retizky, ruzny snurky apod. :slight_smile:
22. dub 2008 v 17:42  • Odpověz
Celej denjsem chtěla, aby malej spal a nic a teď před večeří, to zalomil. Spí jak špalek :grinning:
22. dub 2008 v 18:19  • Odpověz
autor
Tak Pata spal dneska dvakrat a to asi po 20ti minutach, jednou jsem si schrupla s nim, nechala jsem ho bez plinky, pac ma od tech zoubku opruzenej zadecek a on me normalne pocural. :grinning: No a ted si hraje s mamkou a honi po gauci mobil. :grinning:
22. dub 2008 v 18:25  • Odpověz
Já právě chtěla taky spát, páč jsme toho v noci moc nenaspali, asi ho trápí zoubek :frowning2: Teď už byl poslední hodinu protivnej, takže to byla jen otázka času, kdy zavře kukadla a usne. My už spolu nespíme, od té doby co mi spadnul s postele.
22. dub 2008 v 18:30  • Odpověz
autor
No ja si s nim obcas odpoledne lehnu, ale v noci spi sam. :slight_smile: V zivote mi z postele nastesti nespadl a ted jakmile vidi kraj postele, tak dal nejde. :slight_smile:
22. dub 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
Ale zkousi se dostat nahoru na postel a z postele taky, ale zatim mu to jeste moc nejde, ale je to cim dal lepsi. :slight_smile:
22. dub 2008 v 18:32  • Odpověz
Já když si lehnu vedle malýho na bok, tak on už mě umí přelézt, takže usnout nesmim. A okraj postele nebo ještě líp přebalováku je nejzajímavější. Naštěstí jde nejdřív rukama, takže když spadnul, tak o ně ten pád zbrzdil a nevzal to rovnou na hlavu :slight_smile: I padat umí s rozumem, i když tedy brečel dost :frowning2: Asi vyhledává adrenalínový zážitky :grinning:
22. dub 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
To Pata me taky zvladne prelezt, ale kdyz usne, tak proste spi a ja pak muzu spat klidne taky a kdyz se probudi, tak si sedne a zacne mi zase dloubat oci a delat baci baci, kze se probudim. :grinning: Pata vzdycky kdyz pada, tak jde rovnou na zadek, nekdy teda jde i trochu na zadicka, ale hlavicku vzdycky pridrzi nad zemi, sikula. :slight_smile: Ale je to klucina odolnej, vetsinou at spadne, jak spadne, tak ani nebreci a hraje si dal. :slight_smile: Akorat parkrat se stalo, ze spadnul vazne osklive a to si zabrecel. :frowning2: Ale ja se snazim nebezet za nim vzdycky kdyz spadne, pac kdybych to delala, tak si uvedomi, ze se neco stalo a pak spis zacne brecet, takhle mu dam nejakou hracku, snazim se ho zabavit, kdyz to vypada, ze bude brecet a je to v pohode. :slight_smile: Samozrejme kdyz vidim, ze pada vazne nejak osklive, tak to za nim bezim.
22. dub 2008 v 18:40  • Odpověz
NO jo, vy už ale budete velký kluci, vždyť vám bude 1 rok :dizzy_face: My jsme ještě malinkatý, Luky ještě ani nestojí. Jinak on když se probudí tak právě začne šmejdit po okolí a až když se probudim já, tak ho začnu zajímat. Já za nim taky hned neběžim, když se mu něco stane, ale s tý postele tedy jo. To mě bude strašit ještě dlouho. Dokonce se mi to už i zdálo a hned den na to jsem se v noci probudila a zjistila, že vedle mě neleží, tak jsem vylítla a koukam na zem kolem postele a on nikdy, krásně spinkal v postýlce :grinning:
22. dub 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
Tak to je jasny, koho by to nezvedlo ze zidle, mne kdyby Pata spadnul z postele, tak taky hned letim k nemu a mela bych strach jestli se mu neco nestalo navic kdyby spadnul na hlavicku. :frowning2:
Nj, za ani ne tri tydny budeme slavit. :dizzy_face: Patoj, to je uplne sumak, ale ja se na to tesim vic jak na svoje narozeniny. :dizzy_face: Uz mame objednanej dortik masinku. :slight_smile:
22. dub 2008 v 19:31  • Odpověz
To věřim, já už se taky nemůžu dočkat, jak budem slavit :slight_smile: Nad dortem jsem ještě tedy nepřemýšlela :grinning:
22. dub 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
Nj, tak preci jenom mas jeste cas u nas uz bylo na case to zacit resit. :slight_smile: Jinac by to bylo asi na mne a nevim, nevim, jak by to dopadlo. :grinning:
22. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz
hezkyho vlastnaka si vcera dali v prodlouzeni..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2008 v 08:49  • Odpověz
Kristi netušim oč běží :confused: Že by ragby :grinning:
23. dub 2008 v 09:49  • Odpověz
liga mistru - Liverpool x Chelsea
23. dub 2008 v 09:55  • Odpověz
Přes fotbal je kolegyně Kajulová :grinning:
23. dub 2008 v 10:23  • Odpověz
autor
Peti, to vis, ze rugby. :grinning: :grinning: :grinning: Ale jo vcera jsem koukala. :slight_smile:
23. dub 2008 ve 14:32  • Odpověz
Dneska jsem zjistila, kvůli blbý Premier League nebudou dávat kvalifikaci F1 v přimym přenosu, ale až večer ze záznamu a to se určitě nebudu moc koukat :unamused: No, hlavně, že Nova to dává v live :dizzy_face: Jsem zvědavá, jestli vyhraje Massa nebo Kimi :grinning:
23. dub 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
Peti, nebud naivni. :grinning:
23. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz
Peto,Kimi,to je jasné. :wink:
23. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz
autor
No nevim, nevim holky, ja bych na vasem miste nezarila takovou sebejistotou. :grinning:
23. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz
Kajule,no uvidíme,kdo se bude smát tentokrát,snad ne pan kotletka,to by se všem musely po.rat auta. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
bez komentare fakt. :grinning:
23. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.