• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Panem kotletkou myslíte Hamiltona :confused: Ten by si měl hlavně dát pozor, aby zase na startu nemyslel na prasečinky a nezaspal :grinning:
24. dub 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
Kdo vi, co jste mu nasypali do piti, ze zaspal. :angry:
24. dub 2008 v 09:06  • Odpověz
My :confused: To se musíš poohlídnout u kolegů z Renaultu :grinning:
24. dub 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
Nedelej, ze nic nevis. :angry:
Jsem objevila novou uzasnou hracku, bublifuk. :slight_smile: Pata je z tech bublinek uplne zblaznenej. :slight_smile: Snazi se opakovat, co delam ja, ale misto toho do toho prska a plive. :grinning:
24. dub 2008 v 09:30  • Odpověz
JJ, ten já už mam v plánu taky koupit, ale až dýl. Asi ho dostane k naroznám :dizzy_face: Co koupíte Páťovi? Já už to mam vymyšlený, 1 babi odrážedlo, druhá tříkolku (ta bohatší) a my asi koupíme jak byla za nás Tatra, ale chceme vyklápěcí Mercedes :grinning: Jo a pradědkové dají penízky, ty už nemaj nervi chodit po nákupech :grinning:
24. dub 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
No tak my mame v planu novou autosedacku, ktera uz je objednana, pak sandalky, pac boticky ma, ale jeste nejaky kdyby bylo teplo, pak bych mu rada koupila takovou tu trikolku, jak si do ni sedne a ma to to drzadlo, ze ja ho muzu vozit, tatru Mercedes mame, kze nejaky jiny mensi auti, bazenek, neco na piskoviste, ktery tatka postavi a pak treba jeste bratricka nebo sestricku. :slight_smile:
24. dub 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
Jo a jeste dostane drevenou kachnicku na houpani a pak samozrejme neco malo na sebe, pac toho vazne jinac moc nema. :grinning:
24. dub 2008 v 09:49  • Odpověz
Já teda holky nevím,ale pan kotletka je u mě Alonso. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hamilton je docela sympaťák,ale Kimi je Kimi. :dizzy_face:
24. dub 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
Betul, tak jsem to pochopila dobre s tou kotletkou. :grinning:
Jinac ja myslela, ze Pata po tech drevenych schodech, u nichz je videt skrz mezirky dolu, nepoleze a chyba lavky, vylezl skoro az nahoru, pak jsem ho radsi vzala. :slight_smile:
24. dub 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
Jinac Pata si udelal odrazedlo ze zidle, postavi se, chytne se ji a jde a tahne ji pred sebou. :grinning:
24. dub 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
Jo a jeste plavky a kruh mu koupim a kdyz tak na nej ted koukam, tak nejakej kurz tance. :grinning:
24. dub 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
A jeste jsem zapomnela salu Celticu Glasgow akorat vcera prisla. :slight_smile:
24. dub 2008 v 09:59  • Odpověz
Ježiš, to je dárečků :grinning: Oblečení já nedávam jako dárky, taky jsem ho co by malá nesnášela. Ale už máme koupený body s velkou jedničkou, tak to bude mít na sobě :dizzy_face:
Autosedačku máme, věci na písek a do vody dostane už za 2 měsíce, kdy jedem na dovču. A sourozenec bude až k třetím narozkám :grinning:
Nějaký malý dárečky navíc budou určitě, páč maminka je blázen a koupila by všechno co vidí, jenomže tatínek pak z toho mývá infarkt a já ho ještě potřebuju na toho sourozence :grinning:

Já jsem se ptala na tu kotletku, fakt jsem nevěděla o kom mluvíte :confused: :grinning:
24. dub 2008 v 10:03  • Odpověz
Tak jsem byla dneska nakoupit a měli tam ten Mercedes, takže určo ho objednam, je super. A koupila jsem první výbavu na písek, kyblík + příslušenství a ještě další menší Tatřičku též s kyblíkem a příslušenstvím :grinning:

Jo a od včerejška má malej novou zábavu. Lehne si na záda, zvedne ruce a mává s nima jako kdyby řídil,k tomu si brouká brrrr, takže kdybych nevěděla, že je to nesmysl, tak bych řekla, že si hraje na řidiče F1 :grinning:

Jo a viděla jsem bublifuk s vůněma :grinning:
24. dub 2008 v 17:18  • Odpověz
autor
Ja jsem na ty pidi vecicky uchylna, kze to je spis darek pro me. :slight_smile: Uz ho vidim ve slunecnich brejlickach, ksilltovce, kosili, kratasky a sandalky, to bude lamac divcich srdci. :dizzy_face:
24. dub 2008 v 18:20  • Odpověz
Já jsem do toho taky úchyl, jen mu to nedávám k něčemu, ale pouze jen tak :slight_smile: Po sluněčních brýlých se musim taky poohlídnout, aby mi chudinka u toho moře neoslepl :frowning2: :grinning: Kšiltovku zatim taky nemáme, jen 2 klobouky a 2 šátky :slight_smile: Kraťasů mam celkem, jdu to spočítat :grinning:
24. dub 2008 v 18:25  • Odpověz
Asi 9, z toho 2 laclový a zbytek normál :grinning: Doufam, že to na tohle léto bude stačit :grinning:
24. dub 2008 v 18:26  • Odpověz
Blbost 10, na 1 jsem zapoměla, ty už by měli být někde na cestě ke mě :grinning:
24. dub 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
Tak ja mu hadriky kupuju taky porad, proste nekde neco vidim, co se mi libi, tak se ani nestacim divit a je to v kosiku. :astonished: :sunglasses: :dizzy_face: Laclacu mame taky hodne i kalhot, zdelili jsme krasny po triletym strejdoj. :slight_smile:
24. dub 2008 v 18:28  • Odpověz
My toho moc nezdědili, páč jsme první. Jen od kámošky máme něco propůjčeno :slight_smile:
24. dub 2008 v 18:33  • Odpověz
Viděli jste tu kotlletku ve zprávách :angry: To mam zase zkaženej celej večer :angry:
24. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
Peti, ja se radsi nedivala. :grinning:
24. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
Já netušila, že tam bude, ale mohlo mě to napadnout Španělsko a ještě tam loni vyhrál :unamused: Normálně tam běhal na pláži, prý to dělá denně hodinku a půl :grinning:
24. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
Tak ale pro pobaveni bych se klidne podivala. :grinning:
24. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz
autor
Takovy pekny odreagovani. :grinning:
24. dub 2008 ve 21:37  • Odpověz
to bylo jen pár vteřin, pak už jen povídal, že denně posiluje krční svaly, který jsou pro pilota F1 velmi důležitý a pak rozdával autogramy :angry:
24. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
No tak ten uz bych mit nemusela. :grinning: Jeste by se mi zbytecne vypsala propiska a zbytecne popsal papir nebo ze bych si to nechala dat na pupik. :grinning:
24. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz
Na pupík, fůůůůůj, to by se mě určitě dotknul, blééééééééééééééééé :grinning: Co takhle na tvářičku, aby to každej viděl i v zimě :grinning:

Já bych jen poprosila o ten podpis pro kámoše "Pro Jarouška Ferda Alonso" :grinning:
24. dub 2008 ve 22:18  • Odpověz
autor
Ferda Alonso, tak to nema chybu...prace vseho druhu, nejen spickovej pilot F1, ale i atlet. :grinning:
24. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz
A plavec, onehdá jsem ho viděla v nějakym časáku jak skáče z jachty do moře :slight_smile:
24. dub 2008 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.