• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
autor
Kde jste vsici??? :confused:
4. kvě 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
Tak a ted chci dalsiho. :slight_smile:
4. kvě 2008 v 19:18  • Odpověz
autor
Gooooooooooooooooooooooooooooooool. :slight_smile:
4. kvě 2008 v 19:20  • Odpověz
Ahooooooooooj a gooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :grinning: Připravuji kaši a jdem jíst a pak koupat. Malej má už druhý den zvýš. teplotu a v noci měl i horečku a je k tomu dost protivnej, takže koukat na tv, psát a ještě se starat o něj moc nestíham. Vypadá to na zuby, nic jinýho mu neni :unamused:

Na fotky už jsem koukla, máme stejnej hrnek,jen my modrej, ale pít nám stále nejde :slight_smile: Jinak už taky lezem, 5 minut na to už malej i stál v postýlce, tak jsme museli šoupnout rošt až dolu :slight_smile: A teď už se staví i u nábytku, tedy spíš šuplíků, postele a videa :grinning:
4. kvě 2008 v 19:24  • Odpověz
Tak už jsem tu :grinning: Malej vůbec nic nesnědl ani nchtěl nakojit a usnul ohladu. Teď heká v postýlce, už má zase horečku :frowning2:

Snažim se sledovat hokej, ale stále to nejde. Gol mii ale neušel žádnej :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
Peti, holkyyy, kdepak jste??? Tak komu dneska fandime Amikum nebo listum??? :grinning:
6. kvě 2008 ve 21:30  • Odpověz
ahoooooooooj ja fandim nasim,ale v noci kvuli nim vstavat ach joooo
6. kvě 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
A to si rikas fanynka??? :astonished: :angry:
6. kvě 2008 ve 22:26  • Odpověz
Ahojky, já jsem neviděla nic. Od soboty jsem nespala, takže stávat kvůli Itálii, teda fakt nebudu. Luky měl 4 dny horečky a teď to vypadá, že má 6. nemoc a až dneska je v pohodě :slight_smile:

Jinak fandim listům, přeci jenom tam bude Lukášek za pár let hrát :grinning:
7. kvě 2008 v 16:09  • Odpověz
autor
Peti, tak hlavne, ze uz je Luky v pohode. :wink: Pata ty horecky nakonec mel od tech zoubku, predevcirem jsem objevila hned tri. :slight_smile:
A co dneska, japak to s vama vypada??? :wink:
8. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz
dneska se budu divat :slight_smile:
8. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz
Nám taky zrovna rostou horní jedničky, takže to trochu pociťujeme a možná dneska na nás se Švýcary koukat budu, když bude Karlík ponocovat :unamused: No, doufám, že ne. Jsem ráda, že nakonec budeme hrát se Švédy až v tu sobotu, i když letos vypadají neškodně, těším se moc na hezký hokej :wink:
8. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz
autor
Ja uz tady sice otviram pusu, ale uvidim, treba vydrzim. :slight_smile: I kdyz abych zitra byla dostatecne cila. :slight_smile:
Kacerko, tak at ho ty zoubky moc netrapi. :wink:
8. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
kajul, no, uvidíme. Já bych to fakt nevydržela čumět někdy do půl čtvrtý :grinning: , ale možná na to dojde, no uvidíme. Tak hlavně abysme vyhráli - držím palce i v případném spánku :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
Ja kdybych chtela, tak to taky vydrzim, ale jak rikam, zitra bude velkej den, tak to musim jako organizatorka vsechno zvladnout. :slight_smile:
8. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz
autor
Kdyztak tady budu fandit s Aponchie. :wink:
8. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz
kajul, máte narozky? :dizzy_face:
8. kvě 2008 ve 22:23  • Odpověz
autor
Kacerko, to jsi rekla presne, mame narozky. :dizzy_face: Pac i kdyz je ma Pata, tak ja se na ne tesim jako na svoje a taky si pripadam jako oslavenkyne. :grinning: Kdyz si vzpomenu, jak jsem pred rokem lezela v porodnici v posteli a vubec nemohla spat, byla cela vyjukana z toho jak to zvladnu a jestli to vubec zvladnu, i kdyz v tu chvili uz jsem si proste rikala, ze to zvladnout musim. :slight_smile:
8. kvě 2008 ve 22:25  • Odpověz
kajul, to víš, že jo, pěkně si to oslav. Si taky od porodu říkám, proč slaví zrozenec a ne jeho matka :grinning: :grinning: :grinning: Přejeme všechno nej oboum dvoum :wink: :dizzy_face:
8. kvě 2008 ve 22:30  • Odpověz
autor
Kacerko, dekujeme moc oba dva. :dizzy_face: Podle me by melo slavit jak miminko tak i maminka. :grinning: Si ale rikam, ze ja jsem pritom porodu aspon trochu vedela do ceho jdu, ale vem si ty ditka, ktery proste vubec netusi, co se deje a jak to zvladaj. :dizzy_face:
8. kvě 2008 ve 22:34  • Odpověz
Jasně, to je fakt, pro ně je to mnohem větší šok :wink:
Já si uvědomuju, že máme taky dnes malé výročí - přesně před rokem (možná i ta hodina odpovídá, protože to už bylo večer v posteli) jsem Karlíka poprvé ucítila v bříšku :dizzy_face:
8. kvě 2008 ve 22:36  • Odpověz
autor
Tak to taky gratulujeme k malymu vyroci. :wink: Ja Patu poprve ucitila 3.prosince 2007. :dizzy_face: A pred rokem touhle dobou uz byl ostre sledovanej, pac uz se chystal na svet. :dizzy_face: Ty jo, to snad ani neni pravda, jsem nejaka dojmuta a cela namekko. :sunglasses: Za sedm hodin uz pujdu pomalu na sal. :grinning:
8. kvě 2008 ve 22:41  • Odpověz
kajul, to mívám taky, když vidím, jak ten klučík roste a přitom jsem ho ještě před rokem sotva cítila :pensive: :pensive: :dizzy_face:

No nic, končím tady a jdu si asi lehnout. I když Kanada proti Norům se vyvíjí zajímavě . . . . . Že by to bylo MS plné překvapení? Tak doufám, že taky překvapíme a to zlato zase po třech letech ulovíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 ve 22:47  • Odpověz
autor
Rikas, ze teda budes fandit ve spanku jo??? :grinning: No tak hlavne abys to neflakala. :wink:
Dobrou a klidnou noc. :wink:
8. kvě 2008 ve 22:49  • Odpověz
neboj, fandím celým svým bezvládným tělem. Doufám, že to dáme, když jsou Švýcaři v laufu.

Vám pěknou májovou oslavu - po tom jsem taky toužila, ale bohužel se k nám Karlík uráčil s půlročním zpožděním :stuck_out_tongue_closed_eyes: (no hlavně, že dorazil vůbec, že :grinning: :grinning: :grinning: )
8. kvě 2008 ve 22:54  • Odpověz
autor
Jj, at kvetnovy nebo rijnovy hlavne, ze je mame. :dizzy_face: A treba to druhy uz bude kvetnatko. :wink: Ja bych druhy chtela Rybicku nebo Racka. :slight_smile:
Diky a zatim ahoj. :wink:
8. kvě 2008 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak jsem celou noc fandila ve spánku a perfektzně se mi to povedlo. Já bych nebyla schopná ráno stávat, takže jsem tocelý prospala. Tedy asi tak čtvrthodinky jsem byla vzhůru, protožemalej se akorát probudil na kojení a to už jsme vedli 4:0 :grinning: Malýmu se po tý nemoci nějak změnil režim a místo obvyklý 8 hodiny stával už v 6 :unamused: to bych todneska asi neudejchala :slight_smile:

Kajul ještě jednou Páťovi nej, nej, nej.... hodně dárků, hodný rodiče :wink:
9. kvě 2008 v 07:54  • Odpověz
Mně taky manža přišel říct výsledek, tak jsem se pochválila, jak jsem skvěle zafandila. Měla jsem nutkání si pustit TV, když jsem v půl čtvrtý krmila, ale chtělo se mi tak hroooooozně spinkat, tak jsem Karlíkovi namíchala koktejl, dala flašku a po vypití jsme usnuli jak mimina. No a cvrček už cvrdlikal od půl šestý, takže nic moc :confused:
9. kvě 2008 ve 14:32  • Odpověz
tak zitra v 18:30 :slight_smile: ja s ebudu koukat rozhodne pac si myslim,ze mame na zlato :grinning: takzeeee chipsy ,chlebicky a jine pochutiny a budu fandit Teri asi namaluju vlajku na oblicej at je IN :grinning:
10. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
Zítra :confused: ˇKomu fandíš, češi hrajou dneska :grinning:
10. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.