• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Bělorusi hráli dobře .. anebo my tak blbě, teď nevím
11. kvě 2008 v 01:35  • Odpověz
Budete tu se mnou někdo koukat na F1 nebo si tu budu zase vést monolog :confused: Aso spíš ten monolog co, no venku je nádherně a asi jsem tu největší fanoušek F1 :grinning:
11. kvě 2008 ve 13:49  • Odpověz
lidičky kdy a kým zase hrajeme (hokej)?....jestli se nepletu tak dnes v noci v jednu se Švédama?...pokud je to tak tak doufám že se pletu :frowning2:
11. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz
Bohužel nepleteš :unamused: zase to neuvidim, jinak bych zítra byla mrtvá :unamused:
11. kvě 2008 v 19:07  • Odpověz
Ahoj, koukal jste někdo v noci na hokej? Já tedy ne, ale ráno jsem viděla sestřih a musim konstatovat, že končíme ve čtvrtfinále. Na co šáhli to po.... a švédové to měli naopak, hráli super, bez chyb. Dle mýho na švédy my prostě hrát neumíme a vypadá to, že nás čekaj opět ve čtvrtfinále, takže j to v pytli :unamused:
12. kvě 2008 ve 12:37  • Odpověz
Péťo, MM koukal a říkal, že nebýt Hnildy, tak jsme vyhráli - prostě tři góly byly jeho a bohužel tomu věřím, prostě Hnilda je hroznej gólman. A to jsem fanynka Bílých Tygrů. Musím konstatovat, že Pincák si vedl tuto sezónu velmi dobře a po Hnildovi se nikomu nestýskalo :frowning2: Dala bych krk za to, že 90% fanoušků BT by se nezlobilo, kdyby ho Mára nahradil i do budoucna :wink: Já jsem byla vždy, když Milan chytal, jako na trní a zakrývala jsem si oči skoro při každé střele - není to 100% gólman, bohužel :confounded:
12. kvě 2008 ve 13:42  • Odpověz
Mě se zdálo, že hráli blbě všichni. Hnilička podle mě není špatnej, ale musí hrát. Když v tom Rusku nebo kde to je vůbec nehraje, tak se není čemu divit, že nic nechytne :unamused:
12. kvě 2008 v 17:00  • Odpověz
petro, já vím, jak hraje, když hraje celou sezónu, každý zápas - fakt jsem na ně před těhu chodila pravidelně. Jednou vychytá skvělý zápas a podruhé se nechytá na střelách od modré :unamused: Je nevyrovnaný :pensive: On prostě už není tak hbitý, jak býval, to je např. právě Pincák, ten skáče po tý bráně jak Spiderman . . . . No nic, prostě už není nejmladší a může mu být cti, že chce sám od sebe v nároďáku skončit :wink:
12. kvě 2008 v 17:31  • Odpověz
JJ, to máš možná pravdu,já ho zase tak nesleduju, ale to, že pořádně nehrál před MS, mu musí taky chybět. Takže je ještě horší než normálně :grinning:
12. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz
peťo, jj, je to tak, ale do toho Ruska šel z vlastní vůle a věděl, že jakmile se ten druhý gólman uzdraví, tak pokud vyloženě nezazáří, tak si moc nezachytá :confounded: :pensive: No jo, prostě nechápu, proč ho Lojza nominoval jako jedničku :pensive: Za zásluhy? Asi jo, jak tomu u nás bývá zvykem. Už jenom chybělo, aby vzal Pateru s Procházkou :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2008 v 19:00  • Odpověz
autor
Zdravim soudruzky, tak kohopak tady drbete??? :confused: :sunglasses: :wink:
12. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz
Viděli jste ty magory rozhodčí, jak uznali Finům ten gol, kterej byl naprosto mimo bránu :angry: Bych jim rozbila čumák :angry:
12. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz
Péťo, jj, to jsou fakt kreténi. Hlavně nechápu, že hráli potom s tou dírou v síti :grinning: :grinning: :grinning: To jim mohli takhle nandat ještě pár fíků :wink:
12. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
Tak jak to dneska vidíte, já na odlet domu :grinning:
14. kvě 2008 v 10:33  • Odpověz
já bych to hrozně ráda viděla v růžových barvách :grinning: , ale fakt nevim...ten minulý zápas se švédy jsem neviděla, takže si ani neumím udělat představu. Každopádně už se na ten mač hrozně těším a myslím si že kluky hecnou ty pindy švédů o Hniličkovi :wink:
14. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz
Dle mého to nejsou pindy, ale předvést by se mohli a poučit z minulých chyb :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 13:29  • Odpověz
pindy myšleno jako řeči :wink: jestli mají pravdu nebo ne to si netroufnu říct
14. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz
Tak já mám na Hnildu jasný názor - viz výše a myslím, že i většina tohoto národu je na tom podobně, bohužel jen Lojza s Palcem to vidí jinak :wink:

Ale už se moc na ten zápas těším - Karlíka vykoupu těsně před a mrkneme spolu na první třetinu (tu tedy bohužel prohrajeme, páč bude Karlos vzhůru) a pak se děj vůle Boží :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz
No, to doufam, že bude Karlík spinkat, ne aby tě napadlo dát ho spát až po 2 třetině :angry: To bychom to pak nemuseli dohnat :grinning: :wink:
14. kvě 2008 v 18:11  • Odpověz
Peťo, jsem ho dala pro jistotu už teď, byl unavenej, ještě si hraje s plyšákama, ale snad brzy zabere.

Hned na začátku jsem opět svírala půlky, jak na Hnildu šly ty dvě střely za sebou :confounded:

Dneska tu moc diskutovat nebudu, páč je kůň zase ňákej zpomalenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2008 v 19:15  • Odpověz
Mě koník cválá v pohodě. S Karlíkem jsi dobře udělala, doufam, že to opět zabere :grinning: :wink:
14. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz
Ha, ha, se mi líbilo, jak Švédi povídali, že nebudou faulovat, páč dáváme hodně gólů z přesilovek a už jsou potřetí na trestný :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 v 19:23  • Odpověz
Mě se líbí jak Záruba řikal, že tyhle rozhodčí moc nevylučuj a při tom je to přesilovka jedna za druhou :grinning:
14. kvě 2008 v 19:24  • Odpověz
14. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz
hm, takže Kájouš kouká se mnou - prostě u nás se spát nebude - dal mi to jasně najevo. Dneska se naučil odmítavě vrtět hlavou a když jsem se ho v postýlce ptala, jestli bude spát, tak s úsměvem ve tváři zavrtěl hlavičkou a bylo hotovo. Co bych taky mohla čekat, když celé odpoledne prospal, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz
zdravim..Eliasovi dovolili hrat? :grinning:
14. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz
Tak my nespali přes den a teď taky ne. Normálně usíná v 8 a teď tady stále lumpačí :grinning: Ještě jsem kvů
14. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz
omlouvam se, ale Luky mi to předčasně odeslal :grinning: Chtěla jsem říct, že jsem kvůli němu neviděla půlku 2. třetiny a stejně to bylo k ničemu, když nespí :grinning:
14. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz
Držte palce, teď jde o hodně :grinning:
14. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
14. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.