• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
ty vogo, tak doufám, doufám - Kájouš pořád se mnou a jde to :grinning:
14. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz
My taky válčíme spolu a asi ho necham taky dokoukat a pak se na něj vrhnu. Právě začal zívat, tak to možná ani nedokouká :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz
a sakra :confounded:
14. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz
chjo :angry:
14. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz
Takže je to v háji a já tomu už věřila, když jsme ustáli to oslabení :pensive: :pensive: :cry: :zipper_mouth:

Člověk se na to takovou dobu těší a potom zase skončíme ve čtvrtfinále :confounded: Tak za rok znovu, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2008 ve 21:44  • Odpověz
Už vkládam potřetí tak snad se to povede Tak po pátý :grinning:

Já právě měla strach, že když to ustáli, tak najust dostanou a byl tam. Je to škoda, protože dneska rozhodně hráli líp než minule.

Koho tipuješ na vítěze? Já vidim finále Rusko - Kanada, ale kdo z nich netušim :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
hurá povedlo se :grinning:
14. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
peťo, už ve skupině jsem si říkala, že letos to asi ti Rusáci daj, tak uvidím

Kájouš usnul ve tři čtvtě na deset, ale na první zátah :wink:
14. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz
Tak to dneska končí, přesně jak jsem řikala. Kanada - Rusko :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz
peto, jj, mělas recht a zatím teda hokej jak víno :wink:
18. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz
Je to moc pěkný, akorát, že já fandim kanadě, takže teď jsou to pěkný nervi :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 21:20  • Odpověz
peto, já ani jedněm :confounded: spíš sleduju hokej :wink: Přeju to Rusům, páč jsem je na začátku tipovala na mistry, ale rozhodně jim nefandím :grinning: - jestli se to dá pochopit :grinning: :grinning: :grinning:

Akorát jsem nepochopila, proč včera za Švédy nechytal Lunkvist ale Liv :confused:
18. kvě 2008 ve 21:39  • Odpověz
Já to včera neviděla, takže netušim :slight_smile:

Rosákům to nepřeju an iza nic, nemam je ráda, fuj to sem se lekla :grinning:
18. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz
do pr...... :angry: :angry: :angry:
18. kvě 2008 ve 21:44  • Odpověz
Tak je dobojováno a tato tajenka je také rozluštěná :dizzy_face:

Chjo, zase čekat celý rok :pensive:
18. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz
jj, už aby byla olympiáda, to je zajímavější :dizzy_face:
18. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz
hm, tak na tu letošní jsem obzvlášť zvědavá :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2008 ve 22:02  • Odpověz
Já měla na mysli spíš zimní, ale mě baví obě, všude je něco, ale hokej je hokej :dizzy_face:
18. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
Tak jsem vcera koukala, byl to teda krasnej hokej to se musi nechat a jsem rada, ze nakonec dopadl, tak jak dopadl. :slight_smile: Kanada to vyhrava porad, jsem rada, ze se k tomu taky dostal nekdo jinej, i kdyz bych byla radsi kdyby to byli Cesi. :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz
Tedaaa, Kajule :angry: Rusákům bych to nepřála ani na smrtelný posteli :angry: :angry: :angry: Já Kanadě fandim hned po nás, oni hrajou skvělej hokej na koukání, rádi se perou a hrajou do těla, což mě jako diváka moc baví :grinning:
20. kvě 2008 v 16:33  • Odpověz
Jo, ještě s Spartou ti to letos nějak nevyšlo, co :grinning: :wink: Což tedy štve i mě, Slávii nefandim ani ve fotbale ani v hokeji :slight_smile:
20. kvě 2008 v 16:34  • Odpověz
Tady se dneska nekouká na finále LM?
21. kvě 2008 ve 21:39  • Odpověz
autor
Kacerko, my jsme na nem byli s kamosema podivat se v hospode, no kdyz jsme tam prichazeli, tak na nas dost lidi hucelo, pac vetsina v rudym a oni tam byli jaksi vic vyznavaci Chelsea. :angry: Ja normalne MU nefandim, ale vcera jsem nemohla dopustit, aby vyhrala Chelsea, kze jsem fandila a ke konci uz se i modlila a priznavam, ze v jednu chvili to uz zacinala vzdavat, ale nakonec to bylo krasny drama s jeste nadhernejsim koncem. :slight_smile: Bylo dobry, jak jsme tam jako jediny hulakali, kdyz dal gol MU, ja rvala asi nejvic a kdyz jsme pak odchazeli, to byl pocit. :grinning:
22. kvě 2008 v 16:16  • Odpověz
22. kvě 2008 v 16:25  • Odpověz
autor
No ja nevim, co je na tom tak k smichu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 v 16:27  • Odpověz
no ten pocit při odchodu :grinning:

chudáci ostatní čelzííísáci :grinning:

(jen tak do nich) :grinning:
22. kvě 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
Ten pocit byl vazne neco. :grinning: Sla jsem hezky hrde, jen at to vidi a oni tam sedeli na kresilkach v koutku, uz jich tam byla jenom pulka a byli takovy posmutnely. :grinning: Hlavne kolik meli elanu, kdyz Ronaldo tu penaltu nedaj. Nastesti to pak ale MU zvladl, pac kdyby ne, tak by se to nakonec jeste hazelo na Ronalda, ze on to zkazil a to ze je to jinak hrac, ktery v MU dava nejvic golu, na to by asi nikdo nemyslel, takhle se na to ale zapomene.
22. kvě 2008 v 16:32  • Odpověz
Já na to tedy nekoukam, ale že Péťa chudák prohrál jsem zaregistrovala :frowning2: Taky jsem fandila Chelsei :grinning:
22. kvě 2008 v 16:35  • Odpověz
No a zkazil to někdo jiný nakonec :grinning:
22. kvě 2008 v 16:35  • Odpověz
autor
:grinning:
Peti, mas ty rozum, fandim tem modrejm ..... :grinning:
22. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.