• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
A modrej je kdo :confused: Já se v tom moc nevyznam, tak si to nepamatuju :grinning:
22. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz
autor
Blues ne??? :grinning: No preci Chelsea. :grinning: Boze, jak ja je bytostne nesnasim. :grinning:
22. kvě 2008 v 16:57  • Odpověz
autor
A to se pred zapasem kasali, jak LM vyhrajou kdyz v Anglii jim ten titul vyfouknul prave MU...no nejak to proste nevyslo. :grinning: To zamrzi, tady narozdil od Premier League byli hodne blizko a navic LM jeste nikdy nevyhrali.
22. kvě 2008 v 16:58  • Odpověz
Z těch tvejch zkratek jsem nějak mimo :confused: :grinning:
22. kvě 2008 v 17:02  • Odpověz
autor
Peti, LM=Liga mistru, MU=Manchester United. :wink: Kapis to??? :slight_smile:
22. kvě 2008 v 17:02  • Odpověz
Aha, tak jsem zase o něco chytřejší :grinning:
22. kvě 2008 v 17:11  • Odpověz
autor
No vidis a to diky komu??? :grinning:
22. kvě 2008 v 17:24  • Odpověz
autor
Tak co holky japak to zitra vidite??? :grinning:
24. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz
Nevim co přesně myslíš, ale v Monacu vyhraje Kimi :grinning:
24. kvě 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
Nenech se vysmat. :grinning:
24. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz
:angry: Kvůli blbýmu tenisu nedávaj kvalifikaci :angry:
24. kvě 2008 ve 12:59  • Odpověz
No, konečně ten tenis skončil a snad už dají tu F1 :unamused:
24. kvě 2008 ve 13:20  • Odpověz
Já jsem debil, ono je to až od 2 :sweat_smile: Vždycky byla v jednu :confused:
24. kvě 2008 ve 13:56  • Odpověz
autor
To nikdo nesleduje snad nejzajimavejsi VC Monaka??? :confused: :astonished: :sunglasses:
25. kvě 2008 v 16:01  • Odpověz
zdravím po dlouhý době

já viděl, jak zajíždí na start ...

po závodě - pro upřesnění :grinning:
25. kvě 2008 v 16:41  • Odpověz
Ahojky, no já bych si Monaco nenechala ujít a ni za nic, akorát jsem koukala u tchánojc, takže jsem bez netu :slight_smile: Toto zase dopadlo :angry: Ale závod to byl super, napínavý až dokonce :dizzy_face: Takových by mělo být víc :slight_smile:
25. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz
Tak nějak nám to tu vázne :confused: Dneska zase formulky, budou to mít hoši těžký, když nestojí ani jeden v první řadě :unamused:

A co fotbal Kajul, včera teda nic moc :unamused:
8. čer 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
No ja teda dneska hlavne sledovala tenis a musim rict, ze krasne ho ten muj opicacek smetl z kurtu. :grinning: Rikam muj, ale samozrejme, ze na prvnim miste je pro me porad Novak. :dizzy_face: Nadal mi nikdy nevadil a jeden cas jsem ho mela dokonce nejradsi, i kdyz se priznavam, ze to moc nechapu. :sweat_smile:
Jj, fotbal tam asi netreba komentare, kdyby to melo byt spravedlivy, tak by Svycari vyhrali tak 2:0, my jsme z jedny sance dali gol, ale co no, hraje se na vysledek. Kazdopadne doufam, ze ve stredu proti Portugalcum predvedou trochu neco jinyho. :slight_smile: Dneska Chorvati s Rakusakama byli taky zajimavy, prvni polocas teda byli lepsi, ale v tom druhym si myslim, ze si Rakusaci zaslouzili ten gol dat. Podle me tohle melo skoncit remizou.
8. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz
kajule, sem taky koukala vcera i neska na tenis a teda i kdyz novaka miluju :grinning:, tak musim rict, ze mu to pro´ti nadalovi nejak moc neslo :frowning2: tak sem teda zvedava, kdy ho vystrida na druhym miste...mozna ve wimbledonu? :slight_smile:

fotbal byl vcera fakt bida, vubec jsme si nezaslouzili vyhrat a neska sem fandila v druhym polocase rakusakum, hrali dobre...ted se tesim na nemce, snad konecne poradnej focus :grinning:
8. čer 2008 ve 20:40  • Odpověz
baby kajule nezlob se ale musim nesouhlasit, ja teda ani nesla s malou ven jen abych mohla sledovat mou laskou jedinou skutecnou roge a ten maly maugli ho porazil :rolling_eyes: doufam ze mu ukaze na wimbledone

no ten fotbal netreba komentovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz
Jééé, on vyhrál můj Nadal :dizzy_face:

Za to ten hnusnej Hamilton mě zase naštval :angry: :angry: :angry: sestřelil Kimiho :angry: A navíc vyhrál ten divnej polák Kubica, je mi strašně nesympatický :unamused:

Fotbal sleduju jen naše,ale kus jsem včera neviděla, měla jsem kvalifikaci :grinning: Ani nevim s kým jsme ve skupině, myslim že je tam Portugalsko a víc nevim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
Kitty v pohode. :wink: No ja jsem na Wimbledon celkem zvedava, ale myslim si, ze nejvetsi sance ma trojice Djokovic, Federer, Nadal. Uvidi se jak tedka budou hrat no, jestli vopicak predvede to co si myslim, ze by mohl, tak bych rekla, ze ma velkou sanci, ale jestli na ty trave bude hrat zase ho.no, promin te mi ten vyraz, tak pak ne.
Jinac Peti, dal tam mame Svycarsko a Turky, kze to je celkem tezky. :unamused:
9. čer 2008 ve 21:20  • Odpověz
Turecko taky hraje slušnej fotbal, to sem tedy netušila :confused: Čvýcary už máme, Němce asi neporazíme, tak snad aspoň ty Turky zvládnem :grinning:
9. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
No tak nevim, ale nespletla sis nahodou Nemce s Portugalcema??? :frowning2: Jinac ja bych ty Turky vubec nepodcenovala, to muze byt to samy jako s tema Svycarama, bude to tezky.
9. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz
Trochu sem to popletla :sweat_smile: :grinning: Ono to vyjde dost podobně, porazit je bude asi pěknej oříšek, když budou hrát jako do teď :slight_smile:
10. čer 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
Teda ale koukali jste vcera na ten fotbal, nejdriv Francouzi remizujou s Rumunama a pak dostane Italie 3:0 od Nizozemcu, jsem zvedava, kdo se nakonec z tyhle skupiny dostane. Kazdopadne pro nas je ted nejdulezitejsi aby ti nasi zitra neco hrali, pac jestli predvedou to co s tema Svycarama, tak nevim nevim. :unamused:
10. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
To jsem teda koukala :angry: Těšila jsem se na Manželky a místo toho jsem koukala na zpocený uřícený jinochy :grinning:
10. čer 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
No tak ja se teda radsi divam na ty zpoceny a uriceny jinochy. :grinning:
10. čer 2008 v 11:41  • Odpověz
ti Italové mě vytáčeli včera
10. čer 2008 v 11:43  • Odpověz
Ahoj.
Tak nevím ale sem si říkala v hloubí duše že Nizozemcí je roznesou. To samé s nami udělají zitra Portugalci :frowning2: Bude to zahul. Neboť mi příjde že zapasy Portugalcu je to nejkrasnější a nejlepší na Euru. Uplná balada. To co předvedli naši to byla ostuda. Uvidíme zítra ale nesazim na to. ale fandím naším :grinning: :grinning:
10. čer 2008 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.