• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Tak to tu po tom hokeji nějak přestalo cválat :confused: Snad se to zase rozjede třeba příští týden až začne LOH :slight_smile:

Já zase koukam na F1, letos je to pěkně napínavý, přeci jen ten odchod Schumiho byl k něčemu dobrý :dizzy_face:
3. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz
autor
Jj, taky si myslim, pac uz to aspon neni tak jednostranny a nevyhrava porada jeden a ten samej. :slight_smile: Jinac co LOH, ale Gambrinus liga zacala. :grinning:
4. srp 2008 v 09:10  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Fotbal jsem zaregistrovala a myslim, že Plzeň dokonce vyhrála :dizzy_face:
Včera mě bylo Filípka tak strašně líto, 3 kola před koncem se mu pos.ere auto :angry:

KOukala jsem ti na fotky z dovči, Páťa už pěkně řádí :grinning: To my zatim nechodíme. Kde jste byli na dovče?
4. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
Byli jsme v Ceskym raji na Branzezi, tam se jezdi kazdy rok a Patovi se tam vazne moc libilo. :slight_smile: V noci snad spinkal jeste lip jak doma a rano kdyz se probudil, tak skocil na Petana, zacal do nej busit a volat tati, tati. :dizzy_face:
Vsak ma Lukasek taky jeste casu dost na to chozeni. :wink:
Jj bylo to pekny vcera, Filipek me potesil. :grinning:
4. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
Potěšil :angry: :angry: :angry: To jsem jako přehlídla :grinning:
4. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
Tak ja ti to napisu jeste jednou, kdyz jsi to prehlidla, tak at si to muzes precist...jsem stastna, ze mu to auto vcera kikslo. :grinning: :wink:
4. srp 2008 v 10:19  • Odpověz
Ty si něco psala, mě to nic neukazuje :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Příští čtvrtek jedem do vašeho kraje, konkrétně trutnoc a Žacléř, tak doufam, že tam máte hezký počasí :slight_smile:
4. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz
petraluk: počasí tu docela ujde ani vedro ani zima :wink:
4. srp 2008 ve 12:20  • Odpověz
Dadous díky za info :grinning:
4. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
:grinning: nemaš zač
4. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz
autor
No vidis tak to se treba potkame, pac ja my tam jedeme taky...k nasim. :slight_smile:
4. srp 2008 v 17:52  • Odpověz
Tak co ženský ??? Koukáte??? To jsou nervy jako prase!!!!
27. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
myslím na hokej, samozřejmě...já jsem s nervama v háji!
27. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
SLÁVIE jedééééém !
27. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
Hm, tady se letos ani nefandilo hokeji - bohužel je dofandíno :angry: :angry: :pensive:
7. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
kacerka - to teda jo :rolling_eyes: škoda. Tak zase za rok na ydykseb :wink:
7. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.