• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Jsem dělala asi půl roku v hospodě,kde se hrály kuželky a nad náma byl bowling,kolikrát jsme měly zážitky z toho,jakým stylem se dá hodit koule. :grinning:
26. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz
Kajule kdyby se mi psát ten dopis nevyplatilo, tak ho asi nebudu psát :grinning: Hned zítra na to vletím, co kdyby je napadlo přestoupit dřív :angry:

Bowling mě taky baví, ale spočítala bych to na prstech jedný ruky, kolikrát jsem ho hrála. A vždycky jsem házela tou druhou nejlehčí koulí, to je jaký číslo, abych byla v obraze :confused:
26. bře 2008 ve 21:33  • Odpověz
me bavi jeste krasobrusleni(jen zeny),plavani,superG,skoky do vody,snooker to uz sem psala,sipky hrozne moc(i hraju),no a nevim jestli se to pocita,jeste latinsk.tance :grinning: jo a jeste grilovani :grinning:
27. bře 2008 v 08:08  • Odpověz
jestli je grilovani sport,tak je muj muz mistr sveta :grinning:
27. bře 2008 v 08:37  • Odpověz
ahojky, to jsme se zase vcera predvedli ve fotbale, co? :grinning: :frowning2:
27. bře 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
Kristi, tak v tom grilovani bych s nim mohla klidne soutezit, i kdyz jeste lepsi jsem v konzumovani toho ugrliovanyho. :sunglasses:
27. bře 2008 v 09:00  • Odpověz
Holky,nedělejte mi chutě,bych si dala něco dobrýho z grilu. :grinning:
Ani nevím,jak ten fotbal dopadl,jsem ostuda. :grinning: Prohráli jsem? :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
27. bře 2008 v 09:13  • Odpověz
Oprava-jsme? :grinning:
27. bře 2008 v 09:13  • Odpověz
autor
Betul, taky bych si dala, uz se tesim az bude teplo. :slight_smile:
Jinac dopadlo to 1:1, ale tak co byl to pratelak...za nas myslim, ze ho dal Koller, ale nejsem si jista.
27. bře 2008 v 09:17  • Odpověz
Koukali jste včera na hokej?To bylo maso...ani mi nevadilo vyjímečně že kojim půl hodiny...jsem u toho zkoukla celou třetinu :grinning:
27. bře 2008 v 09:20  • Odpověz
jj, Koller hlavou, jak jinak
27. bře 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
Leni, jj videla jsem to. :wink:
27. bře 2008 v 09:21  • Odpověz
Na hokej jsem nekoukala, jelikož sleduji spíš ČB versus KV. Ty vaše končiny jdou mimo mě :grinning:
27. bře 2008 v 09:43  • Odpověz
hmm tento vikend budu grilovat na zahrade takze vlastne hodne sportovat :grinning:
27. bře 2008 v 10:00  • Odpověz
To ale Kollera někdo tím balonem trefil,ne?Ten se podle mě s balonem potká jen když ho jím někdo trefí. :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2008 v 10:33  • Odpověz
Já fotbal moc nesleduju, ale |Betule hezký přirovnání :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2008 v 10:39  • Odpověz
autor
Petraluk, ja sleduju vsechny,favorita mam ale jasnyho. Pokud jde o Budejky a Vary, tak asi Budejkam. By se mi libilo CB vs. Tygri. :slight_smile:
27. bře 2008 v 10:43  • Odpověz
Já taky fandim Budějkám a celkově jim přeju vítězství a když ne jim, tak chci aspoň, aby zůstalo v Čechách :slight_smile:

Já sem fotbal přestala sledovat někdy po Euru v roce 1996 (neby kdy to bylo, jak skončili 2). Tenkrát jsem zbožňovala Šmicera, jenomže se klidně oženil, tak mě ten fotbal přestal bavit:grinning:
27. bře 2008 v 10:53  • Odpověz
autor
No ja preju celkovy vitezstvi Liberci. Jinac muj milacek je Larsson a taky klidne odesel z Celticu. :cry:
27. bře 2008 v 10:58  • Odpověz
Petro,mně se v té době líbil Berger. :wink:
27. bře 2008 v 10:59  • Odpověz
Berger taky stál za hřích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
Jj Berger se mi taky celkem libil, ale uz nevim presne kdy, ale nejak mi prestal sedet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2008 v 11:04  • Odpověz
On je podle mě taky dost nafoukanej, má takový Alonsovský manýry :grinning:
27. bře 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
Jinac kdo se mi libi v posledni dobe, ne ani tak vzhledem, ale tim, ze si myslim, ze do budoucna bude pro AC urcite prinos (uz ted vlastne je) je Pato. :slight_smile: Myslim si, ze celkove by AC melo omladit a prvni koho bych poslala do duchodu je Inzaghi. :confounded:
27. bře 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
Jj, to si taky myslim. :wink:
27. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
Já se v tý současný době vůbec neorientuju. Vím, že je nějaký Beckham :grinning: a nikoho dalšího moc neznam :confused:
27. bře 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
No ja se ve fotbale orientuju jeste vic nez v tenise bych rekla. Nejakej Beckham existuje, ale toho taky moc nemusim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2008 v 11:16  • Odpověz
ve fotbalistech se nevyznam....nektery podle ksichtu poznam,ale nesleduju, kdo kam prestupuje apod..
27. bře 2008 v 11:16  • Odpověz
to ja taky ne,az tak to nemam vychytane.ale s Anelkou sem byla ve stejnem hotelu na dovolene tak asi proto se mi libi pac jsem ho videla live a je moc hezkej a strasne byl hodnej .ta jeho mura se valela u bazenu a on s detima blbnul a venoval se jim :grinning:
27. bře 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
Akorat ted teda hraje tusim v LA Galaxy a ty trenuje Ruud Gullit ve svy dobe rekla bych hvezda myho AC. :dizzy_face: Ale na samotnyho Beckhama mam asi stejnou alergii jako na Alonsa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2008 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.