• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Foto v profilu... žádost!

(Zamčená)
24. dubna 2010 
Jelikož si píšeme v jednom tématu, které se jmenuje příšery, napadlo nás mít i takovou profilovou foto. Abychom splnily požadavky tohoto fóra ke každé postavičce příšery jsme si přiřadily vlastní skutečnou podobiznu, která byla v celku identifikovatelná od těch co nás znají.

Vím, že foto postaviček se nesmí do profilu dávat, z toho důvodu, aby si nepovídal kačer s čertem například. Kdysi se to tady řešilo, a tak to admini vysvětlili.

Je tady spousta maminek co si hlídá svoji identitu až tak, že nemají fotky v albech a v profilech jsou postavičky neidentifikovatelné absolutně a nikomu to nevadí. Naše podobizny u postaviček byly "poznatelné"!

Žádám tímto adminy, aby nám profilové fotografie v tématu příšery ... lepší nebudeme nemazali, jelikož splňujeme pravidla tohoto fóra.

Navíc by bylo taky slušné mazat po tom co to admin oznámí a ne přijít smazat a neříct nic. Není pak možno ani zjistit, který admin to byl.
26. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
jsem také z příšer a nevidim na tom nic špatného. V profilové fotce jsem měla i svojí fotku, každý mě mohl poznat. Vím, že tady na koníkovi jsou i lidé, kteří mají v profilové fotce foto oka. Nevím jestli svého nebo cizího, ale takhle je to v pořádku. Můžu si do profilového fota dát jako svojí podobiznu moje krásně nalíčené oko??? To je podle mě snad horší než to, co jste nám smazali.

A přesně jak píše Arietiska, bylo by docela fér nás předem upozornit a ne se schovávat za to, že jste admini a že když to smáznete, tak my nezjistíme, kdo to byl. Fakt jednání na úrovni, to teda jo :angry: :angry: :angry:
26. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
Ostatně může být i bez fotografie profil, což je úplně hrozný ... my opravdu měli na každém obrázku svoji vlastní foto. Malé, ale měli.
26. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
vercak., co "vim", tak oko být nemůže :sunglasses:
26. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
berynka - jen kdybych já našla, kdo ho má, ale už je to dlouho, co jsem to viděla. Ale dík za podporu :wink: :wink: :wink:
26. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
vercak., tak na různé oči, miniaturní tečky v krajině, vlasy a přízraky za stromem apod. narazim každou chvíli :grinning:
26. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
berynka - no přesně tak. Některý pravidla jsou opravdu lehce postavený na hlavu :confounded:
26. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
autor
berenka: a my ti vadíme?
26. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
arietiska, próč? :confused: :grinning: Vždyť nejste proti pravidlum a identifikovatelný jste docela dobře :wink: .
26. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
autor
berenika: díky, to jsem chtěla slyšet! :grinning:
26. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj,
v současné době vaše fotka neodporuje pravidlům. Co se týče mazání fotek - při vkládání v nastavení máte uvedeno: "Použij prosím jenom aktuální a reálné foto své vlastní osoby, jinak bude smazáno" :wink:

Krista
1. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
taky jsem tu narazila na spooooustu pasovek kdy je to foceno z tak minimálně 200-300 metrů, kdy tam mají děti, nebo zvířátko, nebo třeba jen oči a vlasy, atd atd atd atd... jednou jsem si "dovolila" dát do pasovky fotku prcka a během ani ne hodiny mi to bylo smazaný ale těm ostatním samozřejmě ne... taky zvláštní spravedlnost..
mmch.. moc by mě zajímalo co je na fotce focené například z těch 300m někde v moři aktuální když je tam vidět jen voda, voda, nějaká tečka, voda, voda...
neberte to jako provokaci :wink: je to jen můj postřeh a dotaz..
23. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Peroli, to je jak ve školce - to je nespravedlivý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Admini určitě nemůžou narazit na všechny fotky v pase, které nesplňují pravidla. Teď to bude jiné, protože se profiová fotka ukazuje i ve fotoblogu a je snažší jí odhalit.Ale do té doby to bylo spíš o náhodě, jestli na tu osobu narazí v diskuzi.

A v nových pravidlech už není možná ani fotka z dálky pokud se nepletu :wink:
23. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
tak ja nevím, koník je forum o dětech a o rodině, pak nechapu proč nemužu mít v pasu fotky svoji dceru, :angry: jako některy pravidla jsou fakt postaveny na hlavu :angry: jako kreslena panenka asi poví víc :confounded:
16. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
dadous, protože tady není registrována tvoje malá dcera, ale ty :wink: proto by tam měla být tvoje fotka :slight_smile:
18. dub 2010 v 00:24  • Odpověz
ikarkulka - s těmi dětmi to jakžtakž chápu, že jsme registrováni my a ne naše děti - ale nechápu, proč na fotce nemůžu být focena víc z dálky než v rozměru "pasová fotografie", vždyť jsem to přeci pořád já? :slight_smile: Důvody proč tu člověk nechce být "vycapený" jak na občance jsem se tu snažila vysvětlit kdysi nejen já, bohužel téma bylo zamčeno, ačkoli tam padaly pádné argumenty a nikdo nikoho neurážel :cry: Pro snažší orientaci v tématech a lidech je mi bližší, když je v pase foto (a je mi jedno, jestli je osoba focená z blízka či z dálky), pořád lepší, jak nic neříkající anonymní panenka.
21. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
ak vam nestaci vysvetlenie pravidiel profilovych fotiek priamo v nataveniach profilu, je to podrobne rozpisane tu:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/asmiracz/clanke/pravidla-fotiek-v-profile-otazky-a-odpovede/

tema bola zamknuta z dovodu, ze sa tam stal dookola opakovalo to iste + tam boli aj prispevky typu: Neviem sice proti comu protestujete, ale pridavam sa.... proste davova psychoza :unamused:
21. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
a nedalo by sa dať aspoň na výber viacero Avatarov? vami schválených a vybratých?
22. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
monkula - ano, casom bude viac preddefinovanych avatarov....

"Ok. Fotku si teda nedám, ale potom tu budem rovnaká ako všetky ostatné "ryšavé Anče" a nebude to prehľadné.

To je pravda. Momentálne má každý užívateľ rovnaký obrázok v prípade, keď si nedal fotku a nie je to práve prehľadné. Rôzne stránky toto riešia rôzne. Dobre to rieši napr. Twitter, kde užívatelia bez fotky majú obrázok vtáčika a každý má nejakú farebnú variáciu tohoto vtáčika, takže je jednoduchšie v diskusii rozoznať rovnakých užívateľov. Podobným spôsobom tento problém budeme riešiť aj tu."
prekopirovane z http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/pravidla-fotiek-v-profile-otazky-a-odpovede/
23. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
janočka, dík...
24. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.