• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Francúzština - príprava na certifikát

(Zamčená)
18. června 2008 
Ahojte, od februara sa ucim sukromne 2x tyzdenne francuzstinu. ideme podla ucebnice Le Noveau sans Frontieres 1. Chcela by somsi urobit buduci rok, ked preber. tuto knihu certifikat bud Delf A1, al. A2, aby som sa prinutila naucit sa to perfektne, pretoze to trochu pri malej flakam.po materskej by som potom chcela pokrac. vo franc. institute.
Viete mi niekto poradit konkretne okruhy na Delf A1 a A2? Prip. net stranky al. ucebnice? Dik moc :slight_smile:
16. čer 2008 v 11:54  • Odpověz
Možno blbá otázka, ale na čo potrebuješ certifikát?
16. čer 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
bihan: ja ho nepotrebujem, len ako motivacia viac zabrat :wink: aj v angline mi to pomohlo-potreb. som zlepsit angl. do prace, tak som si urobila FCE.
16. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz
Ahaaa :wink: lebo z praktického hľadiska nemá veľké uplatnenie.. skús kontaktovať Alliance Francaise, myslím, že oni robia skúšky, takže určite budú mať okruhy, ale väčšinou sa na skúšky rovno študuje u nich.
16. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz
autor
bihan: ja franinu nepotrebujem vobec kvoli praci-len sa mi velmi paci-aj filmy a kultura. no, uvidime :wink:
16. čer 2008 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj susik...
http://linguist.france.sk.free.fr/DALF/DELF-DALF-sk.htm#TD skus sa popozerat tu...ja som tiez mala podobne zamery, ale nejak z nich zislo...
dokonca som sa franinu ucila cez skype s jednou dobrou ucitelkou, a ona mi davala aj navody na pripravu na delf...ten prvy stupen su len uplne zaklady...oplati sa to urobit, ak mas zaujem a aj v tom pokracovat, je to certifikat,ktory plati vsade....drzim palce...
18. čer 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
fafa: diky:slight_smile:ano, chcem pokracovat, hovorim si, ze aspon neco sa namaterskej naucim :wink:
18. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.