• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Ahojte holčiny,je tady někdo od nás? :wink:
16. zář 2007 v 19:36  • Odpověz
ahojky jasně že je...jakpak se máš??dívala jsem se že se tvůj malý narodil v dubnu můj malý se taky narodil v dubnu dokonce 12 :slight_smile:
16. zář 2007 ve 20:39  • Odpověz
autor
Malý je 27,a je to zlatíčko. Jaký jsi měla porod? To jsme se v porodnici asi těžko potkaly :frowning2: A odkud přesně jsi? já z Lískovce... :sunglasses:
16. zář 2007 ve 23:32  • Odpověz
ahojky, ne to jsme se nemohli potkat mě pustili 16 domů :slight_smile: Já jsem měla hrozný porod a ty??a co nemocnice, byla jsi spokojena??já jsem přímo z frýdku-místku, teda spíše z místku :slight_smile:
17. zář 2007 v 18:47  • Odpověz
ahoj, jak jste byly holky spokojene ve FM? ja se tam pravdepodobne chystam rodit...
17. zář 2007 ve 20:06  • Odpověz
autor
No,můžu Ti říct,že nějaké budete si rodit jak chcete ani náhodou,měla jsem strašně nepříjemnou sestru u porodu,taková starší blondýna na mikádo,no hrůza. Podruhé už tam rodit nechci,ale je to jen můj názor,někdo byl třeba spokojený. A sestry na novorozeneckým-hrůza. Pokud tam přijdeš nedej bože v noci,že třeba malý řve hlady ať ho přikrmí,tak je vzbudíš a jsou ještě milejší než přes den. Ale ne všechny,byly tam i ty fajn. Rodila mě skvělá doktorka,taková mladý,dlouhé vlasy a brýle,ani jsem nebyla nastřihnutá. Ale zarazilo mě,že vše podle nich v pohodě a na propouštěcí zprávě se doma dočtu-porod rizikový,pup. šňůra kolem krku.Tak to mě docela zarazilo...
17. zář 2007 ve 20:11  • Odpověz
autor
Jo a Toro,odkud v tom Mistku,ja pocházím s Rivky :wink:
17. zář 2007 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky,Kupinko asi jsi to přehlídla,ale už tu byla diskuze Maminky z Frýdku-Místku.
Lucikpetik,já jsem byla ve frýdku spokojená jenom na porodním sále,měla jsem štěstí na porodní asistentku.Jinak na novorozaneckým je to hnus.Sestry neochotné(až na jednu),Jak mimalý plakal v noci,tak se na mě dívali hnusně ,co je otravuju,že chci poradit,co s ním.Nešlo mi kojení,tak jsem byla zase velký opruz,který po nich chce ukázat jak na to.myslely si asi že jako prvorodička musím všechno znát nebo co.No ale rodit bych tam šla znovu,protože,ted už jsem zkušená mamina,že?A :grinning: :grinning: :grinning: A může mi být jedno ta jejich ochota :angry:
18. zář 2007 v 08:29  • Odpověz
jejda, tak to jste me vazne prekvapily, ja zatim slysela samou chvalu, tak ted jsem uplne na vazkach...
18. zář 2007 v 08:58  • Odpověz
autor
Neříkám,že to tam bylo úplně hrozné,ale i jak jsem se bavila s kámoškama,tak na ty sestry na novor. nadávaly. Prostě všechno,s čím chceš poradit je obtěžuje. Ale jsi tam kvůli mimča a né kvůli nim...
nytri-tak to jsem fakt přehlídla :frowning2:
18. zář 2007 ve 12:06  • Odpověz
no nekde porodit musim....tak to je jeste cas, resi to jeste nebudu
18. zář 2007 ve 12:19  • Odpověz
autor
to máš pravdu,někde bys rodit měla :grinning: Ale nechceme Tě strašit,myslím,že jsou mnohem horší porodnice :wink:
18. zář 2007 ve 12:31  • Odpověz
Lucikpetik,kámoška tam rodila v červnu a údajně se to tam zlepšilo,hodně holek si prý stěžovalo.Tak nevím.Jo a jestli po nich nic nechceš,tak se k tobě chovají docela slušně :sweat_smile:
18. zář 2007 ve 13:29  • Odpověz
autor
Přesně tak,nedej bože,abys měla málo mlíka a chtěla přikrmit. Ale nemůžu zase říct,že jsou takové všechny,to bych jim křivdila...
18. zář 2007 ve 20:02  • Odpověz
ach jo, bojim bojim, ale v lese rodit nebudu, takze nekde nakonec skoncim :grinning:
19. zář 2007 ve 13:10  • Odpověz
no tak já musím říct, že jsem měla dost těžký porod a zrovna porodní asistentky na sále se ke mě chovaly skvěle...doktor už byl horší..ale potom co mě převezli na pokoj jsem byla naprosto spokojená se sestřičkami na porodním ale na kojeneckém byly fakt hrozné..taky jsem potřebovala dokrmit a dívali se na mě jak na blbečka a ještě mi řekli že pokud chci mít malého tlustého tak že mu teda jako to mlíko dají... :unamused:
19. zář 2007 ve 13:46  • Odpověz
kupinko já teď bydlím kousek od koloredova v místku, jestli teda víš kde to je... :slight_smile: přestěhovali jsme se tady před dvěmi měsíci, bydlíme v malém cihláčku je tady hodně velký klid tak to jsem ráda..jinak předtím jsem bydlela ve frýdku kousek od nemocnice...V lískovci mám kamarádku a můj manžel hrál za lískovec fotbal.. :slight_smile:
19. zář 2007 v 15:12  • Odpověz
no asi si nevyberem....taky zalezi, jakou budou mit zrovna naladu...
19. zář 2007 v 18:28  • Odpověz
no asi tak no... :slight_smile: to jsme tě asi moc nepotěšili... :frowning2:
19. zář 2007 v 19:41  • Odpověz
autor
toro-to víš že vím kde to je. Já tady v Lískovci holky moc neznám,já bydlím u hřbitova :slight_smile:Pokud víš,kde to tady je. Ty cihláky jsou tam u ČEZU,že? A který jsi ročník,třeba máme nějaké společné známé. :sunglasses:
LUCIKPETIK-neboj,neboj,dá se to vydržet :frowning2: A nemysli na to, máš ještě dost času,tak nač zbytečně stresovat :wink:
19. zář 2007 ve 22:36  • Odpověz
kupinka:jj hned naproti cezu bydlime, tal to víš přesně... :slight_smile: jj vím kde je hřbitov a ta kámoška bydlí hned vedle frýdecké skládky... :slight_smile: já jsem ročník 1986 a ty??a jak jste na tom s malým??už máte zoubek??
19. zář 2007 ve 23:35  • Odpověz
Ahojky Třinecko, Jablunkovsko asi žádná že? :frowning2:
20. zář 2007 v 07:48  • Odpověz
autor
Toro-zoubek ještě není,ale asi už brzo,pořád si ty dásničky protírá,tak uvidíme. Já jsem 82,tak to jsi ještě mlaďounká,já už jsem proti tobě stará vykopávka :grinning: Teď mi akorát usnul,ale nějak mi v poslední době nechce příkrm,strašně mi u toho brečí,předtím mu to jelo a teď tohle. Možná,že byl unavený,zkusím mu dát až se vzbudí. Ale ani se mu nedivím,jsem to zkoušela a málem jsem hodila grcku :sweat_smile:
20. zář 2007 v 11:57  • Odpověz
ahoj, no ja jeste nestresuju, to je jeste cas
jinak jsme dneska byli na kontrole, uz nemame zizalku, ale clovicka, s rucickama, nozickama, spalo...doktor do nej dlubal, ale nechtelo se mu...nozka pres nozku, dovrchu, ruka pres oblicej, asi stydlin, nebo spis videl tatku, tak se nechtel divat. :grinning:
20. zář 2007 ve 12:36  • Odpověz
autor
a ve kterém teď jsi týdnu? A se dívám,že budeš mít taky dubňátko :wink: A už cítíš pohyby,asi je ještě brzo,co? Jak si na to vzpomenu,bylo to super,ale ty problite dny a ucurane noci,eee!!Ale ještě jednou mě to bude čekat...
20. zář 2007 v 19:22  • Odpověz
no jsem v tom 12tt jak mam v profilu a pohyby jeste ne....to je brzo..
21. zář 2007 v 08:35  • Odpověz
Jojo ty pohyby to bylo super ale opravdu chodit 30x denně na záchod už tak příjemné nebylo, ale to jsou ty příjemnější věci v těhotenství :slight_smile: No tak já v těhotenství ani jednou nezvracela tak to nemůžu posoudit.. :slight_smile:
Kupinka:no tak my snad zoubek ještě nee ajsem celkem rada, konečně se tak nějak uklidnil tak ať je chvilku hodný :grinning: jo taky jsem minule zkoušela ten hnus co jsem mu dávala a musím říct teda že jako mě natáhlo jak sviňa.. :slight_smile:
ale tak jim to snad alepson trosku chutna, jinak je lituju... :frowning2: No moje ségra je 81 ročník...jo já jsem mladá trošku... :slight_smile:
21. zář 2007 v 09:42  • Odpověz
tora 30x denne curat? to tam sedis pak porad, ne??? :grinning:
21. zář 2007 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se pridat k vam? Uz kdysi jsme hledala nekoho z FM, ale nikdo zde nebyl....

Jak zde pisete o curani, tak ja jsem mela stesti, nemela jsem vubec zadne tehotenske problemy, zadne chute, curani, proste nic, az do porodu jsem byla fit...je pravda, ze jsem pribrala jen 6kg a ted jsem pod moji vahou, kterou jsem mela...a porod byl velice rychly,jeste ve 20:00 jsme si hezky sedela doma, ve 21:00 jsem rekla jedem a 23:00 byl maly na svete.....!!!!Jen jsme musela rodit prirozenou cestou, jelikoz nebyl cas mi dat nejake analgetika...Rodila jsme ve FM, a byla jsem spokojen-v breznu 12.

Maly ma 6 mesicu a musime se pochlubit, ve 4 mesici mu vyrstly 2 zoubky a ted za 2 tydny dalsi 4, takze uz mame 6 zubu...ale maly je velice neklidny, place v noci, nespinka...nekdy mai teplotky.....

Jinak jsme z Frydku-ted momentalne, nez zase odcestuji do Madridu skoro po roce.
21. zář 2007 ve 12:46  • Odpověz
kupinka: cemu rikas stara vykopavka, pokud se mohu zeptat? ja na tom budu uplne stejene....
21. zář 2007 ve 12:48  • Odpověz
kolik vam je, ze se povazujeta za vykopavky, abych k vam nahodou taky nepatrila...
kocurku tak to jsem rada, ze jsi byla ve FM spokojena
21. zář 2007 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.