• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Toto jsem slyšela i o Holandsku.Žije tam jedna holka od nás z dědiny.Tam se děti tak brzy učí i jazyky.Když je to nenásilnou formou hry proč ne,ale jestli je to bráno tak,jako u 6-ti letých dětí ve škole u nás tak pro nejsem.Tak malé děti si mají hrát.Vždyť některé děti mají problém v tomto věku mluvit.
2. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz
autor
No,taky jsem slyšela,že se dá děti učit anj i od 3let. Pokud bude Kuba umět česky,tak bych to zkusila.Oni na ně jenom mluví anglicky u hraní a třeba 50x o autu řeknou car.Ale není to nucení,to je rozdíl.No,nechtěla bych tam kocurku bydlet Ti teda povim :unamused:
2. lis 2007 ve 20:41  • Odpověz
ahoj holky, tak vas po tydnu zase zdravim, byli jsme ted tyden mimo CR, ale jsem rada, ze jsem zase doma...
bricho prestalo bolet, tak jsem rada, doufam, ze to tak zustane, v pondeli jdu zase na kontrolu, tak snad bude vse v poradku
jinak s tou nemocnici ve FM to je sila...
2. lis 2007 ve 20:51  • Odpověz
autor
No konečně!!!Už jsem si pomalu říkala,kde ses nám jako vytratila...Kdes byla? Doufám,že aspoň v teple :wink: :wink:
2. lis 2007 ve 20:54  • Odpověz
ahoj, no v teple moc ne, byli jsme u rodiny v Parizi, bylo fajn, ale uz jsem rada doma...
2. lis 2007 ve 20:57  • Odpověz
autor
Ty jo,Paříž.................Ale slyšela jsem,že to zas není takové úžasné město jak se tvrdí...A co obchůdky???Máš nějaký dobrý úlovek?
2. lis 2007 ve 20:58  • Odpověz
Kupinka: ju,to beru,to je hrou,ale nesmí jim to vtloukat do hlavy.Ale i tak si myslím,že by se nejdřív měli naučit pořádně česky.Ale to je jen můj názor.

Lucikpetik: určitě bude vše o.k.Já se na prohlídky těším hlavně kvůli ultrazvuku.Teď už jdu za 14 dní na srdíčko.
2. lis 2007 ve 21:00  • Odpověz
autor
kozimur-kolikátý jsi teď týden? Se mi to nechce počítat do března :unamused:
2. lis 2007 ve 21:03  • Odpověz
kupinka Ja jsme tam byla pracovne a abych pravdu rekla, me se moc Pariz nelibi. papapa :slight_smile:
2. lis 2007 ve 21:04  • Odpověz
autor
holky,najdete si podle toho kde je třeba váš partner.Zadejte 420 jako ČR a pak číslo partnera kde teď je...
http://www.track-your-partner.com/index.html
2. lis 2007 ve 21:07  • Odpověz
jo tak mi se libilo, teda libila se mi Eifelovka v noci, ta je kouzelna, jinak jsem taky docela zklamana...
ale ty obchudky, no coment...zarekla jsem se, ze nebudu nic pro mimi kupovat a co myslite? no baby gap a disney obchod..neodolala jsem...
2. lis 2007 ve 21:12  • Odpověz
autor
A cos teda koupila,kdyžtak to hoď do albíčka,ať se pokochám malýma věcičkama.Ten můj už je velký cap a když jsme teď byli na kyčlích a tam byly ty 3týdenní,jsem byla úplně posraná. Tak sem se tak jako podívala na tatu a ten si jenom poklepal na čelo :frowning2:
2. lis 2007 ve 21:15  • Odpověz
no na to, ze ma maly sest mesicu, tak to te brzo chytaji zase miminka... :grinning:
koupila jsem same blbiny, nafotim zitra a dam do albika...papucky, zahradnicky ryflove, tricka...a hromadu jsem toho dostala od francouzu, uz nemusim nic nakupovat... :wink:
2. lis 2007 ve 21:20  • Odpověz
autor
Kurňa se máš...Ale víš jak,to všecko má mimi jenom na chvilku,je to neuvěřitelné,jak rostou..Mi už zásoby od známých co dostal dochází :confused:
2. lis 2007 ve 21:23  • Odpověz
Ja taky dostala plno vecicek ze Spain od tchyne, ale stejne byly nejpohodlnejsi nase klasicke dupacky pro novorozene nez nejake kalhoty a tricka pres hlavicku..... :wink:
Ted zde maji hezke obleceni, ale vse je jako pro dospelaka, coz se mi moc nelibi, libi se mi mimi v miminkovskych vecickach a ne uz malemod 4 mesicu v obleceni pro deti, ale kazdy ma jiny nazor.....
2. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz
autor
Já zas jak co,v ryfličkách ho miluju,je v tom frajer,ale dupajdy jsou dupajdy a hlavně se v tom určo cítí lépe :slight_smile:
2. lis 2007 ve 21:33  • Odpověz
no hlavne ja budu potrebovat vse na knofliky, nic pres hlavu, nedovedu si predstavit, ze tak titerne vecicky budu oblikat zivemu tvoreckovi... :sweat_smile:
2. lis 2007 ve 21:42  • Odpověz
autor
Se naučíš,neboj.....Nejsi přece béčko :wink:
2. lis 2007 ve 21:44  • Odpověz
Kupinka: 23.týden.Tež už mám těch obleček nad hlavu.Koupím pak už jen nějaké gaťky,kabátek,rukavičky a bavlněné čepičky a končím.Už to nemám kde dávat.
2. lis 2007 ve 21:52  • Odpověz
autor
Všeho moc škodí. :wink: Já jsem toho měla taky plno,ale fakt to všechno nevynosil,byla to škoda peněz,jsem měla koupit radši něco jiného
2. lis 2007 ve 21:58  • Odpověz
autor
Holčiny,jdu pomalu na kutě,tak brou brou :slight_smile:
2. lis 2007 ve 21:58  • Odpověz
no jo, jenze prvni dite, nevis a nakupujes jako blazen...teda ja asi budu, jak se znam...skoda penez..
kozimur, uz mas vybrany kocarek?
2. lis 2007 ve 21:59  • Odpověz
Ju.V Místku na podloubí.Jsou tam pěkné a fakt levné.A co T y?Máš vybraný nebo zatím jen pokukuješ?
2. lis 2007 ve 22:10  • Odpověz
ja zatim jen pokukuji, prijde mi to brzo, uz nakupovat...ty uz vis, co to bude? nebo porad jeste ne?
a jaky ten kocarek jsi nakonec vybrala? a rodit jdes do FM?
2. lis 2007 ve 22:12  • Odpověz
Ještě pořád to nevíme. :frowning2: Nechce se ukázat,lumpík jeden!Snad až půjdem na ozvy,tak už to vidět půjde.Uvidíme.Vybrali jsme si kombi v oranžové barvě.Teď ho tam ale mají s umělýma kolečkama a my chcem nafukovací.Kam půjdu rodit zatím nevím.Furt uvažuju mezi F-M a Vítkovicema.
2. lis 2007 ve 22:16  • Odpověz
No nic,už taky fičím do hajan.Zítra zase čusky!Dobrou!
2. lis 2007 ve 22:24  • Odpověz
Tak ja jsme moc nenakupovala, naopak, koupila jsme 2 dupacky, nadherne kosilky na knoflicky a mela jsme napletene veci do porodnice-dupacky, kabate s kapuckou, ponozecky a rukavicky a stejne to nejmensi ciselko, ktere existuje 50 jsme meli silene velikanske, trvalo to 2 mesice nez jsme do toho dorostli, byli jsme moc drobounci, ale za to ted jsme to poradne dohnali.

Dnes jdeme k tchyni a bude tam i manzelova sestra s family, drzte palecky.....
3. lis 2007 v 11:36  • Odpověz
Kocurek: držíme na rukách i na nohách! :wink: Jaká je tchýně?Klasická potvůrka tchýně,nebo hodná?
3. lis 2007 ve 13:30  • Odpověz
autor
kocurku-tak co,žiješ nebo nervy v kyblu? My jsme v porodnici měli taky padesátku velkou :frowning2:
3. lis 2007 v 16:15  • Odpověz
Fakt?A to mi každý říká,ať ty nejmenší velikosti nekupuju,že to nevyužiju,tak mám spoustu věcí až v 56 :confused:
3. lis 2007 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.