• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
derma:podle mých informací by to tam mělo stát v zimě 300 a v léte 150 ale nevím zda je mám správné, a to se mi zdá drahé protože na slezské hrajeme za 70 na hodinu.... :slight_smile: ve fregate zase můzou dovnitr jen tri kočárky ne??
3. črc 2008 ve 14:59  • Odpověz
toruš to já právě nevím kolik, ale kdyby bylo hezky, tak by jsme seděli venku, ne? Já marně přemýšlím, kde by tady byla možnost pořádně posedět a celkem v klidu s dětma.......ale marně asi
3. črc 2008 v 15:14  • Odpověz
Nazdárek :grinning:
Tak ju,myslím,že Kupi je ta osůbka,co by měla mít naše čísilka.Tak posílám :slight_smile:
3. črc 2008 v 15:23  • Odpověz
autor
A komu pošlu číslo já?????????? :pensive: :sweat_smile:
Tak to fakt nevím kde půjdem.......... :frowning2:
3. črc 2008 v 18:02  • Odpověz
Měly by jsme si dát čísla všechny všem ne? Nebo klidně i icq neboi skype co máte holky......
Už jsi dala mě kupi :grinning:
3. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
No jo Derm-ty se nepočítáš,ty si sousedka :wink:

No a tak kde a kdy????? pište návrhy :dizzy_face:
3. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj,
třeba to vevnitř v tom Baby-cafe nemusí být špatné.Má tam byt nějaky hrací koutek,ale jak je to tam velké,to nevím.

derm,u nás na slezské je tak akorát park a sokolovna :grinning: :grinning: :grinning:
nebo brouzdaliště a bazén
3. črc 2008 ve 22:25  • Odpověz
Kupi,taky jsem ti poslala svůj telefon
3. črc 2008 ve 22:28  • Odpověz
autor
jojo,už mám dva :wink:
3. črc 2008 ve 22:36  • Odpověz
tak holky malý včera dostal horečky a vůbec nevím zčeho nevím jestli z toho vedra co teď bylo... :frowning2: takže hrozná noc, teď je to o něco lepší ale pořád je protivka... :frowning2:
doufám že vy se máte skvěle a vaše dítka jsou zdravá a hodná :grinning:
4. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
Tora, bobišku. Ju, Teri je teď zlatíčko. Teď byla chvíli protivná a během chvilky usla na dece na zemi. Je to teď zlatíčko. Štve mě ale to počasí - na jedné straně jsem ráda, že se oteplilo, ale na straně druhé je to na pendrek, protože se mi v dešti nechce ven s kočárem :frowning2:

ICQ nemám, ale mám Skype a najdete mě tam (jak jinak) jako kozimuru :wink:
4. črc 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
toruš-a kolik má? Bobišek malý :pensive: Tak ať jste brzo v pořádku :slight_smile:
Už jsme zbalení,brzo ráno vyjíždíme směr Lipno,počasí je zatím na hov..,tak uvidíme..............
4. črc 2008 v 11:56  • Odpověz
Krásné poledne :grinning: Sice krásně není, ale aspoň huráá je líp a dýchatelno, doma máme už jen 27st,takže paráda, už je líp :grinning: aspoň se ten vzduh pročistí.¨
Malá mi od rána dobře spinká, jedla v 8 pořád spinká , aspoň někdo to špatné počasí prospí.......
Ondra pořád chce do okna koukat, jak prší.

Toruš možná že toi má Luki z přehřátí toho horka, snad to budete mít jen jeden den a nebudete se trápit. Držím palečky, ať už je jen líp :wink:

kupi říkáš finito nabaleno, na jak dlouho vlastně jedete? POkud jsem se dívala, má tak být dva dny a potom zase jenom dobře, tak určitě vám počasí vyjde a užijete sluníčkia.

No já jsem netrpělivá jako prase, manža ve 4ráno odjel do Kozojed k Praze a na otočku něco namontovat a zase zpátky, už jsou na cestě domů, ale vždycky jsem nervózní z toho cestování. Už aby byl doma a v pořádku a zvlášť v takové počasí.....
4. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
Derm-jedem na týden-sobota-sobota....
No,to Ti věřím,že se bojíš,to je jasné....teď rube fakt brutálně :angry: ale za chvilku ho máš doma :wink:
4. črc 2008 ve 12:37  • Odpověz
Kupi,tak šťastnou cestu a pěkné počasí! :slight_smile:
4. črc 2008 ve 14:06  • Odpověz
kupi tak aspoň ten týden oddechu co? Tak snad vám to počasí vyjde :wink:
Já jsem vždycky nervozní, ať je venku jak je, protože manža jezdí rychle a za to bych mu vzala řidičák, vždycky se strachuju o něho, blbec chlap no, víš jací jsou když jedou zvlášť po dálnici!! :angry:
4. črc 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
Kozi-díky,snad jo :pensive:
Derm-jojo,to znám naprosto přesně-jsem ale Martinovi říkala hned,že pojedem v klidu,né jak prasata-zvlášť na té D1 mám strach.......
4. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz
ahoj holky,
tak vidím, že se máte fajn... :slight_smile:

kupi: hezkou sluníčkovou dovolenou :slight_smile:

derm: pomaloučku se to lepší a doufám, že už mi nic nehrozí. Jinak podle dr. se mimčo už přetočilo,tak jak má,tedy hlavičkou dolů.jinak já včera měla děsnou noc,ta bouřka mne tak vystrašila, že jsem nespala.Normálně se bouřky nebojím,ale teď při mých stavech, to byla hrůza!!! Celkově teď to spaní stojí za prd,furt lítat na záchod,však to znáte.... :slight_smile:

jinak pošli ti kupi taky moje telefonní číslo. Příští neděli mi končí internet a už další platit nebudu, takže budu už bez ,tak si vás už ani nepřečtu,ale na srazík samozřejmě přijdu,ráda vás všechny poznám...tak mi pak dáte vědět, tedy kupinka, kdy a kde.
tak papa a hezký zbytek večera :slight_smile:
4. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
Tak holky,jdem pomalu chrnět,ve čtyři vyrážíme :pensive: :pensive: :pensive: to bude mazec :confounded:
Tak se tu mějte hezky,ať jsou prcci hodní a hlavně zdraví!!!,posílám jim pusinky........
tak papa :wink:
4. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz
Dobré nedělní ránko :slight_smile:
Tak koukám, že od pátku tady ani pes neštěknul :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme včera od rána byli u manželových rodičů.....Bylo skvěle až na to počasí. Malá to skoro celé prospala a Odra se zase vyřádil s dědou a babičkou, vždycky je nam tam fajn a já si spočnu relativně a oni si užíjí vnoučat.
Večer jsme dorazili v 6 a malá od té doby pořád plakala, bolelo ji bříško, podařilo se mi ji uklidnit až v 22.30,takže jsem byla kantáre......zato spinkala až do půl 6,tak byla zlatá,aspoň mi ten spánek trošku dopřála. Uvidíme jak bude dneska přes den. Venku to vypadá na hezký den tak určitě budeme na zahradě, až trošku oschne zahrada, hned vyrazíme...pod Ondru vykopu ven :slight_smile:
6. črc 2008 v 08:18  • Odpověz
Gabi dneškem internet končí??? Juu tak snad potom brzičko budeš mít i v novém bytečku a přidáš se zase k nám :wink:
6. črc 2008 v 08:19  • Odpověz
derm:
končí mi až příští týden v neděli,takže mám týden ještě čas...a určitě si tam taky zavedu internet,už bych bez něj nebyla...je to pomoc na všechno.
6. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz
derm: jééé děkuji za zprávičku...neboj,zvládnu to a děkuji :slight_smile:
6. črc 2008 ve 12:55  • Odpověz
Dobré ránko -)
Jsem to gabi ale popleta, já blbě četla, e už tuto neděli :slight_smile: No neva...už mi hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: Za zprávičku nemáš zač :wink: :pensive:
7. črc 2008 v 08:01  • Odpověz
:confused: nikde nikdo??
7. črc 2008 v 17:16  • Odpověz
ahoj,
dneska mi blokuje počítač dcera...
dneska to není ani na venek,jsem se těšila,že si sednu na lavičku,a nic... :frowning2: Tak doma luštím osmisměrky,abych zahnala nudu.
derm: nic se nestalo,že ses spletla....jak malá?dneska to bylo jen na nějakou procházku,co?
7. črc 2008 v 17:54  • Odpověz
gabi dneska dopo jsme vyrazili nakoupit na Sídliště k Novákovi (tam budeš zachvilkui taky nakupovat :grinning: :grinning: ) a šli navštívit prababičku (manželovu babi) tak to Ondru správně unavilo a když jsme dojeli domů, dal si akorát polívku a usnul u pohádky, takže paráda.............No ale odpo jsme se nedostali ven..... :frowning2:
Helenka je sluníčko hodné, už se rozkoukává, nechce být o samotě, potřebuje, aby do ni někdo mluvil a ona odpovídá broukáním a různými zvuky :slight_smile: Už prostě není jen ležící a spící miminko. Je to fajn!Zároveň více starostí.

Jak se cítíš, už chodíš na ozvy, všechno v pořádku??letí to, už jsi 35tt koukám :wink:
7. črc 2008 v 19:24  • Odpověz
k Novákovi budu chodit nakupovat,žádný jiný obchod tam není... :slight_smile:
tak to je Helenka zlatíčko,rychle to utíká,nedávno se narodila a už má pčes měsíc... :slight_smile:
no já jsem jinak 34 tt..na koníkovi to jde o týden popředu,,,,ozvy mne čekají koncem července při kontrole,tedy 3x,mám už do porodu vypsané návštěvy.Psychicky jsem na tom trošku líp,ale do porodu to lepší asi nebude,samotné těhotenství je psychicky vyčerpávající a porod,atd. Nevydržím vařit,tedy stát u sporáku,hned se mne motá v hlavě,jsem víc vyčerpaná a udýchaná,ale co nadělám.... :slight_smile: Teď ještě zvládnout stěhování,přepisy a nový byt,a bude to.Z toho mám strach,nějak se to nakupilo ke konci těhotenství.A když ještě chybí chlap.Tak ale mamča skončila v práci, bude doma,tak mi pomůže.Mám aspoń ji.
tak jsem se nějak rozepsala........ :grinning:
7. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz
No jo máš pravdu, nic v okolí jinak není. U nás v Lískovcii je obchod ale draho, takové nic spíše večerka....
Ráda u Nováka nakupuju, už jsem si zvykla..... :slight_smile:
Tak třeba s tím vařeníém už zaúkoluj Míšu ne? Je už to slečna, já jsem začala vařit teda ve 12ti jsem udělala první oběd... Ať se učí, aspoň ti v něčem pomůže, ať nejsi na to sama. Tak to je fajn,že ti mamča pomůže. No máš pravdu, je toho moc, samotné těhotenství je náročné, porod, příchod nového člena do domáctnosti a ty se ještě budeš stěhovat............uf uf bude to náročné, ale už aby po tom bylo, viď?
Už máš pro mimčo všechno přichystané a pro sebe do porodnice? Víš jak pro jistotu.....
:wink:
7. črc 2008 ve 21:25  • Odpověz
ahojky,
derm: už mám všechno připravené.Nic mi nechybí,věci pro mimi mám už u mamky,ta mi teď vše vypere a tašku do porodnice už mám sbalenou.Kvůli stěhování jsem to uspíšila. tak v tom si už můžu vydechnout.
S tím vařením,já vždycky funím,když už nemůžu,pak přijde Míša,jestli nechci s něčím pomoct a já řeknu,že ne. Jsem zvyklá,že si vše dělám sama. Tady v tom jsem hrozná.Ale až bude malý na světě,tak ji zaúkoluji,to už asi nebudu zvládat nic :grinning: .jsem zvědavá,jaké to bude a co se změní. No uvidíme.......
zase se to tam venku mračí...chjo :frowning2:
8. črc 2008 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.