• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Dobré ránko :slight_smile:
gabi to bys ji teda měla zaúkolovat, a pokud se nabízí, využij toho..... :wink: Tak to je fajn,že už to máš nachystané.

No dneska vypadá,že bude pochmourno, uvidíme.....se mi dneska jako nic nechce...............

kocu, nytri, toru, kde jste ženské????
9. črc 2008 v 07:37  • Odpověz
derma:aaale prosím tě snažím se ležet schvátila mě nějaká angína sakra, tak jsem u našich a odpočívám tak nemám moc čas na internet... :frowning2: ano dneska to vypadá na divné počasí no uvidíme co nám přinese přes den...
no kdo ví jak tam má kupinka....
takže helenka je pořád tak zlaté dítě ju??to se teda máš ...
9. črc 2008 v 07:53  • Odpověz
ahojky,
derm: budu muset zaúkolovat
ráno jsem šla do Místku, tak byla kosa,ale nazpátek bylo fajn,ale je to počasí nějaké divné.... :frowning2:
Tora : tak se co nejdříve uzdrav... :slight_smile: .Tak vaši ti teď pomáhají s Lukáškem, když ležíš? To je fajn.
9. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
juva toruš tak se brzičko uzdrav... v tomhle počasí nic příjemného, v létě churavět.
gabi :wink: však Míša už je skoro dospělá, 13let, to by už ti měla pomáhat (i když ty nechceš,tak by měla :slight_smile: )

Jsem prala, dala jsem to sušit ven, snad to uschne, při tom větru by to mohlo být raz dva, ale kaboní se to, tak snad neluchne :slight_smile:

Holky, ohledně toho srazíku to tu zase utichlo :confounded: :astonished: My se asi fakt nikdy nedomluvíme, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
9. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky, tady je odkaz na fotečky, přidala jsem tam už i ty od Brigity: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=151238
10. črc 2008 v 11:17  • Odpověz
děkuji moc holky už je to mnohem lepší..už jsem byla i venku pomáhám mamce s vyřizováním nebot chtejí přestavovat byt a tak tak je to náročné.... :slight_smile:
co jinak jak se všichni máte?co zdravíčko co dětičky??
10. črc 2008 v 18:43  • Odpověz
Dobré ránko holky,
kozi juvaaa ty fotky jsou suprovééé, malá je úžasná, ty kukadla :wink: Brigita dělá skvělé fotky, já to furt říkám. Je to u ní jako droga, my jdeme znovu 15.září :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten hafik je váš? Že se malá nebojí, to je super!!
toru tak to je dobře, že už ti je líp, no dneska a zítra má být prý 32st,tak to se holky s těma našima prckama uvaříme......

Já jinak začínám příjmat návštěvy, počínaje zítřkem holky z práce, takže budu mít babinec :grinning: A na příští týden tu mám 3návštěvy přes týden a další zase v sobotu, no paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: S návštěvama se roztrhl pytel, mám po šestinedělí a všichni už se ozývají na návštěvy. Včera jsem byla na kontrole, všechno ok,tak manžel hlavně nadšený (mě ta energie už teda nezbývá na něho.....ale co nadělám)............. :sweat_smile:
11. črc 2008 v 06:40  • Odpověz
Derm:ju,Brigita je super!Už jsme se domluvili,že tam zase někdy zajdeme :grinning:
Ju,hafík je náš-Benneček.Ještě máme Besinku.Dala jsem jim Terku očichat hned,jak jsme dojeli z porodky a pak jsem je postupně dávala k sobě.Terka je do nich zblázněná a oni do ní taky.Hlídájí kočárek a když pláče,hlásí nám to :slight_smile:
11. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
kozi tak to je fajn. My to taky tak dělali,že jsme brytě dali oňufat malou, aspoň vědí o novém členu rodiny... Na Ondru žárlila a malou už vůbec nevnímá,takže super. Tak to máš doma radosti i starosti s pejskama :slight_smile: :wink:
No zajímavější to bude,až Terezka bude po čtyřech prozkoumávat terén a hafani s ní :grinning: :grinning: U manželových rodičů mají pekinéze a ta žárlila až se malý začal pohybovat v jejím teritotiu a byl na její úrovni. To po něm i vyjela, chránila si svoje hlavně místečko s hračkama. Museli jsme je hlídat oba dva :grinning:
11. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz
Derm:no,snad to u nás nehrozí.Benn je zvyklý na děti od štěněte a vždy v pohodě.Dokonce si na ně ani nedovolí skočit a včera opět jen ukázal,že si budou rozumnět.Beska měla s dětma špatnou zkušenost,tak se vždy někam uklidí,ale neublíží.
11. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz
tak to je super holky ze nemate s pejsky zadny problem, my pejska nemame a manzel ani nechce ale jak jsem bydlela ještě s našima tak jsme měli jezevčici ale před dvěmi roky umřela. :frowning2: no ale segra pejska ma a lukasek ho miluje ale pejsek před ním zdrhá.... :grinning:
tak co plánujete na víkend?vypadá to že dneska tam bude hezky i když předpověď říká něco jiného tak uvidíme co se z toho vyvrbí...
12. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
Čaute holky,
hlásím se zpátky,bylo super,kromě jednoho dne i počasí vyšlo..........teď nemám moc času,víte jak to je,prát,žehlit..............pak pisnu a dodám fotky a dočtu vás...
co ten srazík?
13. črc 2008 v 18:34  • Odpověz
kupi:tady se nic nedelo nikdo tady nepíše...:frowning2:
13. črc 2008 ve 23:36  • Odpověz
Ahoj holky,
no my měli hektický víkend, zase plno aktivit. Mě v sobotu odpoledne přijely holky z práce, takže jsem měla o starosti vystarané, manža od rána nastřeše garáže brousil a čistil střechu, potom to natírali, ale stihl je déšť a včera to dodělali s dědou. No já v tu sobotu ulehla tak tvrdě, že jsem o půlnoci neslyšela křičícího Ondru, že musela mamka přijít a uspávat ho....to jsem se dozvěděla ráno, jak mě ta návštěva zmohla :slight_smile: hih.... No a včera zas bylo tak hnusně že jsme s dětmi nevystrčili ani nos z domu....jen dopoledne na chvilku jsem byla s Ondrou, ale nedalo se to...... Manža se naštval a koupil přes týden ventilátor stojanový,tak se aspoň dá vegetovat v obýváku, kde ale i přesto je teplota 27 - 28st.... a nedýchatelno.

kupi vítej z dovolené, no teď se dáváš dokupy zase týden z dovči, co? Než to vypereš, vyžehlíš, poskládáš všechno zpátky.....to je vždycky nejhorší na tom (alespoň pro mě).....

Jo o srazíku tady nekapla ani zmínka, tad bylo ticho po pěšině celý týden....Jestli my se domluvíme, tak to bude zázrak :grinning:
14. črc 2008 v 09:22  • Odpověz
Nazdar mamušky,měla jsem náročný víkend.V pátek jsem se rozhodla udělat velký úklid,ale Terka to viděla jinak,takže jsem lítala mezi hadrem,vysavačem,umyvadlem a dítětem.Pustila jsem se zároveň i do praní, žehlení a šití, takže jsem skončila až po půlnoci... :confounded: Navíc mi začla Terka zvedat bříško - v sobotu taky a v neděli už se zvedala na všechny čtyři předpisově - takže stojíme na čtyřech, jen se začít pohybovat... :sweat_smile: V sobotu jsme nakupovali s manžou a v neděli jsem byla pro změnu s našima v Avionu. Takže dnes mám takový odpočinkový den...

Když teda zatím nikdo nenavrhl termín, dovoluji si navrhnou příští týden - to má Jarek odpolední, takže bych ho na 12 hodin odvezla do práce a pak bych měla až tak do 17 - 18.hodin volno :grinning: Takže na vás je jen vybrat den... :wink:
14. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
autor
Co třeba uprostřed,čili středa? 23.7.08????? A ještě nemáme vyřešené KDE!!!!!!!
14. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz
no holky, u mě to je horší, den mi je celkem jedno, ale odpoledne nevím jak to zvládnu....Ondra když nejde po obědě spát, je pěkně protivný... a víte jak když Helča v kočárku on musí pěšky....tak nevím, jak to zvládnu....Ale pokusím se nějak přizpůsobit....

No kde je taky důležitá informace jako :grinning:
Tak buď tu Fregatu Cafe nebo to Baby cafe a stejně si musíme každá svoje dítka hlídat takže to je v podstatě jedno.....ale zase aby jsme si pokecaly a dítka se nám nerozutekla že :grinning:
14. črc 2008 ve 13:29  • Odpověz
Jen mi písněte kde je to Fregatu nebo to Baby cafe? Ať jsem trošku v obraze. :sweat_smile: Středa by šla :slight_smile:
14. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz
Dobré ránko,

kozi to baby cafe nevím, ale mluvilo se tu o tom, tedy začala kocu....někde u náměstí ve Frýdku....¨
a Fregata Cafe je taky ve Frýdku, jak je Inva ten zelená blok - Irská restaurace tak tam z té strany.
15. črc 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
Včera mi známá říkala,že v Místku,vedle staré pošty je nějaká nová cukrárna a je to tam prý moc hezké....holky,nemá být i v tu středu hnusně?
15. črc 2008 v 09:46  • Odpověz
Kupi:tak to nevím.Já jsem si všimla,že tam je nějaká nová herna s venkovním posezením,ale možná je tam i cukra.Vůbec nevím,jak bude ve středu.Kdybychom se "srazily"ve Frýdku,tak bych zaparkovala u Kaufíku a s některou z vás bych se tam sešla.Frýdek totiž moc neznám.
15. črc 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
No,my s Derm pojedem asi busem,tak bysme Ti napsaly,v kolik to tam přijede.....
To by ale chtělo,ať je hezky :confounded:
15. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
o počasí vůbec nevím.........a stará poště je kde?
15. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
kupi no přesně, jen doufám,že bude hezky.....to jinak nevím jak bych zvládla s dvěma dětma
15. črc 2008 v 10:10  • Odpověz
tak oficiálně to vyhlásíme ten srazík?

Tak tedy ve středu 23.července 2008 ve Frýdku ale v které cukrárně?? a v kolik?
15. črc 2008 v 10:11  • Odpověz
Derm:místo nechám na vás.Časově můžu po 13.hodině.A domluvíme se tedy za pěkného počasí,ju?
15. črc 2008 v 10:15  • Odpověz
asi jo, to bude nejlepší, jen když bude hezky...
15. črc 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
ale mi kuba tak do těch půl druhé spí..... :pensive:
15. črc 2008 v 10:45  • Odpověz
Ju, tak to necháme po 14.hodině :wink: Ještě se chci domluvit s našima, že by mě tam hodili a pak pro mě dojeli. Do našeho auta bych musela kočárek rozkládat a do auta rodičů vleze i s kolečkama. Navíc bych musela nejdřív odvézt Jardu do Ostravy do práce a pak pro něj večer jet a já mám s Terkou docela strach takto cestovat. Po cestách jezdí prasátka a ne lidi :angry:
15. črc 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
No,tos řekla ještě slušně :sweat_smile:
15. črc 2008 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.