• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
teda nás-mě a terezku :grinning:
21. črc 2008 v 07:10  • Odpověz
Kupi:ju,třeba.To Baby Café je ve Frýdku na náměstí?Jarek by mě mohl vyhodit tam a sešly bychom se na Frýdeckém náměstí na lavičkách,co? :wink:
Kači,já to taky nevím,kde to je :sweat_smile:
21. črc 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
nO,JÁ TAKY PŘESNĚ NEE... :pensive: ale jedu s Derm,ta to snad ví :grinning:

Ve středu ale má být nic moc počasí :confounded: :confounded: :confounded:
21. črc 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
Holky,jako je pondělí večer a my nejsme na jisto domluvené...musím dát vědět Gabi a Lucikpetik,ale když jim zítra napíšu,nevím,jestli hned druhý den budou moci jít....a co Tora,Nytri...přijdou?
21. črc 2008 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj holky,dneska mi umřel děda.
Takže se srazem to u mě není jisté.Prostě se rozhodnu zítra podle toho jak bude.
22. črc 2008 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky,
já to nějak nestíhá jako......jako všechno...včera jsme s mamkou zavařovaly 15kg okurek...... dneska jsem dělala čatní z první úrody na zahradě.....
Co se týče toho zítřka tak já odpoledne nemůžu, to se nezlobte na mě.....ale stejně jak tak koukám, tady padl návrh a nikdo se pořádně dohodl,jestli toje vůbec jisté a jestli to ví všechny..... Upřímně vidím to bledě s tou domluvou a organizací.........Takže já za sebe...odpo mi to nevyhovuje,takže já nedorazím

nytri - to je mi líto, upřímnou soustrast.
22. črc 2008 v 15:27  • Odpověz
autor
takže to holky odpískáme,ani nevím,kolik by nás tam nakonec přišlo,dáme jiný termín,ať je dopředu a ví se o tom s předstihem...

Souhlas???????????????
22. črc 2008 v 16:23  • Odpověz
autor
Nytri-moc mě to mrzí,drž se holka!!!! Kdy máte pohřeb??
22. črc 2008 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky.Psala jsem tady už odpoledne,ale nechtělo mi to vložit příspěvek :frowning2: Já taky nemůžu,naši objednali dřevo a dovezou ho zítra.Takže dopo budu vařit a odpo jim pomáhat sklízet a ukládat :frowning2: Chce se to domluvit asi více dopředu.Asi se domluvím s Jarkem a jeden den bych nevařila a pojedla ve F-M a jela tam už dopo.Musím zjistit autobusy.Vím jen,že mi jede v 7(to je brzy i na Terku) a v10.10
22. črc 2008 v 17:26  • Odpověz
Nytri,to je mi líto :frowning2:
22. črc 2008 v 17:27  • Odpověz
Kupi,tak včera už jsme byli s Terkou v té modelingové agentuře. Byli z Terky nadšení,hned ji nafotili a já jim odpo poslala penízky.Do 20-ti dnů bude v databázi na netu a my dostaneme fotečky :slight_smile: Už má i potencionální zakázku na focení kolekce oblečení podzim,zima,tak uvidíme.
22. črc 2008 v 17:30  • Odpověz
autor
kozi-tak to je super!!!!!!!!! mám z toho velikou radost :slight_smile: jen tak dál!!!!! Tak je pak spolu za 18let seznámíme :wink:
22. črc 2008 v 19:43  • Odpověz
kupi máš pravdu, je to potřeba asi dát vědět na 100% domluvit datum a čas a aspoň týden dopředu, takhle je organizace žádná......

kozi tak to je super, to už se těším na fotečky,až ukážeš tu svoji reklamní parádnici :grinning:
22. črc 2008 ve 22:26  • Odpověz
autor
Tak zkuste navrhnout nějaký termín,ať můžu pisnout sms holkám trochu dopředu....
22. črc 2008 ve 23:15  • Odpověz
ahoj holky, porad jeste nemam pc, tak vas na chvili zase zdravim z kancelare, nema smysl docitat, to bÿch nedelala nic jineho...
ale jak se vsechny mate? co prcci? a co srazik, planuje se nebo ne?
23. črc 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
LUCI ČAUKY-NO,SRAZÍK MĚL BÝT DNESKA,ALE NĚJAK TO NAKONEC NEVYŠLO A BYLO TO STRAŠNĚ NARYCHLO.......CO dOMÍŠEK?
23. črc 2008 v 10:49  • Odpověz
aha, tak snad se prece jenom na nekdy domluvime..
no domi je hodny fajn, jen porad bojujeme s tim krckem, sama nevim, co bude dal
a vy se mate dobre?
23. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
autor
jj,my jsme v pohodě :slight_smile: akorát už mi dává dost zabrat,ještě nechápe co nesmí a nedá se mu ještě domluvit,tak musím být pořád na pozoru....ale v poho,je s ním sranda,hlavně když dělá zvířátka,to se chlamem...

Jinak Gabuse tu teď nechodí,nemá net,Nytri bobkovi teď zemřel dědeček,od Kozi už se malá staví na čtyři,Derm v pohodě,Ondrášek začal žárlit,ale snad už je to lepší,Kocurek tu teď moc nechodí,je v ČR momentálně,Tora v pohodě.....to je tak ve zkratce asi všo........... :wink:
23. črc 2008 v 11:38  • Odpověz
autor
Luci-se teď dívám na fotečky,boží!!!!!!!!!!! Jako ta Brigita je úžasná.......fakt jsou nádherné :slight_smile:
23. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
baf :grinning:
ahoooj luciku jak se máte? Všechno v pohodě, zdraví?? Jaqk to vypadá s tou hlavičkou a krčkem,lepší se to?
23. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky,
chválím všechny fotečky :slight_smile:

V pátek ve 3 hodiny máme pohřeb na Borové v kostela.Beru sebou i Vojtíška,protože mi ho nemá kdo hlídat..

S tím srazem je mi to jedno,nemůžu jen středy dopo.Přizpůsobím se ostatním,co to mají dál a nemůžou kdykoliv.
23. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz
nytri děkuji :wink: no Heluš roste jako z vody :sweat_smile:
Tak snad to zvládneš v ten pátek, my byli na pohřebě, jak měl Ondra 3měsíce a měla jsem dost,natož ty s 1,5rok starým Vojtíškem, Budeš mít co hlídat a ještě to všechno "ustát". Ještě jednou, to je mi líto dědečka. :pensive:
23. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz
ahojky holky:fotečky od všech soiu nádherné dítka vám rostou všechny do krásy...
Nytri:je mi to moc líto :frowning2:
23. črc 2008 ve 13:58  • Odpověz
kupi diky, vycerpavajici info :wink:
no u nas krcek jeste zlobi, byli jsme v porube, tam nam rekli operace, dalsi dr. trvdi, operace ne, tak jsem trosku na nervy...
nevim, co delat, jeste sezeneme dalsiho dr. at to rozhodne.
ale trosku se to lepsi se mi zda....co ten srazik holky?
24. črc 2008 v 11:35  • Odpověz
autor
Luci-to víš,no......... :wink: :wink: :wink:
Nytri-zítra se drž,budu na Tebe myslet :pensive: :pensive:

Co ten srazík? Dejte tu někdo nějaké datum..............
24. črc 2008 v 19:53  • Odpověz
kupi:přejeme kubíčkovi vše nejlepší k svátku :wink:
25. črc 2008 v 11:16  • Odpověz
ahojky holky,

jééé kupi taky se připojuji Kubíčkovi všechno nejlepší, hlavně zdravíčko, pohodičku a úsměvavé rodiče kolem sebe :grinning:

Noo ten srzík to je fakt, my se snad ani nedomluvíme, ženské, tak honem, nějaký termínek, ať to zvládne ještě gabi s náma. Zapoměla jsem,kdy má termín....
25. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky,akorát se chystám na pohřeb.
Děkuju všem za psychickou podporu.

Kubíkovi vše nej,nej,nej :slight_smile:
25. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
Díky Nytri :wink: a drž se holka....
25. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.