• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
jo,dneska jsem si psala s Gabusi,mám vás všecky moc pozdravovat,zítra se stěhuje.Malý že se otočil zadečkem dolů,jinak vše o.k.....
25. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz
kupi taky ji pozdravuj!!!! :wink:
25. črc 2008 v 18:07  • Odpověz
Opožděně přejeme vše nej Kubíkovi k svátku.Nějak v poslední době nestíhám... :frowning2:
26. črc 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
Děkujem :wink:
27. črc 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
Čaute babky,tak co,jak se máme??? Počasíčko je zatím parádní,tak to jde...
28. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz
Kupi,je nám parádně právě díky tomu počasí.Terka je zlatá a taky jsme teď pořád venku,když je tak nádherně :grinning:
28. črc 2008 ve 22:31  • Odpověz
autor
No,to my jsme taky furt venku,když je doma,tak klepe na okno a křičí a říká ve ve.... :sweat_smile:
29. črc 2008 ve 23:08  • Odpověz
ahoj holky, nakukuji, srazik stale nic?
30. črc 2008 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky, jen kratce nakukuji a mavam z gury...stale srazik nic? co tak polovina srpna, kdy uz nebudou takove hyce, okurky a jine ovoce a zelenina bude zavareno...a bude klidneji???? :sweat_smile:
30. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz
autor
To by šlo,ni???
O okurkách mi ani nemluv....zavařuju obden-rostou a rostou :grinning: :pensive:
31. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz
Dobré pondělní ránko holky,
jak se všechny pořád máte?
Upřímně, jak je horko, nemám náladu skoro na nic jako...... a koukám,že tady za ten týden to je obdobné.....
Jak to holky zvládáte s prckama? My chodíme ven buď brzo ráno nebo až hodně odpoledne.........malá strašně špatně spí v kočátku v tom vedru,takže ji nechci chudáčka utrápit a Ondra je taky protivný na sluníčku.......

kupi můžu tě poprpsit, pošli mi do ID telefon na gabusi, jo? Díky moc :slight_smile:

Holky a domluvíme my se vůbec na ten srazík??? :pensive:
4. srp 2008 v 07:33  • Odpověz
ahoj holky,poraďte mi, kde ve FM si můžu prohlédnout kočárky, nějakou prodejnu, kde je mají i fyzicky, nebo pokud víte, tak třeba i Frýdlantě
5. srp 2008 v 16:53  • Odpověz
parybko já kupovala v Místku na podloubí v coccodrilu :wink:
6. srp 2008 v 16:19  • Odpověz
téééééda já mám výčitky,že se tu dlouho neukážu a tady nikdo...................

Zprávy z domova:
Manža jde ve středu na operaci
Helči mi pravidelně v noci spí,že usne hned v 20hod,max 20.30 a spí do 4,30 - 5hodin,takže paráda
Ondra se chová jak neandrtálec, jsem z něho na prášky, holky asi mě odvezou..........když čůrá, schválně si nedrží pindíka a netrefí se do nočníku,takže občůrá koberec a zeď.......dneska jsem musela dezinfikovat koberec a podlahu,i stěnu savem........cítit to je jak v Čekance na ndráží.......fuj a aby toho nebylo málo, zkoušel včera sníst kameny - a to nevím,jestli ho nespolkl,každopádne měl v puse a přední zuby, pravou jedničku má nalomenou...........Úplně mě bolí žaludek z nervů, co z něho mám, už nevím jak na něj...... a do třetice s ním, plive a vyplazuje jazyk na mě, na babi, na všchny,když prostě není po jeho a když chce prostě trucovat.....šílený vzdor. Kdybych nekojila, vezmu si něco na nervy, protože to už není možné...... :pensive:

ach jo, tak jsem si aspoň postěžovala, monolog taky dobrý no :confounded: :pensive:

Tak pa a hezké léto Vám všem. B
8. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz
derna:jejda až tak špatné to je??tak to tě lituju a nejhorší na tom je že nevíš co dělat že??:frowning2:ach jo ráda bych ti nějak poradila ale nemám s tím zkušenosti a vůbec netuším co s tím...a zkoušeli jste nějaké tresty pro něho?i když on je zase dost malý...:frowning2:myslíš si že to přejde??já třeba jo, helenka je na světě teprve dva měsíce a pro něj je to asi krátká doba na zvyknutí si že najednou není jen on sám... :frowning2:
a proč jde manžel na operaci??copak se stalo něco vážného??
9. srp 2008 v 08:48  • Odpověz
Dobré ranko, mamušky! To se nám to počasí pokazilo, co? Ale já jsem i trošku ráda, protože zítra jedeme na Jižní Moravu a to na otočku a já vůbec nevím, jak to vydrží Terka.

Derm: bobišu, tak na tom, co jsi napsala Ti závidím jen to, že spí Helča celou noc. My se spaním bojujeme. Terka je šíleně hyperaktivní a ještě nám rostou zoubky a i když dám na noc homeopatika, stejně se často budí a chce být u mě. Už leze, takže jsem pořád ve střehu - 2x jsem ji už tahala z květináče :unamused: Byla tady ta kamarádka s holčičkou o 17 dní mladší než Terka a to byl rozdíl. Anička ležela a hrála si, povídala a Terka se furt na ni vrhala, šahala jí do očička, na nosánek... Měla jsem strach, ať jí neublíží :frowning2: Doktorka nám říkala, že je Terka tak o 2-3 měsíce ve vývoji na před a je z toho nadšená, já už méně... S tím Ondráškem to je šílené, bylas s ním u dětské psycholožky? Možná by vám pomohla, to už přece nemůže být ve Tvých silách zvládat jeho nálady a ještě se starat o Helenku... A co je manžovi?

Ju a chtěla jsem vás požádat o hodnocení:
http://www.diteroku.eu/hodnoceni/21350/vajdova-tereza.html
9. srp 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky,
především díky za podporu a rady. No dopadla jsem v poradně takhle,že na Ondru nemám naléhat, že se to spraví,že to může být ovlivněno přítomností Helenky.....tak uvidíme, prý musím být trpělivá....
Jinak Heli už má 59cm a 5560g, přibrala z aměsíc jen 360g a podle mudry to je málo, což nechápu. Mě se zdá celkem cvalík....no ale vychází to jen na 9dkg týdně a mají mimča přibírat 15-20dkg......Tak se mě ptala jak často kojím a tak a prý dělám chybu, že v noci ji mám budit, že prostě potřebuje v noci pít, aby lépe přibrala......Takže moje nadšení,že krásně spinká a já jsem vyspaná s ní tak to rázem opadlo..............Prostě ji musím v noci budit a přinutit pít.......no už se vidím............ :confounded: ale budeme muset!
tori manža je nervózní dneska šíleně, teprv mu to dochází,že bude v špitále. Není to nic vážného, jen banální zákrok - má tříselnou kýlu, ale vadí mu to v práci, tahají těžké věci....... a bolí ho to, prostě už to spravit jinak nejde než operací...takže bude asi další 3týdny doma......
kozi maličká ti už lozí? Tak to je šikulka jako, v 5měsících je fakt dobrá......Ses nenadála a bylo to ze dne na den, viď?

No Heli už se taky přetočila z bříška na záda, jednou se přetočila tak rychle v postýlce, že se praštila o šprušli, tak plakala...... No a ze zádíček se otočí na bok a chrupká si spokojeně. Když je nahatá na bříšku,tak se snaží dávat nožičky pod sebe.... :grinning:
12. srp 2008 v 18:55  • Odpověz
Derm,ju,děsně to utíká.Ju a s tím přibíráním Helči-Terka mi taky nejdřív přibírala jen 10dkg týdně a MUDra mi řekla,že je to sice na spodní hranici,ale přibývá a to je hlavní.Další kontrolu jsme měli za 6týdnů a to už měla 15dkg na týden.MUDra mi řekla,že je to tak u mimi normální a už v porodce mi řekli,ať na jídlo nebudím,že malá si o prso řekne,až bude mít hlad.
12. srp 2008 v 19:47  • Odpověz
kozi Terinka je šikulka, ty holky jsou prostě šikovnější než kluci, vidím ten rozdíl na svých dětech. :grinning: :wink:
No víš co, taky jsem si upřímně říkala, že to udělám po svém, i když na druhou stranu se možná budu snažit použít tu odsávačku, i za cenu že to mlíko bude v mražáku uskladněné.....ale spíše se bojím, ať těmi dlouhými
intervaly neztratím mlíko......Uvidíme, něco vymyslím. Každopádně si myslím,že malá je dost baculka, tak se až tak nic neděje. A taky kolem toho 3měsíce se to všechno mění, možná za další kontrolu - za 3týdny to bude už v pohodě.
Jakjinak prožíváš léto, ty horka zvládá terinka dobře?
12. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz
derm:já jsem taky toho názoru že pokud spinká nechala bych ji spinkat kdyby měla hlad tak se vzbudí a o jídlo si řekne,ne?? :slight_smile:
tak to je dobře holky že vám ty malé ratolesti dělají jen radost a tak to má být..utíká to strašně rychle ani jsem se nenadála a malý mán 16 měsíců což je teda mazec..užívejte si to :wink:
12. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz
Derm,ju,Terka horko zvládá lépe než déšť-když prší,je dost protivná.Je to ďáblík :grinning: My jsme si letos koupili bazén,takže si ty horké dny vyloženě užívám :grinning: Ale i tak je furt plno práce na domě,v baráku a na zahradě,pak máme tento měsíc plno oslav,jdeme na svatbu...Nějak mi to léto utíká moc rychle.Navíc tady máme v neděli pouť,tak jsem včera a dnes myla okna a gruntovala.Zítra jdu ke kadeřnici..
12. srp 2008 ve 23:54  • Odpověz
Tora,snažím se užívat si každičkou chvilku s Terinkou,ale i tak mi přijde,že to vše strašně moc utíká a tím,že je tak napřed ještě víc... :frowning2:
12. srp 2008 ve 23:56  • Odpověz
Dobré ránko,
no nevím, co s roupama, tak se dím u pc a radši nemyslím na jiné věci. Maličká spí, Ondra kouká na pohádku a manža už je na sále.......teda jak jsem dneska nervózní, to bych si nikdy neřekla a nepřipouštěla.....taková banalita a stejně mám nervy v kýblu.......no už se těším, až se probudí a napíše mi smsku, budu klidnější.

No dneska je teda příšerně, ven nás asi nikdo nedostane, možná na chvilku, Ondra podle toho taky má nálady. Malá to zatím nevnímá,tak je to v pohodě.
Tori no jo, koukám že Luki už je velký chlap. Holky fakt to šíleně utíká. Jak jsme byli ve škole, tak se nám to táhlo a co máme děti, fakt to utíká nějak jinak a rychleji.
kozi ty budeš šikulka :slight_smile: My jdeme 15.9 k Brigitě se fotit, takže já půjdu ke kadeřnici těsně před. Sice bych topotřebovala už teď, ale nejsou many.....
Musím si nejprv vydělat :grinning: Jsem začla dělat Avon od konce července a teď jsem holky objednala 40kg balík z Anglie, oblečení 0 -14let. Teprv jsem ve fázi, že to mám vyprané (12praček) něco vyžehlené a třídím odle velikostí. Příští týden budu mít doma samé kmarádky které něco chcou a zbytek dávám na net do MMB, snad to prodám. Udělala jsem risk, za poslední penízky z porodného jsem to koupila. Potřebuju si přivydělat,uvidíme, jak mi to půjde. :wink:
Tak hezký den holky Vám i dětem, jdu něco dělat.......ale nevím, co :sweat_smile: asi půjdu už vařit a pak třídit oblečení,papa
13. srp 2008 v 09:23  • Odpověz
kupinko co gabuši se ti neozvala, ještě mimčo nic????
13. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
derm:tak co manžel vše ok??
13. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz
tori manža leží na chirurgické intenzivce, celý den nezvedal telefon(úplně vypnutý), pak jsem večer volala do špitáklu a přepojili mě na intenzivku, já z toho byla tak vyděšená a už nevím, na co jsem se ptala, jen vím,že je stabilizovaný, pod kontrolou přístrojů, probuzený z narkózy a pije tekutiny. že jsem se neptala, jestli to je po takové banální operaci normální, nebo jestli se něco přihodilo............jsem v tom telefoně byla v tranzu,takže nevím, budu volat ráno znovu. Je to hnus, když nejsi na příjmu aspoň přes mobil s tím dotyčným.......
Nikdo nevěděl,že bude na takovém oddělení a nikdo ani manželovi neřekl,že se leží na intenzivce, vůbec nikdo neinformoval, takže to bylo spíše šok, že tam je, ale asi to je normální....teda se tím uklidňuju :pensive:
Ráno mu řekli, že půjde zítra domů, ale tak to vypadá že ne, takže potom věř tomu, co ti řeknou.......sestra mi řekla, že už ho zítra můžu navštívit..................Mám takové divné pocity dneska ze všeho....
13. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
ty já nevím jak to bývá u takových zákroků asi máš pravdu jak já šla na výškrab tak jsem byla na normálním pokoji ale to byl zákrok na patnáct minut a stejně jsem tam byla i přes noc i když mi říkali že půjdu hned domů...myslím si že je to v pohodě že ho jen pozorují.jinak vše ok jinak by tě v nemocnici informovali tak utíkej klidně spinkat a zítra napiš co a jak ju??budu na tebe myslet...
13. srp 2008 ve 23:15  • Odpověz
tak co??už jsi mluvila s manželem??
14. srp 2008 v 11:45  • Odpověz
toruš s manželem ještě nee, ale volala jsem ráno na oddělení,že ho odpoledne převezou už na normální chirurgii,akže by to mělo být v pořádku. Půjdu ho samozřejmě navštvit, tak se snad se dopídím co a jak bylo. Beru mu sebou polívku aby se chudáček můj zvetil, určitě tam je hlady, on všechno nejí, natož ty nemocniční blufy....
toruš díky za podporu, jsi fajn holka :wink:
14. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz
tak manžu už přemístili na normální chirurgii, sá nevím, proč byl na intenzivce, jestli byly komplikace nebo to je standartní postup po té operaci....pokud jo,tak mě to dost štve, že mu to neřekli, ať ví, co má očekávat a zvlášť jeho rodina, která nekonečně dlouho čeká...........Za hodinu jedu za ním, babička hlídá děti, jestli bude možnost tak se sester nebo doktroa zeptám co a jak
14. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.