• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Derm,tak co?Jak je manžovi?
14. srp 2008 v 19:57  • Odpověz
derm:no nemáš vůbec zač jsem ráda že to vypadá vše ok...taky ty nemocniční jídla nemusím tak doufám že mu ta polívčička chutnala a hlavně že mu pomůže a bude brzy u vás doma....moc jsem na vás myslela tak snad už ses alespoň trošku uklidnila....a co ses v nemocnici dozvěděla měl nějaké komplikace??nebo je to standartní postup....
14. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky,nemám teď čas,mám tu návštěvu,ale rychle vám jdu pisnout jednu hezkou zprávičku :slight_smile:

Gabi má Matyáška,dneska v 7.54hod...3,15kg a 48cm...oba jsou v pořádku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Až bude čas,dočtu vás,už musím fakt letět,všechny zdravím a prckům posílám pusinku :slight_smile:
15. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz
kupinka:děkujeme za krásnou zprávičku až s ní budeš mluvit tak že gratuluji a pozdrav ji.. :wink:
15. srp 2008 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holky,
tak především gabi moc moc gratuluji, přeji hodně zdravíčka a štěstíčka vám oběma.Matyášek je šikulka s tou mírou a váhou :slight_smile:

áááááááááááá já už mám manžu doma hurááááááááááá. Teď spí, Ondra se kouká na pohádku a Heli taky spinká. Jdu si uvařít kafíčo a pak vám písnu co a jak bylo.
15. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz
derm:užij si kafíčko a písej písej jsem nedočkavá :slight_smile: to je dobře že už je doma....to jsem ráda za tebe... :wink:
15. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
Polívku jsem amnželovi nakonec nebrala, protože jsme spolu jetě mluvilipo telefonu a říkal,že ještě nedostal najíst, ani bujon,takže jsem to nakonec neriskovala....
Jak jsem ho viděla ležet, málem jsem se rozbrečela, úplně někdo jiný jako.....celý spuchlý, tím sajrajtem natřený až po prsa a přes nohy, no hnus.....Byl šíleně unavený, byla jsem tam i s jeho mamkou,takže až odešla tak stres a nervíky polevily jak mě tak manželovi.........holky takhle jsem manžela utrápeného ještě nezažila, bylo to psychicky náročné, hlavně ta intenzivka, protože sám nevěděl, proč tam byl, nikdo s ním nemluvil, fakt napalici...bez mobilu odříznutý od světa.....na psychiku i pro mě...tak jsme si povídali, zdál se mi v pohodě,ale jakmile jsem odcházela, říkám, dám pusinku dětem tak se sesypal.............Zjistila jsem,že je na mě a dětech šíleně závislý, že by rád byl jen se svou rodinkou a jakékoliv odříznutí od světa je naprosto šílené a náročné......Večer jsme si ještě několikrát psali a volali a bylo znát, že to tam nedává, chtěl podepsat ráno reverz, to jsem mu výslovně zakázala......nakonec to dopadlo tak,že ráno na vizitě mudr řekl,že může domů, i když sestra říkala, že by neměl, že ještě neměl tuhou stravu... a ten doktro co dělal vizitu, ten ho operoval tak řekl, ať jde domů. Tak jako z toho jednání lékaře jsme docela vedle, protože si říkám, jestli něco neudělali špatně při operaci, že byl tak dlouho na intenzivce a nikdo mu nic neřekl, ani i když byl na té normální chirurgii. Normální péče je ty 3dny ve špitálea pak se propuští a on tam byl 2dny.....
No každopádně mému muži se uleviol, že může domů, dneska dorazil už v půl 9 byl doma, takže paráda. nakonec nám nejelo auto, musela jsem poprpsit známého, aby mi ho domů přivezl. Doma to z něho všechno spadlo, i po psychické stránce je na tom o hodně líp, byl šťastný a je, že je doma, je to na něm znát.
Ale jako pohybovat se moc nemůže, ukládat do a z postele mu musím pomáhat. Na záchod je to pro něj daleko,takže je to na námahu, je slabý. Takže v tuto chvíli mám doma 3děti, ale jsem rád a štˇastná,že už jsme spolu. Asi ta pooperační péče bude ještě doma trošku trvat. Hlavně se ho nesmí ani dotknout Ondra, nebo na něj skočit, aby mu nepopraskaly vnitřní stehy, aby nejel do špitálu znovu a to by nebylo na 2dny, ale na dýl.
15. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
Holky jako včera v noci jako to byl mazec...prostě měl depku šílenou, asi díky té intenzivce to něj padlo, prostě nevědět nic, to je síla........ale ještě že dneska byly dobré zprávy a mohl domů.
Včera když jsem za nim byla, chtěla jsem se zeptat doktora nebo sester, proč tam byl víc jak 24hodin, jestli to je normální, ale doktora jsem nenašla a sestry nevěděly, nebo nechtěly nic říct. Ráno se manžel dozvěděl, že snad nebylo na normální chirurgii místo nebo co, tak byl tam tak dlouho. Ale vůči pacientovi to je tedy pěkný hnus, takové jednání. Tohle mu aspoň mohli říct a netrápit ho , je to na psychiku něco šíleného. No a to se jenom doslechl, to neměl z úst doktora, ten ho jakoby honem vypovodil domů, jako by se ho zbavovali, jako zdá se mi to celkově divné to jednání.................fakt nevíme, co si o tom máme myslet :frowning2:

No tak doufám, že je v pořádku a už nás čeká jen to dobré.Ale koukala jsem do papírů, vypadá to na péči hodně dlouho, až 12.září ještě nějaká kontrola ve špitále, v papírech napsána doporučení reh.min6týdnů, no a s jeho práci to vidím na dýl. Tak uvidíme, jak dlouho bude taťka s náma vegetit :wink:
15. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
ježiši marijá...tak to muselo být brutální na u psychiku to věřím....stejně je to svinstvo že mu nikdo nic neřekne jako to je jednání jak prase...tak hlavně ať je v pořádku a ať je doma co nejdéle ať opravdu víte že je vše ok...a alespoň si ho užiješ co??to je jasné že je závislý na rodině já si nedokážu představit že by šel manžel do nemocnice to by asi zbláznil..tak držím palečky at se rychle rehabilituje a at ho stehy nebolí...ju??
15. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz
děkuji, už je líp všem, když je doma.....psychika spadla, už je to zase ON jak se říká. Akorát ho to bolí ty vnitřní stehy, takže chodí docela špatně, ale bude to ze dne na den lepší. Hezký víkend všem!!
16. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
derm:tak co manžel už je to lepší??doufám že ano a co děti dobrý??
19. srp 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
Čaute holky,
no,moc nás tu teda nechodí se dívám :frowning2: :frowning2:
Derm-tak snad už je všechno v pohodě :wink: držte se
Toruš-a jak ty? Co Lukášek?

My všecko o.k.,Kuba je drsoň můj malý,denně umí něco nového a neustále mě překvapuje a dojímá-teď má zatím nejlepší období co zatím bylo,bych ho sežrala...jo,a asi z něho bude Pavarotti,pořád a neustále zpívá,bohužel i v noci,ale co nadělám,talentu bránit nemůžu :grinning:

Ještě ke Gabi-šla císařem,malý byl blbě otočený,že se strašně bála,byla umrtvená od pasu dolů,ale všecko nakonec bylo o.k..akorát že ta jizva šíleně bolí..že všechny mooc pozdravuje a že se moc těší,až se sejdem..

Takže co ten sraz????
22. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz
kupi:ale jo celkem to jde, malý je zlatý asi tak jak vy každý den umí něco nového a nestačím se divit.. :slight_smile: Zdravíčko taky slouží takže snad to tak vydrží...a jak si vy užíváte zbytek léta??a co kubík zdravý??hodný??

derm:dlouho ses neozvala teď nevím jestli se něco stalo nebo jestli máš tolik práce že nestíháš psát... :frowning2:
23. srp 2008 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky - toruš, omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala....
Nakonec mi minulou sobotu v noci padnul Ondra s horečkama,takže jsem měla o starosti vystaráno,takže 3dny probděné noci,než byl skoro dobrý. U mudry jsme byli,ale angina to nebyla, jen měl nějaký červený krček,takže jsme to zahnali homeopatikama no a pro změnu jsem v úterý ulehla já :pensive: :confounded: Mazec....to jsem s 39st horečkou lítala mezi peřinou abych se vypotila a dětma a manželem, který nemůže dlouho nic zvedat.........takže u nás doma byl stav bojovnosti a nemoci. Nemohla jsem se z toho vyhrabat, ještě teď s tím bojuju,horečky už samoz. nemám,ale v krku mě bolí šíleně. Mám nějaký sprej do pusy,tak to je lepší než pastilky,tak uvidíme, kdy budu na 100% fit.
Takže jsme měli takový hektický týden, v pátek jsem jakž takž uklidila a včera jsem myslela že lehnu znovu. Takže asi ještě nejsem redy jak se říká. Tělo si potřebuje odpočinout.

Doufám,že vy s dětičkama jste všechny zdravé a v pohodě.

kupi tak to gabi božatko nakonec nevyšlo,že by se prďolka ještě otočil, bobek. Jinak dík za IP

Tak hezkou neděli holky, pusinky dítkám, papa
24. srp 2008 v 08:34  • Odpověz
derm:ježiši tak vidím že se ti teď daří...tak hlavně že ondra už je lepší a ty se snaž co nejvíce odpočívat, vím že se to lehce řekne a těžko se to provádí se dvěmi dětmi a manželem, no tak ti budu hlavně držet palečky at se z toho rychle dostaneš a budeš zase na 100% ok, vůbec se neomlouvej že jsi nepsala však důležitější je zdravíčko přeci... :slight_smile: no snad se nám ta virozka nějaká vyhne... :unamused: a helenka jinak asi zlatíčko co??a ondrášek je to o trošku alespoň lepší??
24. srp 2008 v 08:56  • Odpověz
toruš jo jo, Helča stále spinká 8hodin i déle v noci, je to paráda. Přes den už má větší intervaly, chce si povídat, objevovat a koukat na věci. Hraje sipod hrazdičkou, je to s ní už sranda. Ondra je trošku lepší. S tím čůráním, protože ten koberec je pryč, takže na linu je nočník, mám tam po ruce hadr a už za ním chodíme s manželem se dívat jak čůrá,takže si dává pozor.tak ťuk ťuk, ať to nezakřiknu. S tím prskáním na nás se nic nezměnilo,ale celkově mám pocit,že je trošku klid, možná tou nemocí se to trošku uklidnilo, uvidíme, jak to bude dál.
24. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Tak co,jak to jde mamušky?Terka se mi dnes 3x vyčůrala do nočníku!A už chodíme po čtyřech :grinning:
24. srp 2008 v 19:41  • Odpověz
derm:tak to je helenka úžasná 8 hodin to už je opravdu dost na vyspinkání...teď už to bude super s helenkou už začne vnímat svět a začne legrace, co??Myslím si že ondrášek si zvykne ale bude to trvat o trošku déle..uvidíš no budu držet palečky ať se to lepší a lepší....a co jinak domeček, kolem něho je taky práce co??já byla včera s lukáškem se dívat na fotbal v lískovci.. :slight_smile:
kozi:terezka je šikulka.
24. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz
Derm:závidím!!!Co bych dala za to,kdyby Terka spala alespoň 5 hodin vkuse :frowning2:
24. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz
kozi fakt? Ty ji už dáváš na nočník? To ji dáváš ale a buď se vyčůrá nebo ne, sama si asi neřekne, viď? Já Ondru neučila dřív jak měl roček....
toruš fakt? Jéé si mohhla dát vědět, bych se prošla aspoň s Helčou :slight_smile:
25. srp 2008 v 11:42  • Odpověz
derm:to kdybych věděla tak se ozvu, no příště budu chytřejší....no ale já tam byla jen půl hoďky, protože pak jsem dostala takové křeče do břicha, že mě manžel musel odvézt domů..... :unamused: Sakra mohla jsem vidět helenku, a vůbec mě to nenapadlo.. :frowning2: a co zdravíčko??
25. srp 2008 ve 12:20  • Odpověz
jjo už jsem dobrá, ještě něco málo cítím v krčku,ale to už rozeženu prací :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Víš jak to je, ženská fungovat v domáctnosti musí.
Bobku tak snad nic vážného s tebou, nebo jen před MS? Manžel chodí se často dívat na fotbal do Lískovce, velký fanda?
25. srp 2008 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky, po odmlce opet zde, jak se vede babce, bude sraz nebo az nekdy pozdeji???? Ja uz zase za 14. dnu odjizdim a to zde uz jsem 2 mesice.........
JInak prodavam kozene boticky-capacky, maly v nich byl jn 5x, kdybyste nektera chtela, kuk na bazar, jsou bilo-modre.....a taky lahvicku ADVENT, nepouzitou, mam 2....
JInak maly se mi nadherne rozpovidal a takova slovicka, jako traktor, kombajn, brambor....
Na nocnik nechodi, ale rika se a je to overeno, ze dite, kdyz mu sundas plinecku, vycura se, ale na nocnik zacinaji deti az pozdeji, v 5. mesici to je jeste brzy, to musi byt jen nahoda, i kdyz to je pokazde. Maly mi uz hasi, ze cura a kaka, ale pri vykonu nebo po.... :sweat_smile:
25. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
derm:jj ženská musí být rychle zdravá aby všechno zvládla.. :slight_smile: ty nevím proseděla jsem dvě hodiny na záchodě a bylo dobře... :slight_smile: manžel hrál za lískovec tak jsme se zašli podívat jak teď válčí bez něho...
25. srp 2008 v 16:33  • Odpověz
Ju,je to náhoda.Začla jsem ji na něj dávat,protože už nejen sama sedí,ale taky si sama sedá a chtěla jsem,ať si zvyká a nebojí se ho.Když se vyčůrá,sundám ji.Dnes se jí to opět 3x povedlo.Terka se už u nábytku staví na nožičky.Je fakt nějaká "rychlená".Teď mi začla zase pěkně spinkat přes den a když už sedí,tak se jí opět líbí v kočárku.
25. srp 2008 ve 20:09  • Odpověz
Dobré ránko,
ahoj kocu, no vidím, že máš pořád dost práce a nemáš čas, že jsi mrkla po tak dluhé době. Ale je fakt že přes to léto, nám to ttady vázne......
toruš jo? Ten mů taky hrával fotbal, ale za Raškovice, ale už dlouho ne kvůli ženské přestal (né kvůli mě,)....blbec...
kozi teda koukám, Terinka bude zázračné dítko. Tak jak jsi už psala že ty jsi taky byla ve všem brzičko, tak ti to malá vrací viď? Je taky ve všem rychlík po tobě. Takže si asi užíváš dost s malou, jenom hlídat, aby někde něco..... a nebouchla se.
27. srp 2008 v 07:40  • Odpověz
derm:za raškovice??tak znám taky pár lidiček....:slight_smile:NO manžel přestal hrát jak se narodil malý, protože říkal že by na nás neměl tolik času a jsem i docela ráda.. :slight_smile: ale jako teďka si chodí zahrát do tělocvičny ale spíše ho teď baví florbal...:slight_smile:a tebe baví nějaký sport a nebo něco takového?
28. srp 2008 v 11:59  • Odpověz
Hezké páteční ránko,
teda i když dneska nevypadá že bude hezky.....
Jo Raškovice, manžel pochází z nich, Plašil..................Takže máš doma taky fotbalistu vyslouženého :slight_smile: Tak aby se nám ti kluci nepotatili, co? :grinning:
U mě je sport akorát dlouhé procházky.....dřív jsem jezdila na kole nebo chodila na bazén plavat....co jsou děti nestíhám, nebo spíše je to moje lenost, energie žádná....takže momentálně nic....
ůj manžel by ti řekl,že jediný sport co provozuju je sex.......... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2008 v 08:03  • Odpověz
derm:jj máš pravdu počasíčko se nám nějak kazí :unamused:
Já nechci aby se lukášek potatil :slight_smile: I procházky jsou sport a někdy je to mnohem lepší než jít hrát jakýkoliv sport.... :wink: já sport miluju snažím se, najít si vždy chviličku a zajít si někam... :slight_smile: Tak to manžel musí být rád že jediný sport co provozuješ je sex?? :grinning: co?? :slight_smile:
29. srp 2008 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.