• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
toruš ty jsi oproti mě aktivní ve sportu, chodíš na tenis a určitě ještě něčemu se věnuješ......to já bohužel ne a podle toho taky vypadám :frowning2:
manžel rád je, to víš že jako každý chlap :grinning:
29. srp 2008 v 15:12  • Odpověz
derm:jj to je mi jasné že manžel je... :grinning: tak já to dělám proto že mě to baví a jsems tejnětludtá takže to je fuk... :grinning: manžel teď vzal malého na písek a já jdu uklízet, protože s malým toi nějak nejde....:slight_smile:
29. srp 2008 v 15:49  • Odpověz
Ahojky mamušky!Vůbec nestíhám.To malé torpédo mi dává zabrat :unamused: Dneska jsem se ještě nezastavila a teď jdu dělat džem z ostružin.Ve středu jsme byly v poradně-konečně máme 1.hexu,Terka váží 6,5kg a doktorka žasla,protože se tam Terka postavila na nožky.Terinka už umí ukazovat "tak,tak,všelijak"
29. srp 2008 v 16:25  • Odpověz
Hezkou sobotu holky!!

toruš tlustá? podle fotek vůbec nee, to bys měla vidět mě bohužel.... :confounded: :confounded:
kozi tak Terinka je opravdu šikovné a výjímečné dítko, máš fakt co dělat, abys ji uhlídala, co?

Nám za chvilku přijedou manželovi rodiče s babi, všechny jsem pozvala na oběd, i naše.....Oslavujeme opožděně Helenčin svátek a já narozky, takže dneska celý den bude papat a kecat a pít skoro ani ne,nemá kdo :grinning:
Tak se mějte holky, papa :wink:
30. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahojky,
Byli jsme ted' často u babi a prababi,a není tam net.
Vojtíšek byl nemocný,teploty nad 39,asi nějaký virus.Dneska už teplotu naštěstí nemá.

Kozi,tak to je Terka fakt šikovná.Hočičky jsou prostě šikovnější,než kluci.

O tloustnutí mi ani nemluvte!Já co nekojím,tak strašně tloustnu!A všechno to mám v kytach a břuchu :frowning2:
30. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz
Kocurku,kdy přesně odjíždíš?At' stihnem ten sraz.Navrhuju některý den kolem 15.hod v Baby-café.
30. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz
Ju,Terka je šídlo,chvíli neposedí,pořád ji někde naháním,nevydrží na jednom místě.Je to ďáblík.Jsem s ní furt v jednom kole-sotva usne,tak místo,abych si zdřímla,musím všechno stihnout-úklid,vaření,praní...
30. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz
Hezké pondělí holky :slight_smile:))
Tááák už je po prázdninách, taky máte pocit, že to léto nějak rychle uteklo? Já jo teda..................

nytri ahoooj :slight_smile: :slight_smile: My tak byli nemocní před 14dní, ulehl Ondra a já ho vzala pro jistotu k mudře kvůli malé a něco měl na krčku, ale nenapsala nám nic,takže jen homeopatika...Prý teď jsou hodně angíny a takové virusy....Pro jistotu mu dej pít heřmánkový čajík na pročištění dýchacích cest :slight_smile:
kocu tu taky dlouho nebyla, ukázala se jen jednou přes to léto, nedávno....Tak já nevím, jestli my se holky vůbec domluvíme na ten srazík jako :wink:
1. zář 2008 v 08:08  • Odpověz
derm:jj před těhotenstvím jsem měla o 15 méně, tak mě to teď dost se.. :unamused: No my jsme o víkendu byli na oběd u rodičů od manžela a odpoledne u mých rodičů protože brácha slavil 30 a večer jsme šli ještě na pivko s přáteli a přišli jsme ve dvě a aby toho nebylo málo malý vstanulo půl čtvrté a pak šel spinkat až o obědě:frowning2:ale zato dneska spinkal do deseti, poprvé jsem byla vzhůru dříve než on :grinning:
1. zář 2008 ve 14:13  • Odpověz
tori tak jste si užili hezjý víkend :slight_smile:
Dneska jdu s malou do poradny na převážení a na první očkování, tak uvidíme, jak malá zareaguje s teplotkama.....Včera jsme byli na kontrole s kyčlíkama a dobré.....
Dneska mám narozky, tak udělám dobrý oběd a pak hned frr do poradny a nakoupit, odpo mi příjde kamarádka s 14ti denním miminkem na chvilku :slight_smile: už se moc těším
2. zář 2008 v 08:30  • Odpověz
tak to přeji všecičko nejlepší k narozeninkám, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka penízek a ať dětičky nezlobí a ať se ti splní vše co si přeješ.... :wink:
jj víkend byl super, jen rychle utekl... :frowning2: tak to je super že jsou kyčličky v pořádku a to očkování snad dneska nějak přežijete bez teplotek, budu vám držet palečky....a pak napiš co a jak v poradně, kolik už máte a tak :slight_smile: takové věci už neznám.. :grinning:
no my by jsme měli jít taky příští týden někdy na očkování:frowning2:Jenže doktorka to pořád odkládá tak uvidíme jestli si zase něco vymyslí :angry:
2. zář 2008 v 10:32  • Odpověz
derma: Blahoprejeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MY dnes byli taky v poradne na 1,5 rocni kotrole,mame 79cm, 10,2kg...Prejeme hezke odpoledne vsem...
2. zář 2008 ve 14:27  • Odpověz
holky děkuji moc za přání :slight_smile:
Tak hlásím, že v poradně dobrý, očkování zvládla moc dobře, trošku zaplakal, ale než stačila sestra zalepit už nebylo po pláči ani vidu ani slechu :slight_smile: byla moc šikovná.
No jinak moc neroste, porostla za 3týdny jen o 0,5cm a 30dkg, tak doufám,že je všechno v pořádku. Říkala mudra že to řešit zatím nebude, ale za měsíc u dalšího očkování se uvidí a třeba už nasadíme Um nebo příkrmy nějakou zeleninku. Očividně jinak nestrádá, hladová není, váhově má 5,87 kg a 59,5cm takž eje to kus baby, ale moc prostě nepřibrala....
Jdu dělat večeři .-) tak hezký večer holky :slight_smile:
2. zář 2008 v 19:05  • Odpověz
ahojky, to bude úplně v pohodě neboj....určitě vyroste a když ne tak začnete s příkrmy no.. :slight_smile: co se dá dělat raději aby prospívala než jen kojit, ne??já teda nevím nekojila jsem takže mluvím tak jak to vidím no... :slight_smile:
2. zář 2008 ve 21:56  • Odpověz
toruš já vím, hlavu si z toho nedělám, spíše mudra......já to sama vidím, že prostě to není ono, s tím druhým a vším okolo je víc stresu možná a je to prostě jinačí......když mlíčko nebude, studna vyschne, co se dá dělat :grinning: Hlavně aby byla zdravá :grinning:
3. zář 2008 v 07:35  • Odpověz
jj přesně tak hlavně zdravíčko to je přednější...no jo co se dá dělat se dvěmi dětmi už je větší starost no. :frowning2: ale uvidíš vše se spraví a bude to zase dobré.... :wink:
3. zář 2008 v 08:12  • Odpověz
To je hlavni, aby bylo mimi zdrave. Ja stale jeste kojim rano a vecer. :sweat_smile:
3. zář 2008 ve 13:37  • Odpověz
Hezké sobotní ránko přeji :slight_smile:
Jak se máte holky, asi dobře, že nepíšete....Dneska by měl být asi poslední teplý víkend....jsme měli v pánu pohodičku na zahrádce, ale včera volala manželova mamka, že taťka spadnul v práci z lešení a má zlomené tři žebra......takže jedeme k našim je navštívit a po cestě ještě mamce nakoupit, protože začala tento týden dělat na kolotoč, tak nemá se jak dostat do města na nákup...Vždycky se něco zese*e..... a pak je všechno naopak jako..................
Ale zítra budu spočívat :slight_smile:

Tak pa a hezkou sobotu vám i dětem :grinning:
6. zář 2008 v 08:50  • Odpověz
Ahoj mamce, jak se mate, mavam a zdravim daleke kraje, opet jsme mimo CR a jak tam???
8. zář 2008 ve 21:08  • Odpověz
Ahojte holky, vidím, že tu máte diskusi a tak bych se vás chtěla zeptat. Chystám se k porodu a vybírám porodnici. Jsem z Rožnova a o té vaší jsem slyšela jen chválu. Mohly by jste mi prosím pustit nějakou informaci? Rodila jste tam některá? Je potřeba se tam nějak objednávat a jaký je tam personál? A lékaři? Je třeba se některým vyhnout? Budu ráda, když mě dáte vědět. Děkuji
9. zář 2008 v 17:08  • Odpověz
Ahoj mamule,
no kde jste??? Sluníčko už skoro není, tak hupky šupky k pc :slight_smile:

kocurku už jsi zase ve Spain? To to uběhlo, a ani jsme neuskutečnily ten srazík......

evaje já obě děti rodila ve |Frýdku a já sama za sebe byla spokojená. Jak s lékaři, tak se setrami, na sále a porodním všechno dobré. Akorát u staršího jsme měla nepříjemné sestry na oddělení šestinedělí, ale to je spíše o tom, že každý máme blbé nálady.....teď s malou už to bylo fajn.Z lékařů se mi zdá akorát bručoun takový starší, to jméno fakt už nevím.....jinak nejvíce spokojenost s Březinou, Jányšem a primář Vaněk je super chlap vůbec. :grinning: :wink:
9. zář 2008 v 19:01  • Odpověz
Ahojky, tak ja mam zase s JAnysem blbe zkusenosti, ale s VAnkem to je naopak, je to super chlap, jak pise derma. Taky mam dobre zkusenosti s FM.

Ubehlo to, jak voda, ale uz zase se planuje cesta zpatky a to brzy... :sweat_smile:
9. zář 2008 ve 20:30  • Odpověz
kocu t yprázdniny a léto stejně rychle uteklo, viď? Nějak ten čas je "neohraničený"...............
no já doufám, že jakmile zkončí léto že se tady aspoň budem scházet v běžné sestavě, kupi, nytri, tora, kozi, ty, já i gabuše až bude mít net......Přes to léto to tu umřelo :grinning: všechny jsme s dětičkama venku a máme aktivitky :wink:
10. zář 2008 v 10:45  • Odpověz
Děkuji vám za informace o F-M porodce. Pokud máte někdo ještě nějaké postřehy, budu za ně vděčná. Mějte se a užívejte si pěkných dnů, než nám příjde zase zima a budeme se muset balit do hromad oblečení (s náma to není tak hrozné, horší je oblíkat ty prcky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
10. zář 2008 v 16:18  • Odpověz
autor
Ahojte holky,ani nevím kde začít a popsat tu hrůzu,co se nám přihodila-ale naštěstí s dobrým koncem-ale musí to ze mě ven...

Byla sobota,manžel jel do PHA se svým taťkou a já jela k našim,po obědě jsme jeli k tetě pro kotě.Bylo krásně,Kuba tam lítal po venku nahatý,pohodička. Přijeli jsme po šesté hodině domů,martin už byl taky doma. Pustila jsem kotě,Martin šel zaparkovat z cesty na zahradu a já byla s Kubou za ruku u vrátek a hladili jsme koťátko. Zbytek nevím,až že držím Kubu celého od krve jak jsem ho vytáhla z pod auta a jedeme šílenou rychlostí do nemocnice.
Tam jsme vyskočili a rychle na úrazovku,Kuba byl při vědomí,celý od krve,z pusy krev-a já byla přesvědčená,že ho martin přejel kolem-což mi dr řekl,že to už by Kuba nebyl..vyšetřujou ho,já pořád vzlykám,on strašně pláče-pak jsem se nějak dostala na dětské,tam mi řekla,že z té pusy je to jen prokousnuté dásňo,což se mi strašně ulevuje.Posílá nás na rentgen hlavy a bříška,Kuba se nedá udržet,řve a řve a já s ním...pak ho vemou na jipku,mě bere doktorka stranou a ptá se jak to bylo,dává mi prášek na uklidnění,hladí mě po ruce a domlouvá,že musím být silná,že to malý ze mě cítí,jak na tom jsem..RTG ukáže,že má asi na lebce prasklinku a ve 22.30 jde na CéTéčko..pošlou mě domů pro věci, v devět jsme zpátky a zabavujem ho,než půjde..nemůže jíst ani pít,protože bude pod narkózou,aby se jim nehýbal...pak ho odvezou a my čekáme na ortel,držíme se za ruce a pláčem oba dva.Pak ho dovezou a dr nám oznamuje,že krvácení do mozku určitě není a lebka je neporušená :slight_smile: to zas bulím radostí..Kubíček spinká,tak já se jdu ubytovat na pokoj a snažím se usnout,což nehrozí..ráno jak jsem za ním přišla,konečně přestal plakat,jenom se nechal pusovat a u toho se konečně usmíval. Měl všechny končetiny přivázané k posteli,všude přístroje a hadičky,ještě neumytý a celý od krve,tak jsem ho myla a zpívala,četla,povídala,pak přišel Martin a naši a dr nám řekla,že nás posílá na dětské :slight_smile:
Tam musel být ještě v klidu,ale odpo už zas běhal,zlobil,smál se...prostě můj čertík Kuba..bylo to tam náročné,nudil se mezi těma čtyřma stěnama,v noci moc nespal,buď tam svítilo světlo,nebo se někdo nahlas smál,nebo zas sestra vtrhla do pokoje a vzbudila mi ho,no hrůza...tam jsme byli 3 dny a konečně nás pustili domů..Kuba má trošku podřené záda,nejvíc to má vzadu na hlavičce,to tam má 2 veliké strupy,ale to neřeším,je mi to u prdele,hlavně že je v pořádku..
A já? Já jsem na dně-a to totálně..i doma pořád pláču,pořád se mi ta hrůza vrací a strašně si to vyčítám,že jsem ho neuhlídala,že tím vším si musel projít kvůli mě,že jsem špatná matka a nezvládla jsem to..
V životě nezapomenu na ty jeho oči na té jipce,jak na mě hleděly plné bolesti,strachu a zároveň s radostí,že mě vidí,ny tu jeho pusinku od krve a suchou,protože nemohl pít a nemoh ji skoro ani otevřít,na Martina jak strašně plakal,na to zoufalství a tu bezmoc...
Martin si to taky vyčítá,že ho neviděl,ale jeho vina to není,mi se vysmekl,né jemu.
nejvíc mě děsí to,že kdyby to bylo o vteřinu dřív nebo později,přejelo by ho kolo a Kuba by to nepřežil,to je na tom to nejstrašnější a to mě děsí...byl z boku uprostřed mezi kolama říkal tchán,já to nevím,nepamatuju si to a ani nevím,jak tam spadl,jak se tam dostal,co se stalo-možná si to časem vybavím,možná že ne....
Zestárla jsem tam snad o 20let,shodila jsem 7 kilo a o psychice ani nemluvím...
Ale všechno dopadlo dobře,na Kubovi by to nemělo zanechat žádné následky,neměl by si to pamatovat,což je nejdůležitější!!!
Tak....vypovídala jsem se a snad mi to pomůže.....
Opatrujte si pořádně ty svoje zlatíčka,opravdu stačí vteřina.....
papa holky
11. zář 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahoj kupi, chlupy mi stavaly na tele hruzou, jak to cetla, hlavne, ze je vse v poradku. Ted se drz a nic si nevycitej, nestoji to za to, zbytecne by ses nervovala..... :slight_smile:
11. zář 2008 v 18:57  • Odpověz
kupinko :pensive: :cry: :cry: :cry: panebože čtu to a pláču a mám husinu, co jste si všichni prožili. To je strašné. Hlavně si to nevyčítej, to nemá cenu. Každá máma chce pro to svoje dítko jen to nejlepší. Všechno se zahojí a přebolí. Kubíček je malý, to si pamatovat nebude, a bude zase všechno jako dřív!!!!
12. zář 2008 v 00:04  • Odpověz
Tak co kupi už je líp?? :pensive:
13. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky,
Kupinko,je mi to moc líto!naštěstí už je to dobré,tak na to nemysli.

Holky,máte už zimní bundičky,rukavičky apd pro vaše dítka?Nemáte někdo tip,kde jsou tady ve Frýdku hezké bundičky za rozumnou cenu?
15. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky, jak se dari mamcam ve FM? Zde je desne pocasi, dopoledne je tak 5-10st a odpoledne kolem 25, clovek nevi, co by si oblekl, je to nejlepsi na nachlazeni... :frowning2:

nytri: ja videla pekne a levne bundicky v TESCU :slight_smile:
16. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.