• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahoj holky:slight_smile:
kupi tak co jak je?
nytri taky budu tento týden třídit šatník a zjišťovat co máme a nemáme.........Jinak od srpna prodávám na MMB věci z anglie (snažím si přivydělat při mateřské), teď mám objednaný malý balík (10kg) zimního oblečení, mělo by dorazit během 14dní, takže ti potom třeba písnu kdyby bylo něco na malého. Nevím, jaké velikosti budou, v tom je to blbé.
kocu tady je taky hnusně, už od včerejška prší, není to nic příjemného. Včera max9st, dneska nevím......

Jo a včera jsme se holky byli fotit u Brigity, malá byla kouzelná, akorát Ondrášek zlobil a trucoval. Tak uvidíme, jestli z toho budou nějaké fotečky :grinning: :grinning:
16. zář 2008 ve 21:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,díky moc,už je fajn :slight_smile: snad..

Já byla nakupovat zrovna dneska,byla jsem v shoppingu,tam nic moc,nakonec jsem koupila v Tescu v OV,mají tam lepší výběr oblečení než v Místku... :wink:
16. zář 2008 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte v to uplakané počasí??
Já v OV nakupovat nikdy nebyla, tam bych asi manžu nedostala......a mají tam kupi celkem levněji než tady nebo spíše myslíš že lepší výběr asi, že?
18. zář 2008 v 10:39  • Odpověz
autor
Ty,jsou to tam značkové věci,ale když natrefíš,jsou levnější než třeba v Tescu-a výběr je tam brutální,ale hlavně na holky :frowning2: nebo hodně nakupuju z netu..
18. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz
kupi já právě se rozmohla na netu, nebo spíše přes MMa a MMB, toje moje.....už je to spíše závislost :slight_smile:
18. zář 2008 v 16:46  • Odpověz
holky, co je to to MMB a MMa?
18. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz
kocu mimibazar a mimiaukcedost přes něj nakupuju a dražím. Teď jsem i sama začla prodávat. To prodávají maminy po svých dětech, ale jsou tam i obchůdky s novým zbožím. Zaregistrovat se můžeš zadarmo, však nakoukni

www.mimibazar.cz
www.mimiaukce.cz
19. zář 2008 v 07:20  • Odpověz
ahoj y a derm jakoku tam más přezdívku??
19. zář 2008 v 09:23  • Odpověz
Ddekuji za informaci, stranky jsme znala, ale nevedela ve zkratce....diky.....
19. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz
Ahojík!Tak se zas po dlouhé době ukazuju.Byla jsem na srazu s Březňátkama-bylo to na chatě ve Výprachticích na Pardubicku 12.-14.9.Bylo to super!Sešlo se nás 11,ovšem jediná Terka chodila po čtyřech a na nočník,nejvíc byla nejvlasatější,ale nejmenší,tak to byla prča,jak tam chodila mezi těma ležáčkama :grinning: Bohužel ale v pondělí dostala silnou rýmu a pořád ji má,navíc kašle,božatko naše.
19. zář 2008 v 16:12  • Odpověz
Kupi,to je mi líto,ještě teď mám husinu.Ale hlavně,že to dobře dopadlo.
19. zář 2008 v 16:13  • Odpověz
toruš tak jako tady Dermajetics ID 55324 ale jak jsem psala, tak 2-3 týdny bude nové zboží tak než to roztřídím a pak podle dětí než to vložím .....a měla bych mít i něco zimního...
kozi ahoj holka, tys tu dlouho nebyla, tak ten srazík musel být super, Terinka z nich nejvíc popředu tak si měla co dělat viď?
kocu :wink:
19. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz
http://clovekonline.cz/kalkulator-veku

holky to mi přišlo meilem, docela zajímavé
20. zář 2008 v 18:09  • Odpověz
Derm,ju,furt jsem ji musela brát a brzdit,ať neublíží ostatním dětem.
Holky,tak už jsme prodali autíčko a koupili "nové".Takže budu mít teď auto k dispozici i přes týden,tak se snad už konečně sejdeme.
20. zář 2008 ve 23:29  • Odpověz
Ahojky,tak zde mame silene prutrze mracen a zaplavy dokonce i v centru MAdridu!!!!!!!!!!!
22. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz
kocu to počasí je šílené, viď? Tady je jen kosa a pořád zataženo, zrovna prelo před chvilkou...mám dětičky nemocné, takže už druhý týden jsme nebyli venku, mazec.....takové počasí mě deptá :pensive:
24. zář 2008 v 11:54  • Odpověz
ahoj, moc vsechny zdravime po dlouhe dobe. jak se vsechny mate? my jsme porad v jednom kole, tak na konika neńi moc casu...
24. zář 2008 ve 14:29  • Odpověz
24. zář 2008 ve 21:08  • Odpověz
Lucikpetik, tady přes léto umřel pes, ale už by se tu ženské mohly zase začít scházet.....uvidíme.....jdu se tedy juknout a poslat hlas :wink: :grinning:
25. zář 2008 v 11:17  • Odpověz
dekujeme zlaticka...
a co ten srazik, mely jste?
my se vratili z plavani, dobre to bylo, uz jsme se i potapeli

maly si ted hral na dece a nejak nezvladl otocku, prask hlavou o zem, chvili zarazeny a pak rev
25. zář 2008 v 17:36  • Odpověz
srazík jsme nakonec neměly, přes to léto jsme každá byly někde rozutíkáné jak se říká, bylo toho moc... a pak jsme se nedokázaly domluvit kde a čas potom nevyhovoval.....ale doufám, že se ještě letos domluvíme :grinning:
Tak to ještě úrazů bude, ale je to síla, viď, ty se lekneš, malý se zlekne......ale zase bude dobře :wink: :slight_smile:
25. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz
LUCI- HLASIK JSME ti poslali....

TAdy bylo dopo 5st a odpo kolem 20.....
Doufam, ze az zase prijedu, srazik bude...aspon par by se nas mohlo sejit, nikdy se nesejdeme vsechny... :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 21:09  • Odpověz
kucurku dekujeme :slight_smile:)
a kdy prijedes, ze bychom teda neco vymyslely?

derm no jo, ja vim, to dneska nebylo jeste nic, ty odrene kolena teprve prijdou
25. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz
Planuji, co nejdrive... :wink:
25. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz
aha, tak to jsme hned chytrejsi :wink:
nic ficime ven, konecne je hezky, muzeme konecne provetrat kocar
26. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz
Hezkou sobotu holky,
no my včera po 10ti dnech vyrazili ven, protož jsme byli nemocní tak až včera konečně........Ještě chvilku vydržíme a půjdeme dopo taky, je třeba užít sluníčka :slight_smile: Dneska mám prací a uklizecí den a taky musím udělat dort, manža má vpondělí svátek, ale to bude takový zkušební, naši mají v říjnu výročí, tak to potřebuju vyzkoušet....našla jsem recept na MMB na mramorový korpus a potahovaný z bonbonů marshallow......holky vypadají ty dorty úžasně, tak to musím dneska zkusit.....nedá mi to :slight_smile:
Tak hezký víkend, papa :wink:
27. zář 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
čau holky,jsem tu jenom na skok vás pozdravit :wink:
Je teď konečně hezky,tak jsme pořád venku a děláme něco na zahradě. Kubajs zlobí,neposlouchá,ale snad je to jenom takové období a přejde to :frowning2:
Jinak všechny moc zdravím,papa
29. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz
haaaaaaaaaa, Kupi, koho jsem tu náhodou chytla.......:wink: kdy zajdeš na duben???
29. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
už jdu :wink:
29. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.