• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
hel hele jenom na skok?? :angry: vrrrrr

Dělám sisrandu.......my taky jsme teď venku, je třeba sluníčka dostat trošku zásoby, zítra bude zase blbě a co doma s bobiškama......

Holky kde jste, jak se máte?? :grinning:
29. zář 2008 v 18:13  • Odpověz
Ahojky,preji hezky pondelni vecer....tady silena zima dopol,ale v poledne se teploty vysvihnou na 20st, i kdyz vcera nam prselo...prave davaji pocasi,pry zitra az 25 a pak to prudce klesa, tak uvidime.......
29. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz
ahoj kocu :slight_smile:
tady to je podobné....včera sluníčko a celkem se dalo být venku, byli jsme do večera venku...dneska je sice sluníčko, ale větrno, docela zima.....od zítřka se to má kazi a poklesnout teploty a pršet.....

Asi brzo vytáhnu pro Helenku fusák!!! Ještě nemám koupené botičky pro Ondru. Zítra odpo jdeme do města, možná konečně nějaké koupím. potřebujeme všichni botky, to zase bude... :sweat_smile:
Odpo jdeme do poradny, tak večer písnu, jak už je Helča velká a co nového papa :wink:
30. zář 2008 v 11:48  • Odpověz
Ahojky,
tak zde dnes jen 12 st, ale odpoledne 28,to byl zase hyc a doma jen 15, tak jsme musela zapnout na chvili topeni...
Jinak mame novinku, maly porad dnes rano rikal kaka a nekakal ani necural, normalne hlasi, kdyz je uz po...a tak jej dala na nocnik a on se vykakal :slight_smile: , po prve....
1. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz
kocu tak gratuluji Eričkovi k novým pokrokům, to je super :grinning:
2. říj 2008 v 11:27  • Odpověz
dekujeme...ale bylo ten nahodou, kdo vi, kdy zacneme chodit na hrnecek, i kdyz si jej vzdy vytahne, rekne ee...kaka a sedne, ale to jen pri hrani.....
Co deti?
2. říj 2008 ve 14:56  • Odpověz
ahoj, jak se vsechny mate, bezva pocasicko nam zacina, to bude na hlavu, jak bude prset.
ja dneska dostala rymu jak vrata, tak se modlim, at to nedostane Domis
3. říj 2008 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky a preji vsem hezky vikedn, zde se ochladilo, dnes jen 14 st a dost vitr...dokonce ma i pres noc na horach senzit.......
3. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz
tady je taky pocasi na prd...chcije a chcije
tak ja se odebiram do hajan, dobrou
3. říj 2008 ve 23:29  • Odpověz
Ahoj holky,
no máte pravdu s tím počasím......naprd.....já mám z toho takovou blbou náladu.....nejhorší je nějk zabavit Ondru, doma to je na palici....Helči to je zatím jedno kde usne....nemusím ani kočárkovat v tom dešti, s Ondrou jsem musela....v zimě v dešti, jinak než venku neusnul....

Jinak tady umřel pes.....holky nikde, tak doufám, že jsu všechny v pořádku a dětičky taky......
My po obědě jedeme k mamce od manžela, má narozeniny a svátek, tak malá oslava.....Normálně by jsme jeli na oběd, ale manža je ještě na nemocenské, tak musíme v době vycházek, ach jo......tak to si babi s dědou dětičky moc neužijou....Tak pa a hezčí sobotu :wink:
4. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky,ja se jeste ted tresu,E mi spadnul na kachlicky,jak utikal v kuchyni,podjela mu nozka,narazil na ne hlavou a ma bouli,jak moje polovina dlane,nastesti netekla krev,skoro 1h plakal,ted usnul,v noci jej musim kontrol.aby nezvracel,na otres mozku to nevypada,ale clovek nikdy nevi.ceka me bezesna noc-dalsi...hezky vecer.....
4. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj mamušky!Já jsem se dnes konečně po 3.týdnech dospala.Terka má ven 2 zuby,3.den přikrmujeme,čůráme pěkně na nočník.Dnes se dokonce vzbudila a měla jen trošku učurklé v plíně(měla ji od 19.hod.do 8.30),tak jsem ji dala na nočník a krásně se vyčůrala.:slight_smile: Už brzy budu mít autí pouze pro sebe,tak snad už domluvíme ten srazík :wink:
4. říj 2008 ve 21:53  • Odpověz
ahoj, kocu tak co maly,OK? snad jo
kozi tobe mala chodi na nocnik????????????????????,
5. říj 2008 v 11:54  • Odpověz
Luci,dávám ji na nočník co hodinu a ona se vždy vyčůrá,ale už se mi stalo,že vydržela 2-2,5 hodinky se suchou plínou.3x si už řekla ee a 2x z toho i kakala,ale jinak se to teprve učí.Dávám ji na nočník od doby,kdy sedí.Už pochopila,Co po ní chci-čůrá hned,jak ji na nočník posadím.
5. říj 2008 v 15:49  • Odpověz
Hezkou neděli holky .-)

kocu ježiši mráz mi běhá po zádech, tak co jak noc, všechno v pořádku, Já bych možná přece jenom k mudr šla, pro klid na dušičce. Tak snad nic vážného a Eriček je v pohodě. Věřím, že ses více vylekala ty sama.

lucikpetik tak co, co Domča, všechno OK? Psala jsi někomu ohledně té Vojtové metody??
kozi ta je šikovná, mě Ondra začal chodit na nočník až 2měsíce před 2rokem......já ho od malička nutila až si vytvořil vzdor a nechuť a pak dlouho trvalo než začal.....pomohla k tomu nemoc - zvracení a průjem a to mu v plínečce asi vadilo, tak i nočník jako přítel byl dobrý!!
5. říj 2008 v 19:09  • Odpověz
Derm,no,já jsem jí ten nočník dala nejdřív"ohmatat",pak jsem ji na něj posadila a týden nato už na něj čůrala.
5. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
kozi přeju aby to Terince vydrželo!!! a byla i dále taková šikovná!!! :wink: :grinning:
5. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky, tak vse v poradku. Kdybych byla v CR,mozna bych sla, ale zde na pohotovost ne,to by muselo byt vaznejsi. Kontrolovala jsme stav, priznaky, ale nic k otresu mozku nevedlo, tak jsmebyla v pohode. Cink mamce a ta mi poradila, je pul doktora.
5. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz
Kocu,uf,ještěže tak.A kdy dojedeš do ČR?

Derm,já nechápu po kom to dítě je :sweat_smile: Včera jsme ji poprvé dali nespící do postýlky,ať se odnaučí usínat u prsa(nechce ani cumel)a řvala tam tak 15-20min.a dneska tam už jen 5min.kňourala a usla sama a po tmě.
5. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz
ahoj, jj, psala jsem holkam, dve z toho psaly ze necvici, zbytek jo...ale jen spis polohovaci cviky,ale i tak diky.
ted mame oba rymu, domis pokuckava a kycha...
ach to pocasi...
6. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz
Kozi: me maly zasadne sinal jen na rukach-kolebanim a ve stoje,sam ani nahodou, to bylo rvani i hodku, coz ja jsme pak nevydrzela, misto toho, aby s eunavil a usnul, tak naopak. Po roce zacal usinat vecer sam, chvili se prevaloval a sam usnul, ale v poledne to ne, to jej musim ukolebat, ale v sede-konecne...10kg je co nosit, natoz kolebat. Do CR se budu vracet natrvalo a snad co jedrive. :sweat_smile:

Maly je dnes taky nejaky nachlazeny, kape mu z nosiku....tak zase bude bezesna noc... :frowning2:
6. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz
Doufam,z emate nadherne pocasi, zde prsi a ma to byt az do uterka.VZdy to je naopak, zde hezky a v CR skarede a naopak, tak si uzivejte.....................
7. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz
Kocu, dnes tady bylo pěkně hnusně. Zataženo a pršelo, ale zas bylo 19 stupňů,takže co bychom nechtěli, že? :sweat_smile: Včera mi zas usla u prsa, protože byla utahaná a to pak zas stála noc za prd. Furt se budila. Příjde mi to tak, že když usne u mě a pak se probudí sama po tmě v postýlce, začne plakat. Dneska to bylo nanovo. Řvala přes půl hodiny. Jsem dole u našich a taťka už to nemohl vydržet, tak mě tam poslal. Než jsem došla ke dveřím,usnula. Začíná být pěkně rozmazlená a to ji nerozmazlujem. Zkouší nás. Postaví se u televize, šahá na ni a přitom se na nás dívá, co my na to - a to jí teprve bude 7.měsíců - co bude dělat v roce? Dneska byla strašně protivná. Příjde mi, že se na zemi nudí, že už tady má vše prozkoumané a zajímá ji to, co je vysoko. Dojde ke mně po čtyřech, postaví se o moje nohy, fňuká a tahá mě za nohavici, ať ji vezmu na ruce. Tak moc se snažím neustupovat, ale někdy to prostě nejde :frowning2: Nejhorší je, že pokuď už nemá hlad a nepije a tak ani neusne. Proto jsem začla s tím odnaučováním.
7. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz
kozi-tak to ti brzo zacne zkoumat vice a vice, E ted chce vse videt z vysky, chytne me za prst, ale nikoho jineho, jen a jen me....to by me trefilo....a chce, at jej treba vemu na ruce a ukazu, co mam v hrnci, co se deje na ulici z okna atd....mnohdy neustoupim, ale pak si reknu, z eprece nemuze videt jen svet zdola...
7. říj 2008 ve 21:21  • Odpověz
kozi mala uz se sama postavi? to je teda sikulka...a nas mladej taky zkousi, tvari se a ceka co se bude dit...oni jsou chytri az az
8. říj 2008 v 11:42  • Odpověz
Luci,ju,už víc jak měsíc.Hned jak začla chodit po čtyřech,tak se začla stavět na nožičky.
8. říj 2008 v 18:42  • Odpověz
Ahojky,zde mame sileny fukec...... :confounded:
Dam na konika par novych vecicek, pokud byste nektera mela zajem-velikos 9-12 mesicu, 74cm. Zateplene manzestraky, svetr, nafukovaci valec-cylindr...
9. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz
ahoj holky,hlásím se z nového bytu. Žijeme prozatím mezi samýma krabicema, ale už konečně sami. :slight_smile: Už jste mi chyběly.
12. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
Gabus,nazdááár mamuško!Jak je?
12. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz
ahojky kozi,
jo jde to...dneska jsem začla hodně krvácet,asi jsem si něco udělala tím stěhováním, jsem fakt koza :frowning2:
jinak Matyášek je takové uplakané miminko,chce se pořád nosit,spát doma nechce ,jenom v kočárku.Takže u něho pořádně nic neudělám.Ale snad se to spraví...a jak se máš ty? nějak jsem postřehla,že Terezka dělá pokroky,že je napřed se vším. :slight_smile: Ty jo,je to šikulka.
13. říj 2008 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.