• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Gabus,juj,ale neboj,to se změní.Terka byla první měsíce hodně uplakaná a později taky nechtěla spát v postýlce,ale teď už tam spí normálně(v kočárku spí ale stejně déle než doma).
Je to ďáblík,asi po nás obou.MM i já jsme chodili už v 9.měsících bez držení.Je to živel,ale hlavní je,že je zdravá(ťuk,ťuk).
A jinak už je vše o.k.?
13. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz
jo, vše ok. už mám za sebou i soud ohledně výživného,tak už je to za mnou. až bude čas,hodím pár foteček malého a zkouknu ty vaše dětičky.
hlavně,že jsou ty naše děti zdravé,to máš pravdu. já měla hrozný strach,jestli jsem malému neublížila těma tabl. v těhu,al vše je ok, tak jsem ráda. :slight_smile:
13. říj 2008 ve 14:31  • Odpověz
No vidíš a teď už Tě čekají jen a jen radosti :wink: Sice i starosti,ale jen ty krásné :wink:
13. říj 2008 v 16:27  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po týdenní odmlce, my zase marodili., sice se nás to pořád drží, ale už jsme byli venku se vyvětrat, nedá nám to takové sluníčko, třeba ho využít, pak zase celou zimu bude divně a pomalu nevystrčíme nos z domu jak se říká :slight_smile:

Gabi ahooooojjj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To jsem ráda, že ses ozvala, no už se budu těšit na fotečky. Já mám tvoje tel.číslo od kupi ale stejně jsem nebyla schopná ti napsat......doma samé starosti tak mi to nějak vylétlo z hlavy. Přes to léto jsme tu celkem holky nebyly, každá venku s dětma.......
Přes tu zimu bude zase na MK veseleji :slight_smile:
Gabi možná ses natáhla při stěhování, ale možná i první MS po porodu, že jsi to uspíšila tou námahou, ne? To bude zase dobrý....
13. říj 2008 v 18:03  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1959433&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

včera jsem přidala nové fotky po dlouhé době :slight_smile:

Jinak holky kdyby jste měly zájem, tak
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=55324

Gabi třeba využiješ :slight_smile: mám tam celkem pěkné věci.....
13. říj 2008 v 18:05  • Odpověz
derm ahoj,
já to chápu, já nemám čas vůbec na nic.No divila jsem se ,že jste toho moc nenapsaly,ale nečetla jsem to . Tak snad jste všichni v pořádku. Helenka roste jako z vody, to je hrůza,jak to všechno letí. Já už jsem po tom císaři zkončila v 5 týdnu na pohotovosti, namohla jsem si vnitřní stehy, neboť jsem něco stěhovala, no já si nedám říct.... :frowning2: A teď zas tohle,no mě se fakt daří. Ale snad to bude ok.Na věcičky kouknu.
tak pa
13. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz
gabi :pensive: a to nebyl nikdo kdo by pomohl? To je přece velké riziko po tom císaři ne? Já vím, že toho bylo hodně, ale snad už nějací pomocníci jsou a Vojta s Míšou pomůžou, ne?
14. říj 2008 v 17:16  • Odpověz
derm,
pomáhali mi známí,ale chtěla jsem trochu pomoct a tak jsem dopadla.Míša ta mi hodně pomáhá s Matyáškem - nosit a vozit v kočárku. :slight_smile: A Vojta ten zase teď hodně zlobí,už se mu tolik nevěnuji,ale až si zvyknem na nějaký režim, tak bude líp.Ještě nejsme pořádně zabydlení.....
Jinak jsem dala do alba fotečky Matyáška......
14. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz
gabi malý je nádherný!!!! a ta fotka 5 učiněný Rocky Balboa :wink: :grinning: Je nádherný... a máš supr kočárek, to se vám musí drandit :slight_smile:
Vojtík určitě žárlí, mě Ondra 2měsíce nic a pak začal taky zlobit, na Helu byl hodný všechno, ale začal schválně čůrat vedle nočníku, přímo na zeď jak pejsek, jedl ze země...prostě jako by nic neuměl, zastavil se ve vývoji, beru to, že toměl z Helenky, protože přece jenom na pozornost na něj už na 100% nebyla....ale to přejde, uvidíš, ale bude to náročné období.
15. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
ahojky,
derm, myslíš ty ručičky,jo? No kočár je super, ale bojím se v zimě,že si máknu,na zimu asi nebude dobrý. Taky jsi to teda s Ondráškem neměla lehké,on je ještě hodně malý, to Vojta ten by měl mít aspoň už rozum... :slight_smile: Ono to všechno rychle uteče. A Helenka, je hodná?
15. říj 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
Ahojte holky,teď nemám čas,ale večer pisnu,co u nás nového a dočtu vás :slight_smile: zatím papa,pusu prckům :wink:
15. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz
gabi jo ty ručičky jak boxer, úplně je sladký :grinning:

Sem se vrátila z pošty, úplně spocená jako prase....děda začal i topit, paráda, už trošku větrám, nebo umřeme horkem.....

Jo jinak novinky od nás, Ondru mám zase nemocného, minulý týden jsme byli všichni, o víkendu jsme jakž takž byli venku a O ulehl znova, má i trošku průjem....Heli se jen drží blbá rýma.....

Kupi už jsem na tebe myslela že se na tebe obrátím s prosbou, nemáš náhodou tu odsávačku nosních hlenů na vysavač?

Jdu si uvařit kafčo a třeba něco přečíst, než se mi vzbudí všichni....Heli spí v kočárku venku, chlapi doma v obýváku :grinning:
15. říj 2008 v 15:05  • Odpověz
derm..ty máš vegáč :slight_smile: Nemocné děti ti nezávidím,já měla Matyáška už taky nemocného,jenom rýma a kašel a stačilo mi.
kupi...ahooooj
já dneska lezla taky na poštu,ale ve dveřích jsem se obrátila, tolika lidí.....zlatá hlavní pošta dole :grinning:
15. říj 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
čaute dneska podruhé,rychle tu něco pisnu a valím žehlit a kukat na soukromé pasti :wink:
derm-jj,mám
gabi-já na hlavní pracovala :sweat_smile:

Takže co u nás nového-asi nic :grinning: :grinning: :grinning: Kuba mě má na háku,jak jsme byli v tescu,tak on už jako nebude sedět ve vozíku-nuda-tak jsme ho dali na nohy,je mu jedno,kde jsme my,on si jde kde chce,dělá že neslyší-každému říká ahoj,tak sranda-pokladní řekl ahoj a ona jak se jmenuješ? A on BIBA-tzn Kuba-no a ona aha,to máš moc hezké jméno-a vrhla na nás úplně vražedný pohled,jako chudák děcko s takovým jménem :sweat_smile:..jsem jí nechala při tom :wink:
pořád mě nahání s knížkou a chce mi ukazovat třeba tady je koko atd..ale dělá to milionkrát denně a já už ty knížky úplně nesnáším-asi mu je schovám a bude :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak nemoci nezávidím,ať jsou dětičky brzy fit-já to díkybohu ještě neznám,Kuba měl jednou slabounkou rýmu a kašel ještě neměl,ale taky se určitě dočkám :frowning2: :frowning2:

Tak já jdu na to žehlení,kdyby se mi tak chtělo,jak se mi nechce,to by bylo fajn :slight_smile:
Takže vás pusiny všechny zdravím,mějte se krásně a já se zkusím polepšit s tou návštěvností tady :wink: papa
15. říj 2008 v 19:44  • Odpověz
kupi,
tak to si s Kubíkem ještě užiješ :grinning: :grinning:
já bych měla taky žehlit, ale se mi nechce :frowning2: ,prdím na to ,zítra je taky den :slight_smile:,teda spíš večer,přes den nestíhám,tak dlouho mne Matyášek nenechá v klidu :slight_smile: .

derm,
to máš super,že ti malá spí na zahradě v kočárku...já,než malého vynesu do 4.patra,tak se mi vzbudí a pak už neusne.
tak papa holky
15. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz
ahoj holky,
kde jste všechny??????????
mamina mi vzala malého ven, tak makám, uklízím a poposedávám u koníka....a vy NIKDE!!!!
tak pa....zas nakouknu
17. říj 2008 v 10:35  • Odpověz
Já se dnes snažím nějak fungovat.Terku jsem dala spát ve 20hod.a ve 22hod.zase byla vzhůru a měla asi ráno,protože pak do 4.45 nespala a blbla a já jsem kantare :frowning2:
17. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz
kozi,
tak to ti teda nezávidím...asi tě chtěla potrápit :slight_smile:
17. říj 2008 v 15:04  • Odpověz
Gabu,tak to mě pak trápí pořád :grinning: Dneska si přes den 2x zdřímla a teď řádí s dědou.
17. říj 2008 v 18:31  • Odpověz
kozi,
to mi Matyášek od 16.30, kdy se po 40 minutách spánku s kraválem probudil,tak řval skoro až doteď.Celou dobu jsem ho nosila na rukách,střídaly jsme se s Míšou a teď jsem ho prdla do postýlky a doufám,že už bude spát,jsem vyřízená. Nevypil ani svoji dávku,tak jsem zvědavá,co bude v noci... :grinning:
Jééé,to máš fajné,že tam máš rodiče....tak to ti aspoň pohlídají,když jsi unavená,ne?
17. říj 2008 v 19:34  • Odpověz
Dobré sobotní ránko přeji :wink:

Tak my konečně dneska po dlouhé době vytáhneme paty z domu - teda respek. Ondra, protože měl teplotku tak byl zase doma a já chodila kočárkvat s Heli.....Tak odpo vystrčíme na chvilku nos z domu, aby mi zase neulehl....minulý týden mi totiž po první vycházce po nemoci zase ulehl....tak nebudu riskovat, čekala jsem dýl aby mohl jít ven....

Tak hezký sluneční víkend, ale asi bude zima!!!!
18. říj 2008 v 09:24  • Odpověz
Krásný víkend přeji!

Gabu,na to naši nemají moc času.Jsou buď v práci nebo makají na baráčku.Když má mamča odpolední,dopo vaří a když raní,tak vaří hned jak dojede z práce.Občas mi Terku povozí a někdy mi ji pohlídá,když jedu sama nakoupit,ale jinak si to babičkovství moc neužívá(i když by chtěla).Ale zase mi hodně poradí a tak a to je taky velká pomoc.Naši Terku zbožňují.
18. říj 2008 v 10:18  • Odpověz
ahoj holky,
derm, co bylo Ondráškovi,chřipka? já dneska ven z domu paty nevytáhla....brácha mi přivážel krabice s věcma a doma se nedalo hnout,ještě teď je tu děsný binec,nemám kde dávat věci.... :frowning2: a všechen nábytek mi tu taky nevlezl...už se nechci stěhovat!!!! A do toho byl malý děsně protibný,furt řval.poslala jsem Míšu vozit kočáreka a taky nespal.BLBEJ DEN!!!

kozi,a Terka je jejich první vnouče?A tak je fajn,že je máš nablízku... :slight_smile:
Toruš,a co ty? Co je s tebou?
18. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz
ahoj gabi se mnou není nic.. :slight_smile: malý roste a zlobí.... :slight_smile: ale vidím že u tebe probíhají změny jako blázen ...a kde teď vlastně bydlíš???Matyášek je nádherný jsem ti chtěla napsat hned jak jsi tady vložila fotečky ale nějak nebyl čas...:frowning2:
18. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz
Toruš,ahoj...no změny jako blázen....já teď bydlím na ul. Pod Školou...je to za 5.ZŠ...kousek od hříbka...dneska je to teprve týden,co tu bydlíme,takže docela chaos. Luki zlobí,jo? No vidíš..Matyášek má 2 měsíce a zlobí taky :grinning:
18. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz
tak jdu chrnět...dnešek mne zmohl :frowning2:
pa zítra
18. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky, my za chvilku se jdeme vyvětrat ven....

Ondík byl nachlazený a měl pár dnů teplotku a průjem......už během 14dní po druhé co mi ulehl.....tak jsme teprv včera byli po dlouhé době venku.

Gabi včera byly nějaké erupce, malá byla taky protivná, ale venku v kočárku se uklidnil a vydržela venku od 13.30 skoro do 18...takže paráda....

Tori opožděně všechno nej Lukajdovi k včerejšímu svátku :grinning:
19. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz
ahojky,
tak dnešek se nám vydařil....taky jsme si dali pořádnou procházku :slight_smile:

derm,prosímtě, malý mi kadí úplně zelenou stolici a řídkou...je tato barva normální u tak malých dětí? Já fakt nevím.... :frowning2: Neřve,nebolí ho asi nic....
Jinak Helenka ti teda pěkně spinká v kočárku.To malý si svoji dávku nikdy neprotáhne...je jako hodinky...přesně co 4 hodiny :grinning:
19. říj 2008 v 19:26  • Odpověz
Gabi,ju první,mají totiž jen mě :wink:

Derm,juj,tak to mě mrzí :frowning2: Terky se rýma držela 3 týdny a pak jsem se naštvala,začla ji míň oblíkat doma,ať se otuží a beru jí více ven,jen bacily asi moc otužování nezajímá....Přeji brzské uzdravení.
19. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
Gabi,může to být tím,že ti pije jen přední mlíčko na žízeň,ale kdyby to bylo i zítra,zajdi raději k doktorce,to už by mohl být průjem.
19. říj 2008 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.