• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kozi, on je jenom na umělé výživě...nekojím
19. říj 2008 v 19:36  • Odpověz
Gabi,aha,tak to nevím.Nemáš doma probiotika?To ti neporadím.Já jsem kojila .A kaká často?
19. říj 2008 v 19:43  • Odpověz
Já být Tebou,tak raději brnknu na pohotovost,poradí Ti,ať nemá třeba průjem a do rána ať se neodvodní.Zkus mu raději ještě změřit teplotku.
19. říj 2008 v 19:45  • Odpověz
kozi, kadí 1x denně...ale je v pohodě...jenom mne zaráží ta barva...možná je to normální
19. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
Gabi,tak to bude v pohodě.
19. říj 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
Gabi-Kuba to taky občas měl-pokud to trvá déle,asi bych zavolala mudře co s tím..ale jinak u UM je to normálka :wink: jaké mlíčko mu dáváš?
20. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz
ahoj Kupi,
dávám mu Sunar baby..zatím je to 3 dny...já si taky myslím,že to bude asi normální...nepamatuji se,jestli to měli i moje děti...připadám si jako by to bylo moje první dítě :grinning:
20. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
no,já už si to taky moc nepamatuju:slight_smile: může to být i tím mlíkem-jsem si teď vzpoměla,že mu toto nějaké mlíčko dělalo-a přešli jsme na jiné a bylo-teď jsme pořád na Nutrilonu-ten mu vyhovuje nejvíc-a je taky nejdražší :unamused:
20. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz
kupi,no právě... :slight_smile:
20. říj 2008 v 17:02  • Odpověz
Zdarec baby .-)
gabi tak co, už je to lepší? Já myslím, že to je změnu mlíčka, pokud píšeš, že to má 3dny to UM, tak bych to neřešila, kdyby ale měl ten průjem nezvykle dlouho, volej nebo běž k mudře...ale jinak myslím, že to bude změnou toho mlíčka.....

kupi tak co , jak se máte s Kubíčkem, všechno Ok?Já jsem se ptala na tu odsávačku do vysavače, jak jsi s tím spokojená...protože malá má od minulé neděle rýmečku......nebo spíše chrčí a dusí se u pití, že nemá vzduch, že si myslím, že se ji to drží v nosánku vysoko... a já to nemůžu dostat ven....Jestli si myslíš, že by mi to pomohlo, jestli to má cenu i kupovat.....díky za jakoukoliv radu :slight_smile:
20. říj 2008 v 17:56  • Odpověz
derm, já jsem to asi blbě napsala....je na UM už dlouho...3 dny kadí tak zeleně :frowning2:
To je mi líto, že je Helenka nemocná...rýma umí hodně pozlobit.
20. říj 2008 v 19:03  • Odpověz
derm:děkujeme moc za to přáníčko :wink:
20. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky, nestiham cist, preji at se vsichni bobisci uzdravi, co marodi...my uz mame rymecku vylecenou...
20. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz
gabi já děti neměla na Um, a Heli zatím nemám....ale u nás na termínu v květnovkách se holky bavily, co mají dítka na UM................tak to taky tak měly.....Tak uvidíš, co bude 5tá den a pokud se to do týdne nezmění tak pak brnkni mudře a spíš ti možná doporučí změnit UM jinou značku....
Jo a vím že holky třeb dělaly rýžový odvar na průjmík, tak to zkus :wink:

toruš není zač... a jak s Lukim bojujete, zdraví, všechno Ok? Co nového už umí??

kocu ahojky, jak vy válčíte s Eričkem, jste ve Spain nebo zpět ve ČR?
20. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz
Dobré ránko,
dneska mě čeká nepříjemné vyřizování...musím na socku a já ty úřady nesnáším.... v pátek mi končí mateřská,akže vyřídit rodičák a pak přídavky na děti......doufám, že mám všechny papíry dobře vyplněné ....a ch jo :frowning2:

Tak hezký den všem :grinning:
21. říj 2008 v 08:00  • Odpověz
derm:ahojky...ajaj tak to vyřizování ti nezávidím doufám že hned jak mi skončí mateřská tak půjdu do práce a bude klid....No dobře jsi to řekla bojujeme.... :slight_smile: ne tak znáš to nějaký ten vzdor ale musím říct že je to mnohem lepší než před třemi měsíci, teď si dokáže hrát sám pomáhá mi vařit, věšet prádlo no všechno hozajímá že??ale je to sranda...vždy se objeví nějaká špatná chvilka ale asi tak jako uvšech...i pohádky ho začínají zajímat....jen mám problém s nočníkem....nechávám ho bez plenky, on se nepočůrá zavolá si ví že se mu chce ale na nočník se mi nevyčůrá donese mi plenu a chce ji obléct a jakmile mu ji dám tak čůrá, takže vím že se mu fakt chce ale do nočníku ne....(jako už párkrát se tak vyčůral)....nemá z něho strach prosedí na něm klidně hodinu ale pak vstane a chce plenu....tak bojujeme no....:slight_smile:
a co helenka??Určitě je zlatá že??a co ondrášek už je zdravoučký??vidím že vás to nachlazení trápí hodně....
malý je zdravý(musím zaklepat)....teď jsme byli na očkování minulý týden tak jsem se bála ať nedostane nějakou nemoc, ale v pohodě naočkovala ho tak snad už to bude vše ok....
21. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
dermajetics : stale jsme ve Spain, ale uz brzy pojedeme do FM, konecne...
21. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz
ahojky,
tak to vypadá,že kakání je v poho...dneska byla už stolice do žluta :grinning: a jen jednou.Jinak mám za sebou děsné odpoledne,Matyášek od 16 hodiny,kdy byl nakrmený,tak furt plakal...ne a ne usnout,tak jsem ho nosila střídavě s Míšou a pak jsem mu po koupání dala Sunar...už v 18.30 ,napil se a pak spokojeně usnul.Takže si super zkracuje intervaly krmení...má pít co 4 hodiny a on nevydrží... :frowning2: Asi je to tím, že nespí a pak má hlad.
Jinak nestíhám vůbec uklízet a a vařit,vyžaduje neustálou pozornost...nejlíp mu je venku,ale to zase já pak nic neudělám....

Derm,jak ty to zvládáš????

Kupi...i moje děti vyrostli na Sunaru :grinning: :grinning: :grinning:

Toruš...už to bude jenom lepší....s tím čůráním bych řekla,že kluci jsou v tomhle línější.. zkus to s látkovou plínou....já když byl Vojta malý,tak jsem mu dávala látkovku a vždycky ,když jsem mu do ní šáhla a byl suchý,tak jsem ho posadila na nočník a on se vyčůral...ale možná se to už tak nedělá....on má ještě starou školu :slight_smile:

Kocurek, to je fajn,že dojedete...až do Vánoc????
21. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
Derm-já ji sice mám,ale kuba mi ještě nikdy s rýmou nemarodil,takže netuším :sweat_smile: :unamused: ale má ji švagrová a nemůže si to vynachválit..

no,my a nočník-taky vůbec nehrozí,on tam sedí,šahá na lulinka a říká ee,ale nevyčurá se tam,to je fakt náhoda když jo-ale to neřeším,tak bude chodit na hrnec později :wink:
22. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz
toruš nic si z toho nedělej, mě se Ondra naučil na nočník až těsně pře 2rokem....taky jsem ho nutila od ročku si sednout a z toho se stal vzdor, nechuť, prostě asi trest sedět na nočníku a nikdy se nevyčůral, prostě nic....

Pak začal sám od sebe na něj chodit a bylo to super, nech nočník někde na očích v chodbě, ať se stane součástí bytu a on na to příjde malý sám, nenuť ho....

gabi teď kamarádce mudra napsala pro maličkou nějaké kapičky na uklidnění, pořád pláče, jen by byla na rukách...tak nevím, ale co to jsou za kapičky, ale prostě mají to druhý den, tak se potom zeptám, jestli to funguje...

kupi ptala jsem se kvůli nosu Helči, ale už to snad máme dobré, máme po...drželo se jí to dlouho a bála jsem se, jdeme příští týden na očkování, aby ji kvůli tomu ještě naočkovala....myslím, že když dítka mají rýmu tak se nesmí, nejsem si jistá...díky za radu

v pátek bych měla mít fotečky od Brigity tak dodám :grinning:
22. říj 2008 v 17:06  • Odpověz
ahojky,
tak dneska musím Matyáška pochválit...byl moc hodný a už vydrží ležet i v lehátku :slight_smile:

derm, já jsem si maléh naučila nosit na rukách co jsme bydleli u mamky a teď,když už jsme sami,tak trpím...on by se jenom nosil a kukal kolem sebe..to je moje chyba :frowning2: ,časem se určitě zabaví.....Jinak u krmení dělá cipoviny,furt kope nohama a když se na něho podívám,tak chce mluvit...takže musím koukat jinde :grinning: ...docela prča s ním je.
Na fotky se už teda těším až dodáš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz
kozi,
já jsem úplně v šoku z té fotky Terezky jak už stojí v 5 měsících v postýlce....ty jo...fakt je to možný????
22. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz
kozi,
tak to už Terka bude chodit...krásné fotečky :slight_smile:
22. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz
kozi: ja si taky rikam, ze moc brzy zacala sedet a lozit a jeste ke vsemu se stavet, budes mit uzasne dite.

Dnes nam zde cely den prsi :frowning2: .Do CR uz pojedeme naporad...
22. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz
derm:já ho právě nenutím on si sám donese nočník sedne si na něj a za chvíli vstane donese plenu a volá a a a vyčůrá se až do ni....jinak ho nenutím.... :slight_smile: jasně všchno příjde samo....tak jsem to zařekla....malý má teplotku ale nic k tomu...:slight_smile:
23. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
ahojky,
tak tady taky prší...
kocu: už napořád? a kde budete bydlet?
tora: teplotka? to je beztak tím počasím...doma jednou teplo,jednou zima...
23. říj 2008 v 10:19  • Odpověz
gabi:nevím možná že to má z očkování nebo od zoubků ale u zoubků neměl nikdy teplotky tak fakt nevím... :slight_smile:
to je na hlavu co takové počasí??
23. říj 2008 v 10:33  • Odpověz
úplně na houby to počasí, ale budu muset po obědě vyrazit ven, malý doma toho moc nenaspí...teď jsem ho uspala na rukách,byl protivný...tak na chvilku klídeček :slight_smile:
tak snad ta teplotka přejde :slight_smile:
23. říj 2008 v 10:35  • Odpověz
holky, používala jste některá lehátko do vany? já ho nikdy neměla a teď o něm přemýšlím...malý děsně kope ve vaničce a já ho sotva udržím....
23. říj 2008 v 10:39  • Odpověz
dneska jenom na skok...
gabi já ho mám, využívám ho jen na střídačku, někdy malou držím v rukách, jindy zase na lehátku, je topomoc, určitě.......
23. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.