• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Gabi,ju,Terka je ďáblík.Teď už se občas i pouští,když stojí u nábytku,takže mám s ní co dělat.

Kocu,ju,je rychlík.Doktorka je z ní nadšená.
23. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky,preji vsem hezky vikend,zde bylo dnes nadherne, ale silena zima,byli jsme s epodivat v kralovskych zahradach na pavy, kteri si tam jen tak sami pochoduji.................
24. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz
krásné zatažené sobotní odpoledne,
holky kde jste???
kocu: počasí všude stejné.... :slight_smile: nic lepšího nás už nečeká
dneska mi malý celou cestu zpátky z města v kočárku prořval...nevím,co se děje,neboť to neznám,ale bylo mi těžko,takový kravál....no ještě ,že jsme šli kolem cesty.... :grinning: :grinning: a samozřejmě,že před barákem vytuh.
holky,já se z toho picnu...mám už třetí dítě,ale jsem z něj hotová jako by to bylo moje první.... a dneska jsem stihla uvařit,to se mi ještě nestalo,sice oběd už nebývá na 12 hodin,jak jsme byli zvyklí,no Matyášek má přednost.
tak ahojky....hezký den
25. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
kozi: je třeba už Terezku pořád hlídat,co?

holky za chvíli tu máme Vánoce a já letos poprvé se na ně vůbec netěším.... :frowning2:
25. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz
Gabi,ju,jsem pořád ve střehu.Dneska jsem jí koupila papučky-v Místku v obuvi u tržiště.Jsou to ty s žirafkou.Měla z nich větší radost než z hraček :grinning: U nás je to s obědem stejné.S Terkou nemám šanci,takže když jde Jarek do práce na 12,hlídá a já vařím a jinak jen,když spí.
25. říj 2008 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky,dnes zde bylo nadherne,slunicko,my si to vychutnali v parku...zitra mame po 2.svatek... :slight_smile:
25. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz
jejda,tak to už je Terka velká holka,že už má papučky... :slight_smile: No to věřím,že z nich měla radost.S tím obědem,já taky vařím jen když spí,pokud tedy spí,jinak jsem hlady...ještěžě děti přes týden mají ve škole obědy,jinak,nevím,nevím...jak by to dopadlo... :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz
Kocu,tady bylo krásně,ale zima-brrr.

Gabi,to ti věřím.Jsem ráda,když usne na déle,ať se stihnu i najíst,protože když je vzhůru furt po mě šplhá a chce taky.Je to číslo.Však to znáš :wink: Už si to 2x zažila.
25. říj 2008 ve 21:36  • Odpověz
ahojky,
derm: moc hezké fotečky...tu jak tam je Ondrášek s Helenkou na té černobílé...tak tu bych si nechala zvětšit a zarámovat..ta je fakt pěkná právě i tím jak je černobílá...ale jinak jsou všechny moc krásné :slight_smile: ...prostě výstavní fotky :slight_smile: fotí moc hezky.
26. říj 2008 v 11:37  • Odpověz
jejda a s těma bublinkama.... :slight_smile:
26. říj 2008 v 11:38  • Odpověz
tak jsem chtěla napsat, že jsem právě vložila fotečky...uf uf byla to fuška a Gabi ty jsi mě přistihla při činu při vkládání .-)

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=228469

No nic, letím, naši nás pozvali na oběd, vařili, ale podává se to u nás....mají v úterý výročí, tak dneska udělali nějakou obr mňamku :slight_smile:

Odpo nebo navečer písnu, papa :wink:
26. říj 2008 v 11:57  • Odpověz
ahoj holky,
copak děláte ve sváteční den, taky koukáte na pohádky? my jo, dopo jsme slavili, odpo papali dortík, co jsem našim upekla a teď spočíváme....

Zítra jdu s Heli do poradny, jsem zvědavá, kolik máme cm a kg, pak písnu a konečně třetí očkování a pak příští týden necháme už dávát náušničky....to bude Heli kóča

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=28827&user=55324

co na to říkáte? můj pokus o dortík pro naše.....

Hezký zbytek dne, doufám, že máte všechny prcky zdravé a že jste všichni v pohodě.pa Blaňa aspol.
28. říj 2008 v 15:33  • Odpověz
Ahoj mamicky, tak vcera zde bylo 20st a hlasili pokles o 15 st dolu a vyplnilo se to, je skarede, teplota klesla, jak rikali a dnes je jen 6st, fouka silny vitr a lije, jako z konve, silene provazy vody. Na horach snezi.... :sweat_smile:
28. říj 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj, prijemny a klidny den. Dnes je nadherne, sviti slunicko ,ale silena zima,jen 3 st zatim. Psala jsem,ze se zde delaji vytah, bylo to jak na stavenisti, to jeste nebylo to,co ted,asi budou delat fasadu nebo co,takze kolem kazdeho okna leseni, ani nemohu povesit pradlo ven, rusno, proste zit primo, jak ve stavenisti, des a hruza. delat 2 veci najednou, ani neni jak vyjit ven z baraky,vsude same veci...a to upozornili jen na vytah!
29. říj 2008 v 10:15  • Odpověz
ahojky holky,
hlásím,že jsem nemocná...úplně KO. byla jsem si koupit nějaké prášky, teď se jen bojím,aby to nechytl malý...asi by mne piclo :frowning2:
kocu: s těma teplotama je to tady stejné...a pak,že nemáme být nemocní. Jinak nám taky spravovali střechu, a jelikož bydlím pod střechou,tak mi tady zateklo,do chodby a do pokoje...ještěže to bylo před malováním,ale stajně ty fleky zůstaly,ani malování nepomohlo,ale kalím na to...stěžovala jsem si a nic.Tak doufám,že nás už nic nepříjemného nečeká.
tak papa
29. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz
TAk zde jsem zjistila, ze asi nastala zima, venku lidi nosi kozacky, saly, rukavice, cepice a deti maji jen ponozky, kalhoty a bundy, ani cepisky v kocarku.... :cry:
29. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj mamušky a dětičky :slight_smile:
Včera jsem to nějak nestihla písnout....
tak v poradně máme bez 3g 7kg a 63cm................

kocu já jeden den dala malou do fusáku jaká byla kosa, jen 4st... celý den a další dny jen do deky, zase "teplo" mění se to tady jak na kolotoči..... Dneska je příšerně vetrno, sousedům to odnesly plachty a všechno co je volně na zahradách tak lítá.....

gabi tak brzké uzdravení, ať to zvládneš s dětma...Máš chřipku nebo co tě trápí?
30. říj 2008 v 07:31  • Odpověz
ahojky,
derm: tak od včerejška mám teploty...jsem úplně hotová...dneska jsem si nechala Míšu doma,ať mi s malým pomůže.Leze to i na něj. Hlavně jsem se bála v nci,když mu dělám pití,jak to zvládnu a bylo mi hrozně...byla jsem zpocená,byla mi zima,malý samozřejmě moc nepil,ještě se k tomu pokadil a potom ne a ne usnout... :frowning2: Teď jsem si uvařila čajík a jdu si lehnout.A to jsem měla naplánovaných tolik věcí..... :frowning2:
30. říj 2008 v 07:59  • Odpověz
ahoj, tak opet nemame cas na to, abych docitala, ten nas dablik mi to nedovoli, taha za snuru, busi do klavesnice atd..
ale jak se mate? u nas novinka, zacali jsme dneska lezt, tak nam asi zacina doma veselo
30. říj 2008 v 16:15  • Odpověz
Ahojky, zde silena zima a cely den prsi.
:sweat_smile: Dnes jsem dostala oznameni, ze me prijali bez prijimaciho pohovoru ke studiu v Brne, obor MSc. in Management Studies; 2,5 lete studium, forma studia zalezi na uchazeci, 1 essay rocne a diplomova prace je v anglictine. Snad to zvladnu... Preji prijemny vikend.
:sweat_smile:
31. říj 2008 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po víkendu....

Já se dneska vzbudila nějaká rozlámaná s bolesti v krku, jestli budu zase nemocná nebo děti, tak už fakt nevím..... to je síla ten podzim....

kocurku gratuluji k přijetí a pro jakou formu studia se rozhodneš, spíše dálkově ne? Jsi odvážná se do toho pustit, když je Eriček ještě takový malý :wink: Držím palečky aby to vyšlo tak jak si představuješ.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=55324

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2188112
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2188162
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2189350

Vkládala jsem o víkendu nějaké zboží, kdyby vás něco zaujalo...hodně miminek a tak :slight_smile:
3. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky,
tééééééééééééda ...tady to nějak vááááááááázne...kde jste všechny???????
derm: já byla minulý týden marod...skolily mne horečky...ale pomáhala Míša i mamka,tak jsem to zvládla. :slight_smile: .Teď aby to nesedlo na Matyho...bych si to šla hodit :slight_smile: .
3. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz
derm:
Dekuji. Uz 20.10. mam 1.zkousku, tedy odevzdani 1.prace a pak kazdy mesic jednu a v kvetnu 3 najednou,coz bude tezsi. Takz ena to za chvili v litnu, abych to nejak po nocich zvladla. Budu to delat distancni formou. E je jeste maly, proto zacinam ted, abych to zvladdla co nejvice do doby nez zacnu pracovat...pak to bude slozitejsi. ted jen po nocich...
3. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz
ahooooj Gábííííí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady to nevázne, tady je mrtvolno jako :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak co už ses z toho dostala, už jsi zdravá? no to máš pravdu, hlavně aby to nechytl malý, to by bylo zle.... Já už taky dobré, stříkala jsem celý den do krku sprej a dobré ťuk ťuk.....ale vončo to ještě není....

kocu 20.11 si měla na mysli, ne? Každopádně to budeš mít náročné... a jak se zařídíš s malým, budou hlídat Vaši???
4. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz
derm,
máš pravdu...mrtvo :grinning:
jo,já už docela zdravá...ještě chraptím,ale horečky nemám a z nosu mi neteče. Byla jsem bez hlasu,děcka měli radost,prý že aspoň po nich nebudu řvát... :grinning: .je to teda síla fungovat u tak malého mimča,hlavně v noci...
To je asi tím počasím,jednou zima,jednou teplo...jako dneska jsem po městě potkávala lidi jen v tričku s krátkým rukávem...a pak, že nemáme být nemocní,když jsou ty bacily všude :frowning2:
4. lis 2008 v 16:21  • Odpověz
ahojky,tak vás po delší době zdravím.Není moc času tady chodit,Vojtíšek mi přestal přes den spát,takže mi dává zabrat.podle mě spánek přes den potřebuje,ale on prostě nebude spát ani za nic!Jenom někdy k večeru na chvíli schrupne,když už je moc unavený.
4. lis 2008 v 16:29  • Odpověz
ahojky i já zdravím....Tak doufám že teďka už se vám budou všem nemoci vyhýbat, protože je to opravdu mazec.. :unamused: a jak jinak??už kupujete na vánoce??a co silvestr plánujete něco nebo budete doma s bobánkama??
4. lis 2008 v 18:21  • Odpověz
no sláva...holky se ozvaly.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nytri:
tak hlavně jak v noci spinká....no já milovala,když jsem dala dítko po obědě spát...ten klídeček..aspoň na chviličku...takhle nemáš asi čas si na chvilku odpočinout,co?

tora:
já pomalu na vánoce nakupuji pro dětičky,ale na svátky se vůbec netěším...teď už si ani u pohádek nepoležím a ani se už nebudu válet...budu kmitat...holt co nadělám :slight_smile: Silvestra nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...možná proto,že sedím furt doma.ani mne to netáhne někam jít,já bych tak potřebovala být na chvíli sama a užívat si ticho a pohodu...jééééééé to by se mi líbilo :slight_smile: Jinak jsem dětem říkala,ať počítají s míň dárkama,kupoval se totiž byt a peníze padly na úpravu bytu...takže uvidíme.A co ty? Co Lukášek? ten už si vánoce užije,co?
4. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz
gabi:JJ taky jsem vzpomínala jak jsem ještě bydlela s našima, jak jsme proseděla celý den u pohádek nebo jsem se známýma chodila na hory....Teď to bude rozhodně jiné mám na starost domácnost, že?? :grinning: No minulý rok byly vánoce o ničem, malý to nevnímal a ještě k tomu onemocněl tak že měl 40-tky horečky až skoro do silvestra... :frowning2: letos se těším až bude malý rozbalovat dárečky, jinak vánoce ráda nemám od malička.... :unamused: Jinak je to zlatíčko teď jde vidět jak dostává rozum, už se s ním dá normálně chodit do obchodu a neuteče, tak snad už to bude jen lepší.. :slight_smile: A co vojta a míša co říkají na matyáška?
4. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
to si piš ,že si to teď Lukášek vychutná :slight_smile:
jo,děti dobrý....Míša pomáhá jak může,vozí pokud je čas a doma nosí...já blbá si ho totiž naučila na ruce a teď se ani nehnu :frowning2: Jinak Vojtu Maty moc nemusí...vždycky se rozbrečí,jak do něj začne mluvit...Vojta je takový divoký a hlasitý,tak možná proto...no já jsem zvědavá ,jak ty Vánoce teď s Matym zvládnem....budeme sami,tak hlavně tu atmosféru udržuji kvůli dětem... :slight_smile: Stejně to zase rychle uteče.
4. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.