• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
no to nevim, kde bych to vsechno dala, za tim za nim chodim a zakazuju a okrikuju, ale nevim, jak dlouho me to bude bavit...
a deti pomahaji?
13. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz
dcera a zatím ji to baví :slight_smile: jsem ráda,že mi pomůže..přes víkend jezdí s kočárem a přes týden jen doma pomáhá,to ho nosí nebo si s ním hraje..jednak má úkoly a přípravu do školy,tak zas po ní moc nechci. Někdy ji to taky nebaví,když brečí a ona ho nosí,ale uspat..to ho vždycky dokáže,když já už nemůžu..takže pomoc veliká. :slight_smile: Jen bych potřebovala si aspoň jeden den odpočinout bez dětí...nějak to na mne padá ta únava.
13. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz
verim... ale to je fajn, ze ti pomuze, je to pomoc, ja uz dneska ficim do hajan, mej se krasne papa
13. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz
tak dobrou.... :slight_smile:
13. lis 2008 ve 22:16  • Odpověz
dobrou, zase nekdy
13. lis 2008 ve 22:17  • Odpověz
ahoj jj po porodu má spousta holek problémy, je to mazec... :frowning2: tak to je jasné že míšu necháš dochodit, to už by pro ni nebylo nejlepsí.... :slight_smile: jj vidím že všichni mají své problémy, nevím co bych dělala kdybych měla rodinu tak daleko jsem ráda že je mám tady a že se pořád vidíme, můj manžel má taky rodinu tady a vidí tetu jednou za 10 let, to já bych nechtěla jsem ráda že je vidím pořád... :grinning:
včera byl lukášek celý den bez plenky a sem tam si čurknul ale jinak všechno do nočníku, dokonce se tam i vykakal....tak jsem ráda že nám to začíná jít, snad to teď nezakřiknu.. :grinning:
14. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
tora sikulka
14. lis 2008 ve 23:27  • Odpověz
lucik:děkuju :grinning:
14. lis 2008 ve 23:30  • Odpověz
ahojky,
Tora: to už ti bude za chvilečku Lukášek lítat bez plínek pořád....už ví,na co ten nočník má :slight_smile: je to šikulka.
15. lis 2008 v 08:47  • Odpověz
Ahojky holky moje zlaté,
měli jsme náročný týden, nestihala jsem nakouknout. Tak to doženu, přečtu si vás, půjdu si uvařit kafíčko a převlíknout ty moje zlobidla....

Dneska mi příjde známá zdarvotní sestra píchat Helence ušička,takže už budeme mít konečně náušničky já se těším jak malá holka, ale zároveň bojím, že budu řvát s ní bolestí :pensive:

jdu si uvařit to kafíčko
18. lis 2008 v 08:06  • Odpověz
derma:ahojky už jsem si říkala co se s vámi děje.. :slight_smile: jee tak to se máte že budete mít naušničky neboj se bude to v pohodě :slight_smile:
18. lis 2008 v 08:44  • Odpověz
gabi moc pěkné fotečky v albíčku a tady v tom pasu moc elegantní fotečka, sluší ti to mamino :wink:

toruš jak se máš holka? Já na vás všechny myslela, ale prostě to nějak nevycházelo pořádně sednout k pc. Do toho jsem dělala v rodině dort tak s těma mýma rarachama to je práce na 3dny, víkend oba dny v tahu, takže jsme byli unavení....no a před tím pořád něco..... jen nezbyla energie na net a tak :slight_smile:

Dívám se že ani kupinka tu dlouho nebyla, nevím, co se s nima děje,. ani jsem ji neviděla venku - bydlíme kousek od sebe, auta tam nemají, tak snad je všechno v pořádku.
18. lis 2008 v 11:27  • Odpověz
Helenka zvládla propíchnutí ouška dobře, plakala, to jo, ale byla statečná a nebylo to tak strašné, víc jsem se bála já, tak teď to jen dobře čistit a dezinfikovat, aby měla ouška dobré. Už spí skoro 1,5hodiny po tom propíchnutí, tak ji to bobka unavilo. Spíš bych měla dávat pozor, aby ji Ondra nezatahal za uši nebo ty náušnice, kdo ví co by ho mohlo napadnout.

Odpo nebo zítra ji vyfotím, jak vypadá holka naše :grinning:

Teď mi zrovna dorazil balík s ppl plno hraček na vánoce.....jsme objednávali se sousedkou dohromady, aby jsme nemuseli platit poštovné. Tak budu rozbalovat ale až večer, aby to Ondra neviděl :grinning:
18. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=30243&user=55324

takový dortík jsem dělala - můj 3tí podle MMB a 6tý v životě.....bylo to do rodiny, tak snad se líbil, říkali že jo :slight_smile:

Ondráškovi k svátku budu dělat pejska, dostala jsem formu, tak se snad povede.

Co holky, už se chystáte na vánoce, myslím co se týče pečení atak? Já mám v plánu tento týden - spíše víkend dělat perníčky.... a pak postupně každý týden něco. Ještě si musím udělat seznámek, co a jaké druhy :slight_smile: Miluju vánoce v té atmosféře a to chystání a radost pro ty dětská očička.... Heli bude mít největší radost z papíru ale Ondra to už bude něco :slight_smile:
18. lis 2008 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky, po delsi dobe se hlasim...praci jsme zvladla odevzdat do terminu, i kdyz pekny zaprah, ve dne se venovat bobkovi a v noci delat praci, ucit se atd...odneslo to meoje zdravi-migrena,a el uz je to v pohode....

Nezmrznete, snezi uz i tam? Tady dnes dopo snezilo, bylo uplne bilo,ale uz to stalo, je jen 6st. Pisou na netu, ze v CR uz zacina vsude snezit, kalamity a doknce na vikend -7st.tady se ma taky ochladit. hezky den vsem...
18. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz
ahoj kocu,
no my tady máme taky zimu, v půl šesté ráno bylo -5st a přes den se to nevyšplhalonad 5st.... a docela fouká vítr, takže myslím,že brzo bude sněžit i tady....Dneska už jsem Helenku dala do fusáku....
Počkej, ty jsi už začala chodit do školy, nebo jakou práci, myslíš ty překlady jo? No to věřím, že se to někde projevilo a migréna není nic příjemného.....ale zvládla jsi to :slight_smile:

A jak ta tvoje tchýňka vůbec po té operaci.......?
18. lis 2008 v 15:27  • Odpověz
ahoj všichni,
derm: no kóóónečně jsi se ozvala...už jsem si říkala,jestli třeba nechuravíte... :slight_smile:
děkuji za pochvalu ,ale v pase mám foto,co mě Míša fotila v teplákách a vygajdaném triku :grinning: :grinning: :grinning: a k tomu s mastnýma vlasama :grinning: :grinning: :grinning:
no na fotečlky Helenky se už moc těším....no jo,už je to princezna s náušničkama :slight_smile:
jinak dort ŠPIČKOVÝ...obdivuji...opravdu moc...já jsem debil na pečení...ale perníčky se taky chystám péct,jinak cukroví peče mamča...já na to moc nejsem a ani nevím,jestli bych to u malého dala...mám problém u něj uklidit :slight_smile:a atmosféru vánoční mi hned připomenou mandarinky,když se začínají jíst a začne to vonět bytem.... :wink: a dárky už z poloviny nakoupené mám...
Kde jsi objednávala hračky????
18. lis 2008 v 17:02  • Odpověz
jinak jsem dnes byla s malým na poliklinice na kyčlích,takže jsme se konečně zbavili plínky,hned je to lepší a zítra jdem na první očkování :frowning2: .To bude hrůza :frowning2:
18. lis 2008 v 17:05  • Odpověz
gabi ale vypadá fotečka naprosto skvěle :slight_smile: :wink: :wink: taková profesionální, do té barvy černobílé to nemá chybu...
A co na nožičkách, všechno dobré?? Už nemusíte na kontrolu? Tak to držím palečky, aby první očkování nebolelo :slight_smile:
Děkuji za pochvalu dortu, no já se teprv učím a moc mě to láká zkouet dál ty potahované dorty .-)

hračky mám z velkoobchodu a maloobchodu hraček z Olomouce Miroslav Hajný

www.mihaj.net
18. lis 2008 v 17:35  • Odpověz
objednávaly jsme s kamarádkou dohromady, aby toho bylo nad 2tis. a bez poštovného, už jsem od tama kupovala podruhé a spokojenost. Teda dneska ještě nemám rozbaleno, až Ondra usne, protože to je na vánoce, tak aby to neviděl, takže to zkontrolované ještě nemáme :slight_smile:
18. lis 2008 v 17:37  • Odpověz
na nožičkách vše ok..jen těch miminek co tam bylo...no bylo to dneska nadlouho...vzala jsem si Vojtu sebou,ať mi tam hlídá věci...jinak už nemusíme :slight_smile:
Ty se teprv učíš péct dorty? vždyť jsou naprosto skvělé....fakt klobouk dolů :slight_smile:
na ty stránky hraček mrknu.
18. lis 2008 v 18:11  • Odpověz
gabi byl to třetí můj potahovaný dortík a asi 6tý v životě vůbec.....

tak my je už rozbalili, naprosto super, koupili jsme pejska natahujícího od FPa z toho jsem unešená nejvíce :grinning:
18. lis 2008 v 18:14  • Odpověz
ahojky holky:
derma ten dort je opravdu nádherný a vůbec obdivuju že to zvládneš s dvěmi malými dětmi malý by mě to nenechal udělat... :slight_smile: já se mám celkem fajn, malému teď vyrostly 4 špičáky a jinak je sem tam hodný :grinning: už chodíme celkem slušně na nočník... :slight_smile: a jak vy??fotečky přidej už se těším...
gabi:tak to je super že nožičky máte dobré a už můžete dávat normálně plenky....malý je nádherný..
18. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz
toruš děkuji..........ale co tomu následovalo jsem nepsala.....výroba celkově byla děsná, trvala od úterka a v pátek hotový.-.... právě s dětma to nešlo, dort se mi nedařil, pak jsem byla protivná na děti, Ondík se mi motal pod nohama a chtěl pomoct a no já zuřila :angry: děs...Ono to vypadá jednoduše, ale fakt nebylo :pensive:

jéé a jak jste zvládli zoubky, bez teplot, průjmu, všechno dobré? Tak Lukajda už je šikulka s tím nočníčkem,, jen ho chval i kdyby se mu to nepovedlo se trefit, špatně sednout na nočníček, je prostě šikulka...já taky Ondíka pořád chválila a tleskali jsme že je šikovný a pak vyžadoval pokaždé když se vyčůral abych tleskala :grinning: :grinning: a jásala :grinning: :grinning:
18. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz
tora:
no supééér,už jsem se dočkala foteček :slight_smile: Lukášek je krásňoučkýa a šikulka :slight_smile: ...na té jedné fotečce jde vidět ten lišaj co má,že? no a už je to lepší? Vojtovi se to samo na tom těle začíná ztrácet,tak jsem ráda.
Jinak ti dva mi dneska pijou krev..teda dnes odpoledne...furt se mlátí a hádají...fakt to je někdy na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a navečír mi vypadla půlka stoličky...se po***u,jestli chytnu bolesti a budu muset k zubaři - se bojím,nebyla jsem ani v těhu...tolik jsem se bála. Možná mi fakt chybí ten vápník.... :frowning2:

derm:
to je ten drahý pejsek,co? No počkej a to máš pro Ondráška nebo pro Helenku?Možná se blbě ptám....
18. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz
derm: to já když mi něco nejde,tak s tím seknu a už se k tomu nevrátím....pak že mám něco umět :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz
gabi to nevím, zda myslíme obě to samé, ale vyšlo na 209Kč a to mám pro Helenku, Ondra by mě s tím poslal někam.....:slight_smile:
Jemu jsme nakoupili puzzle, krtečkovou hru člověče nezlob se a takové na učení a vnímání....nářádíčko a takové věci :grinning:
18. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz
derm: aha..já myslela toho mluvícího..ten co teď strašně letí a všichni ho mají... :slight_smile: ale ten myslím stojí kolem 900,-
18. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz
a co Helenka? už dáváš příkrmy?
18. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz
počkej, zkusím ho najít na tom netu :slight_smile: Tak ten teda neznám....Heli je pořád na mlíčku ale zkoušeli jsme brambor, jablíčko, sušenku ale krmena tím ještě není, jen jsme zkoušeli ale brambor neee to zatím ji nešmakuje
18. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.