• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
http://www.mihaj.net/novinky-katskup1.php?KATALOG_ZBOZI_VYPISOVAT_OD=36&KATALOG_SKUPINA=1

je to nějaká novinka a vydává tři zvuky, nevybalovali jsme ji, ale šla natáhnout - máme pejska s kostičkou a moc se mi líbí
18. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz
tahající vibrující zvířátko od FP

Jdu, doprala mi pračka, jdu ji ždímat v rukách, mrcha zase neždíme :angry: Dobrou
18. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz
ahojky tak jsem tady včera napsala dlouhý vzkaz jako prasátko a tady se to neuložlo tak dneska znovu :grinning:
gabi:jj ten lišej jde moc vidět a už mě to dost rozčiluje, nemůžu přijít na to z čeho to má a bojím se aby to neměl atopický ekzém nebo lupénku...takže vám se to ztrácí ju??tak to se máte... :wink:
derma:to víš že za nočník chválíme.. :slight_smile: malý se vyčůrá a už jak čůrá tak začne tleskat tak my taky pak vezme nočník jdeme ho vylít spláchne záchod, pak musíme nočník ospchovat, to už mi vždy ukazuje co jako s tím mám dělat... :grinning: no a potom ho vrátíme na místo a zase musíme všemu zasleskat...je to super... :grinning:

No kdyby jste viděly co se mi včera stalo.....šla jsem normálně do města dopoledne s malým, a tak jsem šla nechat vyvolat fotky a blbosti a pak jsem šla na poštu a jak jsem vycházela z pošty tak se mi zlomil kočár....jak v něm malý seděl tak i s ním se mi složil, všichni se na mě dívali jak na idiota... :unamused: tak jsem vytáhla lukáška a říkala jsem si co teď...musela jsem ještě nakoupit neměla jsem nic na oběd, no do obchodu jsem už nedošla....malý mi jak na sviňu nechtěl chodit takže jsem ho musela až domů nést a kočárek nějak tlačit před sebou, no když teď tak nad tím uvažuju tak to muselo být dost komické... :slight_smile:

byla jsem vytočená až hrůza......teď ho musím poslat na reklamaci, jelikož jsem si ho kupovala přes net a trefí mě, jestli mi ji neuznají...jako kupovat zase nový kočárek, to už by mě asi trefilo.. :frowning2:
19. lis 2008 v 10:29  • Odpověz
Toruš tak to máte taky dobrý rituálek ohledně nočníku, ale na druhou stranu je to fajn a hlavní je že se malému na nočník chce s řekne si :slight_smile:

Tak s tím kočárkem muselo být mazec. A to ti jako nikdo nepomohol?? To jsou dneska ale lidi....
19. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz
ne vůbec nikdo jen se na mě dívali jak na debila co s ním dělám...no jo no lidi...
19. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
tak toje síla jako....místo aby pomohli mamině.....havarie kočárku ti lidi jsou necitelní ti teda povím. Už jsi kontaktovala tu prodejnu z netu, jestli ti to uznají jako reklamačku?
19. lis 2008 v 15:34  • Odpověz
ještě ne ale mám takový pocit že to nauznají protože v reklamačním řádu mají napsané:
Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci (nebo jejích dílů) způsobené používáním.
takže to hodí na tohleto......si myslím
19. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz
ahoj holky,
tááákže:
Tora:
pokud Lukáška ten lišaj nesvědí,tak by to nemělo být tak hrozné,snad to fakt samo odezní... :slight_smile: Já jsem ráda,že to Vojtovi samo zmizlo. S tím nočníkem,tak to je u vás teda pokrok,už lukášek ví,co má do něj dělat...to je fajn,za chvíli už bude samostatný :slight_smile: no mě to bude všechno ještě jednou čekat :grinning: Nočník už koupený mám,měli ho v Ikei za pár kaček,tak jsem ho vzala.....samozřejmě ještě je schovaný :slight_smile:
Tak to s tím kočárkem,to je mazec..ale to jsi měla nějaký značkový,ne? No já si kočár taky kupovala přes net,tak snad se nic nestane....ale děsně vrže a to mne sere tak pořád musím mazat....jsem udělala blbost koupit si takový kočár.Tak hlavně,že se Lukáškovi nic nestalo......
No my dnes máme za sebou první očkování a odpoledne stálo za prd...malý vůbec nechtěl spát a jenom řval a to i na rukách...takže jsme se s Míšou neustále střídaly ( je to už kus chlapa - má 6 kg) a nosily a až v 19.15 usnul a to na rukách a k tomu mu začla stoupat teplota,takže teď chrní a modlím se ,ať spí do rána....je to přesně to stejné,jak u mých dětí...každé očkování kravál a a teploty... :frowning2:
tak já pádím ležet...bůhví co mne dnes večer čeká...
19. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz
toruš tak to je naprd....a co hodláš dělat? já bych to ale stejně se snažila uhrát na reklamačku....

gabi a čípek jsi mu dala? ty hexi už jsou šetrnější, to je divné že má teplotku, to by snad už ani neměl mít ne? Tak přeji, aby jsi měla klidnou noc a spinkal pěkně.
19. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz
dala jsem mu panadol sirup...tak snad zabere....a zítra bude LÉPE :slight_smile:
19. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz
gabi to by mělo zabrat. Tak tfuj tfuj ať je klidná noc.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2103859&vReferer=

vložila jsem fotečky Helenky s náušničkama
19. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz
gabi:s tím lišejem taky doufám v to dobré tak uvidíme....:slight_smile:My jsme dostali nočník zdarma k plenkám tak jsme ani nový nekupovali ale k našim jsem kupovala takový ten hrací.... :grinning: Tak malý po očkování byl vždy v pohodě, až teďka to poslední co jsme dávali(priorix tetra) tak to měl teploty osypal se a tak....to je mi líto, že to matyášek tak špatně snáší.... :unamused: No měla jsem Abc desing normální golfky, no stály 4000 tak mě to dost mrzí protože na nové před vánoci opravdu není.... :frowning2: tak budu držet palečky ať malý spinká celou noc a ty si odpočineš...Malý byl dneska celý den u babi tak já byla ve městě a vybírala dárečky a ty davy mi teda lezou na nervy... :angry:

derm:nevím co budu dělat zkusím jim ho tam poslat a uhrát to nějak ale jestli výrobce řekne že je to opotřebením tak nevím...s tím se potom asi nedá dělat vůbec nic.... :frowning2: no já mám ještě jeden chtěli jsme ho prodat a já pořád čekala až bude zima a uvidíme jak se pojede s golfkama ve sněhu je to x-lander, jenže je těžký a měla jsem raději golfky ale co mi zbývá že??můžu být vůbec ráda že nějaký mám....Helenka má krásné naušničky.... :wink: jen mi ji zabylo líto jak jsem viděla tu první fotečku jak to bylo ještě čerstvé..někdy jsem radši za kluka...dneska se nám v rodině narodil další chlapeček tak probíhají oslavy... :grinning:
19. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz
dobré ranko,
tak malý spal až do 6.45 a hlad teda ani potom moc neměl,ale už je lepší a nepláče,tak snad to máme za sebou :slight_smile:
tora: no já právě na fotkách viděla,že máš x-landera,ale myslela jsem ,že jsou to lehké kočáry..tak snad vám ta reklamace vyjde.
No lidi mne taky serou v obchodech a na ulicích,hlavně odpoledne je všude plno lidí a to já nemusím...radši dopoledne a to jsou všude zase důchodci :grinning: :grinning: :grinning: ..tak ses aspoň odresgovala..já miluji nakupování bez dětí :slight_smile: ..ale to se poštěstí jednou za čas. Tak pěkné oslavy....
20. lis 2008 v 07:58  • Odpověz
Hezké dopoledne,
i když venku teda hezky není,.......fuj tak dneska nás nikdo nevyžene ven.....
Tak toje fajn gabi že to malý zvládl tak dobře, tak aby nebyl ještě dneska takový nevrlý.....

Helča je od rána nějaká ukňourána, nekoukala jsem do pusinky, možná zoubky, uvidíme....
20. lis 2008 v 09:39  • Odpověz
derm: já úplně zapoměla reagovat na ty náušničky...Helenka je princeznička :slight_smile: .No já jsem ráda,že to řešit nemusím...holt máme kluka :slight_smile:
Jinak Maty dnes byl v pohodě,takže jenom s malou teplotkou jsme to zvládli. Venku jsem byla,ale už nevylízám...pěkná kosa..ale budu muset,co s mimčem doma. :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz
gabi:no ten x-landr co mám váží 15 kilo....víš jak golfky jsou jenom lehčí tak jsem si zvykla no...:slight_smile:přesně tak dopoledne důchodci a odpoledne davy teď co je lepší... :slight_smile:
derma:malý měl taky dneska hrozný den, ale včera byl celý den u babičky a tak si dneska vymýšlel, nikdy bych nevěřila že za jeden den tak může zvlčit... :angry:

jo dneska byla pěkná kosa a pořád ne ale mám takový pocit že to lepší nebude, teď nějaký ten měsíc... :grinning:
20. lis 2008 ve 23:12  • Odpověz
Dobrý večer mamušky!
Přečetla jsem vás jen tak v letu,takže-
Toruš,snad to ekzém nebude.Ten kočárek na.ere.Já chci kupovat golfky na jaro,ale nějaké starší.Na dědinu budu mít sporťák a golfky budeme mít jen do města.A gratulujeme k úspěšnému nočníkování!Luky už je velký kluk! :slight_smile:

Gabi,my jsme měli taky u každé hexy teplotu.Nejhorší byla 2.-přidaly se zuby :unamused:
22. lis 2008 v 18:51  • Odpověz
Derm,Helča už je velká holčička s naušničkama! :grinning: My jdeme nastřelit teď ve středu-do Frýdku ke Sparu.
22. lis 2008 v 18:55  • Odpověz
22. lis 2008 v 19:02  • Odpověz
Jinak u nás nic nového. Terka je 70-ti cm prcek s 6,9kg. V 18hod. sní 100ml kaše a nakojím ji, ve 22hod. už je zase vzhůru a budí se až do rána co hoďku. Už jsem jako pochodující mrtvola. Přes den mi spí jen po obědě tak 1-3 hoďky a to nám navíc začal dělat soused naschvály a budit ji. Minule začal aktivně brousit posezení na léto, a když jsem ho poprosila, zda by mohl ještě tak na hoďku počkat, začal něco o za.rané práci a pokračoval... S tím, že to nebude dělat do večera, ale jakmile dojela jeho manželka(dovezla ji moje mamka), přestal a už nepokračoval. To mi ale bylo prd platné, když už mi Terku vzbudil a dneska zase. Vypustili psa na balkón, ten se mohl po.rat zlostí a štěkal, jak zběsilý. Můj taťka ho šel poprosit, zda by ho mohl schovat, že mám venku Terku v kočárku. Tak mu řekl, že co má dělat, jestli mu má zalepit hubu?! Nechápu ho - kreténa! A tak tu žijem...
22. lis 2008 v 19:08  • Odpověz
Ahojky....my mame den..... nejde nam topeni, teda, rano to zaclo kapat, pak strikat a zjistila jsme, ze je to praskla tubka. Topeni je na plyn, tak jsme bez teple vody a topeni, zitra to prijdou opravit, des a hruza, ale zijeme ..... :wink:
22. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz
VYNIKAJÍCÍ LIKÉR Z LEDOVÝCH KAŠTANŮ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

POTŘEBY: 250 ml šlehačky
1 SALKO
3 ledové kaštany
4 kostičky hořké čokolády
1/2 litru rumu.
POSTUP:
Šlehačku vylijeme do hrnce a přidáme čokoládu a nalámané tyčinky ledových kaštanů. Za stálého míchání povaříme. Poté sejmeme z plotny, necháme vychladnout, vlijeme SALKO a nakonec RUM. Řádně promícháme, aby bylo hladké a lijeme do lahví. Z jedné dávky je litr likéru.
Je to výborné kvalitní pití, které je zase jiné, než-li známé domácí vaječné koňaky.
Navíc bez pudingů, vajec a podobných "kazících se" přísad.
22. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz
Hezký večer ,
kozi a kde tam je něco, jdete k nějaké mudře nebo k zlatníkovi?? Já právě nevěděla, kde se to dělá a ještě že máme takovou šikovnou známou zdar.sestřičku.

Dneska Helenka - teda už dýl se pokoušela na kolínka dostat.... - Tak dneska odpo se ji to podařilo i vydržet na kolínkách a houpala se a zkoušela to skoro 2 hodinky jak se jí to líbilo až se přehoupla a praštila hlavičkou do koberce. No řev, ale dobré, toho ještě bude že :sweat_smile: Ale prostě ze dne na den pokrok, já myslím, že na váoce budu mít co dělat ji tady uhlídat :grinning:

Kozi tak s tím sousedem nezávidím....Já mám zas tak skvělého že chodí i přes léto pálit všelijaké sajrajty na zahradě, obzvlášť když mám venku prádlo.....ale v tu nejskvělejší dobu přes poledne a tak. Nechápu to....my taky pálíme listí a tak, ale až pozdě odpoledne......to je prostě v lidech..... Ale naposledy jsem prala 4pračky znovu z toho 1 Helenčina, protože mu to nehořelo tak to zapálil petrolejem. Prádlo samozřejmě nesnesitelně smrdělo...musela jsem to přeprat.........

Kocu bobku taky si tu smůlu ale vybíráš. Tak co, zvládli toopravit dneska nebo ne? Snad tam s Eričkem nemrznete. Ten recept vypadá dobře, děláš, máš odzkoušené, jo? Už jsem si ho přepsala a vyzkouším - i když kalorická bomba :slight_smile: A jakou to má cca trvanlivost - teda dokud se nevypije...??
23. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz
derma: ja nezkousela, ale kamoska a pry skvele,taky vyzkousim. Topeni je opravene, museli celou jdenu trubku vymenit, opravit, svarit....sileny uklid, prach, smrad....ale jsme zivi, ale ne zdravi, E ma horecku, uz vcera, ale z toho, ze nebylo topeni to neni, mela jsme pujceny radiator na elektriku, teplo bylo...
23. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz
Kocu,to je smůla s tím topením.Už abyste byli tady,co?

Derm,jú,Heli je šikula.Ty pokroky jsou nádherné.Nám už Terka říká MAMA,TATA,babičce BABA a dětovi DEDE.Pejskům HAU,na jídlo HAM a MŇAM a taky říká AU-to jsme ji učili na věci,kterými si může ublížit.Je to úžasné!
24. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
Derm,na to nastřelování mi dala kontakt naše dětská doktorka.Předtím byli v Kapkové vile,pak se přestěhovali.Nastřeluje to zdravotní sestra Šebestová,a je to na světelné křižovatce u Sparu doprava do sídliště a hned zas doprava-jsou tam prý stavebniny,tak naproti nim.
24. lis 2008 v 10:39  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat-dělá Brigita i kalendáře?A spolužačka mi na srazu tvrdila,že je Brigita na mateřské-je to pravda?
24. lis 2008 v 11:35  • Odpověz
Hezký den holky,

kocu tak to je dobře, že to topení je spravené, ale nezávidím teplotky, tak přeji brzké uzdravení ať je malému už lépe. Likér teda zkusím, taky dělám vaječný tak udělám aby bylo na mikuláše a měli jsme už co cucat :slight_smile: Rum už mám doma :grinning:

Kozi jo Šebestová pečovatelská služba oni mají i kurzy pro miminka a plavání myslím, tak to je super, asi vím kde toje. Tak to Terinka bude úplná princeznička....ty náušničky moc změní a holky jsou s nima hned jiné :slight_smile:
Kozi co se týče mluvení ještě nezvládáme, jen ty naše grrr, brruaaa a takové...pořád do ní hustíme máma, táta, bábi , děda.... a paci paci, jak jsi veliká, jak se máš......zatím bez reakce....
Ale co se týče tělesného vývoje to by holce šlo :slight_smile:

Já u brigity byla v září se fotit, v říjnu pro fotečky...jestli je s tím mladším klukem na mateřské ještě to nevím, ale třetí rozhodně nečekají a mít nebudou...to vím jistě... Několikrát jsme se s Brigiou o dětech bavili...A v dubnu když jsme se byli fotit byla na zákroku takže třetí dítko určitě nee...
24. lis 2008 ve 14:09  • Odpověz
Derm, no, tak je to drb - ona je ta moje spolužačka trošku divná a mně se to zdálo divné.... Ona tvrdila, že teď porodila. No, jak říkám, spolužačka je praštěná... :unamused:

Terka se jako první naučila v 5ti měsících Tak tak všelijak, ale pak to přestala dělat. Teď od sedmého umí Jak je velká, Papa, Tany tany a Tak tak všelijak (to dělá zase od minulého týdne) a umí už ukazovat ukazováčkem - to je největší legrace :grinning:

Helenka nás brzy dožene. Snad se konečně odhodláme a uděláme ten srazík. Od příštího týdne mám už plně k dispozici autíčko.
24. lis 2008 v 16:02  • Odpověz
kozi :slight_smile: tak to nevím, co měla za výplod fantazie......ale určitě vím, že Brigita třetí nechce :grinning:

Srazík no to je věc, jak jsme se domlouvaly a nakoenc nic. Přes zimu jestli se domluvíme to nevím teda.

My máme mojeho taťku v nemocnici dneska na operaci srdíčka 3násobný bypás tak před chvilkou mamka volala do špitálu tak všechno ok, srdíčko je v pořádku, taťka ještě zaintubovaný, ale OK. Bude asi několik dní na intenzivce. Tak jsme si ale oddychly, že vše proběhlo v pořádku...............uf uf
25. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.