• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
derm:tak to je dobře že je vše v pořádku tak budu držet palečky ať ho brzy pustí z nemocnice a zase bude s vámi doma... :slight_smile:
25. lis 2008 ve 20:54  • Odpověz
Ja uz se taky chystam opet do CR, tak by srazik mohl jeste letos byt nebo az v r. 2009???
25. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz
ahojk holky....jak pak se máte??co nového??
28. lis 2008 v 17:42  • Odpověz
Poslusne hlasime, mame +2st, mrzne az prasti.....Prijemny vikend :sweat_smile:
28. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz
Krásnou neděli a adventní odpoledne :slight_smile:

Hlásím že jsme byli nachlazení, já už jsem v poho, ještě dětiček se to drží a to obou. Mají rýmu a to je děs, hlavně Heli to má horší.

Jinak taťku dneska už převezli z intenzivky na normální pokoj tak už to je fajn. Možná ho v pátek propustí. No nakonec z 3násobného má 5ti násobný bajpás, srdíčko bylo v horším stavu.

Včera jsem pekla v domácí pekárně poprvé chlepba, no výbornéééé :slight_smile: a dneska bábovku ještě jsem nezkusili. Ae řeknu vám, to je stroj :slight_smile: Dostala jsem ho už dřív od manželových rodičů na vánoce. Takže parádička a super věc do kuchyně :slight_smile:

Kocu tady je dneska teplo, ale šílený povichr. Bylo i v noci, celé dopo byly silné nárazy, teď to trošku ustálo. Jak tam máte vy??

Já bych pro sraz rozhodně byla, ale letos z mé strany určitě neee, to už bychnezvládla, je toho moc....
30. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz
ahoj holky,

derm: tak brzké uzdravení.... :slight_smile: tak s taťkou jste si už oddychli,co? nejhorší má za sebou....to je fajn,že to všechno dobře dopadlo. hele a pekárna říkáš fakt dobrá???? taky jsem uvažovala,že si tak upéct domácí chlebíček...ńam,ňam :slight_smile:
Jinak ven jsem dneska ani nešla,do toho vichru se mi nechtělo,ale zítra musím vyrazit do města....tak snad se počasí umoudří :slight_smile:
A pro sraz jsem taky...vždyť už je načase se osobně poznat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
ahojky holky,

derm:zase nachlazení??vás se to nějak drží co??:-/s tím tatkou už to snad bude dobré, důležité je aby na sebe dával pozor....No nás čeká trnutí v úterý dědeček od manžela jde na operaci, rakovina, ale vůbec se neví jestli nezkolabuje u operace... :frowning2:

takže je dobrý chlebíček z pekárny, ju??

gabi:no nedivím se že jsi dneska nešla s malým ven, je to tam opravdu pěkný hnus...manžel zavezl malého k babi, tak jsem celé dopoledne odpočívala a odpoledne uklízela a teď jdu ještě žehlit... :frowning2:

v úterý mi malý spadnul na schodech :confounded: celou noc jsem nespinkala a dávala pozor jestli je vpořádku ale spinkal celou noc jak brouček, a má tam jen modřinu...to jsou pro mě muka to je hrozné.. :slight_smile:
30. lis 2008 v 17:44  • Odpověz
tora: jak já bych si chtěla tááák odpočinout.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
o žehlení mi ani nemluv,jako čeká na mne vrchovatý koš.Asi budu muset počkat na mamku,až přijde na návštěvu..ona mi vždycky vyžehlí..se na to nemůže dívat :grinning:
a těch úrazů ještě bude....tak hlavně,že je Luki OK :slight_smile: Já to taky tak prožívala...holt lepší už to nebude :slight_smile:
30. lis 2008 v 18:55  • Odpověz
derm: Ondráškovi všechno nej,nej ,nej k svátku.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2008 v 19:00  • Odpověz
Gabi děkujeme za přání :grinning: :grinning:

No my jsme měsíc snad byli zdraví a zase jsme byli nachlazení, síla no... Tak zítra už bych chtěla aspoň na chvilku ven s dětma, je potřeba se vyvětrat. Od pondělka jsme nebyli venku a obě děti to už potřebují.

tora taky přeji hodně síly na úterý, všechno dopadne dobře, musíte tomu věřit. :pensive: :pensive:

Gabi jo je to supr věc, ještě teď peču chleba manžovi do práce. Popré jsem ho měla moc řídký, dala více vody tak mi vršek trošku spadnul...ale chuťově výborný. Teď druhý pokus pečení chleba uvidím za 30 minut, ale vypadá už líp, tvar drží, tak jsem to snad už odhadla :slight_smile:

Já se na srazík taky moc těším, chci vás poznat osobně, akorát že přes tu zimu je tady mrtvolno jsme tu teď jen my čtyři......tora, ty gabi, já a kocurek a ostatní se někde poděly..... a kozi ta ještě občas zaskočí. Docela si říkám, co nytri a kupi kde jsou holky..... :sweat_smile: Snad je všechno v pořádku a nic se neděje....
30. lis 2008 v 19:42  • Odpověz
Derm,se mnou už teď můžete na srazík počítat :wink: Už mám autí jen pro sebe.
To je super,že už máte taťku z JIPky.Tak tfuj tfuj tfuj!Ať srdíčko nezlobí.
Terinka na náušničky nakonec nešla :unamused: V úterý začla na sucho pokašlávat a o půlnoci už kašlala strašně,takže jsem celou noc nespala,náušničky zrušila a jely jsme k doktorce. Jsem ale ráda.Do poradny jsme měli jet až v lednu a tak si nás pozvala na
30. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz
tuto středu,tak alespoň zjistím,jestli po 2.měsících konečně přibrala.Navíc jsme řešili to noční kojení co hodinu.Když jsem doktorce řekla,že už nespím 2-3 měsíce,hleděla na mě jak na zjevení :sweat_smile: Tak mi řekla,ať nekojím,ale dávám čaj.Paráda!Od středy se budí max 2x za noc(0hod a 3hod)a v 6 je budíček.Díky tomu spí dopoledne(10-12) a pak odpo(13-15).Takže super změna :grinning:
Blahopřejeme Ondráškovi!
30. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz
kozi: no ahojky...sláva,že si zavítala i tady ....od březnovek :grinning: :grinning: :grinning: a gratukuji k úspěchům s Terezkou :slight_smile:
30. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz
Gabi,já jsem(tedy Jarek) Terku uspala venku a pak jsme ji dali spát v kočárku do zádveří.V postýlce spát přes den nechce,potvůrka.

Kocu,kdy dojedeš do ČR?

Toruš,ju,o úrazech mi povídej.Mám z nich hrůzu.Terka mi min.měsíc vylezla z kočárku a já jsem si myslela,že vypadla,takže taky bezesná noc.
30. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz
Gabi,díky :grinning: Je to drak :grinning: Já vím,jsem ostuda.U březnovek jsme hrozné drbny :sweat_smile: Tam to žije.Už jsme měly v létě sraz-3 dny na chatě a chceme se scházet každý rok,ale pak tak na týden.No a právě proto se chci sejít i s vámi.Jste tady za rohem a ještě jsme se neviděly :wink:
30. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz
kozi: tak to jste měly fajn se sejít a ještě na 3 dny.tak aspoň jste tam veselá parta... :slight_smile:
No snad se i my někdy slezeme :slight_smile:
30. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky maminy, my uzjsme celkem ok, ale ja jsem bez hlasu, hlasivky vypovedely, septam....dovedete si to predstavit??? Bud skrehotat, ze mi ani neni rozumet. :frowning2:
30. lis 2008 ve 22:02  • Odpověz
Gabi,ju.Sešlo se nás tam 10,z toho 2 z Moravy.Ostatní se tam neměly jak dostat.Bylo parádně!Byla to chata pro 22 lidí,ale nás 10bylo tak akorát,abychom se vystřídaly ve 2.koupelnách a taky při mytí a krmení prcků(to jim bylo 5měsíců) a ve 22hod.jsme už seděly,drbaly a pojídaly pizzu,bábovky,buchty...
30. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz
jéé,tak to jste měly super a že jste se odvážily s tak malými mimisky :slight_smile:

kocu: taky jsem po nemoci přišla o hlas a největší radost z toho měli děti,protože jsem po nich nomohla ječet...no ono to vůbec nešlo.
30. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz
Gabu,měla jsem docela obavy,ale pro mluvila výbava chaty-krb,ústřední topení,vybavená kuchyň,krásná klidná krajina a tam i zpět mě vezl Jarek.
Valím do hajan.Dobrou!
30. lis 2008 ve 23:31  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

Jéé tady to včera žilo...ahoj kozi :slight_smile:

No u ná sbude dílko se aspoň na to kafíčko domluvit na srazíku, že :grinning:

Malou jsem odpo uhuštala v kočárku, v 19 jsem ji musela budit... no a usla až skoro ve 22....... Ráno v 6 jsem se vzbudila děsem, že nevstala a jedno prso k prasknutí...........pak mě do něj ještě Ondra kopnul :sweat_smile: no paráda.

Holky včera jsem vkládala fotečky, ale na MMB, protože tady mi už nic nevejde, tak se jukněte, je to skoro 30fotek...Zachytila jsem Helču na kolínkách

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=55324

Dopo potřebuju na poštu tak uděláme krátkou prochajdu konečně po týdnu, už se těším, jak by psa vypustili po měsíci ven.....

Kozi vy jdete ve středu, my jdeme v úterý do poradny na půlroční prohlídku. Jsem zvědavá, jak nám Heli přibrala....A asi už začneme s příkrmama, zatím jenom kojím......je to chvilka a prdlajs si pamatuju jak to bylo s Ondrou :slight_smile:
1. pro 2008 v 07:39  • Odpověz
ahojky,

derm:
to je Helenka šikulka...no už to není to miminko,co pořád leží,co? maty taky začíná pořád mluvit,pořád něco žvatlá a dokonce už začíná chytat štěrkátko a dávat ho do pusy..jenom koníky nechce pást,jak ho přetočím,tak se nervuje... :frowning2: Ale už je šikovný...spát chodí mezi 18 - 19 a vstává 6 - 6.30 h. a to pije Sunar.Já se na příkrmy taky těším a nepamatuji si vůbec nic.....budu muset zavolat ségře :slight_smile:
jinak valím taky do města,do Rosmanu a nakoupit dětem Mikuláše...no nic ještě nemám.hele a tou krátkou procházkou myslíš ten kus až na poštu tady do Frýdku???? :grinning:
tak a valím snídat.....
zatím pa
1. pro 2008 v 08:11  • Odpověz
Dobré ranko!Tak jsem měla konečně parádní noc!Terka usla v 19hod,vzbudika se až ve 2.30,to dostala čajík a přebalila jsem ji.Měla sice menší hysterák,ale to přičítám tomu,že měla ucpaný nosík rýmou a nemohla tak zabrat.Budíček před sedmou a už druhý den má ráno suchou plínu,takže rychle šupajdá na nočník a to čůrala i kadila.Šikula naše!Teď tady na mě dělala Bubu zpoza polštáře a zrovna mi packá
1. pro 2008 v 08:11  • Odpověz
kozi: až neuvěřitelné,jak je Terezka šikovná s tím čůráním...tak brzo...to je fajn :slight_smile:
1. pro 2008 v 08:13  • Odpověz
troubu,kterou jsem před 5ti minutama vyleštila a rabuje v šuplíku pod ní. :grinning:

Derm,Helenka je úžasná,krásně se směje :slight_smile:Já teď trpím po noci s prsama strašně.Byla jsem zvyklá kojit celou noc po hodině a teď nekojím v noci vůbec.Ráno jsem šťastná,že můžu Terku nakojit.
1. pro 2008 v 08:17  • Odpověz
Gabi,ju to je,ale sama to nechápu.Jen už by bylo fajn,kdyby porostla a byly jí dobré ty tréningové kalhotky,ať jí furt nemusím odepínat a zapínat plínu.
Příkrmy jsem moc neřešila.Začla jsem mrkvičkou (dávala jsem ji 2 dny),pak brambor.No a po týdnu jsem zeleninu vzdala,protože ji nechtěla a uvařila jsem vývar z králika s mrkví a petrželkou.Od té doby střídám kupované příkrmy s domácíma.
1. pro 2008 v 08:29  • Odpověz
derm a máme stejnou hrazdičku :slight_smile:
1. pro 2008 v 08:29  • Odpověz
kozi: jj,strašně rychle to všechno utíká.......vždyť za chvilku oslaví jeden roček. :slight_smile:
1. pro 2008 v 08:33  • Odpověz
gabi to je takový věčný kus hrazdičky, já ji mám po známé a je po dvou dětech, už byl za Ondíka....je super a vydrží, možná ještě někdo užije po nás tu hrazdičku :slight_smile:

ne ne, my máme poštu tady v Lískovci, sice otevřenou 1,5hodiny dopoledne a 2hodiny odpoledne, ale funguje... Ale když jdunakoupit na Sídlák k Novákovi tak balíky beru sebou tam.....

kozi ono si ty prsa "zvyknou" a uredukují to mlíčko, chvilku to potrvá a třeba budou tě bolest prsa po ránu že budeš mít hodně mlíčka....ale za chvilku se to ustálí. No já dneska to jedno měla jako kámen, to se mi dlouho nestalo.
1. pro 2008 v 08:57  • Odpověz
Tak my letíme a ještě ke kamarádce na kafčo, takže budu doma až v poledne :slight_smile: navařeno mám tak se starat nemusím, zatím papa a hezký den :wink:
1. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.