• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
derm,koukala jsem na věci co máš na MMB - určo si něco vezmu - tepláčky a trička...mrknu pořádně večer,teď u malého nemám moc času a recepty SUPR musím si nějaké opsat - klobouk dolů,jak to zvládáš - měla bych se stydět a vzít si z tebe příklad....

tož ,že je u vás pošta jsem nevěděla...tak ahojky zatím
1. pro 2008 v 09:07  • Odpověz
Tááák jsme doma :slight_smile: Venku je nádherně dneska :slight_smile:
Gabi jukni, nebude problem -dodám osobně, stejně jezdím na Sídlak nakupovat :slight_smile:

Manža už nadává že mu ničím foťák, kdy třeba fotím jídlo tak hudruje.....ale baví mě to a snad někomu receptíky oživí jídelníček.....
1. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
Gabi,ju,letí to.Teď tady to malé torpédo pěkně řádí a bezdůvodně se směje :grinning: Má pěkné záchvaty smíchu.
Dneska jsem umyla okna-2 velké(2x 3 okna a balkonové dveře) a 1 kuchyňské.Už mi chybí jen 2 okna v pokojích.Mám uklizenou a umytou kuchyň a obývák a chystám se zdobit perníčky.
1. pro 2008 v 18:21  • Odpověz
kozi já dneska na Heli dělala budliky budliky a malá se tak nádherně řehnila, bylo to krásné..... Já už skoro okna umyté mám, ještě mi chybí taky dvě.....Zítra to nestihnu, jdeme do poradny, tak dopo klasika úklid c dělám ob den.... a odpolko možná umyju dveře. Od Ondráška jsou šíleně uťapkané :slight_smile:

Perníčky mám jen půlku nazdobenou, nevím, kdy to dodělám i to cukrovíčko....pár kousků a druhú už mám upečeno. Dneska se mi ale nedařilo, chtěla jsem dělat ty ořechy z formičky a nešly mi vyklopit. Tak jsem se naštvala, ze zbytku těsta uděllala kuličky a šup do trouby....no jsou z toho fajné ořechové kukiies :grinning: Až mi formičky úplně vychladly tak ty potvory šly vyklopit......to mi nikdo neřek, tak jsem mohla těsto nechat jako :angry: Nevadí no....... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
Tak my už máme vše napečeno.Dělali jsme navíc 1 nový druh.Pak budu ještě dělat kokosové trojbarevné tyčinky a pak ještě mamča donesla recept na nějaké trubičky,ale ty se prý mají dělat nejdřív patnáctého.
2. pro 2008 v 06:49  • Odpověz
blani vsechno nejlepsi k svatku..
2. pro 2008 v 18:01  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se hlásíme že jsme byli na půlroční poradně a Helenka má 65cm a 7560g. Je to už kus ženské!!!

Toruš děkuji moc, to je hezké, že sis vzpoměla :grinning:

Nejkrásnější dárek jsem dostala, když jsme s evrátili z poradny. Taťka už byl ze špitálu doma. Nikomu nic neřekl, že ho dneska přivezou. Paráda, mám z toho fakt radost. Sice upřímně vypadá hrozně po té operaci, nepoznávám to, ale snad se to doma zpraví. Je rozpáranej a sešitej jak by dělali psa.....nohu celou od kotníku až nahoru a hrudník no síla. Bolí ho to, jen když kýchá, směje se a špatně se mu dýchá, samá bolest. Ale je rád, že už je doma a my taky!!!!
2. pro 2008 v 18:41  • Odpověz
derm: opožděně vše neeeeeeej k svátku :slight_smile:

To nemá Helenka moc,Matyášek měl ve 3 měsích 6 kg...tak jsem zvědavá,kolik bude mít za 14 dní :slight_smile:
A taťka se doma zpraví,neboj,domácí strava.... a bude zas jak býval....Asi to pár dní potrvá....
2. pro 2008 v 19:17  • Odpověz
jo a už mně někdo u tebe na MMB předběhl s tepláčkama....holt se musím podívat, co tam ještě máš.... :slight_smile:
2. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
kozi:
hezky nazdobené perníčky...já je dneska taky pekla...byla to moje premiéra...poslední plech jsem malinko víc připekla,tedy spálila :frowning2:
2. pro 2008 v 19:21  • Odpověz
gabi díky za přání
a které, zamluv si je, protože tam má troje maličké zamluvené jedna paní tady ze skalice a osobně si je nepřišla vyzvednout a že pošle peníze a zatím nic.....takže to vypadá že se ještě uvolní.....Uvidíme
2. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz
derm:není zač :slight_smile: tak hlavní je že je helenka zdravá a vše je ok....s tím tatínkem je to super, hlavně se musí šetřit, no na nás čekají nervičky zítra snad i u nás dopadne operaci dobře. :wink:

ale ani jedna jste nenapsala co kupujete pro manžílky na vánoce?? :frowning2:
2. pro 2008 ve 23:30  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

já pro manžel zatím nic nemám. Ale potřebuje pyžamo a budu mu dneska objednávat modely na lepení...aut a zámky...Ještě nikdy to nedělal, chce to zkusit. :grinning:
3. pro 2008 v 07:48  • Odpověz
derm:
mrknu se teda na to...jsem včera neměla čas..pekla jsem poprvé perníčky,večer byl malý tak protivný,že jsem ho musela uhoupat v křesle nadvakrát,pak se ještě 2x vzbudil s řevem ...a dnaska je od rána děsně protivný...tak nic zas neuděláma a to jsem chtěla vysávat :frowning2: Takže mne čeká SUPR DEN

tora: já to mám jednoduché...já žádného chlapa nemám :grinning:.
3. pro 2008 v 07:48  • Odpověz
gabi že by zoubky že je takový nevrlý??? možná že už jo....

Já vysávám i tak, Heli se to moc líbí, dneska nás taky čeká úklid.....se mi dneska vůbec nechce :sweat_smile:
3. pro 2008 v 07:54  • Odpověz
derm: já ti nevím....ale on nemá potřebu spát...minulý týden tak krásně spal i přes den a te´d no zase hrůza......huláká tady v lehátku,já píšu na PC a nezabere a to je od 5.30 vzhůru. Někdy řve při vysávání a někdy kouká,ale já to nejradši dělám když spí...u něj toho moc nestihnu a to mám jenom 2+1
3. pro 2008 v 07:59  • Odpověz
už jsem chtěla dělat vánoční výzdobu..ale krabice mám ještě u bráchy...ještě nemám ty bebechy všechny přestěhované.....musím počkat,až seženu auto...okna přeletím,jsem je stejně myla ,když jsem se stěhovala a polepím nálepkama.... :slight_smile:
3. pro 2008 v 08:00  • Odpověz
gabi no to tě chápu, to je teda lumpík, že by se mu to otočilo po tom 3měsíci jak se říká...? Nebo to naopak bude trvat týden a pak se to zase urovná no..
3. pro 2008 v 08:00  • Odpověz
takže to vypadá,že usíná..sláva...se můžu jít zkulturnit
3. pro 2008 v 08:01  • Odpověz
no kéžby jen týden :slight_smile:
3. pro 2008 v 08:02  • Odpověz
to už jsem zvládla část o víkendu a zbytek včera.....ale ještě chci umý tdveře jsou upatla né od ondry a tím mé vánoční uklízení končí.....normální úklid dělám co druhý den vysávám tak co bych blbla.....váno ce jsou svátky klidu :slight_smile: Ale vlastně kuchyň potřebuje generálku ale to není díky vánocům... :grinning:
3. pro 2008 v 08:02  • Odpověz
však uvidíš, snad to bude jen takový zlom... a bude zase hodňoučký :slight_smile:

My máme povolenou zeleninku od mudry, ale čoveče nějak se mi do toho nechce To je takové pohodlí nakojit a nic nevařit... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
tak to já budu mezi posledníma s úklidem...no jo..už to není jako dřív...si budu muset počkat,až prďola vyroste :slight_smile:
derm: tak teď už si budeš užívat klidu s dětičkama,jak máš vše hotové... :slight_smile:
musím si vypálit vánoční koledy,ať to tady oživím a nabudím atmosféru

v neděli je na zámku vánoční jarmark...tak se jdu poprvé mrknout...
3. pro 2008 v 08:06  • Odpověz
no je s tím více práce....tak to jsem zvědavá,jak to bude helence chutnat...ale kojíš stále,že?
3. pro 2008 v 08:07  • Odpověz
spíše jsem chtěla napsat..kojít budeš stále,že?
3. pro 2008 v 08:08  • Odpověz
tak už spí...valím do koupelny...mám na to takových 10 minut,než se proberre...
3. pro 2008 v 08:09  • Odpověz
Helča je pořád plně kojená a už máme začít se zeleninkou....no docela mám vždycky z toho hrůzu.....

nemám vše hotové, pečení vůbec ne, ani jsem ještě nezačla slepovat a zdobit to není taková rychlovka s dvěma dětma
3. pro 2008 v 08:09  • Odpověz
jo to budu pokračovat....
tak utíkej, ať toho využiješ...jdu si dát kafíčko a pak začnu něco dělat, papa
3. pro 2008 v 08:10  • Odpověz
jeee holky vy jste se rozkecaly.. :slight_smile: no mě čeká ještě celý vánoční úklid, ale nějak to nebudu hrotit, když něco nestihnu tak to prostě nestihnu.. :slight_smile: no pro malého jdeme kupovat ještě teď po výplatě nějaké hračky a manželovi sakra pořád nevím....kdybych alespoň věděla co on má pro mě.. :grinning:

jak tak mluvíte o tom spinkání a vstáváni v noci, tak jsem normálně ráda že už má lukášek tolik kolik má a spinká pravidelně jak má... :slight_smile: ale jak se zase dívám na ty vaše fotečky těch sluníček malých tak bych do toho šla hned...
včera jsem dostříhala video od malého a normálně jsem nevěřila vlastních očím co dělal jak se choval...

ta blani nevíš něco o simče??vůbec se tady neukázala a ty bydlíš kousek tak se ptám....
3. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
já to taky nehrotím...stihnu tak stihnu, nestihnu tak se vánoce kvůli toho.......nepo tento.....

Svátky jsou vánoc eklidu a o rodině a ne o úklidu a tak...takže mi to netrhá až tak žíly. Lehce si naplánuju co bych mohla udělat a když zvládnu všechno je to fajn, nezvlánu tak taky nevadí.....

Právě že Simču není vůbec vidět, ani auto tam pořádně nestojí, vůbec nevím. Už jsem uvažovala že bych zaklepala na dveře, co se děje..........
3. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.